Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 5
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 14 juni 2017

N

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll24:3317:32
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL18:5113:27
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL40:21+15:4828:49

C

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL23:497:26
2Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL25:50+2:018:04
3Inger Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL38:15+14:2611:57
4Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL38:30+14:4112:01
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL43:49+20:0013:41
6Hege SolerødGjø-Vard OL45:44+21:5514:17
7Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL50:38+26:4915:49
Eva StensrudRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

B

3 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL38:2612:00
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL39:54+1:2812:28
3Sigmund HansenGjø-Vard OL40:43+2:1712:43
4Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL43:33+5:0713:36
5Wigard NilsenGjø-Vard OL44:00+5:3413:45
6Håvard GjestvangOL Toten-Troll44:13+5:4713:49
7Margrete JørandliGjø-Vard OL47:03+8:3714:42
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL49:44+11:1815:32
9Berit BergsetVeten IL50:24+11:5815:45
10Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering55:29+17:0317:20
11Amund FlaskerudOL Toten-Troll58:28+20:0218:16
12Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll59:11+20:4518:29
13Svein SolerødOL Toten-Troll59:55+21:2918:43
14Roar SkoglundVeten IL1:04:14+25:4820:04
15Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll1:05:05+26:3920:20
16Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1:08:53+30:2721:31
17Eirin LodgaardByåsen IL1:13:37+35:1123:00
18Oda LodgaardRaufoss IL Orientering1:14:08+35:4223:10
19Maren SogstadGjø-Vard OL1:31:43+53:1728:39
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringikke startet

A

4 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob MoOL Toten-Troll53:5711:00
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL55:35+1:3811:20
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll55:55+1:5811:24
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll57:23+3:2611:42
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll1:00:32+6:3512:21
6Håvard KvammeOL Toten-Troll1:00:48+6:5112:24
7Lars LienGjø-Vard OL1:04:18+10:2113:07
8Øyvind LienGjø-Vard OL1:04:56+10:5913:15
9Ola BroxOL Toten-Troll1:06:41+12:4413:36
10Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:07:45+13:4813:49
11Vanja StaffOL Toten-Troll1:14:10+20:1315:08
12Sjur GjestvangOL Toten-Troll1:22:15+28:1816:47
13Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1:23:25+29:2817:01
14Even ErlienGjø-Vard OL1:25:38+31:4117:28
15Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:33:21+39:2419:03
16Turid GiilRond OL2:05:53+1:11:5625:41
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
Erlend SlokvikOL Toten-Trolldiskvalifisert
Anders SollienOL Toten-Trollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor