Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 3 mai 2017

N

1 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL14:319:04
2Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL15:01+0:309:23
3Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering17:37+3:0611:00
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17:39+3:0811:01
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering17:44+3:1311:05
6Selma BekkelundGjø-Vard OL18:31+4:0011:34
7Sivert AaslundSnertingdal IF Orientering19:52+5:2112:25
8Helene KokslienSnertingdal IF Orientering19:55+5:2412:26
9Therese HolmenSnertingdal IF Orientering20:52+6:2113:02
10Johannes HøieGjø-Vard OL22:12+7:4113:52
11Peder MoOL Toten-Troll23:04+8:3314:25
12Maiken Aileen HellebustSnertingdal IF Orientering23:18+8:4714:33
13Isabella AaslundSnertingdal IF Orientering23:45+9:1414:50
14Thor Morten SandungenRaufoss IL Orientering24:15+9:4415:09
15Benjamin LiumRaufoss IL Orientering24:21+9:5015:13
16Amina HenriksveenSnertingdal IF Orientering24:27+9:5615:16
17Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL24:50+10:1915:31
18Linus BekkelundGjø-Vard OL25:33+11:0215:58
19Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL28:16+13:4517:40
20Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL28:19+13:4817:41
21Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL32:06+17:3520:03
22Lars FlaskerudOL Toten-Troll34:29+19:5821:33
23Mina HolmenSnertingdal IF Orientering47:19+32:4829:34
24Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL53:41+39:1033:33

C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL18:379:18
2Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering23:16+4:3911:38
3Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering24:23+5:4612:11
4Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering31:11+12:3415:35
5Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL48:20+29:4324:10

B

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL19:157:42
2Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL20:07+0:528:02
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL20:23+1:088:09
4Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering21:21+2:068:32
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL21:46+2:318:42
6May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL22:12+2:578:52
7Erik HasliSnertingdal IF Orientering24:58+5:439:59
8Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL25:17+6:0210:06
9Amund FlaskerudOL Toten-Troll25:21+6:0610:08
10Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL27:33+8:1811:01
11Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll30:36+11:2112:14
12Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL35:31+16:1614:12
13Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll36:07+16:5214:26
14Janne CumminsRaufoss IL Orientering44:09+24:5417:39
15Eva StensrudRaufoss IL Orientering45:10+25:5518:04

A

3 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering19:446:34
2Øyvind LienGjø-Vard OL21:13+1:297:04
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll22:59+3:157:39
4Jakob MoOL Toten-Troll23:14+3:307:44
5Erlend SlokvikOL Toten-Troll23:23+3:397:47
6Lars LienGjø-Vard OL23:31+3:477:50
7Agnethe HasliGjø-Vard OL23:39+3:557:53
8Sigurd KvammeOL Toten-Troll23:45+4:017:55
9Are StrandlieGjø-Vard OL24:59+5:158:19
10Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL25:29+5:458:29
11Philip FøyenGjø-Vard OL26:11+6:278:43
12Anders SollienOL Toten-Troll26:55+7:118:58
13Håvard KvammeOL Toten-Troll27:41+7:579:13
14Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL28:03+8:199:21
15Eli Ringstad LienGjø-Vard OL28:09+8:259:23
16Hege SolerødGjø-Vard OL28:11+8:279:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Eirin LodgaardByåsen IL28:40+8:569:33
18Bjarte LindstadOL Toten-Troll28:53+9:099:37
19Ola BroxOL Toten-Troll29:45+10:019:55
20Trond FlaskerudOL Toten-Troll30:00+10:1610:00
21Vanja StaffOL Toten-Troll30:11+10:2710:03
22Even ErlienGjø-Vard OL30:37+10:5310:12
23Ane LodgaardRaufoss IL Orientering31:31+11:4710:30
24Hildegunn LindstadOL Toten-Troll32:05+12:2110:41
25Olav SveumGjø-Vard OL32:21+12:3710:47
26Synne SolbergGjø-Vard OL32:46+13:0210:55
27Eivor StensrudRaufoss IL Orientering41:02+21:1813:40
28Margrete JørandliGjø-Vard OL43:37+23:5314:32
29Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL45:41+25:5715:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor