Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 26 april 2017

N

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll20:2912:02
2Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL21:10+0:4112:27
3Selma BekkelundGjø-Vard OL21:52+1:2312:51
4Peder MoOL Toten-Troll23:55+3:2614:04
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering24:38+4:0914:29
6Vilde HenriksenSnertingdal IF Orientering26:42+6:1315:42
7Linus BekkelundGjø-Vard OL27:02+6:3315:54
8Helene KokslienSnertingdal IF Orientering27:56+7:2716:25
9Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL29:14+8:4517:11
10Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL31:48+11:1918:42
11Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering32:15+11:4618:58
12Therese HolmenSnertingdal IF Orientering32:18+11:4919:00
13Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL34:06+13:3720:03
14Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL36:50+16:2121:40
15Lars FlaskerudOL Toten-Troll38:45+18:1622:47
16Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL40:51+20:2224:01

C

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL25:0210:53
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL30:37+5:3513:18
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll31:15+6:1313:35
4Even LienGjø-Vard OL33:19+8:1714:29
5Maren SogstadGjø-Vard OL37:16+12:1416:12
6Mats LigaardenGjø-Vard OL38:01+12:5916:31
7Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering1:03:35+38:3327:38

B

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL29:498:03
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll46:31+16:4212:34
3Olav SveumGjø-Vard OL56:20+26:3115:13
4Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1:06:33+36:4417:59
5Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1:49:32+1:19:4329:36
6Øystein SnuggerudGjø-Vard OL18:00:00+17:30:114:51:53
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLdiskvalifisert
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLbrutt

A

4 700 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering35:267:32
2Anders SollienOL Toten-Troll37:12+1:467:54
3Are StrandlieGjø-Vard OL39:32+4:068:24
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll39:41+4:158:26
5Øyvind LienGjø-Vard OL40:02+4:368:31
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll40:06+4:408:31
7Martin ØhmanGjø-Vard OL41:42+6:168:52
8Øyvind SørlieHadeland OL42:27+7:019:01
9Jakob MoOL Toten-Troll44:26+9:009:27
10Audun StrandlieGjø-Vard OL44:38+9:129:29
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll45:05+9:399:35
12Hege SolerødGjø-Vard OL45:37+10:119:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Håvard KvammeOL Toten-Troll47:15+11:4910:03
14Vanja StaffOL Toten-Troll48:35+13:0910:20
15Elias ØhmanGjø-Vard OL51:34+16:0810:58
16Even ErlienGjø-Vard OL53:44+18:1811:25
17Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL54:22+18:5611:34
18Philip FøyenGjø-Vard OL55:46+20:2011:51
19Hildegunn LindstadOL Toten-Troll56:35+21:0912:02
20Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL1:01:07+25:4113:00
21Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:02:17+26:5113:15
22Sjur GjestvangOL Toten-Troll1:02:46+27:2013:21
23Margrete JørandliGjø-Vard OL1:03:18+27:5213:28
24Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:04:58+29:3213:49
25Synne SolbergGjø-Vard OL1:19:46+44:2016:58
26Turid GiilRond OL1:20:51+45:2517:12
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor