Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heimdal Vintersprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heimdal Vintersprint
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 11 mars 2017

D17-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNTNUI20:446:28
2Åshild KolstadFreidig22:58+2:147:10
3Marte Hoff HagenNTNUI23:21+2:377:17
4Aurora FossøyNTNUI23:33+2:497:21
5Åsne Skram TrømborgNTNUI24:01+3:177:30
5Camilla ÖhmanNTNUI24:01+3:177:30
7Emilie Liabakk EriksenByåsen IL25:29+4:457:57
8Eva TesarovaWing OK26:38+5:548:19
9Ella Eriksen KongsvikWing OK27:59+7:158:44

H17-

4 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL20:454:56
2Henry McNultyNTNUI20:59+0:144:59
3Philipp von ArxNTNUI22:17+1:325:18
4Mattis HoltFreidig22:25+1:405:20
5Sindre JohannessenFreidig22:28+1:435:20
6Øystein HaugFrol IL22:43+1:585:24
7Ove BaardsgaardOL Trollelg22:47+2:025:25
8Olav Andreas RemmenOL Trollelg23:41+2:565:38
9Sverre Bang StøengHamar OK24:02+3:175:43
10Lars OwrenNTNUI24:12+3:275:45
11Bjørn LundanesNTNUI25:03+4:185:57
12Anders HaugskottOL Trollelg25:32+4:476:04
13Jérôme SoulardNOTEAM28:04+7:196:40
14Are LodgaardByåsen IL29:04+8:196:55
15Tommy SchmidOL Trollelg31:28+10:437:29
16Agnar RenolenWing OK32:15+11:307:40

D-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK21:318:36
2Stine AuneNidarøst OK23:36+2:059:26

H-16

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Even KolstadFreidig20:566:32
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL21:26+0:306:41
3Jostein Mauseth RøFreidig25:38+4:428:00
4Erling Eide HustvedtWing OK28:17+7:218:50

D40-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL22:489:07
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL25:03+2:1510:01
3Maj-Lisbet RønningFreidig30:07+7:1912:02

H40-

3 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar SkulbørstadOL Trollelg20:456:29
2Arild H ClausenFreidig22:27+1:427:00
3Stein Ivar FossMelhus IL22:34+1:497:03
4Jens Kjetil MehammerWing OK23:51+3:067:27
5Bjørn P. LøvåsNidarøst OK25:25+4:407:56
6Terje MidtbøWing OK27:50+7:058:41
7John Petter GåsvikNidarøst OK28:00+7:158:45
8Geir Arne LodgaardByåsen IL28:22+7:378:51
9Erik SæbøNidarøst OK28:45+8:008:59
10Per Ivar SkinderhaugWing OK29:45+9:009:17
11John LerliMelhus IL33:18+12:3310:24
12Are RogstadNidarøst OK1:00:00+39:1518:45

H60

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RustadFreidig29:089:06
2Roar ForbordMalvik IL30:35+1:279:33
3Svein HoveByåsen IL32:28+3:2010:08
4Tom BuggeByåsen IL32:38+3:3010:11
5Edgar FuruholtOL Trollelg35:54+6:4611:13
6Robert StrømWing OK36:56+7:4811:32
7Anders LaugloOL Trollelg37:59+8:5111:52
8Henry SundsetvikOL Trollelg55:30+26:2217:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor