Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2017
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 18 juni 2017

N-Open

1 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vegard Solheim EideOdda OL45:2226:41
Astrid GarpeNOTEAM29:3917:26
Ester GarpeNOTEAM48:0428:16
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL29:0617:07
Emma Fitjar HjelleFitjar IL26:3015:35
Jon Fitjar HjelleFitjar IL25:5915:17
Ola Fitjar HjelleFitjar IL26:0815:22
Galina KabishevaNOTEAM55:0032:21
Torstein KristesenOdda OL43:5025:47
Sigurd Oma LøyningOdda OL44:5626:25
Dennis H. MichelsenFitjar IL25:2714:58
Lea StokkelandÅlgård Orientering58:2734:22
Tea StokkelandÅlgård Orientering58:5734:40
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb54:0431:48
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb53:5631:43
Ellinor ØygardOdda OL45:1826:38
William ØygardOdda OL43:2725:33
Emil Solheim ØyreOdda OL45:1826:38

D/H -10

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Harald Solheim EideOdda OL33:0817:26
Rannveig Oma LøyningOdda OL33:0517:24
Ada C StokkelandÅlgård Orientering24:5213:05
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrettikke startet
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orienteringikke startet
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orienteringikke startet

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karina Solheim ØyreOdda OL35:2818:40
2Idun HeklandIL Gular35:48+0:2018:50
3Lea SkaugeIL Gular36:11+0:4319:02

D/H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada WikestadOs Orienteringsklubb24:1914:18

D 13-14

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL37:5413:04
2Kristine Bog VikaneFana IL39:43+1:4913:41
3Oda Kjellevold MaldeIL Gular51:09+13:1517:38
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D/H 13-16N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb24:1114:13
Mathias SkaugeIL Gulardiskvalifisert

D 15-16

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular42:5510:43
2Ida Solheim EideOdda OL1:10:05+27:1017:31

D 17-A kort

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion RyenOdda OL41:3810:24
2Sara TokheimOdda OL47:06+5:2811:46
3Stine BjørkevollOdda OL53:43+12:0513:25
4Åshild OmaOdda OL57:01+15:2314:15
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:07:02+25:2416:45
6Kristin HammeråsIL Gular1:15:52+34:1418:58
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-18

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering51:2010:16
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking54:51+3:3110:58
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular57:15+5:5511:27

D 19-

6 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen MartinsenIL Gular1:06:109:52
2Anne Kari VikingstadTorvastad IL1:07:59+1:4910:08
3Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:13:34+7:2410:58
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:16:56+10:4611:28
5Emilie WestinPorsgrunn OL1:27:02+20:5212:59
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLdiskvalifisert

D 35-A kort

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb38:5913:26
2Torild MyrliTIF Viking48:10+9:1116:36
3Kjersti AndersenOdda OL1:01:32+22:3321:13

D 40-

5 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AasheimAskøy OL1:00:4612:09
2Vibeke ØyeIL Gular1:04:12+3:2612:50
3Marian KjellevoldIL Gular1:08:26+7:4013:41
4Kirsti LysakerFana IL1:10:39+9:5314:07
5Birgitte TorbjørnsenIL Gular1:18:09+17:2315:37
6Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:27:24+26:3817:28

D 50-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking48:1212:03
2Rannveig NordhagenFana IL54:59+6:4713:44
3Ylva Svanberg HelleTIF Viking1:01:25+13:1315:21
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Hilde TellesbøNittedal OLikke startet

D 60-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF34:5612:02
2Ingjerd SognnæsBergens TF37:48+2:5213:02
3Kari SecherBergens TF1:15:24+40:2826:00

D 70-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering40:0713:50
2Bjørg KocbachBergens TF41:52+1:4514:26

H 11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Solheim EideOdda OL24:0912:42
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24:22+0:1312:49

H 13-14

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Solheim ØyreOdda OL48:0616:35
2Sondre BataldenFana IL54:59+6:5318:57
3Brage Bell LysakerFana IL1:01:10+13:0421:05
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

H 15-16

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL42:458:33
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering43:33+0:488:42
3Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett44:07+1:228:49
4Ulrik HellenTIF Viking50:38+7:5310:07
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking57:52+15:0711:34
Jens Øien KlosterFitjar ILikke startet

H 17-A kort

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne TjelmelandIL Gular56:5511:23
2Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1:07:20+10:2513:28
3Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:13:12+16:1714:38

H 19-

9 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett1:17:248:24
2Tore NymarkAskøy OL1:19:06+1:428:35
3Anders Tønnessen RødFana IL1:22:54+5:309:00
4Jan Harald BakkejordIL Gular1:24:42+7:189:12
5Knut KyrkjebøTIF Viking1:24:56+7:329:13
6Bjart Are HellenTIF Viking1:26:07+8:439:21
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:40:15+22:5110:53
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet
Rune NygaardIL Gularikke startet

H 40-

6 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod SkaugeIL Gular1:02:119:16
2Arne JohannesenIL Gular1:02:32+0:219:20
3Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1:05:26+3:159:45
4Svein-Erik KvameGanddal IL1:09:00+6:4910:17
5Jan Petter HansenIL Gular1:09:23+7:1210:21
6Rune VassendenHalsnøy OL1:24:48+22:3712:39
7Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2:09:44+1:07:3319:21
Jon Magne SvendsbøeVikebygd ILikke startet
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringikke startet

H 50-

5 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerIL Gular42:408:32
2Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett44:14+1:348:50
3Kjell WestinPorsgrunn OL47:01+4:219:24
3Ole TørnqvistFana IL47:01+4:219:24
5Rolf Atle RolfsnesFitjar IL48:46+6:069:45
6Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)54:34+11:5410:54
7Jon Magne BratsethStord Orientering55:42+13:0211:08
8Geir TorsnesStord Orientering56:09+13:2911:13
9Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL57:39+14:5911:31
10Torgeir StrandFana IL59:12+16:3211:50
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:05:29+22:4913:05
12Øystein KambestadOdda OL1:06:46+24:0613:21

H 60-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar VikingstadTorvastad IL47:1511:48

H 70-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35:1712:10
2Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking37:01+1:4412:45
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL37:54+2:3713:04
4Sigved GramstadHaugesund IL Orientering38:37+3:2013:18
5Ingolf DybvikStord Orientering39:04+3:4713:28
6Magnar NerheimSuldal Orienteringslag46:41+11:2416:05
7Steinar SlettemarkStord Orientering58:00+22:4320:00

A-Open5

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Kari LegårdOdda OL40:4614:03

B-Open

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude KyrkjebøTIF Viking51:3017:45
2Kjetil HjelleFitjar IL57:04+5:3419:40
Håkon OtteråTIF Vikingikke startet

C-Open

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SeljestadOdda OL21:4211:25
2Lise BakkejordIL Gular23:13+1:3112:13
3Mette FitjarFitjar IL27:43+6:0114:35
4Mari HagenNOTEAM33:29+11:4717:37
5Andreas Ø KragsethIL Gular33:54+12:1217:50
6Olve HeklandIL Gular48:02+26:2025:16
7Ingrid RollFana IL1:22:53+1:01:1143:37
Håvard NybøFana ILikke startet

H 17-18

6 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular56:488:28
2Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1:10:56+14:0810:35
3Scott JuvikIL Gular1:15:36+18:4811:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor