Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: lørdag 4 august 2012

H14

1 970 m, 91 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:52 6:31
2 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 13:00 +0:08 6:35
3 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 13:03 +0:11 6:37
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 13:10 +0:18 6:41
5 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 13:14 +0:22 6:43
6 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 13:34 +0:42 6:53
7 Sturla Frydenlund IF Sturla 13:36 +0:44 6:54
8 Martin Borge Heir Fossum IF 13:48 +0:56 7:00
9 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 13:49 +0:57 7:00
10 Håvard Eidsmo Freidig 13:57 +1:05 7:04
11 Johannes Bordal Ringsaker OK 14:02 +1:10 7:07
12 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 14:20 +1:28 7:16
13 Tobias Kristensen Larvik OK 14:38 +1:46 7:25
14 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 14:40 +1:48 7:26
15 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 15:03 +2:11 7:38
15 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:03 +2:11 7:38
17 Jonas Unsgård IL Leik 15:04 +2:12 7:38
18 Jostein Tandberg Nydalens SK 15:09 +2:17 7:41
18 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 15:09 +2:17 7:41
20 Sam Lunøe Nydalens SK 15:12 +2:20 7:42
21 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 15:14 +2:22 7:43
22 Kjetil Mølnvik Freidig 15:18 +2:26 7:45
23 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 15:24 +2:32 7:49
24 Tarjei Holo Fossum IF 15:36 +2:44 7:55
25 Sondre Korstad Stjørdals-Blink Orientering 15:53 +3:01 8:03
26 Eskild Brandal Avlesbug Wing OK 15:56 +3:04 8:05
27 Lars Solli Mo OK 15:58 +3:06 8:06
28 Bjørnar Brevik Raumar Orientering 16:05 +3:13 8:09
29 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 16:11 +3:19 8:12
30 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 16:12 +3:20 8:13
31 Alexander Skeppland Hole Nydalens SK 16:29 +3:37 8:22
32 Ole Flaatten OK Skeidi 16:32 +3:40 8:23
32 Marius Pytten Kristiansand OK 16:32 +3:40 8:23
34 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 16:39 +3:47 8:27
35 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 16:42 +3:50 8:28
36 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 16:54 +4:02 8:34
37 Vegard Myhre Kristiansand OK 16:55 +4:03 8:35
38 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 17:01 +4:09 8:38
39 Martin Nordvi Grue IL 17:17 +4:25 8:46
40 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 17:18 +4:26 8:46
41 Kristian Nyhus Birkenes IL 17:20 +4:28 8:47
42 Olav Schmitt Gran Halden SK 17:22 +4:30 8:48
43 Sander Claussen Fana IL 17:29 +4:37 8:52
44 Sander Arnevik Ringerike OL 17:43 +4:51 8:59
45 Anders Løset Ringerike OL 17:45 +4:53 9:00
46 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 17:47 +4:55 9:01
47 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 17:50 +4:58 9:03
48 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 17:54 +5:02 9:05
49 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 17:58 +5:06 9:07
50 Jørgen Vister Indre Østfold OK 17:59 +5:07 9:07
51 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 18:13 +5:21 9:14
52 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 18:20 +5:28 9:18
53 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:24 +5:32 9:20
54 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 18:39 +5:47 9:28
55 Anders Haga Raumar Orientering 18:41 +5:49 9:29
56 Gard Dahlen Kongsberg OL 19:00 +6:08 9:38
57 Olav Heggelund Lierbygda OL 19:09 +6:17 9:43
58 Jonas Mo OL Toten-Troll 19:11 +6:19 9:44
59 Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK 19:16 +6:24 9:46
60 Mads Aanes Haugen Raumar Orientering 19:23 +6:31 9:50
61 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 19:27 +6:35 9:52
62 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 19:30 +6:38 9:53
63 Magnus Enes Heggøy Askøy OL 19:57 +7:05 10:07
64 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 20:01 +7:09 10:09
65 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 20:10 +7:18 10:14
66 Trygve Bondhus Often Tynset IF 20:33 +7:41 10:25
66 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 20:33 +7:41 10:25
68 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 20:41 +7:49 10:29
68 Lars Risebrobakken Raumar Orientering 20:41 +7:49 10:29
70 Martin Ekeli Onstad Oppsal Orientering 21:01 +8:09 10:40
71 Jens Didrik Berg Larvik OK 21:02 +8:10 10:40
72 Rikard Kammerud Ringerike OL 21:16 +8:24 10:47
73 Vegard Høiland Stavanger Orienteringsklubb 21:24 +8:32 10:51
74 Vegard Myklemyr Eiker OL 22:13 +9:21 11:16
75 Odin Monsen OK Sør 22:40 +9:48 11:30
76 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 23:25 +10:33 11:53
77 Erling Bell Lysaker Fana IL 24:15 +11:23 12:18
78 Adrian Opheim Freidig 24:19 +11:27 12:20
79 Mathias Høiås Bragge Fossum IF 25:04 +12:12 12:43
80 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 25:06 +12:14 12:44
81 Sevat Mestvedthagen Hemsedal IL 25:08 +12:16 12:45
82 Emil Bratbak OL Tønsberg og omegn 27:46 +14:54 14:05
83 Andreas Sedin Raumar Orientering 28:06 +15:14 14:15
84 Ivar Nordeide Botne SK 29:42 +16:50 15:04
85 Carl August Klevjer Ringerike OL 31:24 +18:32 15:56
86 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 32:36 +19:44 16:32
87 Even K. Gjedtjernet Grue IL 38:08 +25:16 19:21
Petter Markhus Verdal OK diskvalifisert
Are Helle Mårdalen Freidig diskvalifisert
Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering diskvalifisert
Henrik Herø Eiker OL diskvalifisert
Magnus Ramberg Østmarka OK ikke startet
Kasper Rønning Komnæs Varegg Fleridrett ikke startet
Tore Heir Nydalens SK ikke startet
Oskar Grevstad Fossum IF ikke startet

H15

2 290 m, 83 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 14:12 6:12
2 Amund Hoel Raumar Orientering 14:46 +0:34 6:26
3 Ole Kostøl Kristiansand OK 15:01 +0:49 6:33
4 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 15:14 +1:02 6:39
5 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 15:32 +1:20 6:46
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 15:33 +1:21 6:47
7 Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 15:49 +1:37 6:54
8 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 15:57 +1:45 6:57
9 Brage Jørum Byåsen IL 15:58 +1:46 6:58
10 Sverre Bang Støeng Hamar OK 16:02 +1:50 7:00
11 Peter Nordbrøden Halden SK 16:14 +2:02 7:05
12 Einar Lund Kongsberg OL 16:18 +2:06 7:07
13 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 16:28 +2:16 7:11
14 Sondre Damm TIF Viking 16:34 +2:22 7:14
15 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 16:38 +2:26 7:15
16 Kristoffer Nygård Egersund OK 17:00 +2:48 7:25
17 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 17:01 +2:49 7:25
18 Herman Kirste Skien OK 17:05 +2:53 7:27
19 Magnus Wølneberg IL Tyrving 17:06 +2:54 7:28
20 Lars Kringlebotn Hamar OK 17:16 +3:04 7:32
21 Anders Haflan OL Tønsberg og omegn 17:27 +3:15 7:37
22 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 17:30 +3:18 7:38
23 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 17:36 +3:24 7:41
24 Preben Antonsen Byåsen IL 17:57 +3:45 7:50
25 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 17:58 +3:46 7:50
26 Trygve Lægran Steinkjer OK 17:59 +3:47 7:51
27 Sigurd Rønning Modum OL 18:05 +3:53 7:53
28 Jakob Eikner Fana IL 18:20 +4:08 8:00
29 Nils Ola Kvam Freidig 18:25 +4:13 8:02
30 Øyvind Johannessen IL Gneist 18:40 +4:28 8:09
31 Are Wigaard Oppsal Orientering 18:44 +4:32 8:10
32 Håvard Bakke Ringerike OL 18:51 +4:39 8:13
32 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 18:51 +4:39 8:13
34 Erik Wegner Hodt Fossum IF 18:52 +4:40 8:14
35 Hallvard Seim Grøvlen OK Nidarøst 18:55 +4:43 8:15
36 Petter Norsted Kildebo Halden SK 18:57 +4:45 8:16
37 Jan Edvard Nødland Byåsen IL 19:15 +5:03 8:24
38 Åsmund Stenvik Byåsen IL 19:30 +5:18 8:30
39 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 19:36 +5:24 8:33
40 Johannes Løvås Byåsen IL 19:41 +5:29 8:35
41 Andreas Indahl Verdal OK 19:43 +5:31 8:36
42 Brynjar Forseth OL Trollelg 19:46 +5:34 8:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
43 Johannes Midtbø Wing OK 20:21 +6:09 8:53
44 Trygve Heggedal Kongsberg OL 20:23 +6:11 8:54
45 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 20:28 +6:16 8:56
46 Erik Dymbe IL Gneist 20:39 +6:27 9:01
47 Vegard Landsverk Skien OK 20:47 +6:35 9:04
48 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 21:04 +6:52 9:11
49 Asbjørn Midtbø Wing OK 21:11 +6:59 9:15
50 Anders Hallem Iversen Steinkjer OK 21:54 +7:42 9:33
51 Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering 22:04 +7:52 9:38
52 Håkon Blågestad Indre Østfold OK 22:07 +7:55 9:39
53 Sondre Lorentsen OK Silsand 22:23 +8:11 9:46
54 Fredrik Moe Sandefjord OK 22:27 +8:15 9:48
55 Knut Aasheim Oppsal Orientering 22:53 +8:41 9:59
56 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 23:02 +8:50 10:03
57 Jarle Lysnes Hedrum OL 23:05 +8:53 10:04
58 Magnus Sivertsen Verdal OK 23:13 +9:01 10:08
59 Martin Gjedrem Lund Verdal OK 23:25 +9:13 10:13
60 Håvard Stavnås Markhus Steinkjer OK 23:29 +9:17 10:15
61 Thor William Skånøy Byåsen IL 23:35 +9:23 10:17
62 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 23:49 +9:37 10:24
63 Karsten Martinussen Fossum IF 24:19 +10:07 10:37
64 Martin Løvås OK Nidarøst 26:32 +12:20 11:35
65 Björn Sundberg Kvale IL Gneist 26:49 +12:37 11:42
66 Brage Løver Hovden Stord Orientering 27:09 +12:57 11:51
67 Jørgen K. Gjedtjernet Grue IL 27:28 +13:16 11:59
68 Simen Solli Lind IL BUL-Tromsø 27:44 +13:32 12:06
69 Øystein Størdal Martinussen Wing OK 28:48 +14:36 12:34
70 Endre Høivold Kongsberg OL 30:25 +16:13 13:16
71 Aleksander Skovly Øvrebø/Vindbjart Orientering 31:35 +17:23 13:47
72 Helge Nikolai Helmersen Fet OL 33:33 +19:21 14:39
73 Bjørnar Almeland Fana IL 48:51 +34:39 21:19
74 Henrik Fjermeros Øvrebø/Vindbjart Orientering 52:07 +37:55 22:45
Christian Lillestrand Trøsken IL diskvalifisert
Anders Nyaas Tynset IF diskvalifisert
Sander Knold Sarpsborg OL diskvalifisert
Lars Harald Thuestad Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Anders Stiansen Nygaard Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Toralf Grande Kongsberg OL diskvalifisert
Philip Roberg Ghabeli OL Trollo diskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert
Håkon Akselsen Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Even Prestbøen Sandefjord OK ikke startet

H16

2 380 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 14:24 6:03
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 14:56 +0:32 6:16
3 Steinar Kollerud Lillomarka OL 14:58 +0:34 6:17
4 Erik Dukefoss Lillehammer OK 15:02 +0:38 6:18
5 Erland Kvisle Asker Skiklubb 15:15 +0:51 6:24
6 Oskar Størmer Fossum IF 15:17 +0:53 6:25
7 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 15:25 +1:01 6:28
8 Karl Fremstad Larvik OK 15:26 +1:02 6:29
9 Einar Lofthus Lillehammer OK 15:43 +1:19 6:36
10 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 15:44 +1:20 6:36
11 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 15:46 +1:22 6:37
12 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 15:55 +1:31 6:41
13 Stian Sundsvik Frol IL 15:56 +1:32 6:41
14 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:06 +1:42 6:45
15 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 16:07 +1:43 6:46
15 Vegard Rønning Huber Tynset IF 16:07 +1:43 6:46
17 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 16:09 +1:45 6:47
18 Lars Grønlund Ringerike OL 16:13 +1:49 6:48
19 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 16:25 +2:01 6:53
20 Bjørn André Aaslund Fet OL 16:28 +2:04 6:55
21 Torgeir Sulheim Lillehammer OK 16:33 +2:09 6:57
22 Olav Ekrheim Fana IL 16:36 +2:12 6:58
23 Henrik Bordal Ringsaker OK 16:40 +2:16 7:00
23 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 16:40 +2:16 7:00
25 Elias Wiklund Nydalens SK 16:41 +2:17 7:00
26 Øyvind Wiggen Byåsen IL 16:43 +2:19 7:01
27 Arvid Lyngstad Wing OK 17:04 +2:40 7:10
28 Henrik Upsal Kristiansand OK 17:05 +2:41 7:10
29 Vebjørn Fallbakken Berge Løten OL 17:08 +2:44 7:11
30 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 17:09 +2:45 7:12
31 Sigurd Melsom Fossum IF 17:12 +2:48 7:13
32 Håvard Nummedal Os Førde IL 17:22 +2:58 7:17
32 Rein Helle Mårdalen Freidig 17:22 +2:58 7:17
32 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 17:22 +2:58 7:17
35 Henrik Olav Aandstad Indre Østfold OK 17:23 +2:59 7:18
36 Sigurd Ruud Skjeseth OL Vallset/Stange 17:32 +3:08 7:22
37 Asgeir Ristesund Fredrikstad SK 17:36 +3:12 7:23
38 Vetle Brekmo Lillehammer OK 17:39 +3:15 7:24
39 Olai Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 17:42 +3:18 7:26
40 Herman Moe Fet OL 17:45 +3:21 7:27
41 Endre Wigaard Oppsal Orientering 17:48 +3:24 7:28
42 Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 17:55 +3:31 7:31
42 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 17:55 +3:31 7:31
44 Johan Otto Munkeby Frol IL 18:02 +3:38 7:34
45 Jørgen Wingerei Porsgrunn OL 18:03 +3:39 7:35
46 Kaspar Lilja Modum OL 18:09 +3:45 7:37
47 Jørgen Weidemann Nydalens SK 18:15 +3:51 7:40
48 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 18:26 +4:02 7:44
49 Kristian Lampe Gjemdal Heming Orientering 18:35 +4:11 7:48
50 Erlend Gjestrum Hedrum OL 18:37 +4:13 7:49
51 Eskild Ronæss Melleby Vaulen Orienteringsklubb 18:40 +4:16 7:50
52 Ingvar Rafdal Stord Orientering 18:41 +4:17 7:51
53 Ola Jordheim Hemsedal IL 18:45 +4:21 7:52
54 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 18:52 +4:28 7:55
55 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 18:53 +4:29 7:56
56 Anders Ronæss Hansen Vaulen Orienteringsklubb 19:11 +4:47 8:03
57 Hans Kristian Folde Molde og Omegn IF 19:25 +5:01 8:09
58 Vebjørn Heitmann Mikkelsen Alta OL 19:43 +5:19 8:17
59 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 19:44 +5:20 8:17
60 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 19:45 +5:21 8:17
61 Øystein Krogstie Freidig 19:59 +5:35 8:23
62 Krister Hovde Ringsaker OK 20:17 +5:53 8:31
63 Torstein Borsheim Kyllesø Sandnes IL (Rogaland) 20:20 +5:56 8:32
64 Halvor Egner Granerud Asker Skiklubb 20:25 +6:01 8:34
65 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 20:30 +6:06 8:36
66 Andreas Marcussen Asker Skiklubb 20:33 +6:09 8:38
67 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 20:36 +6:12 8:39
68 Henrik Røen Samnanger IL 20:41 +6:17 8:41
69 Claus Martinsen Heming Orientering 20:44 +6:20 8:42
70 Eilif Tandberg Swensen Asker Skiklubb 21:03 +6:39 8:50
71 Jakob Mestvedthagen Hemsedal IL 21:15 +6:51 8:55
72 Rasmus Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 21:26 +7:02 9:00
73 Brage Hellen TIF Viking 21:45 +7:21 9:08
74 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 21:50 +7:26 9:10
75 Ola Brende Fossum IF 21:51 +7:27 9:10
76 Sivert Vinjevoll Årdal Førde IL 22:08 +7:44 9:17
77 Martin Søderlind OK Sør 22:18 +7:54 9:22
78 Anders Israelsson OK Skøynar 22:49 +8:25 9:35
79 Dzmitry Karpenka Asker Skiklubb 22:54 +8:30 9:37
80 Jostein Bergsvåg Stord Orientering 23:15 +8:51 9:46
81 Marius Witte Alta OL 24:57 +10:33 10:28
81 Michael Woodward OK Moss 24:57 +10:33 10:28
83 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 25:18 +10:54 10:37
84 Jardar Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 26:03 +11:39 10:56
Magnus Rokne Vågen Nydalens SK diskvalifisert
Børge Styrvold Porsgrunn OL brutt
Are Årøen Lykke Emblem IL ikke startet
Magnus Sandven Notodden OL ikke startet

D14

1 830 m, 74 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 13:11 7:12
2 Åshild Faller Råheim Fet OL 13:13 +0:02 7:13
3 Line Wegner Hodt Fossum IF 13:22 +0:11 7:18
4 Tilla Farnes Hennum Lierbygda OL 13:34 +0:23 7:24
5 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 13:46 +0:35 7:31
6 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 13:54 +0:43 7:35
7 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 13:57 +0:46 7:37
8 Louise Marøy Bårdsen Heming Orientering 14:14 +1:03 7:46
9 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 14:15 +1:04 7:47
10 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 14:23 +1:12 7:51
11 Astrid Styrvold Porsgrunn OL 14:38 +1:27 7:59
12 Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK 14:40 +1:29 8:00
13 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 14:43 +1:32 8:02
14 Julie Nærestad IF Trauma 14:45 +1:34 8:03
15 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 15:02 +1:51 8:12
16 Malin Sandstad Freidig 15:04 +1:53 8:13
17 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 15:07 +1:56 8:15
18 Synne Malene Brække Halden SK 15:11 +2:00 8:17
19 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 15:16 +2:05 8:20
20 Marte Mjeldheim Sandvoll IL Gneist 15:17 +2:06 8:21
21 Anniken E. Karlsen Oppsal Orientering 15:22 +2:11 8:23
22 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 15:28 +2:17 8:27
23 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 15:30 +2:19 8:28
24 Karine Vestøl Vegårshei IL 15:35 +2:24 8:30
25 Helga Stenvik Byåsen IL 15:39 +2:28 8:33
26 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 16:01 +2:50 8:45
27 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 16:03 +2:52 8:46
27 Maria Olsbø Østmarka OK 16:03 +2:52 8:46
29 Stine Njåstein IL Tyrving 16:04 +2:53 8:46
30 Line Sølberg IL Leik 16:05 +2:54 8:47
31 Kristin Smeby Kongsberg OL 16:10 +2:59 8:50
32 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 16:19 +3:08 8:54
33 Idunn Haavengen Kongsberg OL 16:33 +3:22 9:02
34 Sanna Fiskum Ness Freidig 16:45 +3:34 9:09
35 Helena Åsberg Sarpsborg OL 16:49 +3:38 9:11
36 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 16:55 +3:44 9:14
37 Emilie Westin Porsgrunn OL 17:00 +3:49 9:17
38 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 17:03 +3:52 9:19
39 Anine Hallén Nydalens SK 17:04 +3:53 9:19
40 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 17:13 +4:02 9:24
41 Silje Hadland Egersund OK 17:26 +4:15 9:31
42 Ingvild Margrete Ofstad Bardu IL 17:32 +4:21 9:34
43 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 17:33 +4:22 9:35
44 Nora Graffer Østmarka OK 17:35 +4:24 9:36
45 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 17:41 +4:30 9:39
46 Eldrid Bratsberg Wing OK 17:49 +4:38 9:44
47 Åse Bergan Nydalens SK 18:04 +4:53 9:52
48 Ylva Horten Lillomarka OL 18:16 +5:05 9:58
49 Hanne Grandal IL Tyrving 18:20 +5:09 10:01
50 Kaisa Viena Ringerike OL 18:31 +5:20 10:07
51 Ida Aurebekk Torridal IL 18:52 +5:41 10:18
52 Karen Rysgård Frol IL 19:17 +6:06 10:32
53 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 19:29 +6:18 10:38
54 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 19:41 +6:30 10:45
55 Mina Haver Lillomarka OL 19:48 +6:37 10:49
56 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 19:53 +6:42 10:51
57 Lotte Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 20:26 +7:15 11:09
58 Mia Larsen Sveberg Verdal OK 20:28 +7:17 11:11
59 Ingvild Benum Vestre Fossum IF 20:45 +7:34 11:20
60 Pernille Opheim Freidig 21:12 +8:01 11:35
61 Emma Kjerstine Martinsen Walle Bardu IL 21:40 +8:29 11:50
62 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 22:01 +8:50 12:01
63 Marie Treekrem Ås-UMB Orientering 23:26 +10:15 12:48
64 Johanne Marie Norsted Halden SK 24:01 +10:50 13:07
65 Astrid Lye Moum Halden SK 24:37 +11:26 13:27
66 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 26:22 +13:11 14:24
67 Hanne Tørum Haugerud Wing OK 27:52 +14:41 15:13
68 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 27:55 +14:44 15:15
69 Elin Visscher OK Sør 30:48 +17:37 16:49
70 Marianne Høysæter Monsen Askøy OL 33:30 +20:19 18:18
71 Maiken Sandberg Nydalens SK 39:17 +26:06 21:27
Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Marthe Ramstad Fet OL diskvalifisert
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet
Hilvi Emerense Hamar Freidig ikke startet
Helene Sivertsen Neverfjord IL ikke startet

D15

2 000 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 13:18 6:39
2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 13:35 +0:17 6:47
3 Dorte Narum OL Vallset/Stange 13:50 +0:32 6:55
4 Marie Olaussen Fredrikstad SK 13:58 +0:40 6:59
5 Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange 14:07 +0:49 7:03
6 Johanne Lægran Nydalens SK 14:20 +1:02 7:10
7 Emma Arnesen Byåsen IL 14:42 +1:24 7:21
8 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 14:53 +1:35 7:26
9 Astrid Fiskum IL Tyrving 14:58 +1:40 7:29
10 Gina Granstedt Halden SK 15:23 +2:05 7:41
11 Ingeborg Eide Byåsen IL 15:30 +2:12 7:45
12 Åshild Kolstad Mo OK 15:43 +2:25 7:51
12 Ingrid Lundanes Emblem IL 15:43 +2:25 7:51
12 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 15:43 +2:25 7:51
15 Ingunn Rognsvåg Fana IL 15:49 +2:31 7:54
16 Siri Grandal IL Tyrving 16:16 +2:58 8:08
17 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 16:23 +3:05 8:11
18 Oda Lægran Nydalens SK 16:24 +3:06 8:12
19 Kristin Blindheim Lillomarka OL 16:46 +3:28 8:23
20 Siri Moholth Kongsberg OL 16:47 +3:29 8:23
21 Hanna E. Andersen Eiker OL 16:49 +3:31 8:24
22 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 16:55 +3:37 8:27
23 Kristin Brekke Lillomarka OL 16:56 +3:38 8:28
24 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 16:59 +3:41 8:29
25 Beate Berg Porsgrunn OL 17:27 +4:09 8:43
26 Vilde Skage IL Gneist 17:37 +4:19 8:48
27 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 17:47 +4:29 8:53
28 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 18:12 +4:54 9:06
29 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 18:13 +4:55 9:06
30 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 18:14 +4:56 9:07
31 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 18:16 +4:58 9:08
32 Ida-Marie Hansen Sørreisa OL 18:44 +5:26 9:22
32 Line Laurantsen IL Gneist 18:44 +5:26 9:22
34 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 18:48 +5:30 9:24
35 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 19:07 +5:49 9:33
36 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 19:08 +5:50 9:34
37 Maren Theisen Mellembygd OL 19:16 +5:58 9:38
38 Amalie Bergstrøm Gimle IF 19:31 +6:13 9:45
39 June Rangmel Hovde Hamar OK 19:50 +6:32 9:55
40 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 20:14 +6:56 10:07
41 Sigrid Søvik IL Gneist 20:21 +7:03 10:10
42 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 20:26 +7:08 10:13
43 Caroline Bergman Konnerud IL 20:55 +7:37 10:27
44 Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering 21:12 +7:54 10:36
45 Elin Fossum Rye Asker Skiklubb 21:45 +8:27 10:52
46 Julie Askeland Fana IL 21:47 +8:29 10:53
47 Sigrid Hallem Solum Verdal OK 22:16 +8:58 11:08
48 Ragnhild Dyrstad Nordreisa IL 23:19 +10:01 11:39
49 Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering 23:26 +10:08 11:43
50 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 24:12 +10:54 12:06
51 Vilde Aarreberg Nordstrøm Haugesund IL Orientering 35:33 +22:15 17:46
Margrete Krage Sarpsborg OL diskvalifisert
Kristine Fjeld Ringsaker OK ikke startet
Tuva Bjerketvedt OK Moss ikke startet

D16

2 130 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 15:35 7:18
2 Frida Sæther Freidig 15:38 +0:03 7:20
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 15:54 +0:19 7:27
4 Tonje Vassend Porsgrunn OL 16:00 +0:25 7:30
5 Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 16:13 +0:38 7:36
6 Evine Westli Andersen Løten OL 16:19 +0:44 7:39
7 Gina Mølnvik Freidig 16:20 +0:45 7:40
8 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 16:29 +0:54 7:44
9 Ida Rongved Ringerike OL 16:30 +0:55 7:44
10 Julie Hjortland Larvik OK 16:32 +0:57 7:45
11 Karoline Haug Hamar OK 16:37 +1:02 7:48
12 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 16:42 +1:07 7:50
13 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:54 +1:19 7:56
14 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 17:16 +1:41 8:06
15 Anna Solberg OL Trollelg 17:17 +1:42 8:06
15 Anneli Grindstad Sarpsborg OL 17:17 +1:42 8:06
17 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 17:22 +1:47 8:09
18 Lovise Fremstad Larvik OK 17:29 +1:54 8:12
19 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 17:37 +2:02 8:16
20 Karen Bjergaard Nydalens SK 17:52 +2:17 8:23
21 Marit Nersten Fossum IF 17:54 +2:19 8:24
22 Vibeke Rykkje Fana IL 18:06 +2:31 8:29
23 Margit Sandem Fjellengen Indre Østfold OK 18:12 +2:37 8:32
24 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 18:26 +2:51 8:39
25 Nina Asheim Birkeland Halden SK 18:39 +3:04 8:45
26 Guro Jordheim Hemsedal IL 19:05 +3:30 8:57
27 Nora Hui Andersen Hamar OK 19:13 +3:38 9:01
28 Ingvild Wang Lillomarka OL 19:29 +3:54 9:08
29 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 19:34 +3:59 9:11
30 Kristine Klock Fleten Wing OK 19:41 +4:06 9:14
31 Ingvild Torgersen Halden SK 19:43 +4:08 9:15
32 Ane Svegård Bye Byåsen IL 20:04 +4:29 9:25
33 Thea-Elise Ødegaard Fossum IF 20:11 +4:36 9:28
33 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 20:11 +4:36 9:28
35 Kristine Ausen Porsgrunn OL 20:24 +4:49 9:34
36 Kaja Bø Timestad Freidig 20:33 +4:58 9:38
36 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 20:33 +4:58 9:38
38 Oda Frøshaug Indre Østfold OK 20:48 +5:13 9:45
39 Silje Arntzen Lierbygda OL 20:52 +5:17 9:47
40 Ragnhild Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 20:55 +5:20 9:49
41 Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 21:18 +5:43 10:00
42 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 21:21 +5:46 10:01
42 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 21:21 +5:46 10:01
44 Julia Plaian Asker Skiklubb 21:22 +5:47 10:01
45 Anniken Aarrestad Nydalens SK 21:39 +6:04 10:09
46 Emilie Bertelsen Porsgrunn OL 21:54 +6:19 10:16
47 Unn Iveland Jacobsen Haugesund IL Orientering 22:16 +6:41 10:27
47 Stina Sandberg Nydalens SK 22:16 +6:41 10:27
49 Helga Hognestad Lillehammer OK 22:17 +6:42 10:27
50 Karoline Jarlsby Halden SK 22:18 +6:43 10:28
51 Maren Grande Verdal OK 22:20 +6:45 10:29
52 Astrid Bjørgul Halden SK 22:22 +6:47 10:30
52 Suratthra Cherdchu Ålgård Orientering 22:22 +6:47 10:30
54 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 22:41 +7:06 10:38
55 Atalie Pedersen Bjerkvik IF 22:44 +7:09 10:40
56 Marthe Kristensen Sarpsborg OL 23:26 +7:51 11:00
57 Ingeborg Aadland Samnanger IL 23:46 +8:11 11:09
58 Nanna Norderud IL Tyrving 24:04 +8:29 11:17
59 Heidi Smestad Pedersen Frol IL 24:36 +9:01 11:32
60 Katrine Molvik IL Gneist 25:41 +10:06 12:03
61 Alexandria Jensen Indre Østfold OK 26:22 +10:47 12:22
62 Andrea Myre Johaug Os IL 27:03 +11:28 12:41
63 Martine Løwengreen Sarpsborg OL 29:33 +13:58 13:52
64 Bente Green Verdal OK 31:25 +15:50 14:44
65 Anne Marte Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 32:41 +17:06 15:20
Ingrid Holte Porsgrunn OL diskvalifisert
Marte Sofie Buraas Raumar Orientering diskvalifisert
Kristiane E. Ottesen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Kjersti Heir Nydalens SK diskvalifisert
Christine Williksen Høiland Fossum IF ikke startet
Rebecca Sætherhaug OL Trollelg ikke startet
Silje Sørnes Neverfjord IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor