Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 2 mai 2017

D 11-12

2 710 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering24:148:56
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK24:40+0:269:06
3Emilie Ruste FløLillomarka OL25:36+1:229:26
4Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering26:31+2:179:47
5Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering27:04+2:509:59
6Maja Mo HjelsethNydalens SK28:10+3:5610:23
7Marie ScheeleNydalens SK28:29+4:1510:30
8Pauline MyklebustIL Koll31:30+7:1611:37
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK32:27+8:1311:58
10Nora SørbergRaumar Orientering32:35+8:2112:01
11Mari AarsethNydalens SK39:25+15:1114:32
12Sara MartiniAsker Skiklubb40:05+15:5114:47
13Ane HustvedtOppsal Orientering41:28+17:1415:18
14Pernille Nor-WollØstmarka OK44:53+20:3916:33
15Tiril Ebon EspedalNydalens SK45:40+21:2616:51
16Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK48:57+24:4318:03
17Marie Bjordal VegganOppsal Orientering53:51+29:3719:52
17Mari KallesonOppsal Orientering53:51+29:3719:52
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringdiskvalifisert
Helene Margarethe KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

2 760 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL25:429:18
2Lukas Jones ArnesenHeming Orientering26:15+0:339:30
3Rasmus D. EastwoodLillomarka OL27:40+1:5810:01
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK29:18+3:3610:36
5Nov Bar-NathanLillomarka OL32:49+7:0711:53
6Martin Christoffer BorgIL Koll34:28+8:4612:29
7Markus HirschBækkelagets SK37:36+11:5413:37
8Håkon BogasonLillomarka OL42:14+16:3215:18
9Aksel EideBækkelagets SK43:41+17:5915:49
10Jakob BellLillomarka OL46:42+21:0016:55
11Einar ØstvoldHeming Orientering1:01:45+36:0322:22
12Eskil HafskjoldNydalens SK1:09:32+43:5025:11
13Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK1:15:42+50:0027:25
Sondre OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet

D 13-16

2 730 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK19:227:05
2Pia Young VikNydalens SK21:05+1:437:43
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering23:56+4:348:46
4Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering24:58+5:369:08
5Kristine KravdalGjø-Vard OL25:03+5:419:10
6Karen Hoel JomaasFossum IF25:17+5:559:15
7Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering28:25+9:0310:24
8Ea LunøeNydalens SK30:04+10:4211:00
9Ingeborg RognstadHadeland OL31:19+11:5711:28
10Ada WulfsbergNydalens SK32:22+13:0011:51
11Malene JebsenHeming Orientering32:38+13:1611:57
12Maya ArnesenHeming Orientering32:43+13:2111:59
13Alexandra LinløkkenØstmarka OK33:34+14:1212:17
14Tina KallesonOppsal Orientering33:39+14:1712:19
15Live ØstvoldHeming Orientering35:18+15:5612:55
16Ida Marie FlågenHeming Orientering37:31+18:0913:44
17Hanne Eide RappRaumar Orientering38:07+18:4513:57
18Ragnhild Mathea HelmersenFet OL42:11+22:4915:27
19Mina JørgensenIL Tyrving44:22+25:0016:15
20Ingrid BlindheimLillomarka OL44:55+25:3316:27
21Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK44:56+25:3416:27
22Astrid RognstadHadeland OL46:31+27:0917:02
23Ella BerstadHeming Orientering47:10+27:4817:16
24Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF49:32+30:1018:08
25Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering49:39+30:1718:11
26Elise Wærp HaugeNydalens SK49:42+30:2018:12
27Marie SaugestadNydalens SK49:43+30:2118:12
28Ingrid Lund HovdenIL Tyrving52:15+32:5319:08
29Inga Skaarer WiklundNydalens SK53:05+33:4319:26
30Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering54:37+35:1520:00
31Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK57:39+38:1721:07
32Linnea HolstIL Tyrving57:44+38:2221:08
33Hannah Syrdal ØenHeming Orientering57:50+38:2821:11
34Helene Bjørkvold JendalFossum IF58:03+38:4121:15
35Julie BerntzenFet OL1:01:17+41:5522:26
36Hannah MansNydalens SK1:05:08+45:4623:51
37Amélie AamodtOppsal Orientering1:14:08+54:4627:09
38Kristine Eide RappRaumar Orientering1:14:51+55:2927:25
39Aurora Wilkens JernbergNydalens SK1:15:43+56:2127:44
40Netta Bar-NathanLillomarka OL1:16:31+57:0928:01
41Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK1:17:57+58:3528:33
42Johanne Rognerud BøeFossum IF1:18:06+58:4428:36
43Emma Meyer LarssonIL Tyrving1:21:34+1:02:1229:52
44Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:21:43+1:02:2129:55
45Silje SlungaardIL Tyrving1:21:57+1:02:3530:01
46Mari BrendeFossum IF1:23:28+1:04:0630:34
47Sigrid NermoenØstmarka OK1:26:08+1:06:4631:33
48Berthe TesloHadeland OL1:27:14+1:07:5231:57
49Kathinka Zahl HagenFossum IF1:27:23+1:08:0132:00
50Ragnhild Blom-HagenFossum IF1:29:39+1:10:1732:50
51Ingrid LuråsOppsal Orientering1:29:41+1:10:1932:51
52Oda SørliNydalens SK1:31:13+1:11:5133:24
53Kristine SolbakkenIL Tyrving1:34:54+1:15:3234:45
54Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving1:37:22+1:18:0035:39
Iris HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Frida SolsrudNydalens SKdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert
Marte Madslien BakkenNydalens SKikke startet
Anna Tysse NakkimBækkelagets SKikke startet
Karen SkaugeHeming Orienteringikke startet
Malin SveenBækkelagets SKikke startet
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

H 13-16

2 710 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK16:206:01
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19:02+2:427:01
3Sondre YtterbøAsker Skiklubb23:58+7:388:50
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering24:50+8:309:09
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK25:35+9:159:26
6Henrik ReuschHeming Orientering27:54+11:3410:17
7Kristian ØstermannHeming Orientering30:17+13:5711:10
8August Syrdal ØenHeming Orientering30:59+14:3911:25
9Anselm ReichenbachOppsal Orientering31:02+14:4211:27
10Anders Håvard LarsenNydalens SK33:17+16:5712:16
11Mathias Pedersen VoldLillomarka OL36:15+19:5513:22
12Ask OlaussenOppsal Orientering38:49+22:2914:19
13Daniel Azagra NæssNydalens SK39:27+23:0714:33
14Fridtjof ReuschHeming Orientering40:01+23:4114:45
15Christian Fredrik BorgIL Koll46:54+30:3417:18
16Rolf Andreas BergNydalens SK52:25+36:0519:20
17Birk Felland SætnanFossum IF57:39+41:1921:16
18Elias StubberudNydalens SK59:49+43:2922:04
19Felix R. HyllesethSentrum OK1:04:55+48:3523:57
20Marius E. AamodtOppsal Orientering1:06:08+49:4824:24
21Børge Nilsen BergFossum IF1:10:55+54:3526:10
22Tobias EspedalNydalens SK1:13:17+56:5727:02
23Felix FinsrudAsker Skiklubb1:14:16+57:5627:24
24Eivind Berner MyhreFossum IF1:14:46+58:2627:35
25Gaute BerganNydalens SK1:16:29+1:00:0928:13
26Sivert Sande KvermeFossum IF1:16:56+1:00:3628:23
27Philip RomørenFossum IF1:17:33+1:01:1328:36
28Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1:18:04+1:01:4428:48
29Erlend BørliFossum IF1:18:34+1:02:1428:59
30Kristian Norum MeløysundNydalens SK1:18:52+1:02:3229:06
31Mikkel KatlaFossum IF1:19:53+1:03:3329:28
32Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering1:20:01+1:03:4129:31
33Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK1:20:22+1:04:0229:39
34Sindre Vie StrislandFossum IF1:21:41+1:05:2130:08
35Eskil KolshusOppsal Orientering1:21:43+1:05:2330:09
36Birk ThorstensenOppsal Orientering1:21:57+1:05:3730:14
37Theo Ring GiskeNydalens SK1:22:06+1:05:4630:17
38Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering1:23:04+1:06:4430:39
39Herman BrunborgNittedal OL1:23:56+1:07:3630:58
40Jonas AarsethNydalens SK1:24:13+1:07:5331:04
41Axel AaldeNydalens SK1:25:42+1:09:2231:37
42Arild dy BaumannHeming Orientering1:27:33+1:11:1332:18
43Jonas KroghOppsal Orientering1:27:55+1:11:3532:26
44Storm KleivaNydalens SK1:30:23+1:14:0333:21
45Jo Randar HolmøyHadeland OL1:30:51+1:14:3133:31
46Christian LøvenskioldHeming Orientering1:34:22+1:18:0234:49
47Magnus JystadØstmarka OK1:42:58+1:26:3837:59
48Paul Johan SlungaardHeming Orientering1:54:49+1:38:2942:22
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Oliver NilsenFossum IFdiskvalifisert
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Eirik Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Kasper Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Arthur BrunborgNittedal OLikke startet
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbikke startet
Vemund HeierNydalens SKikke startet
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet
Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringikke startet
Lars Øderud VatneBækkelagets SKikke startet

D 17-

2 760 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18:096:34
2Anine LomeHamar OK18:10+0:016:34
3Agnes LeoHalden SK18:21+0:126:38
4Marion HuberNydalens SK19:59+1:507:14
5Marthe GløersenBækkelagets SK20:02+1:537:15
6Elise EgsethNydalens SK21:39+3:307:50
7Anne Johanne LindNydalens SK23:33+5:248:31
8Oda J SikkelandIL Tyrving25:27+7:189:13
9Linn HokholtIL Tyrving25:34+7:259:15
10Louise OramBækkelagets SK27:05+8:569:48
11Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK27:09+9:009:50
12Magdalena CermakovaNydalens SK27:40+9:3110:01
13Maren NorderudIL Tyrving28:48+10:3910:26
14Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29:35+11:2610:43
15Lisbeth VollNydalens SK30:44+12:3511:08
16Arianna TauferNydalens SK31:23+13:1411:22
17Christine Turter SandvoldNydalens SK31:34+13:2511:26
18Ragne NorrudFossum IF34:48+16:3912:36
19Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering36:21+18:1213:10
20Ingvild Maalen-JohansenNTNUI36:54+18:4513:22
21Karen BjergaardNydalens SK42:04+23:5515:14
22Solveig Eline BergIL Tyrving45:02+26:5316:18
23Marie UllevålseterNydalens SK46:39+28:3016:54
24Joanna ErikssonNydalens SK46:44+28:3516:55
25Hanne Maria VisterOslostudentenes IK48:09+30:0017:26
26Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK52:29+34:2019:00
27Elin EkebergIL Tyrving52:47+34:3819:07
28Marie Hammer IversenØstmarka OK54:06+35:5719:36
29Emilie Westli AndersenLøten o-lag58:31+40:2221:12
30Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:00:37+42:2821:57
31Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1:00:53+42:4422:03
32Maren KoplandModum OL1:03:50+45:4123:07
33Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:04:32+46:2323:22
34Julie Hilland AndersenHalden SK1:07:13+49:0424:21
35Tonje Rognerud BøeFossum IF1:07:34+49:2524:28
36Pernille KatlaFossum IF1:08:08+49:5924:41
37Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1:08:16+50:0724:44
38Karianne Olsvik DengerudNydalens SK1:09:16+51:0725:05
39Elena GrandNydalens SK1:10:59+52:5025:43
40Åse BerganNydalens SK1:11:42+53:3325:58
41Lisa SchubnellBækkelagets SK1:12:05+53:5626:07
42Aurora Opheim SauarSK Vidar1:12:12+54:0326:09
43Kristine KleiviNOTEAM1:12:54+54:4526:24
44Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK1:13:33+55:2426:38
45Elise UllernIL Tyrving1:13:34+55:2526:39
46Toril SalomonsenBækkelagets SK1:14:09+56:0026:51
47Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1:14:48+56:3927:06
48Hedvig VollsetHeming Orientering1:18:16+1:00:0728:21
49Ingvild WangNTNUI1:18:21+1:00:1228:23
50Eline BryneHeming Orientering1:23:06+1:04:5730:06
Ingvild BrekkeNTNUIdiskvalifisert
Delphine PoirotLillomarka OLdiskvalifisert
Maiken SandbergNydalens SKdiskvalifisert
Frida Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingikke startet
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLikke startet
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASAikke startet
Nina KarlsenNydalens SKikke startet
Cristina LuisNydalens SKikke startet
Nanna NorderudNTNUIikke startet
Inger RødnesOppsal Orienteringikke startet
Ida TangenNydalens SKikke startet

H 17-

2 730 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering14:245:16
2Emil AhlbäckFossum IF15:14+0:505:34
3Karl FremstadBækkelagets SK15:15+0:515:35
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK17:31+3:076:24
5Matthew SpeakeLillomarka OL18:10+3:466:39
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18:50+4:266:53
7Erik Hæstad BjørnstadFossum IF20:25+6:017:28
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb20:29+6:057:30
9Mathias NipenBækkelagets SK20:45+6:217:36 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Sverre Waaler KaasNydalens SK20:52+6:287:38
11Christian Faruga KarldénKvillebyns SK23:04+8:408:26
12Øyvind HjermstadFossum IF25:08+10:449:12
13Martin JullumHalden SK25:18+10:549:16
14Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät25:33+11:099:21
15Petter Astrup ArnesenHeming Orientering27:19+12:5510:00
16Sam LunøeNydalens SK27:27+13:0310:03
17Sander H. RogndokkenNydalens SK27:30+13:0610:04
18Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF27:48+13:2410:10
19Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb29:13+14:4910:42
20Mikael OlaussonOslostudentenes IK29:45+15:2110:53
21Per Clemet WisløffAsker Skiklubb31:27+17:0311:31
22Tor Andreas AndersenHalden SK31:46+17:2211:38
23Thomas SchiveBækkelagets SK31:59+17:3511:42
24Lavran ThorstensenOppsal Orientering32:28+18:0411:53
25Audun BerganNydalens SK35:38+21:1413:03
26Kyongsa RiNydalens SK38:58+24:3414:16
27Morten TangenOK Moss39:04+24:4014:18
28Trygve MyhrAsker Skiklubb40:07+25:4314:41
29Henrik EijsinkNydalens SK40:22+25:5814:47
30Markus LivingIL Tyrving42:50+28:2615:41
31Håkon Nergaard BergStokke IL44:07+29:4316:09
32Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK47:36+33:1217:26
33Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering50:32+36:0818:30
34Jostein TandbergNydalens SK55:32+41:0820:20
35Ove SætraHadeland OL55:38+41:1420:22
36Peter GisholtFossum IF57:18+42:5420:59
37Donatas KontautasOK Moss57:27+43:0321:02
38Audun HokholtKolbotn og Skimt OL58:02+43:3821:15
39Eirik Kamstrup HovindHalden SK58:18+43:5421:21
40Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK58:19+43:5521:21
41Alan CherryNydalens SK58:41+44:1721:29
42Simen A BjøringsøyNydalens SK1:00:12+45:4822:03
43Sander ArntzenAsker Skiklubb1:00:19+45:5522:05
44Raphael FerrandBækkelagets SK1:02:22+47:5822:50
45Martin LangaasOppsal Orientering1:02:35+48:1122:55
46Magnus ZachariasenOppsal Orientering1:02:52+48:2823:01
47Tobias R. HyllesethSentrum OK1:05:00+50:3623:48
48Håkon SturødNydalens SK1:05:27+51:0323:58
49Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1:06:23+51:5924:18
50Martin Andresen SkotteFossum IF1:06:56+52:3224:31
51Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1:07:52+53:2824:51
52Matthew NgOslostudentenes IK1:09:10+54:4625:20
53Oskar StørmerFossum IF1:09:23+54:5925:24
54Lars Loennechen SkjelbekNOTEAM1:10:00+55:3625:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
55Carl Godager KaasBækkelagets SK1:11:29+57:0526:11
56Emil StørmerFossum IF1:12:02+57:3826:23
57Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering1:15:39+1:01:1527:42
58Vebjørn Blom-HagenFossum IF1:18:41+1:04:1728:49
59Anders SkjelbekNOTEAM1:20:14+1:05:5029:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Simen SmestadBækkelagets SKikke startet
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 40-

2 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK22:588:28
2Mona LomeHamar OK23:05+0:078:31
3Hege FeiringIL Tyrving25:17+2:199:19
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK27:38+4:4010:11
5Ann Elin FlågenHeming Orientering43:40+20:4216:06
6Heidi ØstliRaumar Orientering52:32+29:3419:23
7Anne-Grete AustadRaumar Orientering54:31+31:3320:07
8Åse NorrudFossum IF1:02:32+39:3423:04
9Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1:05:42+42:4424:14
10Nora SkauenIL Tyrving1:05:43+42:4524:14
11Brita Opheim SauarIL Koll1:06:12+43:1424:25
12Thine Wilkens JernbergNydalens SK1:06:18+43:2024:27
13Elin KallesonOppsal Orientering1:06:23+43:2524:29
14Cecilie Christin KvermeFossum IF1:06:33+43:3524:33
15Solveig BerganNydalens SK1:07:50+44:5225:01
16Marianne ReuschHeming Orientering1:08:28+45:3025:15
17Julie BaumannHeming Orientering1:10:18+47:2025:56
18Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1:17:23+54:2528:33
19Anne Borgen SturødNydalens SK1:19:41+56:4329:24
20Siv Susanne JystadØstmarka OK1:27:00+1:04:0232:06
21Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1:27:04+1:04:0632:07
22Hanne Marte  ØstvoldHeming Orientering1:29:37+1:06:3933:04
Linda FredhOK Mossikke startet
Elise HafskjoldNydalens SKikke startet

H 40-

2 710 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin TellesbøØstmarka OK16:516:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Vegard BroxIL Tyrving17:31+0:406:27
3Knut Harald HyllesethSentrum OK18:13+1:226:43
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18:19+1:286:45
5Inge GunnesIL Tyrving19:55+3:047:20
6Morten MoslandOppsal Orientering23:09+6:188:32
7Geir HoffIL Tyrving23:18+6:278:35
8Kimme ArnesenHeming Orientering23:24+6:338:38
9Audun BjerknesMåren OK23:44+6:538:45
10Torstein HoleNydalens SK27:04+10:139:59
11Michael DähnnNydalens SK27:12+10:2110:02
12Bjørn HaugeNydalens SK29:28+12:3710:52
13Knut Jostein SætnanFossum IF32:16+15:2511:54
14Torstein BerntsenIL Tyrving33:46+16:5512:27
15Kyrre GranFet OL34:47+17:5612:50
16Øystein RappRaumar Orientering36:18+19:2713:23
17Eilert AamodtOppsal Orientering36:19+19:2813:24
18Vidar GjelstadOppsal Orientering37:56+21:0513:59
19Anders NorlingNydalens SK43:04+26:1315:53
20Fredrik SaugestadNydalens SK43:15+26:2415:57
21Atle StrømHedrum OL45:56+29:0516:56
21Sverre WisløffAsker Skiklubb45:56+29:0516:56
23Espen JernbergNydalens SK48:04+31:1317:44
24Torbjørn Blom-hagenFossum IF58:23+41:3221:32
25Trond LundIL Tyrving59:36+42:4521:59
26Steinar LågAsker Skiklubb1:01:51+45:0022:49
27Rolf HustvedtOppsal Orientering1:01:59+45:0822:52
28Bjørn MartiniAsker Skiklubb1:02:00+45:0922:52
29Jens Christian HolstIL Tyrving1:02:04+45:1322:54
30Fredrik LarsenIndre Østfold OK1:02:16+45:2522:58
31Håkon KnudsenOppsal Orientering1:02:20+45:2923:00
32Olav EideBækkelagets SK1:03:18+46:2723:21
33Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL1:04:58+48:0723:58
34Christian ReuschHeming Orientering1:05:08+48:1724:02
35Bjørn WangensteenLillomarka OL1:05:17+48:2624:05
36Tor RingstadHedrum OL1:05:26+48:3524:08
37Runar ThorstensenOppsal Orientering1:05:35+48:4424:12
38Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:05:52+49:0124:18
39Martin ReichenbachOppsal Orientering1:05:56+49:0524:19
40Jon SolsrudNydalens SK1:06:24+49:3324:30
41Ove HildrumLillomarka OL1:07:31+50:4024:54
42Trond MyhreFossum IF1:07:32+50:4124:55
43Magne AasAsker Skiklubb1:07:44+50:5324:59
44Alexander RødstenHeming Orientering1:10:48+53:5726:07
45Per SørbergRaumar Orientering1:14:59+58:0827:40
46Morten FismenFossum IF1:18:15+1:01:2428:52
47Runar HafskjoldNydalens SK1:18:20+1:01:2928:54
48Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK1:20:04+1:03:1329:32
49Pål MyklebustIL Koll1:32:07+1:15:1633:59
Jarle RogndokkenFet OLdiskvalifisert
Tommy SkårbøRaumar Orienteringikke startet
Knut Johan WinsvoldØstmarka OKikke startet

D 50-

2 760 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK19:497:10
2Torunn Drage RotiFossum IF23:54+4:058:39
3Solveig SikkelandIL Tyrving30:49+11:0011:09
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering30:56+11:0711:12
5Anne MadslienNydalens SK34:29+14:4012:29
6Dagrun MelkildHeming Orientering34:56+15:0712:39
7Linda HanssenØstmarka OK35:45+15:5612:57
8Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL36:05+16:1613:04
9Grete S B HoviSkien OK36:54+17:0513:22
10Marianne NjåsteinIL Tyrving42:25+22:3615:22
11Anne Kristine NorderudIL Tyrving43:33+23:4415:46
12Anne Marit BjergaardNydalens SK44:22+24:3316:04
13Randi NicolaisenAsker Skiklubb44:45+24:5616:12
14Margrete EngzeliusAsker Skiklubb49:23+29:3417:53
15Marianne HjermstadFossum IF50:11+30:2218:10
16Helena StubberudNydalens SK50:29+30:4018:17
17Åshild FlatebakkenIL Tyrving50:30+30:4118:17
18Kathrine LunøeNydalens SK50:36+30:4718:20
19Kirsti Grundnes BergIL Tyrving52:04+32:1518:51
20Ingrid NermoenØstmarka OK1:01:24+41:3522:14
21Anne DahlNydalens SK1:10:51+51:0225:40
22Marianne ArnesenAsker Skiklubb1:11:30+51:4125:54
23Maria TorgersenBækkelagets SK1:11:52+52:0326:02
24Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:13:36+53:4726:40
25Gunhild MyhrAsker Skiklubb1:14:43+54:5427:04
26Grete BerntsenMåren OK1:15:24+55:3527:19
27Anne DanielsenNydalens SK1:16:49+57:0027:49
28Lena HammerVestre Akers SK1:18:55+59:0628:35
29Runa SkyttersæterHeming Orientering1:21:41+1:01:5229:35
30Hege HeibergHadeland OL1:23:46+1:03:5730:21
Venche BjerkreimFossum IFikke startet
Kjersti SkantzeIL Tyrvingikke startet
Ingeborg ØderudBækkelagets SKikke startet

H 50-

2 730 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenIL Tyrving17:436:29
2Jan Tore HenriksenNydalens SK18:11+0:286:39
3Per SlungaardIL Tyrving19:51+2:087:16
4Eivind HoffIL Tyrving23:16+5:338:31
5Nils Petter FremmingHeming Orientering23:23+5:408:33
6Anders KronbergRaumar Orientering24:50+7:079:05
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK26:17+8:349:37
8Harald KvisliNotodden OL27:52+10:0910:12
9Kjetil EspedalNydalens SK31:29+13:4611:31
10Egil EideIL Tyrving31:33+13:5011:33
11Knut Erling ØenHeming Orientering31:48+14:0511:38
12Hallvard KorenOK Moss32:35+14:5211:56
13Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL33:43+16:0012:21
14Hallvard BergIL Tyrving33:53+16:1012:24
15Erik NæssØstmarka OK36:30+18:4713:22
16Morten KarlsenMåren OK40:55+23:1214:59
17Anders FlågenHeming Orientering42:23+24:4015:31
18Håkon JendalFossum IF45:53+28:1016:48
19Per Anders YtterbøAsker Skiklubb46:51+29:0817:09
20Øyvind HelmersenFet OL48:49+31:0617:52
21Bjørn ChristensenØstmarka OK49:15+31:3218:02
22Tormod BøeVBIL50:38+32:5518:32
23Pål Woldstad HanssenEiker OL54:06+36:2319:49
24Einar LunøeNydalens SK58:05+40:2221:16
25Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering1:00:53+43:1022:18
26Arne TorgersenBækkelagets SK1:04:38+46:5523:40
27Ottar WiklundNydalens SK1:05:50+48:0724:06
28Ole Petter HaugenNydalens SK1:07:08+49:2524:35
29Are NjåsteinIL Tyrving1:07:15+49:3224:38
30Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:07:28+49:4524:42
31Tom SlungaardHeming Orientering1:07:51+50:0824:51
32Stein H. HagenFossum IF1:07:58+50:1524:53
33Helge StubberudNydalens SK1:08:13+50:3024:59
34Thor VollsetHeming Orientering1:08:19+50:3625:01
35Nils HæstadFossum IF1:08:48+51:0525:12
36Erik BorgIL Koll1:12:30+54:4726:33
37Bent Sande KvermeFossum IF1:13:29+55:4626:55
38Per SandbergNydalens SK1:20:17+1:02:3429:24
39Morten EngebretsenRaumar Orientering1:20:59+1:03:1629:39
40Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1:22:13+1:04:3030:06
41Peter NylundHaugerud IF1:22:24+1:04:4130:10
Stein MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Einar GisholtFossum IFikke startet
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringikke startet
Bent SkatvedtRaumar Orienteringikke startet

D 60-

2 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Marie TurterNydalens SK24:148:52
2Toril EineFossum IF1:15:46+51:3227:45
3Åse BrødholtIndre Østfold OK1:17:04+52:5028:13
4Mette HallénNydalens SK1:18:23+54:0928:42
5Margaret RoseveareOppsal Orientering1:19:21+55:0729:03

H 60-

2 760 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar JensenNydalens SK22:068:00
2Ketil BergeVestre Akers SK24:45+2:398:58
3Øyvind SørlieHadeland OL24:48+2:428:59
4Per SchancheAsker Skiklubb32:19+10:1311:42
5Bjørn WilladssenHeming Orientering37:35+15:2913:37
6Vidar ElvekrokEiker OL38:14+16:0813:51
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF48:31+26:2517:34
8Jan SveenRaumar Orientering1:00:03+37:5721:45
9Terje Wiig MathisenOpen iT1:03:03+40:5722:50
10Svein S JacobsenIL Tyrving1:05:33+43:2723:45
11Ola BroxOL Toten-Troll1:16:19+54:1327:39
Stein KlyveOK Mossdiskvalifisert
Øyvind GylverAsker Skiklubbikke startet

D 70-

2 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF37:3313:45
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 70-

2 760 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John Thomas PetersenNittedal OL29:2110:38
2Roar BjordalOppsal Orientering34:29+5:0812:29
3Helge RevhaugRingerike OL37:30+8:0913:35
4Hasse BergstrømIL Tyrving38:35+9:1413:58
5Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving40:28+11:0714:39
6Terje MalmHamar OK58:48+29:2721:18
7Eldar BørsumBækkelagets SK1:07:23+38:0224:24
8Einar HemLillomarka OL1:17:07+47:4627:56
8Fridulv SagbergIL Koll1:17:07+47:4627:56
10Jon C. FougnerHeming Orientering1:19:17+49:5628:43
Tor DrageHaugerud IFdiskvalifisert

D Bedrift

2 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid SkaarerGE-Healthcare BIL25:069:15

D Rekrutt

1 520 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK16:5211:05
2Astrid ReuschHeming Orientering19:21+2:2912:43
3Linea Kalleson RøedOppsal Orientering22:01+5:0914:29
4Maja Kalleson RøedOppsal Orientering22:58+6:0615:06
5Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering24:39+7:4716:13
6Synne Syversen GihleOppsal Orientering24:42+7:5016:15
7Iben Johansen-BarliOppsal Orientering24:44+7:5216:16
8Åse LuråsOppsal Orientering25:29+8:3716:45
9Eirin KolshusOppsal Orientering27:44+10:5218:14
10Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering29:20+12:2819:17
11Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering34:27+17:3522:39
Agnes BellLillomarka OLikke startet

H Rekrutt

1 520 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL12:358:16
2Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK15:22+2:4710:06
3Simen SkeideOppsal Orientering15:36+3:0110:15
4Boye WangensteenLillomarka OL16:30+3:5510:51
5Gabriel SolemOppsal Orientering19:04+6:2912:32
6Sondre HafskjoldNydalens SK22:23+9:4814:43
7Nikolai TesloHadeland OL23:43+11:0815:36
8Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering24:14+11:3915:56
9Eskil OlaussenOppsal Orientering27:03+14:2817:47
10Ole Jakob MyklebustIL Koll29:23+16:4819:19
11Magnus Syversen GihleOppsal Orientering32:37+20:0221:27
12Jonas HirschBækkelagets SK33:46+21:1122:12
13Simen ÅnensenOppsal Orientering36:37+24:0224:05
Leon KnudsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tone Prøven SundtjønnLillomarka OLdiskvalifisert
Elias KleivaNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor