Offisiell resultatliste for Fortet rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fortet rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 4 mars 2017

A-Damer

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL41:23
2Sara MathisenPorsgrunn OL42:00+0:37
3Anne Berit BredholtSandefjord OK46:14+4:51
4Ida V DirdalLarvik OK49:34+8:11
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL52:18+10:55
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1:12:11+30:48
7Linda FredhOK Moss1:15:37+34:14

A-Herrer

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL28:20
2Jørn SundbyLarvik OK30:00+1:40
3Gisle NysæterSkien OK30:53+2:33
4Jørgen FrøydLarvik OK32:24+4:04
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL33:17+4:57
6Halvard KornmoPorsgrunn OL35:36+7:16
7Øyvind FlaattenOK Skeidi35:55+7:35
8Tobias MathisenPorsgrunn OL36:22+8:02
9Ivar MølnvikFossum IF37:11+8:51
10Erik Rytter JakobsenOK Moss37:19+8:59
11Jan GatevoldPorsgrunn OL38:16+9:56
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL39:07+10:47
13Morten TangenOK Moss39:52+11:32
14Lars Rune LieOK Skeidi40:20+12:00
15Joar EilevstjønnGanddal IL40:25+12:05
16Inge GlittumOK Skeidi42:14+13:54
17Thomas BrodinPorsgrunn OL43:27+15:07
18Espen JohnsenHedrum OL44:00+15:40
19Elling AakreAndebu IL47:30+19:10
20Ole JohanssonPorsgrunn OL49:25+21:05
21Børge NordliPorsgrunn OL53:33+25:13
22Bjørn LiePorsgrunn OL57:59+29:39
23Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL59:31+31:11
24Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:17:16+48:56
25Torgeir BrandalKongsberg OL1:21:03+52:43
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKbrutt

A-kort

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL34:35
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL34:49+0:14
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL36:35+2:00
4Hanna JohanssonHedrum OL38:26+3:51
5Jakob KløverødPorsgrunn OL38:48+4:13
6Morten AndresenOK Skeidi42:26+7:51
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL42:30+7:55
8Per Øystein AndersenLarvik OK43:00+8:25
9Kay JørgensenPorsgrunn OL44:43+10:08
10Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL46:02+11:27
11Gaute NysæterSkien OK48:40+14:05
12Magnus BrodinPorsgrunn OL49:50+15:15
13Siv WiersdalenPorsgrunn OL50:27+15:52
14Kåre ThorbjørnsenLarvik OK51:45+17:10
15Rolf LyePorsgrunn OL51:48+17:13
16Elisabeth RødAndebu IL53:23+18:48
17Elin BordøyHedrum OL54:03+19:28
18Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL56:31+21:56
19Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL57:35+23:00
20Magnhild T. MølnvikFossum IF1:02:37+28:02
21Tordis Rytter JakobsenOK Moss1:25:45+51:10

C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL29:54
2Ludvig SkramdalHedrum OL30:52+0:58
3Kristin JohanssonHedrum OL31:09+1:15
4Sigrid BruemPorsgrunn OL36:12+6:18
5Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL36:18+6:24
6Thomine HilstanPorsgrunn OL36:20+6:26
7May-Britt SkramdalHedrum OL37:26+7:32
Espen BruemPorsgrunn OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor