Offisiell resultatliste for Kretsstafetten (OLL)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsstafetten (OLL)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: tirsdag 15 august 2017

Sprintstafett DHHD

80 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sør-Trøndelag 157:32
1. Vilde Lereim Storli12:566+0:0812:566+0:08
2. Vegard Kittilsen15:49128:451-5
3. Simen Spets Storhov16:31145:1610
4. Frida Haugskott12:162+0:3057:32100:00
2Vest-Agder 11:01:46+4:14
1. Sigrid Ekeland14:2632+1:3814:2632+1:38
2. Asgeir Reiersen Jensen16:212+0:3230:477-25+2:02+0:24
3. David Runde16:342+0:0347:212-5+2:05+0:03
4. Christiane Ruud Bøckman14:2513+2:391:01:4620+4:14+2:09
3Akershus og Oslo 41:02:08+4:36
1. Hanne Eide Rapp13:0612+0:1813:0612+0:18
2. Magnus Eide-Fredriksen17:225+1:3330:283-9+1:43+1:25
3. Sondre Ytterbø18:266+1:5548:545+2+3:38+1:55
4. Anna Øfsthus Gravir13:147+1:281:02:083-2+4:36+0:58
4Hedmark 11:02:10+4:38
1. Mari Grøtli Svergja13:038+0:1513:038+0:15
2. Gaute Kvittum Nytrøen17:286+1:3930:314-4+1:46+1:31
3. Grunde Isaksætre18:105+1:3948:4140+3:25+1:39
4. Emma Bangstad Bergersen13:298+1:431:02:1040+4:38+1:13
5Akershus og Oslo 81:02:15+4:43
1. Mina Jørgensen14:0924+1:2114:0924+1:21
2. Kornelius Kriszat-Løvfald16:263+0:3730:355-19+1:50+0:29
3. Vebjørn Blom-Hagen17:064+0:3547:413-2+2:25+0:35
4. Alexandra Linløkken14:3415+2:481:02:155+2+4:43+2:18
6Buskerud 11:02:53+5:21
1. Åsne Haavengen12:512+0:0312:512+0:03
2. Vetle Drage18:0713+2:1830:5810+8+2:13+2:10
3. Johan Kristian Undeland20:0913+3:3851:07100+5:51+3:38
4. Jenny Baklid11:4611:02:536-4+5:21
7Sør-Trøndelag 21:04:02+6:30
1. Mari Eidsmo13:0713+0:1913:0713+0:19
2. Petter Liabakk Eriksen17:419+1:5230:489-4+2:03+1:44
3. Jo Even Kolstad18:497+2:1849:377-2+4:21+2:18
4. Hedda Hoff Hagen14:2513+2:391:04:0270+6:30+2:09
8Sør-Trøndelag 31:04:10+6:38
1. Silje Marie Nissen15:3538+2:4715:3538+2:47
2. Matias Nissen18:3616+2:4734:1125-13+5:26+2:39
3. Lars Sandstad16:523+0:2151:039-16+5:47+0:21
4. Ane Malene Kolstad13:076+1:211:04:108-1+6:38+0:51
9Vestfold 11:04:14+6:42
1. Kristin Melby Jacobsen12:48112:481
2. Iver Ringheim17:398+1:5030:272+1+1:42+1:42
3. Sondre Evensen18:497+2:1849:166+4+4:00+2:18
4. Eline Schjerven14:5818+3:121:04:149+3+6:42+2:42
10Akershus og Oslo 101:05:38+8:06
1. Ingrid Blindheim14:0320+1:1514:0320+1:15
2. Nils Tveite17:4410+1:5531:4712-8+3:02+1:47
3. Erlend Børli21:0821+4:3752:5513+1+7:39+4:37
4. Alva Marika Niklasson12:434+0:571:05:3810-3+8:06+0:27
11Østfold 11:06:54+9:22
1. Marieluise Schmitt Gran12:512+0:0312:512+0:03
2. Eirik Blågestad17:5611+2:0730:477+5+2:02+1:59
3. Sondre Ottesen18:589+2:2749:458+1+4:29+2:27
4. Emma Danevad17:0934+5:231:06:5411+3+9:22+4:53
12Nord-Trøndelag 11:06:56+9:24
1. Mari Kilskar Grevskott13:5517+1:0713:5517+1:07
2. Marius Møller17:5812+2:0931:5315-2+3:08+2:01
3. Trym Nergård Rønning19:1410+2:4351:0710-5+5:51+2:43
4. Matilde Munkeby15:4924+4:031:06:5612+2+9:24+3:33
13Akershus og Oslo 51:08:34+11:02
1. Yngvild Langedal Breivik14:1628+1:2814:1628+1:28
2. Anders Horvei17:317+1:4231:4712-16+3:02+1:34
3. Henrik Reusch20:2416+3:5352:11120+6:55+3:53
4. Netta Bar-Nathan16:2325+4:371:08:3413+1+11:02+4:07
14Rogaland 21:09:28+11:56
1. Sara Nystrøm Olsen13:0510+0:1713:0510+0:17
2. Eivind Engløkk21:1032+5:2134:1527+17+5:30+5:13
3. Aleksander Jørgensen22:3827+6:0756:5325-2+11:37+6:07
4. Vilde Margrethe Sæbbø12:353+0:491:09:2814-11+11:56+0:19
15Akershus og Oslo 21:09:29+11:57
1. Kristine Eide Rapp12:566+0:0812:566+0:08
2. Halvor Tørnqvist Halden23:2843+7:3936:2434+28+7:39+7:31
3. Sivert Sande Kverme20:1814+3:4756:4224-10+11:26+3:47
4. Marte Madslien Bakken12:475+1:011:09:2915-9+11:57+0:31
15Akershus og Oslo 91:09:29+11:57
1. Maya Arnesen13:0713+0:1913:0713+0:19
2. Eivind Berner Myhre20:5129+5:0233:5821+8+5:13+4:54
3. Kristian Østermann20:3117+4:0054:2916-5+9:13+4:00
4. Ada Wulfsberg15:0019+3:141:09:2915-1+11:57+2:44
17Hordaland 11:09:31+11:59
1. Mari Strømme Lid14:0622+1:1814:0622+1:18
2. Birk Bell Lysaker18:3315+2:4432:3916-6+3:54+2:36
3. Andreas Dale22:0725+5:3654:4618+2+9:30+5:36
4. Tora Aasheim Nymark14:4516+2:591:09:3117-1+11:59+2:29
18Akershus og Oslo 111:09:32+12:00
1. Amélie Aamodt13:5315+1:0513:5315+1:05
2. Kasper Bakken Ulseth18:4918+3:0032:4218+3+3:57+2:52
3. Gaute Bergan20:2015+3:4953:0214-4+7:46+3:49
4. Carmen Dirro16:3026+4:441:09:3218+4+12:00+4:14
19Buskerud 51:10:08+12:36
1. Mille Vasshaug Jægtvik13:5919+1:1113:5919+1:11
2. Anniken Ranvik21:0031+5:1134:5929+10+6:14+5:03
3. Mikkel Berglund21:3523+5:0456:3422-7+11:18+5:04
4. Ingvild Langeggen13:349+1:481:10:0819-3+12:36+1:18
20Buskerud 21:10:18+12:46
1. Andrea Ranvik12:545+0:0612:545+0:06
2. Jørgen Nøkleby Melling18:4217+2:5331:3611+6+2:51+2:45
3. Egil Frydenlund23:2736+6:5655:0320+9+9:47+6:56
4. Mathilde Sæter Flesseberg15:1522+3:291:10:18200+12:46+2:59
21Akershus og Oslo 71:11:27+13:55
1. Ina Martini13:0510+0:1713:0510+0:17
2. Øistein Fagerli Næss19:3521+3:4632:4017+7+3:55+3:38
3. Henrik Gudim25:0345+8:3257:4329+12+12:27+8:32
4. Malene Jebsen13:4410+1:581:11:2721-8+13:55+1:28
22Buskerud 31:11:34+14:02
1. Tale Strand14:1125+1:2314:1125+1:23
2. Halvor Rudningen21:5737+6:0836:0831+6+7:23+6:00
3. Johan Eger21:3824+5:0757:46310+12:30+5:07
4. Mari Landro Svingheim13:4811+2:021:11:3422-9+14:02+1:32
23Hedmark 31:11:43+14:11
1. Martine Skjelsvik14:0521+1:1714:0521+1:17
2. Sander Tonjer Fingarsen19:5626+4:0734:0123+2+5:16+3:59
3. Mats Lindaas23:4338+7:1257:4430+7+12:28+7:12
4. Ingeborg Rognstad13:5912+2:131:11:4323-7+14:11+1:43
24Akershus og Oslo 131:11:45+14:13
1. Silje Marie Våge13:049+0:1613:049+0:16
2. Tor Magnus Grøstad22:0139+6:1235:0530+21+6:20+6:04
3. August Syrdal Øen19:4111+3:1054:4618-12+9:30+3:10
4. Hanna Rehn16:5932+5:131:11:4524+6+14:13+4:43
24Aust-Agder 11:11:45+14:13
1. Malin Hauge13:5618+1:0813:5618+1:08
2. Anders Vestøl16:474+0:5830:436-12+1:58+0:50
3. Magnus Fossum23:4939+7:1854:3217+11+9:16+7:18
4. Lise Mikkelsen17:1335+5:271:11:4524+7+14:13+4:57
26Vestfold 21:11:46+14:14
1. Mina Schjerven14:0823+1:2014:0823+1:20
2. Viljan van Raaij18:5119+3:0232:5919-4+4:14+2:54
3. Even Gravningen20:5320+4:2253:5215-4+8:36+4:22
4. Ingrid Mobråthen17:5437+6:081:11:4626+11+14:14+5:38
27Østfold 31:11:47+14:15
1. Embla Øvretveit14:1227+1:2414:1227+1:24
2. Kristoffer B. Helminsen19:5927+4:1034:1125-2+5:26+4:02
3. Kristoffer Halsnes22:4232+6:1156:53250+11:37+6:11
4. Alexandra Angvoll14:5417+3:081:11:4727+2+14:15+2:38
28Oppland 11:13:14+15:42
1. Kristine Kravdal12:534+0:0512:534+0:05
2. Jakob Mo18:5420+3:0531:4712+8+3:02+2:57
3. Sigurd Kvamme25:5246+9:2157:3928+16+12:23+9:21
4. Birgit Kleppa Madslien15:3523+3:491:13:14280+15:42+3:19
29Akershus og Oslo 141:13:20+15:48
1. Live Østvold15:2133+2:3315:2133+2:33
2. Felix Finsrud18:3114+2:4233:5220-13+5:07+2:34
3. Daniel Azagra Næss22:4030+6:0956:3221+1+11:16+6:09
4. Frida Solsrud16:4831+5:021:13:2029+8+15:48+4:32
30Hordaland 21:13:21+15:49
1. Mari Fjellbirkeland Johannesen14:1125+1:2314:1125+1:23
2. Erik Bohne19:4723+3:5833:5821-4+5:13+3:50
3. Magnus Strømme Lid22:3929+6:0856:3723+2+11:21+6:08
4. Ragnhild Vrålstad Løvås16:4430+4:581:13:2130+7+15:49+4:28
31Buskerud 41:14:24+16:52
1. Christine Hoen14:2531+1:3714:2531+1:37
2. Rolf Trygve Haug21:5536+6:0636:2033+2+7:35+5:58
3. Olav Lund21:2822+4:5757:4832-1+12:32+4:57
4. Nora Småge Hilsen16:3628+4:501:14:2431-1+16:52+4:20
32Telemark 21:14:36+17:04
1. Emma Engehult14:2330+1:3514:2330+1:35
2. Åsmund Slokvik19:4322+3:5434:0624-6+5:21+3:46
3. Anders L. Rosenvold23:5240+7:2157:5833+9+12:42+7:21
4. Maria Gammelsæter Mehammer16:3829+4:521:14:3632-1+17:04+4:22
33Vestfold 41:14:57+17:25
1. Ida Sofie Hjortland14:1729+1:2914:1729+1:29
2. Henrik R Holt19:5927+4:1034:1628-1+5:31+4:02
3. Audun Brevik22:4030+6:0956:5627-1+11:40+6:09
4. Lita Lerke Leodine Hjelseth18:0138+6:151:14:5733+6+17:25+5:45
34Nord-Trøndelag 21:15:58+18:26
1. Linnea Munkeby17:0445+4:1617:0445+4:16
2. Henrik Kraft21:4433+5:5538:4843-2+10:03+5:47
3. Niklas Landsem Melhus20:0512+3:3458:5335-8+13:37+3:34
4. Marie Nielsen Solberg17:0533+5:191:15:5834-1+18:26+4:49
35Hedmark / Oppland 41:16:57+19:25
1. Astrid Rognstad16:2644+3:3816:2644+3:38
2. Sebastian Rød Feragen19:4925+4:0036:1532-12+7:30+3:52
3. Even Bordal22:3827+6:0758:5335+3+13:37+6:07
4. Berthe Teslo18:0439+6:181:16:57350+19:25+5:48
36Østfold 41:16:58+19:26
1. Gea Øiseth Bedin16:2042+3:3216:2042+3:32
2. Runar Saur Modahl22:2340+6:3438:43420+9:58+6:26
3. Peder Aabogen Haugaard23:0634+6:351:01:4938-4+16:33+6:35
4. Elida Sagli Gudim15:0920+3:231:16:5836-2+19:26+2:53
37Sør-Trøndelag 41:17:02+19:30
1. Hanne Helmine Rogstad18:1648+5:2818:1648+5:28
2. Mikkel Holt19:4824+3:5938:0437-11+9:19+3:51
3. Jonas Grønli20:3618+4:0558:4034-3+13:24+4:05
4. Stine Aune18:2241+6:361:17:0237+3+19:30+6:06
38Hordaland 41:21:01+23:29
1. Annie Myhre15:3135+2:4315:3135+2:43
2. Andreas Nysæter22:4241+6:5338:1339+4+9:28+6:45
3. Kristoffer Kjenes Haugland24:1842+7:471:02:3140+1+17:15+7:47
4. Ingeborg Rygg Eikeland18:3042+6:441:21:0138-2+23:29+6:14
39Nordland 11:21:03+23:31
1. Ida Solli16:1740+3:2916:1740+3:29
2. Øyvind Johan Olsen23:5644+8:0740:1345+5+11:28+7:59
3. Kaja Samuelsen Skiri22:4533+6:141:02:5842-3+17:42+6:14
4. Hedda Sofie Irgens18:0540+6:191:21:0339-3+23:31+5:49
40Akershus og Oslo 191:22:43+25:11
1. Elise Wærp Hauge15:3135+2:4315:3135+2:43
2. Gustav Andresen Skotte24:1546+8:2639:4644+9+11:01+8:18
3. Kristian Fredriksen Aas23:0735+6:361:02:5341-3+17:37+6:36
4. Stella Holmboe19:5045+8:041:22:4340-1+25:11+7:34
41Hordaland 31:23:27+25:55
1. Marie Roll-Tørnqvist15:3237+2:4415:3237+2:44
2. Ulrik Hellen22:5542+7:0638:2741+4+9:42+6:58
3. Oskar Madslien Steinhaug23:3837+7:071:02:0539-2+16:49+7:07
4. Kristine Bog Vikane21:2247+9:361:23:2741+2+25:55+9:06
42Rogaland 31:24:45+27:13
1. Ida Monsen16:1539+3:2716:1539+3:27
2. Markus Andreas Breivold21:4735+5:5838:0235-4+9:17+5:50
3. Tore Ruset Alne30:1248+13:411:08:1446+11+22:58+13:41
4. Ingrid Lamark16:3127+4:451:24:4542-4+27:13+4:15
43Akershus og Oslo 171:24:48+27:16
1. Janna Sofie Tellesbø15:2133+2:3315:2133+2:33
2. Birk Felland Sætnan30:0849+14:1945:2949+16+16:44+14:11
3. Vegard Aarstad24:0541+7:341:09:3448-1+24:18+7:34
4. Ea Lunøe15:1421+3:281:24:4843-5+27:16+2:58
44Akershus og Oslo 161:25:11+27:39
1. Ragnhild Mathea Helmersen16:1841+3:3016:1841+3:30
2. Anselm Reichenbach21:4433+5:5538:0235-6+9:17+5:47
3. Jonas Aarseth26:0147+9:301:04:0343+8+18:47+9:30
4. Inga Cathrin Winsvold21:0846+9:221:25:1144+1+27:39+8:52
45Aust-Agder 31:25:12+27:40
1. Ine Mikkelsen17:1146+4:2317:1146+4:23
2. Brage Takle20:5430+5:0538:0538-8+9:20+4:57
3. Trygve Børte Nomeland20:5219+4:2158:5737-1+13:41+4:21
4. Mina Borgejordet Simones26:1549+14:291:25:1245+8+27:40+13:59
46Sør-Trøndelag 111:26:36+29:04
1. Serine Skogeng Reiten16:2243+3:3416:2243+3:34
2. Petter Andreas Lona21:5938+6:1038:2140-3+9:36+6:02
3. Abel Gangeskar Horneland30:3349+14:021:08:5447+7+23:38+14:02
4. Kristin Lundanes17:4236+5:561:26:3646-1+29:04+5:26
47Akershus og Oslo 151:27:06+29:34
1. Mari Brende13:5416+1:0613:5416+1:06
2. Gaute Fosstveit28:1648+12:2742:1046+30+13:25+12:19
3. Anders Håvard Larsen22:3326+6:021:04:4344-2+19:27+6:02
4. Ingrid Lund Hovden22:2348+10:371:27:0647+3+29:34+10:07
48Hordaland 51:27:09+29:37
1. Oda Kjellevold Malde19:2349+6:3519:2349+6:35
2. Tage Rosenlund24:0345+8:1443:2647-2+14:41+8:06
3. Kristian Fredrik Thomassen24:3843+8:071:08:0445-2+22:48+8:07
4. Eirunn Husby Nordstad19:0543+7:191:27:0948+3+29:37+6:49
49Akershus og Oslo 211:29:28+31:56
1. Petra Hoveid17:1146+4:2317:1146+4:23
2. Lars Øderud Vatne27:4247+11:5344:5348+2+16:08+11:45
3. Rolf Andreas Berg24:5744+8:261:09:5049+1+24:34+8:26
4. Jenny Emilie Brenni Herredsvela19:3844+7:521:29:28490+31:56+7:22
50Buskerud 121:29:38+32:06
1. Thea Land14:1651+1:2814:1651+1:28
2. Tonje-Malin Rhrich27:1153+11:2241:2750-1+12:42+11:14
3. Sigurd Amundsen Bjørkli30:0357+13:321:11:3051+1+26:14+13:32
4. Nora Marie Enerhaugen18:0852+6:221:29:3850-1+32:06+5:52
51Østfold 51:29:48+32:16
1. Nina Pedersen17:5153+5:0317:5153+5:03
2. Amund Øiseth Bedin31:0459+15:1548:5556+3+20:10+15:07
3. Tor Erling Gjølsjø22:4151+6:101:11:3652-4+26:20+6:10
4. Signe Strand Gulbrandsen18:1254+6:261:29:4851-1+32:16+5:56
52Sør-Trøndelag 51:29:51+32:19
1. Anna Christensen28:5259+16:0428:5259+16:04
2. Jonas Vindal20:5950+5:1049:5157-2+21:06+5:02
3. Håkon Holstad21:3850+5:071:11:2950-7+26:13+5:07
4. Maren Viken18:2255+6:361:29:5152+2+32:19+6:06
53Buskerud 111:29:58+32:26
1. Silje Morlandstø14:0950+1:2114:0950+1:21
2. Alvilde Lysaker Sanden27:4654+11:5741:5551+1+13:10+11:49
3. Vetle Lysaker Norbom29:5356+13:221:11:4854+3+26:32+13:22
4. Selma Høivold18:1053+6:241:29:5853-1+32:26+5:54
54Østfold 61:32:21+34:49
1. Synne Marie Jenssen21:0455+8:1621:0455+8:16
2. Jakob Torgersen23:3151+7:4244:3552-3+15:50+7:34
3. Theodor Lier27:0155+10:301:11:36520+26:20+10:30
4. Hedda Johanne Slang-Sundsetvik20:4556+8:591:32:2154+2+34:49+8:29
55Akershus og Oslo 201:33:00+35:28
1. Ingrid Solheim Undeberget21:1056+8:2221:1056+8:22
2. Kåre Peter Krohn Gjessing30:3458+14:4551:4459+3+22:59+14:37
3. Marius Bakke25:0752+8:361:16:5156-3+31:35+8:36
4. Julie Berntzen16:0951+4:231:33:0055-1+35:28+3:53
56Buskerud 101:37:33+40:01
1. Karoline Torø15:3952+2:5115:3952+2:51
2. Elisabeth Brandal Søfting29:0356+13:1444:4253+1+15:57+13:06
3. Olav Melheim39:0359+22:321:23:4559+6+38:29+22:32
4. Silje Carlsen13:4850+2:021:37:3356-3+40:01+1:32
57Vestfold 51:40:25+42:53
1. Anny Horge Rogne22:1558+9:2722:1558+9:27
2. Jonas Eikås24:0852+8:1946:2354-4+17:38+8:11
3. Vetle Mathisen25:2653+8:551:11:4955+1+26:33+8:55
4. Mari Loftesnes Kaupang28:3658+16:501:40:2557+2+42:53+16:20
58Vestfold 61:42:55+45:23
1. Julie Eikeland19:1554+6:2719:1554+6:27
2. Hallgeir Brevik29:3357+13:4448:4855+1+20:03+13:36
3. Kristoffer Fjære32:1358+15:421:21:0158+3+35:45+15:42
4. Frida Daler21:5457+10:081:42:55580+45:23+9:38
59Nordland 81:45:51+48:19
1. Johanna Lovise Hunstad22:1457+9:2622:1457+9:26
2. Lars-Børge Strømsvik28:5755+13:0851:1158+1+22:26+13:00
3. Adam Kristiansen26:0254+9:311:17:1357-1+31:57+9:31
4. Vilde Wikevand Normann28:3859+16:521:45:5159+2+48:19+16:22
Akershus og Oslo 1diskvalifisert
1. Karen Hoel Jomaasdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Isak Jonssondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars Young Vikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Oda Scheelediskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 12diskvalifisert
1. Ida Marie Flågendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sondre Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mikkel Katladiskvalifisertdiskvalifisert
4. Iris Holstdiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 18diskvalifisert
1. Tina Kallesondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Elias Stubberuddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Henrik Woxholthdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Emma Meyer Larssondiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 22diskvalifisert
1. Sigrid Kinck Rannemdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Fredrik Berning Borchseniusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Paul Johan Slungaarddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Monica Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 23diskvalifisert
1. Luciana Maria Svadsdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Theo Ring Giskediskvalifisertdiskvalifisert
3. Olaf Halsaa Dolvendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Noor Dirro-Heludiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 24diskvalifisert
1. Ella Berstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Eilev Kvaalediskvalifisertdiskvalifisert
3. Ferdinand Fremmingdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Silje Slungaarddiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 6diskvalifisert
1. Ane Sofie Kroghdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Pedersen Volddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tobias Espedaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Pernille Sønsterudbråtendiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 6diskvalifisert
1. Oda Isnes Tysediskvalifisertdiskvalifisert
2. Ida Bolette Enerhaugendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Even Amundsen Bjørklidiskvalifisertdiskvalifisert
4. Oda Gjerdahldiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 7diskvalifisert
1. Solveig Letmoliediskvalifisertdiskvalifisert
2. Tomine Lysaker Sandendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sindre Ulsakerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ingeborg Kvarmediskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 8diskvalifisert
1. Amanda Skyttersæter Saugeruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iselin Sørensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lukas Klausendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Hedda Spangbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 9diskvalifisert
1. Martine Jægtvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marte Karine Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erlend Langeggendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tiril Kihlediskvalifisertdiskvalifisert
Hedmark 2diskvalifisert
1. Anna Vangen Lunåsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jørgen Schjølbergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Ranestaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kamilla Lomediskvalifisertdiskvalifisert
Hedmark/Hordaland/Oppland 6diskvalifisert
1. Caroline Eide (Hedmark/Hordaland/Oppland)diskvalifisertdiskvalifisert
2. Gaute Lindaas (Hedmark/Hordaland/Oppland)diskvalifisertdiskvalifisert
3. Sondre Batalden (Hedmark/Hordaland/Oppland)diskvalifisertdiskvalifisert
4. Emilie Schärer (Hedmark/Hordaland/Oppland)diskvalifisertdiskvalifisert
Nord-Trøndelag 3diskvalifisert
1. June Munkebydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Martin Vehus Skjervediskvalifisertdiskvalifisert
3. Aksel Veskediskvalifisertdiskvalifisert
4. Trude Markhusdiskvalifisertdiskvalifisert
Nord-Trøndelag 4diskvalifisert
1. Hege Hallandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Fredrik Møllerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Hallvar Hallandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Louise Ronglandiskvalifisertdiskvalifisert
Rogaland 1diskvalifisert
1. Ingrid Omdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Clemens Sundby Øxnevaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigurd Paulsen Viediskvalifisertdiskvalifisert
4. Janne Tjørhom Aasheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Rogaland 4diskvalifisert
1. Julie Puntervolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristoffer Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sindre Skeie Pettersondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Dina Falkenberg Torgersendiskvalifisertdiskvalifisert
Rogaland 5diskvalifisert
1. Celina Iversen Åsediskvalifisertdiskvalifisert
2. Andreas Nybak Urdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Kristian Taksdaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tiril Olaussendiskvalifisertdiskvalifisert
Telemark 1diskvalifisert
1. Une Holtermanndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
4. Elise Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
Østfold 2diskvalifisert
1. Marie F. Lindløv Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jonatan Aunediskvalifisertdiskvalifisert
3. Christopher Ladimdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kaisa Antonsendiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 3brutt
1. Pia Young Vikbruttbrutt
2. Ådne Skjærsteinbruttbrutt
3. Hanna Eckhardt Andersenbruttbrutt
4. Teodor Mo Hjelsethbruttbrutt

Sprintstafett åpen

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Troms 11:10:06
1. Jonatan Graversen12:05112:051
2. Hans Urset19:292+0:5031:34100:00
3. Vegard Stangnes24:594+2:3556:33100:00
4. Jon Marcussen13:3311:10:0610
2Sogn og Fjordane 11:13:41+3:35
1. Sven Bergset Langvik12:412+0:3612:412+0:36
2. Elias Bergset20:033+1:2432:4420+1:10+0:34
3. Tord Sølvberg26:247+4:0059:084+2+2:35+1:25
4. Maren Hjelmeset Kirkeeide14:332+1:001:13:412-2+3:35+1:00
3Nord-Trøndelag 11:14:23+4:17
1. Sindre Tuset14:074+2:0214:074+2:02
2. Fredrik Vehus Skjerve18:39132:463-1+1:12
3. Håvard Veie25:045+2:4057:502-1+1:17+0:05
4. Johan Daniel Holm Undhjem16:335+3:001:14:233+1+4:17+3:00
4Vest-Agder / Vestfold 11:14:46+4:40
1. Erlend Odd Berge14:206+2:1514:206+2:15
2. Magnus Mosfjell20:484+2:0935:084-2+3:34+1:19
3. Odd-Anton Hermansen22:482+0:2457:563-1+1:23-2:11
4. Kristian Juel Johannessen16:506+3:171:14:464+1+4:40+3:17
5Sør-Trøndelag 31:16:52+6:46
1. August Maske13:593+1:5413:593+1:54
2. Håkon Sæternes22:245+3:4536:235+2+4:49+2:55
3. Henrik Braathen24:243+2:001:00:4750+4:14-0:35
4. Erlend Aune16:054+2:321:16:5250+6:46+2:32
6Hordaland 71:19:39+9:33
1. Brage Iversen14:095+2:0414:095+2:04
2. Jens Øien Kloster25:577+7:1840:066+1+8:32+6:28
3. Olav Hammersland Garnes22:2411:02:3060+5:57
4. Halvor Fetveit Sundal17:097+3:361:19:3960+9:33+3:36
7Sogn og Fjordane / Troms 21:24:43+14:37
1. Anna Jacobsen-Gaski (Sogn og Fjordane / Troms)16:137+4:0816:137+4:08
2. Henning Strand (Sogn og Fjordane / Troms)28:128+9:3344:258+1+12:51+8:43
3. Leif-Inge Jevnlid (Sogn og Fjordane / Troms)25:346+3:101:09:597-1+13:26+0:35
4. Trygve Nummedal Os (Sogn og Fjordane / Troms)14:443+1:111:24:4370+14:37+1:11
8Hordaland 61:36:13+26:07
1. Lise Bakkejord25:219+13:1625:219+13:16
2. Sigve Rygg Eikeland23:369+4:5748:5790+17:23+4:07
3. Jon Erik Doppelhofer Ervik33:459+11:211:22:4290+26:09+8:46
4. Mads Jørgen Skage13:3181:36:138-1+26:07
Rogaland 1fullført
1. Vegard Wiig Nystad18:028+5:5718:028+5:57
2. Tobias Rødde23:526+5:1341:547-1+10:20+4:23
3. Alexander Horpestad29:388+7:141:11:328+1+14:59+4:39
4. fullførtfullført
Finnmark 1diskvalifisert
1. Eskil Frischknechtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Gard Frostdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Emil Wilfred Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tom Einar Flermoen Paulsendiskvalifisertdiskvalifisert
Nord-Trøndelag 2diskvalifisert
1. Iver Gjedrem Lunddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tobias Alstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Jermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Martin Wold Stavrumdiskvalifisertdiskvalifisert
Sør-Trøndelag 1diskvalifisert
1. Vetle Grønvik Ekradiskvalifisertdiskvalifisert
2. Einar Eidediskvalifisertdiskvalifisert
3. Nikolai Renolendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Erik Tofte jrdiskvalifisertdiskvalifisert
Sør-Trøndelag 2diskvalifisert
1. Vegard Ulseth Syltediskvalifisertdiskvalifisert
2. Erling Eide Hustvedtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gabriel Callanandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Oskar Storlerdiskvalifisertdiskvalifisert
Sør-Trøndelag 4brutt
1. Kasper Sæterhaug Knudsenbruttbrutt
2. Lars Erik Uglemsmobruttbrutt
3. bruttbrutt
4. bruttbrutt
Østfold 1brutt
1. Martin Brækkebruttbrutt
2. Ole Sofus Haakaasbruttbrutt
3. Christian Brynildsenbruttbrutt
4. Martin Brækkebruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor