Offisiell resultatliste for Koll 2-4-6 #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Koll 2-4-6 #3
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 18 mars 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (2 svar)

Åpen 2km

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet31:01
2Elise Wærp HaugeNydalens SK37:35+6:34
3Øystein MadsenHaugerud IF38:44+7:43
4Håvard Rekve LianFossum IF38:47+7:46
5Helene ScheeleNydalens SK39:32+8:31
6Unni DrageAker Solutions39:58+8:57
7Stein H. HagenFossum IF42:25+11:24
8Terje TrondsenNittedal OL50:09+19:08
9Sigurd HaugerudIL GeoForm51:48+20:47
10Kåre KnudsenIL GeoForm51:55+20:54
11Tor DrageAker Solutions1:01:47+30:46
12Balder Gammelli-MesselIL Koll1:08:06+37:05
13Bernt TollefsenIL GeoForm1:31:42+1:00:41
Aage MellaØstmarka OKdiskvalifisert

Åpen 4km

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein BlomsethLillomarka OL34:10
2Vidar BerteigEasyPetro BIL34:16+0:06
3Bjørn HaugeNydalens SK37:05+2:55
4Einar JensenNydalens SK38:52+4:42
5Fredrik SaugestadNydalens SK40:06+5:56
6Ketil BergeVestre Akers SK41:56+7:46
7Bjørn ChristensenØstmarka OK42:22+8:12
8Nicole RagvinNydalens SK44:27+10:17
9Anne Marit BjergaardNydalens SK46:38+12:28
10Egil HusethKamp/Vestheim IF46:52+12:42
11Claus Frimann ClasenLyberg47:21+13:11
12Hasse BergstrømIL Tyrving48:40+14:30
13Hans Olav HygenØstmarka OK48:52+14:42
14Kjersti SkantzeIL Tyrving49:22+15:12
15Ada WulfsbergNydalens SK49:35+15:25
16Hans Henrik FremmingHeming Orientering49:51+15:41
17Christian Fredrik BorgIL Koll50:13+16:03
18Solveig Eline BergIL Tyrving52:29+18:19
19Hallvard BergIL Tyrving53:35+19:25
20Tor LahlumKolbotn og Skimt OL54:00+19:50
21Kristin SletnerRøyken OL54:43+20:33
22Jiri UrvalekPorsgrunn OL1:01:44+27:34
23Martin Christoffer BorgIL Koll1:03:02+28:52
24Erik BorgIL Koll1:03:23+29:13
25Roar BjorddalOppsal Orientering1:03:48+29:38
26Donald SkantzeIL Tyrving1:03:55+29:45
27Ingrid NermoenØstmarka OK1:05:15+31:05
28Linda EngenRaumar Orientering1:06:45+32:35
29Ida EngenRaumar Orientering1:07:55+33:45
30Claes-H. UngerLillomarka OL1:09:30+35:20
31Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1:12:07+37:57
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Jon C. FougnerHeming Orienteringdiskvalifisert
Einar HemLillomarka OLdiskvalifisert

Åpen 6km

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering40:29
2Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF50:07+9:38
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering50:28+9:59
4Jan Tore HenriksenNydalens SK50:34+10:05
5Eivind HoffIL Tyrving50:44+10:15
6Harald IweIL GeoForm50:52+10:23
7Johan LundeIL Koll50:59+10:30
8Øystein ØstermannHeming Orientering51:20+10:51
9Kristian ØstermannHeming Orientering52:23+11:54
10Jan Fredrik HelgakerFossum IF52:38+12:09
11Petter Astrup ArnesenHeming Orientering52:45+12:16
12Karl FremstadBækkelagets SK53:34+13:05
13Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering57:03+16:34
14Odd Arne LianIL Koll57:57+17:28
15Ivar RefslandUiO58:47+18:18
16Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL58:49+18:20
17Helge StubberudNydalens SK59:30+19:01
18Joar GjerdahlKonnerud IL59:42+19:13
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:00:16+19:47
20Lasse ArnesenHeming Orientering1:00:27+19:58
21Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1:00:29+20:00
22Knut EngenRaumar Orientering1:02:36+22:07
23Sondre Zahl HagenFossum IF1:03:32+23:03
24Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag1:03:53+23:24
25Bent SkatvedtRaumar Orientering1:04:07+23:38
26Lars Danielsen HolenMarkane IL1:04:28+23:59
27Signe ArnesenHeming Orientering1:04:39+24:10
28Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1:04:50+24:21
29Henrik ReuschHeming Orientering1:05:00+24:31
30Magne VollenOslostudentenes IK1:05:40+25:11
31Ståle HeitmannFossum IF1:10:24+29:55
32Harald AulieIL Koll1:19:00+38:31
33Trude FixdalIL Koll1:19:19+38:50
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bent Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert
Sivert Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor