Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 1 juni 2017

N-åpen

1 400 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Benjamin BraathenOL Trollelg23:01+8:5516:26
0Nora  Rossvold OtterleiByåsen IL13:529:54
0Jakob StensethByåsen IL40:00+25:5428:34
0Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL15:31+1:2511:05
0Anneli Falch AlmåsByåsen IL14:0610:04
0Marie FuruhaugByåsen IL13:119:25
0Frida SkumsvollMalvik IL15:25+1:1911:00
0Magnus Elden EggenWing OK22:01+7:5515:43
0Odin Bang LukassenWing OK18:25+4:1913:09
0Sivert Sverklie AndreassenByåsen IL20:57+6:5114:57
0Nathaniel BraathenOL Trollelg13:409:45
0Aksel HanssenByåsen IL28:57+14:5120:40
0Rikke CarlsenByåsen IL28:32+14:2620:22
0Martin MelhuusWing OK18:20+4:1413:05
0Emil Aleksander NolteFreidig12:058:37
0Una NomelandByåsen IL29:42+15:3621:12
0Eline Jøsang WithWing OK16:35+2:2911:50
0Eivind MjaalandNidarøst OK44:25+30:1931:43
0Elias StensethByåsen IL20:19+6:1314:30
0Ole Ulseth SylteFreidig12:389:01
0Maia Ruano StrandWing OK16:07+2:0111:30
0Hedda SæbøNidarøst OK17:07+3:0112:13
0Anna F. HøysæterWing OK17:26+3:2012:27
0Dagfinn StenvikByåsen IL11:328:14
0Jens Anton AndresenMalvik IL33:24+19:1823:51
0Eystein AskeFreidig23:03+8:5716:27
0Anna Emilie LonaWing OK13:049:20
0Guro HaalandWing OK20:24+6:1814:34
0Johannes StordalByåsen IL12:318:56
0Lisa Øritsland OrskaugWing OK13:549:55
0Sondre StensethByåsen IL16:12+2:0611:34
0Oliver Vatterholm JernbergFreidig11:188:04
0Sverre Nordgård LeirenByåsen IL27:27+13:2119:36
0Stian Øritsland OrskaugWing OK13:469:50
0Aksel MardalByåsen IL21:34+7:2815:24
0Tuva Holck SandbergWing OK16:56+2:5012:05
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL23:53+9:4717:03
0Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig17:34+3:2812:32
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK18:06+4:0012:55

D -10

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Frida HolmquistByåsen IL20:08+1:5814:22
0Sigrid HægstadByåsen IL20:13+2:0314:26
0Maria SiiriOL Trollelg12:369:00
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL15:0510:46
0Mariell FossumByåsen IL18:1012:58
0Ingeborg KolstadWing OK11:097:57
0Ella Bruchmüller SundtByåsen IL16:5312:03

D 11-12

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora HalvorsenFreidig11:217:05
2Sigrid HaugskottOL Trollelg11:39+0:187:16
3Maria Strømdal WikFreidig13:30+2:098:26
4Marita AskeFreidig14:00+2:398:45
5Malin Nordgård LeirenByåsen IL15:54+4:339:56
6Astrid Berge MjølhusOL Trollelg16:10+4:4910:06
7Nora Sumstad HanssenByåsen IL16:14+4:5310:08
8Ine Bohnhorst TegdanFreidig17:58+6:3711:13
9Lina Storler SnøfuglFreidig19:05+7:4411:55
10Agnes Vatterholm JernbergFreidig21:27+10:0613:24

D 11-12N

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silja FuglemMalvik IL13:119:25
2Leah Korsnes VinjeNidarøst OK14:58+1:4710:41
3Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK14:59+1:4810:42
4Maya El DeekNidarøst OK15:02+1:5110:44
5Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK16:01+2:5011:26
6Mia StormoOL Trollelg16:59+3:4812:07
7Karoline B. HjelmenOL Trollelg21:59+8:4815:42

D 13-14

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig15:197:17
2Ane Malene KolstadFreidig18:14+2:558:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Anna ChristensenFreidig21:27+6:0810:12
4Tuva GrøtteWing OK24:10+8:5111:30
5Anna Aurora NolteFreidig25:10+9:5111:59
6Silje Marie NissenFreidig28:07+12:4813:23
Mari EidsmoFreidigdiskvalifisert

D 13-16C

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne Stræte OpdahlWing OK13:438:34
2Vilde Talgø-KristiansenFreidig14:07+0:248:49
3Emma B. HjelmenOL Trollelg27:03+13:2016:54

D 15-16

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg16:556:15
2Vilde Lereim StorliFreidig19:50+2:557:20
3Tale Tannvik SkeiFreidig23:25+6:308:40
4Maren VikenByåsen IL28:15+11:2010:27
5Mona Eggen KongsbakWing OK32:10+15:1511:54
6Ingvild Lauvstad SundeWing OK36:48+19:5313:37
7Hanne Helmine RogstadNidarøst OK47:19+30:2417:31

D 17-20

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna RenolenWing OK24:399:07
2Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK26:45+2:069:54
3Solveig SæternesByåsen IL27:02+2:2310:00
4Andrine VikenByåsen IL28:48+4:0910:40
5Ella Eriksen KongsvikWing OK29:10+4:3110:48
6Sarah BrynhildsenWing OK38:37+13:5814:18

H -10

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Benjamin CallananWing OK12:078:39
0Mathias LeroyerFreidig12:028:35
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg12:44+0:379:05
0Sven NevinFreidig12:59+0:529:16
0Sivert Sæther LevinFreidig11:017:52

H 11-12

1 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig8:195:11
2Hallvard HellevikFreidig12:13+3:547:38
3Nikolai FossumByåsen IL12:37+4:187:53
4Ludvik Storler SnøfuglFreidig12:58+4:398:06
5Imre Overgård FremstadByåsen IL13:03+4:448:09
5Ådne StordalByåsen IL13:03+4:448:09
7Alf Petter LynumFreidig13:09+4:508:13
8Kasper LodgaardByåsen IL13:32+5:138:27
9Vegard Lereim StorliFreidig13:36+5:178:30
10Herman Bruchmüller SundtByåsen IL14:22+6:038:58
11Magnus Harbak MusumOL Trollelg15:23+7:049:36
12Johan BjørkanByåsen IL15:38+7:199:46
13Tobias Eid-JohansenNidarøst OK15:47+7:289:51
14Oliver FuruhaugByåsen IL16:29+8:1010:18
15Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK16:30+8:1110:18
16Jakob Jøsang WithWing OK16:32+8:1310:20
17Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK16:51+8:3210:31
18Borgar StavrumWing OK17:44+9:2511:05
19Sofus H LindWing OK18:36+10:1711:37
20Aksel VikenByåsen IL19:34+11:1512:13
21Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL21:26+13:0713:23
22Alfred F. HøysæterWing OK22:49+14:3014:15
23Jørgen Moseid UlvenFreidig23:48+15:2914:52
24Odin GåsvikNidarøst OK30:56+22:3719:20

H 13-14

2 100 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vemund MølnvikFreidig15:437:29
2Petter Andreas LonaWing OK16:07+0:247:40
3Emil LeroyerFreidig17:06+1:238:08
4Vetle Grønvik EkraFreidig17:40+1:578:24
5Peter Prytz JensenMelhus IL18:39+2:568:52
6August Hopstad NykvistWing OK20:53+5:109:56
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig20:54+5:119:57
8Erlend AuneByåsen IL21:04+5:2110:01
9Tord RomundstadNidarøst OK21:12+5:2910:05
10Sigurd BraathenWing OK22:12+6:2910:34
11Joakim Solberg QvenildMelhus IL24:26+8:4311:38
12Eirik SkurdalMelhus IL26:07+10:2412:26
13Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig26:20+10:3712:32
14Oskar StorlerMelhus IL27:34+11:5113:07
15Ørjan SæterMelhus IL27:38+11:5513:09
16Sverre HellevikFreidig28:09+12:2613:24
17Magne GuttvikWing OK28:22+12:3913:30
18Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK30:13+14:3014:23
19Martin AuneMelhus IL31:58+16:1515:13
20Erik Tofte jrMelhus IL33:19+17:3615:51
21Edvin Skauby GrønningSelbu OK34:31+18:4816:26
22Johannes GåsvikNidarøst OK35:47+20:0417:02

H 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mons Løfaldli HansenWing OK26:4416:42

H 15-16

3 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig19:045:57
2Simen Spets StorhovFreidig19:18+0:146:01
3Lars SandstadFreidig20:01+0:576:15
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL20:57+1:536:32
5Håkon HolstadFreidig21:06+2:026:35
6Jo Even KolstadFreidig21:26+2:226:41
7Jonas GrønliFreidig22:25+3:217:00
8Jonas VindalWing OK22:29+3:257:01
9Matias NissenFreidig23:59+4:557:29
10Mikkel HoltFreidig24:07+5:037:32
11Johannes LangaasNidarøst OK25:31+6:277:58
12Håkon SæternesByåsen IL26:35+7:318:18
13Øystein MoltumyrMalvik IL29:24+10:209:11
14Gabriel CallananWing OK29:27+10:239:12
15Erling Eide HustvedtWing OK31:37+12:339:52
16Nikolai RenolenWing OK31:38+12:349:53
17Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK35:16+16:1211:01
18Håvard SingsaasFreidig41:53+22:4913:05
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert

H 15-20B

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage AsplemFreidig22:5210:53
2Mathias Enebak IversenFreidig35:47+12:5517:02
3Jens Husby AftretMalvik IL37:50+14:5818:00

H 17-20

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL22:026:53
2Are LodgaardByåsen IL22:24+0:227:00
3Sondre LorentsenOK Silsand23:43+1:417:24
4Isak A SæternesByåsen IL30:38+8:369:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor