Offisiell resultatliste for Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 30 september 2017

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenHerrer - lang (21 km) (16)2:56:508:20
1Karl FremstadHerrer - lang (21 km) (16)2:56:508:20
2Mathias NipenLang åpen (5)3:41:15+44:2510:26
3Aksel EideHerrer - kort (7 km) (8)1:32:56+6:0812:33
3Olav EideHerrer - kort (7 km) (8)1:33:09+6:2112:35
4Maria TorgersenKort åpen (8)1:44:10+17:2214:04

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tom BerganHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:13:49+12:489:54

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bente LandmarkDamer - kort (7 km) (10)1:30:13+3:2512:11
2Sigbjørn ModalsliHerrer - kort (7 km) (8)1:30:22+3:3412:12
3Ståle HeitmannMellom åpen (5)2:48:25+47:2412:28
4Tone Jahren Herud Damer - kort (7 km) (10)2:02:34+35:4616:33
5Gerd Berit RekveKort åpen (8)1:46:49+20:0114:26
6Jan Fredrik HelgakerHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:32:33+31:3211:18

Hamar Katedralskole

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Berit MyhrmoenNybegynner (5 km) (10)1:36:30+16:3118:55

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ove MartinsenMellom åpen (5)3:03:14+1:02:1313:34

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hanne SølnaDamer - mellomlang (13 km) (4)3:50:51+1:49:5017:06
4Karl Even RyghHerrer - lang (21 km) (16)3:45:15+48:2510:37
6Jon C. FougnerKort åpen (8)2:06:32+39:4417:05

IL GeoForm

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Brit Lisa SkjelkvåleDamer - mellomlang (13 km) (4)3:50:50+1:49:4917:05
4Harald IweHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:14:44+13:439:58
7Harald Østgaard LundHerrer - lang (21 km) (16)5:24:27+2:27:3715:18
15Jon LahlumHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:49:01+1:48:0016:57

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anne JahrenDamer - kort (7 km) (10)2:02:36+35:4816:34
9Brita Opheim SauarHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:56:42+55:4113:05
9Erik SauarHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:56:42+55:4113:05
11Harald AulieHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:14:22+1:13:2114:23
11Trude FixdalHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:14:20+1:13:1914:23

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gunnar A FiskumLang åpen (5)ikke godkjent

Kamp/Vestheim IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Egil HusethKort åpen (8)1:40:29+13:4113:34
3Odd Eide-FredriksenNybegynner (5 km) (10)1:34:24+14:2518:30
3Fredrik KaltenbornNybegynner (5 km) (10)1:34:22+14:2318:30

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Celine YtternesNybegynner (5 km) (10)1:19:5915:40
3John YtternesKort åpen (8)1:43:08+16:2013:56
15Tor LahlumHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:49:02+1:48:0116:57

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Rolv Anders SystadHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:47:56+46:5512:26

MSK. Moss Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Bjørn HemHerrer - lang (21 km) (16)5:46:47+2:49:5716:21

nasjonalrådet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jens-Morten HansenHerrer - lang (21 km) (16)5:24:23+2:27:3315:18

Nordea BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Finn ReinertsenNybegynner (5 km) (10)1:36:21+16:2218:53

NOTEAM

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Holger SchlaupitzLang åpen (5)3:23:42+26:529:36
4Gudmund GaupsetLang åpen (5)5:46:27+2:49:3716:20
6Filippa Berg DørumNybegynner (5 km) (10)3:12:58+1:52:5937:50
6Julie Bureid OnstadNybegynner (5 km) (10)3:12:58+1:52:5937:50
6Jostein Bø FløystadHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:32:31+31:3011:17
6Gaute MartinsenHerrer - lang (21 km) (16)5:09:56+2:13:0614:37
7Maria BaastadNybegynner (5 km) (10)3:14:54+1:54:5538:12
7Robert SpallKort åpen (8)2:08:19+41:3117:20
8Hans-Kristian AlvebergHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:55:01+54:0012:57

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tov Arne BondalKort åpen (8)1:34:43+7:5512:47

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vegard LineHerrer - lang (21 km) (16)3:38:43+41:5310:19

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Berit EidDamer - kort (7 km) (10)1:30:33+3:4512:14
1Bojan BlumensteinHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:03:21+2:209:08
1Kornelius Kriszat-LøvfaldHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:03:23+2:229:08
1Alan CherryMellom åpen (5)2:01:018:57
2Bjørn HaugeHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:13:50+12:499:54
2Mads Kruse JuhlMellom åpen (5)2:01:34+0:339:00
3Kyongsa RiLang åpen (5)4:44:07+1:47:1713:24
4Jan Tore HenriksenHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:14:42+13:419:58
4Finn Gjerull RyghHerrer - lang (21 km) (16)3:45:24+48:3410:37
5Sindre LangaasHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:22:36+21:3510:33
5Anne DanielsenMellom åpen (5)3:22:39+1:21:3815:00
7Johanne Midttun SystadHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:47:54+46:5312:26
14Malin EijsinkHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:22:25+1:21:2414:59

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jan Andreas EdstrømHerrer - lang (21 km) (16)3:28:37+31:479:50
2Truls HestengenHerrer - lang (21 km) (16)3:28:37+31:479:50
5Vigdis HobølHerrer - lang (21 km) (16)3:51:07+54:1710:54
5Thor MellaHerrer - lang (21 km) (16)3:51:08+54:1810:54
12Stein MellaHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:18:45+1:17:4414:43

Oslostudentenes IK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie HauerslevDamer - mellomlang (13 km) (4)3:13:27+1:12:2614:19
1Audrun UtskarpenDamer - mellomlang (13 km) (4)3:13:26+1:12:2514:19
1Lea-Rebekka TonjerDamer - lang (21 km) (2)5:18:19+2:21:2915:00
1Hanne Maria VisterDamer - lang (21 km) (2)5:18:15+2:21:2515:00
1Magnus Barth GustavsenHerrer - kort (7 km) (8)1:26:4811:43
1Ida HopeHerrer - kort (7 km) (8)1:26:4811:43
2Elisabeth Mork  FjeldværDamer - kort (7 km) (10)1:42:14+15:2613:48
2Gunn Camilla Stang Damer - kort (7 km) (10)1:42:14+15:2613:48
2Vorin BottenNybegynner (5 km) (10)1:23:40+3:4116:24
3Mikael OlaussonHerrer - lang (21 km) (16)3:38:29+41:3910:18
4Astri JansonHerrer - kort (7 km) (8)1:40:26+13:3813:34
4Francisco VelázquezHerrer - kort (7 km) (8)1:40:25+13:3713:34
5Silje Marie LundquistNybegynner (5 km) (10)2:56:17+1:36:1834:33
6Lars OnstadHerrer - lang (21 km) (16)5:09:56+2:13:0614:37
8Magne VollenHerrer - lang (21 km) (16)6:02:13+3:05:2317:05
13Guttorm L EggeHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:41:56+40:5511:59
14Matthew NgHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:22:24+1:21:2314:59

RS Käyhkää

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Vesa TonderKort åpen (8)ikke godkjent

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Margrete KrageDamer - kort (7 km) (10)2:04:03+37:1516:45
5Jenny Marie Elveslett SlettliDamer - kort (7 km) (10)2:04:04+37:1616:45

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tibor VáriHerrer - kort (7 km) (8)1:30:22+3:3412:12

VBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Tormod BøeHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:20:38+1:19:3714:51

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Per OsenHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:03:30+1:02:2913:35
10Tormod ØvergaardHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:03:31+1:02:3013:35

Vålerengens IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Jon Ivar JuvikHerrer - mellomlang (13 km) (30)3:18:51+1:17:5014:43

Whylot IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Paul SolheimHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:54:58+53:5712:57

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tore SagvoldenHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:22:36+21:3510:33

Ås-NMBU Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3May Bente BrurbergDamer - kort (7 km) (10)1:47:20+20:3214:30
3Sille WinsnesDamer - kort (7 km) (10)1:47:33+20:4514:32
3Jo Inge FjellstadHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:14:07+13:069:56
3Wendy FjellstadHerrer - mellomlang (13 km) (30)2:14:07+13:069:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor