Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell 2(NK2)/Sunnhordland ranking nr.5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell 2(NK2)/Sunnhordland ranking nr.5
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 23 mai 2017

H Lang

4 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering36:538:46
2Sveinung RykkjeStord Orientering39:35+2:429:25
3Einar MartinsenVikebygd IL39:49+2:569:28
4Henrik OttesenStord Orientering42:56+6:0310:13
5Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL45:09+8:1610:45
6Stian RykkjeVaregg Fleridrett49:28+12:3511:46
7Ove VedøyStord Orientering54:06+17:1312:52
8Even RolsnesStord Orientering54:11+17:1812:54
9Jon Magne BratsethStord Orientering54:56+18:0313:04
10Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering56:38+19:4513:29
11Magnar HillesdalStord Orientering57:24+20:3113:40
12Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering58:58+22:0514:02
13Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering59:34+22:4114:10
14Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL59:35+22:4214:11
15Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1:00:02+23:0914:17
Øyvind Gaute BergStord Orienteringdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Lang

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:03:2915:06
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1:04:35+1:0615:22
3Malene ØenStord Orientering1:08:00+4:3116:11
4Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1:24:58+21:2920:13

H Mellom

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ketil SkjoldeOnarheim IL30:4110:13
2Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering40:06+9:2513:22
3Harald WesterheimFitjar IL41:35+10:5413:51
4Frode NystedHaugesund IL Orientering42:40+11:5914:13
5Sigvald RobberstadHalsnøy OL43:55+13:1414:38
6Ingolf DybvikStord Orientering44:30+13:4914:50
7Ivan KrutikovStord Orientering44:33+13:5214:51
8Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering46:43+16:0215:34
9Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering48:07+17:2616:02
10Harald SteinslandVikebygd IL49:39+18:5816:33
11Sigmund SætreFitjar IL49:49+19:0816:36
12Geir TorsnesStord Orientering50:08+19:2716:42
13Frode FitjarFitjar IL50:34+19:5316:51
14Øyvind SkålevikFitjar IL58:39+27:5819:33
15Steinar SlettemarkStord Orientering1:09:44+39:0323:14
16Harald HaugenStord Orientering1:22:50+52:0927:36
17Jan Ove ØenStord Orientering1:30:30+59:4930:10

D Mellom

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeStord Orientering41:1513:45
2Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering44:51+3:3614:57
3Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL48:55+7:4016:18
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering49:44+8:2916:34
5Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering1:07:03+25:4822:21
6Edel SlettemarkStord Orientering1:12:12+30:5724:04
7Marit Stalheim GrimstadStord Orientering1:17:59+36:4425:59

H -16K

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering29:4114:08
2Jørgen WesterheimStord Orientering39:06+9:2518:37
Simen EngevikSveio OL - Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D -16K

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering45:5221:50

D 17-K

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL33:4216:02
2Nina HagerupStord Orientering33:53+0:1116:08
3Ingrid GrimstadStord Orientering41:43+8:0119:51
Astrid SandvikSveio OL - Orienteringdiskvalifisert

H Ny

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering35:2522:08
0Harald NappenSveio OL - Orientering36:03+0:3822:31
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering37:42+2:1723:33
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering26:1116:21
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering25:3616:00

D Ny

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg Nilsen EnerstvedtSveio OL - Orientering20:4913:00
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering26:22+5:3316:28
0Emilie GrimstadStord Orientering30:31+9:4219:04
0Mia Bakk HamreSveio OL - Orientering30:57+10:0819:20
0Erika JægerStord Orientering29:25+8:3618:23
0Anne Sofie StrandSveio OL - Orientering30:57+10:0819:20
0Karen Oline StrandSveio OL - Orientering30:46+9:5719:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor