Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 flexo-cup – Høiåssuget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 flexo-cup – Høiåssuget
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: mandag 1 mai 2017

N-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
India HaavaldsenHalden SK18:01
Hanna HaldinHalden SK22:51
Elise Holm NedrebøOK Moss21:39
Sofie Holm NedrebøOK Moss14:24
Emma Nordlie MagnussenHalden SK17:37
Olivia RoskifteOK Moss29:03
Oskar RoskifteOK Moss28:58
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK19:58

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK26:59

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren HenriksenHalden SK44:07
2Sylvia DannevigHalden SK1:01:46+17:39
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma JohanssonFredrikstad SK39:53
2Lizzie InghamHalden SK43:28+3:35
3Kine Hallan SteiwerHalden SK49:24+9:31
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK55:09+15:16
5Margrete KrageSarpsborg OL1:33:12+53:19

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje HolmOK Moss1:05:09

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente LineIndre Østfold OK49:31

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Philip Orud HovlandHalden SK24:51

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL26:14
2Sondre LadimOK Moss27:06+0:52
3Liam Viggo WingstedtHalden SK43:42+17:28
Isak HoltHalden SKdiskvalifisert

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christopher LadimOK Moss51:20
2Tore Herman KirkebøenHalden SK1:18:16+26:56

H 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL41:06

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK33:52
2Thomas RoskifteOK Moss44:58+11:06

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole IngesenSarpsborg OL37:23
2Trygve LeivestadSarpsborg OL41:03+3:40
3Roy GjerdingOK Moss55:09+17:46
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1:06:20+28:57

Direkte N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK15:48
2Anna Elisabeth AarbuVarteig OL21:45+5:57

Direkte C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mai TranHalden SK49:08

Direkte B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine RoskifteOK Moss53:25

Direkte A-kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Remi JohannesenHalden SK50:08
Oddbjørn KrageSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor