Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup, løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, løp 2
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 6 april 2017

D -10

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid HægstadByåsen IL24:4316:28
Anna F. HøysæterWing OK20:3813:45
Live Furmyr JohansenWing OK18:1512:10
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig20:2113:34
Ingeborg KolstadWing OK18:2312:15
Vilde Norgård LeirenByåsen IL27:2218:14

D 11-12

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig10:286:58
2Tora KittilsenFreidig11:34+1:067:42
3Maria Strømdal WikFreidig12:40+2:128:26
4Solveig Louise NissenFreidig13:29+3:018:59
5Ine Bohnhorst TegdanFreidig14:50+4:229:53
6Marita AskeFreidig16:02+5:3410:41
7Hanne Marie TørhaugWing OK16:09+5:4110:46
8Tina UglemsmoSelbu OK27:45+17:1718:30

D 13-14

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig22:568:49

D 15-16

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig21:208:12
2Hedda Hoff HagenByåsen IL21:39+0:198:19
3Tale Tannvik SkeiFreidig24:15+2:559:19
4Maren VikenByåsen IL31:03+9:4311:56
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK31:05+9:4511:57
6Mona Eggen KongsbakWing OK35:55+14:3513:48
7Åsne Stræte OpdahlWing OK37:43+16:2314:30
8Stine Myhr AmundsenWing OK38:14+16:5414:42
9Ingvild Lauvstad SundeWing OK39:02+17:4215:00

D 17-20

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL19:307:30
2Ragnhild EideByåsen IL19:52+0:227:38
3Dorte NarumHamar OK21:59+2:298:27
4Line SølbergOL Trollelg22:26+2:568:37
5Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL22:36+3:068:41
6Marte Lien JohnsenByåsen IL24:40+5:109:29
7Synne Marie KvammeWing OK24:55+5:259:35
8Andrine VikenByåsen IL31:00+11:3011:55
9Marte Myhr AmundsenWing OK32:16+12:4612:24
10Ella Eriksen KongsvikWing OK32:50+13:2012:37
11Martine Klock FletenWing OK34:33+15:0313:17

D 21-

2 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laura RamsteinNTNUI18:477:13
2Kristine FjellangerNTNUI19:34+0:477:31
3Gunhild Rogne HallandNTNUI20:31+1:447:53
4Ingunn Egeberg VáriNTNUI20:33+1:467:54
5Aurora FossøyNTNUI21:12+2:258:09
6Hedvig ÅstebølNTNUI21:47+3:008:22
7Ingrid OkkenhaugNTNUI22:02+3:158:28
8Marte Hoff HagenNTNUI22:20+3:338:35
9Ragnhild HjermstadFossum IF22:42+3:558:43
10Guro TorpeFrol IL23:16+4:298:56
11Elen Katrine SkjerveFrol IL23:22+4:358:59
12Line Hovdenak LyngNidarøst OK23:29+4:429:01
13Hildegunn HeggøyNTNUI23:48+5:019:09
14Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg23:55+5:089:11
15Katrine Barli EvensenNTNUI24:52+6:059:33
16Eva TesarovaWing OK25:06+6:199:39
17Kristine Klock FletenWing OK25:10+6:239:40
18Hanne VefsnmoByåsen IL25:11+6:249:41
19Marit SchmidOL Trollelg25:28+6:419:47
20Kristin ÅstebølWing OK26:02+7:1510:00
21Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK26:19+7:3210:07
22Gina DidriksenNTNUI28:14+9:2710:51
23Elisabeth StørsethSelbu OK30:31+11:4411:44
24Emma EideNTNUI34:54+16:0713:25

D 40-

2 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL23:228:59
2Katrine AndersenFreidig23:37+0:159:05
3Margot Bolstad LynumFreidig24:14+0:529:19
4Kari UlsethFreidig24:24+1:029:23
5Kari Solem AuneByåsen IL26:12+2:5010:04
6Tonje BostadNidarøst OK26:14+2:5210:05
7Tina Strømdal WikFreidig26:51+3:2910:19
8Vibeke Klock FletenWing OK26:58+3:3610:22
9Randi LillealternFreidig28:01+4:3910:46
10Mari HoffByåsen IL28:31+5:0910:58
11Kirsti Næss OlsenOL Trollelg31:54+8:3212:16
12Susanna BrynhildsenWing OK32:49+9:2712:37
13Liv TennesWing OK35:53+12:3113:48
Tone AlmåsIL Leikdiskvalifisert

D 50-

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig22:338:40
2Hilde ForbordMalvik IL25:33+3:009:49
3Anne MelkildFreidig25:44+3:119:53
4Sigrid MelkildFreidig26:18+3:4510:06
5Grete Berge OwrenFreidig28:25+5:5210:55
6Mona J. MølnvikFreidig28:31+5:5810:58
7Hege Solhjem MelhuusMelhus IL29:40+7:0711:24
8Rine HanssenByåsen IL30:37+8:0411:46
9Ingrid Lien JohnsenByåsen IL33:30+10:5712:53
10Ingunn MorsetWing OK38:06+15:3314:39

D 60-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun Fallan SmaavikFreidig42:1216:13

D 65-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg38:4314:53
2Stina ElfvingByåsen IL41:58+3:1516:08
3Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK44:06+5:2316:57

D 70-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HellandWing OK1:13:2028:12

D 75-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig28:1110:50

H -10

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jens Anton AndresenMalvik IL49:1932:52
Sivert FolgerøFreidig20:0013:20
Erlend GrønliFreidig20:2313:35
Daniel Hope HammerMalvik IL49:3233:01
Dagfinn StenvikByåsen IL37:3025:00
Johannes StordalByåsen IL22:4715:11
Ole Ulseth SylteFreidig17:5811:58
Sivert Sæther LevinFreidig14:199:32

H 11-12

1 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Lereim StorliFreidig10:246:56
2Alf Petter LynumFreidig10:42+0:187:08
3Kristoffer Strømdal WikFreidig11:49+1:257:52
4Hallvard HellevikFreidig12:10+1:468:06
5Jørgen AuneByåsen IL15:25+5:0110:16
6Sondre Furmyr JohansenWing OK17:26+7:0211:37
7Jakob Jøsang WithWing OK17:45+7:2111:50
8Ådne StordalByåsen IL22:18+11:5414:52
9Borgar StavrumWing OK23:27+13:0315:38
10Alfred F. HøysæterWing OK28:29+18:0518:59

H 13-14

2 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig22:098:31
2Petter Andreas LonaWing OK22:28+0:198:38
3Vetle Grønvik EkraFreidig23:48+1:399:09
4Vegard Ulseth SylteFreidig24:28+2:199:24
5Emil LeroyerFreidig27:35+5:2610:36
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig27:42+5:3310:39
7Vemund MølnvikFreidig28:56+6:4711:07
8Lars Erik UglemsmoSelbu OK29:07+6:5811:11
9Erlend AuneByåsen IL29:55+7:4611:30
10Sverre HellevikFreidig29:59+7:5011:31
11Sigurd BraathenWing OK32:01+9:5212:18
12Peter Prytz JensenMelhus IL32:11+10:0212:22
13Espen KarlsenMelhus IL32:58+10:4912:40
14Kristoffer LerliMelhus IL34:10+12:0113:08
14Joakim Solberg QvenildMelhus IL34:10+12:0113:08
16Magne GuttvikWing OK34:29+12:2013:15
17Ørjan SæterMelhus IL34:42+12:3313:20
18Oskar StorlerMelhus IL34:49+12:4013:23
19Erik Tofte jrMelhus IL34:58+12:4913:26
20August Hopstad NykvistWing OK35:14+13:0513:33
21Tord RomundstadNidarøst OK41:06+18:5715:48
22Alfred Gilje SanneFreidig43:46+21:3716:50
23Anders TørumSelbu OK56:15+34:0621:38
24Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK1:04:40+42:3124:52
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert

H 15-16

2 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig18:447:12
2Jonas VindalWing OK20:22+1:387:50
3Håkon HolstadFreidig21:24+2:408:13
4Trym Nergård RønningOK Skøynar21:32+2:488:16
5Einar EideByåsen IL22:04+3:208:29
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL22:44+4:008:44
7Jostein RøFreidig23:04+4:208:52
8Håkon SæternesByåsen IL25:09+6:259:40
9Kenneth KjelaasMalvik IL25:15+6:319:42
10Øystein MoltumyrMalvik IL25:22+6:389:45
11Henrik BraathenWing OK26:22+7:3810:08
12Erling Eide HustvedtWing OK27:01+8:1710:23
13Johannes LangaasNidarøst OK27:05+8:2110:25
14Håvard SingsaasFreidig29:10+10:2611:13
15Iver OlaussenMalvik IL29:24+10:4011:18
16Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK29:55+11:1111:30
17Gabriel CallananWing OK30:11+11:2711:36
18Brage AsplemFreidig34:14+15:3013:10
19Sander SandmoMelhus IL35:47+17:0313:45
20Nikolai RenolenWing OK36:44+18:0014:07
21Mathias Enebak IversenFreidig54:57+36:1321:08

H 17-20

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL14:435:39
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg16:12+1:296:13
3Anders HaugskottOL Trollelg17:00+2:176:32
4Sverre Bang StøengHamar OK17:36+2:536:46
5Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19:03+4:207:19
6Are LodgaardByåsen IL20:20+5:377:49
7Birk GravdahlWing OK22:44+8:018:44
8Martin PedersenWing OK26:56+12:1310:21
9Einar KeiseråsIL Leik35:41+20:5813:43

H 21-

2 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15:055:48
2Olai Stensland LillevoldNTNUI15:25+0:205:55
3Terje MaroniByåsen IL15:32+0:275:58
4Per Melander OftenNTNUI16:01+0:566:09
5Oskar AndrénIL Leik16:09+1:046:12
6Sindre Østgulen DeiszNTNUI16:13+1:086:14
7Philip Vov ArxNTNUI16:20+1:156:16
8Gustav FiskumNTNUI16:42+1:376:25
9Jan SchmidOL Trollelg16:44+1:396:26
10Håvard VassendenFrol IL17:21+2:166:40
11Lars OwrenNTNUI17:45+2:406:49
12Ole Hartvik SkogstadOL Gaula18:17+3:127:01
13Kristoffer NeslandNTNUI19:03+3:587:19
14Ola KeiseråsIL Leik19:35+4:307:31
15Sigurd StenvikByåsen IL20:10+5:057:45
16Øivind AunøienOK Fjell20:55+5:508:02
17Børge LeirenByåsen IL21:36+6:318:18
18Andreas WahlNTNUI24:14+9:099:19
19Petter LyngNidarøst OK25:49+10:449:55
20Jakob Kalvig SkoganNTNUI29:59+14:5411:31
21Erik FrøsethVerdal OK53:17+38:1220:29
Mads Nonstad FornesNTNUIdiskvalifisert
Martin MunkebyNOTEAMdiskvalifisert

H 40-

2 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård NonstadOL Trollelg17:206:40
2Jørgen TegdanOL Trollelg19:09+1:497:21
3Arild H ClausenFreidig20:03+2:437:42
4Torgeir AuneByåsen IL20:05+2:457:43
5Roar SkulbørstadOL Trollelg20:35+3:157:55
6Lars Martin HafstadByåsen IL21:21+4:018:12
7Ingebrigt FuglemMalvik IL21:49+4:298:23
8Jon HolstadFreidig22:06+4:468:30
9Skjalg StordalByåsen IL22:30+5:108:39
10Kristian StensrudOL Trollelg22:32+5:128:40
11Trygve ReitanMalvik IL23:36+6:169:04
12John Petter GåsvikNidarøst OK23:55+6:359:11
13Øystein BraathenWing OK24:25+7:059:23
14Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering24:51+7:319:33
15Morten KorsvoldWing OK25:02+7:429:37
16Per Ivar SkinderhaugWing OK26:04+8:4410:01
17Jon Olaf OlaussenMalvik IL26:56+9:3610:21
18Eivind LonaWing OK27:05+9:4510:25
19Stein-Erik FletenWing OK27:57+10:3710:45
20Are RogstadNidarøst OK29:25+12:0511:18
Petter Andreas BerghMalvik ILdiskvalifisert

H 50-

2 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig18:407:10
2Bjarne LienByåsen IL19:28+0:487:29
3Bernt BrynhildsenWing OK20:34+1:547:54
4Dag StenersenNidarøst OK21:23+2:438:13
5Øystein WiggenByåsen IL21:42+3:028:20
6Knut HagenByåsen IL22:08+3:288:30
7Rune StræteWing OK22:14+3:348:33
8Øyvind SchjelderupFreidig23:12+4:328:55
9Håvard EidnesOL Trollelg23:21+4:418:58
10Dag Erik HellandWing OK23:55+5:159:11
11Lars Erik StrømsnesMalvik IL23:58+5:189:13
12Atle PedersenMelhus IL24:14+5:349:19
13Harald StorrønningByåsen IL24:40+6:009:29
14Inge HafstadVerdal OK24:47+6:079:31
15Agnar RenolenWing OK24:52+6:129:33
16Egil HustvedtWing OK25:02+6:229:37
17Harald FørdedalWing OK28:16+9:3610:52
18Jon VindalWing OK28:35+9:5510:59
19Geir Arne LodgaardByåsen IL28:49+10:0911:05
20Lasse NatvigByåsen IL31:12+12:3212:00
21John LerliMelhus IL33:41+15:0112:57
Håvard LorangeFreidigdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir OwrenFreidig24:379:28
2Kjell MaroniByåsen IL24:46+0:099:31
3Eirik VefsnmoByåsen IL26:20+1:4310:07
4Inge NørstebøOL Trollelg27:48+3:1110:41
5Rolf Helge RøsandNidarøst OK28:19+3:4210:53
6Jan Erik KofoedNidarøst OK30:21+5:4411:40
7Olav KvittemFreidig32:34+7:5712:31
Terje SkjeggedalNTNUIdiskvalifisert

H 65-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL24:389:28
2Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK30:42+6:0411:48
3Lars SkrøvsethWing OK32:19+7:4112:25
4Anders WaageFreidig33:31+8:5312:53

H 70-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torleif StephansenNidarøst OK31:1712:01
2Rolf KarsetSteinkjer OK31:37+0:2012:09
3Svein Endre HoveByåsen IL34:33+3:1613:17
4Magnus LandstadFreidig34:43+3:2613:21
5Egil RepvikOL Trollelg39:00+7:4315:00
6Kjell BratbergsengenLillehammer OK39:15+7:5815:05

H 75-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig26:4710:18
2Eigil SørliMalvik IL33:05+6:1812:43
3Leif EngenNidarøst OK36:06+9:1913:53
4Anders LaugloOL Trollelg36:43+9:5614:07
5Tore BrurokNidarøst OK38:34+11:4714:50
6Finn BjørgumNidarøst OK40:43+13:5615:39
Robert StrømWing OKdiskvalifisert

Åpen kort

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut HageMelhus IL23:5915:59

Åpen lang

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik SigstadstøNOTEAM27:3810:37
2Julie KilaasNOTEAM53:16+25:3820:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor