Offisiell resultatliste for NC-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 2 april 2017

D 17-18

2 910 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF23:428:08
2Ane DyrkornEiker OL25:30+1:488:45
3Anine LomeHamar OK25:41+1:598:49
4Marlin HaavengenKongsberg OL26:44+3:029:11
5Thea DyrkornEiker OL27:00+3:189:16
6Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK27:01+3:199:17
7Åsne Naadland HoloFossum IF27:13+3:319:21
8Aurora GjølsjøOK Moss27:52+4:109:34
9Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK28:14+4:329:42
10Ella Arentz HagenSandefjord OK28:28+4:469:46
11Helene EgerKongsberg OL28:36+4:549:49
12Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering29:01+5:199:58
13Synne StrandAsker Skiklubb29:10+5:2810:01
14Pernille KatlaFossum IF29:13+5:3110:02
15Thea Sildnes BaklidKonnerud IL29:14+5:3210:02
16Hedda Raadal BjørloHalden SK29:20+5:3810:04
17Heidi Therese WiestVang OL29:39+5:5710:11
18Ingrid G. KvålsgardFossum IF29:46+6:0410:13
19Karoline AuneHalden SK29:48+6:0610:14
20Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29:59+6:1710:18
21Lene Berg HanssenByåsen IL30:07+6:2510:20
22Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL30:41+6:5910:32
23Hanne VassendPorsgrunn OL31:36+7:5410:51
24Kristina VollHaugesund IL Orientering32:01+8:1911:00
25Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK32:06+8:2411:01
26Maria PrestbøenSandefjord OK32:19+8:3711:06
27Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss32:32+8:5011:10
28Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering32:34+8:5211:11
29Dina ReitanFreidig34:12+10:3011:45
30Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL34:43+11:0111:55
31Agnethe HasliGjø-Vard OL34:55+11:1311:59
32Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL35:03+11:2112:02
33Ingrid HasaasFossum IF36:20+12:3812:29
34Maria Ulseth SylteFreidig36:26+12:4412:31
35Eli KolstadMo OK38:12+14:3013:07
36Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL38:21+14:3913:10
37Lotte MyklemyrEiker OL38:46+15:0413:19
38Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK43:20+19:3814:53
39Elisabeth BrækkeHalden SK47:22+23:4016:16
40Anna MeenPorsgrunn OL53:30+29:4818:23

D 19-20

3 040 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK25:328:23
2Ingrid LundanesEmblem IL27:21+1:498:59
3Ingeborg EideByåsen IL27:36+2:049:04
4Malin SandstadFreidig27:45+2:139:07
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb27:46+2:149:08
6Silje HaugeHisøy OK27:52+2:209:10
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL28:00+2:289:12
8Oda J SikkelandIL Tyrving28:43+3:119:26
9Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK30:01+4:299:52
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb30:03+4:319:53
11Åshild KolstadFreidig30:10+4:389:55
12Anne Willkommen EikenKongsberg OL30:29+4:5710:01
13Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering30:54+5:2210:09
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL31:11+5:3910:15
15Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering31:36+6:0410:23
16Vilde MalmeiNTNUI31:49+6:1710:27
17Marit Melby JacobsenLardal OL32:07+6:3510:33
18Åse BerganNydalens SK33:11+7:3910:54
19Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)33:19+7:4710:57
20Margrethe WisløffAsker Skiklubb33:34+8:0211:02
21Karine VestølVegårshei IL33:57+8:2511:10
22Ellen Marie AriansenLillomarka OL34:08+8:3611:13
23Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)34:09+8:3711:14
24Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering34:20+8:4811:17
25Emilie WestinPorsgrunn OL34:28+8:5611:20
26Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)34:46+9:1411:26
27Ingvild C. FleisjeLillomarka OL35:01+9:2911:31
28Martine TopstadLarvik OK35:51+10:1911:47
29Oda Q FossumFreidig36:31+10:5912:00
30Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett42:56+17:2414:07
31Idunn HaavengenKongsberg OL43:28+17:5614:17
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert

D 21-

3 940 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd MyhreKongsberg OL34:318:45
2Synnøve BråtenVegårshei IL35:40+1:099:03
3Sigrid AlexandersenNTNUI36:44+2:139:19
4Marthe GløersenBækkelagets SK37:13+2:429:26
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering37:31+3:009:31
6Anne M Hausken NordbergNydalens SK37:56+3:259:37
7Siri UlvestadNydalens SK38:00+3:299:38
7Lone BrochmannBækkelagets SK38:00+3:299:38
9Ingrid GulbrandsenNTNUI38:44+4:139:49
10Anine AhlsandNTNUI39:07+4:369:55
11Maren Jansson HaverstadNTNUI39:39+5:0810:03
12Malin SørensenNydalens SK40:00+5:2910:09
13Ingunn Egeberg VáriNTNUI40:21+5:5010:14
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL41:42+7:1110:35
15Louise OramBækkelagets SK42:32+8:0110:47
16Ragnhild HjermstadFossum IF42:37+8:0610:48
17Evine Westli AndersenLøten o-lag42:53+8:2210:53
18Christiane TrösseVaregg Fleridrett44:14+9:4311:13
19Marte Hoff HagenNTNUI44:54+10:2311:23
20Marianne DæhliHalden SK1:03:44+29:1316:10
Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert

H 17-18

3 570 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering23:406:37
2Einar MelsomFossum IF25:19+1:397:05
3Erling HjermstadFossum IF25:50+2:107:14
4Sebastian DalandKristiansand OK26:00+2:207:16
5Jørgen BaklidKonnerud IL27:00+3:207:33
6Oskar Spets StorhovFreidig27:02+3:227:34
7Einar EkelandOddersjaa SSK27:19+3:397:39
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27:19+3:397:39
9Sander ArntzenAsker Skiklubb27:29+3:497:41
10Sindre R HoltHedrum OL27:42+4:027:45
11Øyvind HjermstadFossum IF28:02+4:227:51
12Erik Hæstad BjørnstadFossum IF28:50+5:108:04
13Anders HaugskottOL Trollelg28:59+5:198:07
14Niels Christian HellerudHalden SK29:24+5:448:14
15Oscar LyngenFreidig29:37+5:578:17
16Styrk Hundseid KamsvågFossum IF29:39+5:598:18
17Kristian RykkjeVaregg Fleridrett29:42+6:028:19
18Mats EidsmoFreidig29:57+6:178:23
19Even-Johan KaspersenMo OK30:07+6:278:26
20Axel HoveidAsker Skiklubb30:20+6:408:29
21Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb30:23+6:438:30
22Trym B IslandOL Tønsberg og omegn30:28+6:488:32
23Håkon LundKongsberg OL30:38+6:588:34
24Even LindaasVang OL30:45+7:058:36
25Per Clemet WisløffAsker Skiklubb30:46+7:068:37
26Jens Johan BrekkeLillomarka OL30:47+7:078:37
27Per Ivar StoklandGanddal IL30:52+7:128:38
28Audun BerganNydalens SK31:09+7:298:43
29Rasmus MathisenPorsgrunn OL31:15+7:358:45
30Erlend BrendstuenHalden SK31:29+7:498:49
31Håkon KornmoPorsgrunn OL31:31+7:518:49
32Kristian Fredrik LynumFreidig31:39+7:598:51
33Tord StrandKongsberg OL31:59+8:198:57
34Aslak HeimdalKonnerud IL32:05+8:258:59
35Eskil FrøislandVang OL32:11+8:319:00
36Stian RykkjeVaregg Fleridrett32:27+8:479:05
37Njaal Ellegaard MelbyVang OL32:30+8:509:06
38Mathias HermstadFreidig32:42+9:029:09
39Joar GjerdahlKonnerud IL32:48+9:089:11
40Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering32:50+9:109:11
41Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF33:20+9:409:20
42Audun Melby JacobsenLardal OL33:36+9:569:24
43Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33:44+10:049:26
44Peter GisholtFossum IF34:00+10:209:31
45Kristian PyttenKristiansand OK34:18+10:389:36
46Jostein Svaland DaleVang OL34:26+10:469:38
47Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering34:32+10:529:40
48Are LodgaardByåsen IL34:46+11:069:44
49Mathias RosenlundVaregg Fleridrett34:49+11:099:45
50Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn34:56+11:169:47
50Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL34:56+11:169:47
52Eirik Høst FossgardLillomarka OL35:04+11:249:49
53Sverre NarumVang OL35:28+11:489:56
54Andreas RambergØstmarka OK35:56+12:1610:03
55Bjørn Anders FlågenHeming Orientering36:00+12:2010:05
56Trygve MyhrAsker Skiklubb36:54+13:1410:20
57Vegard LøvliAsker Skiklubb39:33+15:5311:04
58Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK43:27+19:4712:10
59Alexander Skaug YtterbølHalden SK45:11+21:3112:39
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 19-20

3 680 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK24:146:35
2Audun HeimdalKonnerud IL24:36+0:226:41
3Knut AasheimHalden SK25:52+1:387:01
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK26:05+1:517:05
5Marius PyttenKristiansand OK26:07+1:537:05
6Håvard EidsmoFreidig26:37+2:237:13
7Martin Borge HeirFossum IF26:49+2:357:17
8Tobias KristensenLarvik OK26:57+2:437:19
9Johannes Bakke AashamarKristiansand OK27:07+2:537:22
10Kristian Nilsen SandnesEmblem IL27:37+3:237:30
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK27:46+3:327:32
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering27:53+3:397:34
13Peter NordbrødenHalden SK27:59+3:457:36
14Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK28:14+4:007:40
14Håkon Raadal BjørloHalden SK28:14+4:007:40
16Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn28:55+4:417:51
17Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg29:14+5:007:56
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK29:33+5:198:01
19Tarjei HoloFossum IF29:34+5:208:02
20Adrian OpheimFreidig29:40+5:268:03
21Erlend Nilsen SandnesEmblem IL30:26+6:128:16
22Jostein TandbergNydalens SK30:27+6:138:16
23Olav Andreas RemmenOL Trollelg30:28+6:148:16
24Sturla FrydenlundSturla, IF30:32+6:188:17
25Sander H. RogndokkenNydalens SK31:17+7:038:30
26Ivar Jevne ArnesenHamar OK31:23+7:098:31
26Ole Wanvik HaugenFreidig31:23+7:098:31
28Kjetil MølnvikFreidig31:35+7:218:34
29Hallvard Arntzen FossSandefjord OK31:41+7:278:36
30Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn31:58+7:448:41
31Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb31:59+7:458:41
32Lars SolliMo OK32:29+8:158:49
33Vegard MyklemyrEiker OL33:09+8:559:00
34Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø33:21+9:079:03
35Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering33:29+9:159:05
36Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett35:40+11:269:41
37Bjørnar LøvliAsker Skiklubb39:27+15:1310:43

H 21-

5 410 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alan CherryNydalens SK37:426:58
2Bjørn EkebergIL Tyrving37:47+0:056:59
3Jon Aukrust OsmoenNTNUI38:39+0:577:08
4Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett38:56+1:147:11
5Anders VisterNydalens SK39:23+1:417:16
6Ivar LundanesEmblem IL39:36+1:547:19
7Håvard HagaNydalens SK39:44+2:027:20
8Emil GranqvistNTNUI39:47+2:057:21
9Paul SirumFrol IL40:00+2:187:23
10Thomas Natvig ÅrstadHalden SK40:12+2:307:25
11Martin VisterFrol IL40:17+2:357:26
12Jo Forseth IndgaardFrol IL40:20+2:387:27
13Eirik Kamstrup HovindHalden SK40:24+2:427:28
14Gaute FriestadKristiansand OK40:46+3:047:32
15Andreas SølbergOL Trollelg40:49+3:077:32
16Vegard DanielsenKristiansand OK40:53+3:117:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Olai Stensland LillevoldNTNUI40:55+3:137:33
18Øystein SørensenNydalens SK41:00+3:187:34
19Sindre Østgulen DeiszNTNUI41:38+3:567:41
20Håvard IrgensKristiansand OK41:50+4:087:43
21Hans Petter MathisenFredrikstad SK42:20+4:387:49
22Nicholas OskarssonLillomarka OL42:28+4:467:50
23Mats NordbrødenHalden SK42:42+5:007:53
24Simen AamodtNTNUI42:44+5:027:53
25Espen FiskumHalden SK43:13+5:317:59
26Filip WadstenHalden SK43:28+5:468:02
26Anders Felde OlaussenNTNUI43:28+5:468:02
28Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI44:02+6:208:08
28Andreas Svingheim MagerøyFrol IL44:02+6:208:08
30Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett44:28+6:468:13
31Henrik UpsalNTNUI44:39+6:578:15
32Rasmus Rørholt TheisenNTNUI44:43+7:018:15
33Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett44:49+7:078:17
34Mathias BenjaminsenLillomarka OL44:59+7:178:18
35Mikkel SørensenNTNUI45:40+7:588:26
36Dag BlandkjennKristiansand OK45:49+8:078:28
37Henrik EijsinkNydalens SK45:52+8:108:28
38Jon NilsenVegårshei IL46:09+8:278:31
38Emil JönssonIL Tyrving46:09+8:278:31
40Øyvind HelgerudHalden SK46:19+8:378:33
41Vegard Blomseth JohnsenNTNUI46:22+8:408:34
42Ivar Aukrust OsmoenNTNUI46:35+8:538:36
43Philipp von ArxNTNUI46:45+9:038:38
44Erik GustafssonNTNUI46:48+9:068:39
45Sergej PopovKristiansand OK47:00+9:188:41
46Marius ØieLøten o-lag48:57+11:159:02
47Lars OwrenNTNUI49:10+11:289:05
48Petter Marki ErichsenKristiansand OK49:35+11:539:09
49Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK50:10+12:289:16
50Morten JørgensenKristiansand OK50:17+12:359:17
51Jørgen FiskumFrol IL51:41+13:599:33
52Sondre Ruud BråtenNydalens SK54:22+16:4010:02
53Øyvind WiggenByåsen IL56:17+18:3510:24
54Ola Bakke AashamarFlosta IL58:22+20:4010:47
55Jørgen FrøydLarvik OK59:32+21:5011:00
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILdiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor