Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2017
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 17 juni 2017

N-Open

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vegard Solheim EideOdda OL22:07
Astrid GarpeNOTEAM18:18
Ester GarpeNOTEAM20:52
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL12:42
Emma Fitjar HjelleFitjar IL13:08
Jon Fitjar HjelleFitjar IL12:17
Ola Fitjar HjelleFitjar IL13:20
Torstein KristesenOdda OL14:04
Sigurd Oma LøyningOdda OL18:14
Dennis H MichelsenFitjar IL12:17
Lea StokkelandÅlgård Orientering17:57
Tea StokkelandÅlgård Orientering20:37
Ada WikestadOs Orienteringsklubb12:11
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb20:12
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb13:16
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb20:16
Ellinor ØygardOdda OL15:17
William ØygardOdda OL15:17
Emil Solheim ØyreOdda OL22:04

D/H -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett19:25
Rannveig Oma LøyningOdda OL30:28
Ada C StokkelandÅlgård Orientering16:50
Harald Solheim EideOdda OLdiskvalifisert

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karina Solheim ØyreOdda OL16:23
2Idun HeklandIL Gular24:05+7:42
Lea SkaugeIL Gularbrutt

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda Kjellevold MaldeIL Gular20:11
2Marie Roll-TørnqvistFana IL21:17+1:06
3Kristine Bog VikaneFana IL23:14+3:03
4Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett36:51+16:40

D/H 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andreas KragsethIL Gulardiskvalifisert
Mathias SkaugeIL Gularbrutt

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular20:23
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking21:47+1:24
3Ida Solheim EideOdda OL27:34+7:11
4Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering34:44+14:21

D 17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Kari VikingstadTorvastad IL16:44
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17:13+0:29
3Kristina VollHaugesund IL Orientering17:20+0:36
4Helen MartinsenIL Gular17:40+0:56
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:12+1:28
6Stine BjørkevollOdda OL18:56+2:12
7Tonje Aasheim NymarkAskøy OL19:02+2:18
8Tove AasheimAskøy OL20:07+3:23
9Sara TokheimOdda OL20:29+3:45
10Rannveig NordhagenFana IL20:36+3:52
11Marion RyenOdda OL22:27+5:43
12Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering22:28+5:44
13Marian KjellevoldIL Gular22:43+5:59
14Emilie WestinPorsgrunn OL22:48+6:04
15Vibeke ØyeIL Gular22:54+6:10
16Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb23:58+7:14
17Birgitte TorbjørnsenIL Gular24:59+8:15
18Kirsti LysakerFana IL26:09+9:25
19Kristin HammeråsIL Gular26:34+9:50
20Lenka WestinPorsgrunn OL27:10+10:26
21Anita SælevikHaugesund IL Orientering30:05+13:21
22Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb30:10+13:26
Hilde TellesbøNittedal OLikke startet

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF23:12
2Nina SoligardBergens TF23:13+0:01
3Edel SlettemarkStord Orientering28:52+5:40

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering13:17
2Sindre Solheim EideOdda OL14:23+1:06

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL14:45
2Sondre BataldenFana IL21:04+6:19
3Johannes Solheim ØyreOdda OL40:04+25:19

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:56
2Birk Bell LysakerFana IL13:44+0:48
3Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett16:32+3:36
4Ulrik HellenTIF Viking18:06+5:10
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking28:25+15:29
Jens Øien KlosterFitjar ILikke startet

H 17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore NymarkAskøy OL13:38
2Bjart Are HellenTIF Viking13:59+0:21
3Jan Harald BakkejordIL Gular14:04+0:26
4Rune NygaardIL Gular14:07+0:29
5Tormod SkaugeIL Gular14:15+0:37
6Einar MartinsenVikebygd IL14:40+1:02
7Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular15:14+1:36
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL16:26+2:48
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering16:55+3:17
10Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett16:57+3:19
11Ole TørnqvistFana IL18:25+4:47
12Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering19:05+5:27
13Geir TorsnesStord Orientering19:10+5:32
14Magne TjelmelandIL Gular21:14+7:36
15Peter DirksenSauda Orienteringsklubb21:47+8:09
16Rune VassendenHalsnøy OL25:17+11:39
17Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering26:53+13:15
18Arve LøyningOdda OL29:40+16:02
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jan Petter HansenIL Gularikke startet
Knut KyrkjebøTIF Vikingikke startet

H 55-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne JohannesenIL Gular14:52
2Kjell WestinPorsgrunn OL17:15+2:23
3Harry BreilandÅlgård Orientering18:55+4:03
4Torgeir StrandFana IL20:00+5:08
5Einar VikingstadTorvastad IL22:07+7:15
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb23:32+8:40
7Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking26:17+11:25
8Jon Magne BratsethStord Orientering26:21+11:29
9Ingolf DybvikStord Orientering27:56+13:04
10Steinar SlettemarkStord Orientering28:51+13:59
Sigvald RobberstadHalsnøy OLikke startet
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OLikke startet

B-Open

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ylva Svanberg HelleTIF Viking16:53
2Bjørg KocbachBergens TF22:30+5:37
3Torild MyrliTIF Viking25:36+8:43
4Trude KyrkjebøTIF Viking26:20+9:27
5Kari SecherBergens TF28:44+11:51
6Kjetil HjelleFitjar IL31:38+14:45
Håkon OtteråTIF Vikingikke startet

C-Open

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise BakkejordIL Gular14:33
2Mette FitjarFitjar IL21:49+7:16
3Olve HeklandIL Gular24:24+9:51
4Ingrid RollFana IL32:31+17:58
Håvard NybøFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor