Offisiell resultatliste for Trondheim Open dag 1 sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open dag 1 sprint
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 26 mai 2017

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eira Forsbak AsplemFreidig26:31
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK23:29
Maja CarlsenFreidig32:38
Thomas GundersenNidarøst OK26:02
Arvid HedmanÖstersund OK22:42
Oskar Elias HeggesetFreidig17:57
Sverre August HeggesetFreidig32:33
Anton Bostad HerailNidarøst OK30:32
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK25:11
Simon LindqvistÖstersund OK14:58
Anna Emilie LonaWing OK23:12
Eivind MjaalandNidarøst OK59:19
Liv Ingrid MjålandNidarøst OK59:34
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL24:12
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:52
Dagfinn StenvikByåsen IL17:58
Eli StenvikByåsen IL26:44
Ingrid SvedskogÖstersund OK22:44
Ole Ulseth SylteFreidig15:01
Hedda SæbøNidarøst OK23:59
Beth Paludan CarlsenFreidigikke startet

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Solveig Louise NissenFreidig13:45
2Una KittilsenFreidig14:53+1:08
3Malin Nordgård LeirenByåsen IL15:45+2:00
4Elsa ArnessonÖstersund OK16:11+2:26
5Tora KittilsenFreidig16:17+2:32
6Hanna LindqvistÖstersund OK16:39+2:54
7Nora HalvorsenFreidig17:01+3:16
8Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17:31+3:46
9Maria Strømdal WikFreidig19:03+5:18
10Märta SvedskogÖstersund OK19:33+5:48
11Greta HedmanÖstersund OK19:34+5:49

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea Spets StorhovFreidig14:43
2Mari EidsmoFreidig14:53+0:10
3Ane Malene KolstadFreidig16:18+1:35
4Trude MarkhusVerdal OK17:59+3:16
5Silje Marie NissenFreidig20:33+5:50
6Greta BlücherÖstersund OK21:15+6:32
7Anna ChristensenFreidig22:35+7:52
Gry DahlgrenÖstersund OKdiskvalifisert
Vilde Talgø-KristiansenFreidigikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hege HallanOK Skøynar18:13
1Hege HallanOK Skøynar18:13

D 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vilde Lereim StorliFreidig14:51
2Tale Tannvik SkeiFreidig16:56+2:05
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK17:18+2:27
4Hedda Hoff HagenByåsen IL17:38+2:47
5Maren VikenByåsen IL19:23+4:32
6Stine AuneNidarøst OK20:27+5:36
7Ingvild Lauvstad SundeWing OK22:08+7:17

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15:38

D 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Synne Marie KvammeWing OK15:47
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17:18+1:31
3Ella Eriksen KongsvikWing OK17:51+2:04
4Andrine VikenByåsen IL21:08+5:21
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKikke startet
Anna RenolenWing OKikke startet

D 19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tua DahlgrenÖstersund OK16:13
2Emilie Liabakk EriksenByåsen IL17:53+1:40
Line SølbergOL Trollelgikke startet

D 21-

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK17:11
2Sigrid AlexandersenNTNUI18:11+1:00
3Eirin Svanøe-HafstadFrol IL18:19+1:08
4Ida LindkvistNTNUI19:17+2:06
5Anna UlvensøenNTNUI19:18+2:07
6Britt Ingunn NydalNTNUI19:46+2:35
7Marta UlvensøenNTNUI19:50+2:39
8Ragnhild HjermstadFossum IF19:52+2:41
9Martine ÅstebølNTNUI20:08+2:57
10Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI20:12+3:01
11Hedvig ÅstebølNTNUI20:19+3:08
12Gunhild Rogne HallandNTNUI20:32+3:21
13Ingunn Egeberg VáriNTNUI20:33+3:22
14Helen PalmerHalden SK20:38+3:27
15Aurora FossøyNTNUI20:42+3:31
16Evine Westli AndersenLøten o-lag20:43+3:32
17Live Bredholt JørgensenNTNUI21:12+4:01
18Pauline Røstum BellingmoNTNUI21:31+4:20
19Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg21:38+4:27
19Åsne Skram TrømborgNTNUI21:38+4:27
21Solveig BlandkjennNTNUI21:56+4:45
22Gry GranstedtNTNUI22:14+5:03
23Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI23:01+5:50
24Ingvild TorgersenNTNUI23:03+5:52
25Camilla ÖhmanNTNUI23:21+6:10
26Hildegunn HeggøyNTNUI23:45+6:34
27Marit SchmidOL Trollelg23:49+6:38
28Randi Marie MohusWing OK24:06+6:55
29Kristine Klock FletenWing OK24:15+7:04
30Eva TesarovaWing OK24:21+7:10
31Marte Hoff HagenNTNUI24:24+7:13
32Guro Heimstad KleivenNTNUI24:30+7:19
33Hanne VefsnmoByåsen IL24:43+7:32
34Evelina FolkessonOK Torfinn24:54+7:43
35Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL25:15+8:04
36Karoline Dahl FosbyNTNUI25:27+8:16
37Heidi JensenNTNUI26:02+8:51
38Katrin DaetwylerNTNUI27:06+9:55
39Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK27:51+10:40
40Synne FossøyNTNUI29:16+12:05
41Kristin JægerWing OK30:21+13:10
42Karine Hagesæther FossNTNUI30:42+13:31
43Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL31:09+13:58
44Sofia LindgrenÖstersund OK34:48+17:37

D 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Angell-PetersenFreidig16:04
2Kari UlsethFreidig18:22+2:18
3Gøril EideByåsen IL18:43+2:39
4Inger DahlgrenÖstersund OK18:50+2:46
5Tonje BostadNidarøst OK19:19+3:15
6Tina Strømdal WikFreidig19:39+3:35
7Britta BrännströmÖstersund OK21:44+5:40
8Liv TennesWing OK23:48+7:44
9Mai Iren AlmåsIL Leik24:51+8:47
10Maj-Lisbet RønningFreidig25:01+8:57
Mari HoffByåsen ILdiskvalifisert

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Spets StorhovFreidig15:42
2Mona J. MølnvikFreidig17:26+1:44
3Hilde ForbordMalvik IL19:44+4:02
4Turid ArnesenByåsen IL21:02+5:20
5Margit EideStjørdals-Blink Orientering22:03+6:21
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF24:52+9:10
7Agneta BlücherÖstersund OK26:59+11:17
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet

D 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjellrun SporildMalvik IL20:30
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL21:33+1:03
3Inger NergaardStokke IL25:03+4:33
4Ruth SchmidOL Trollelg26:02+5:32
5Reidun Fallan SmaavikFreidig27:18+6:48
6Ingeborg DanielssonÖstersund OK28:10+7:40
7Karin WalltinÖstersund OK28:15+7:45
8Stina ElfvingByåsen IL30:26+9:56

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig10:00
2Tristan HalvorsenFreidig13:14+3:14
3Vegard Lereim StorliFreidig15:54+5:54
4Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK19:05+9:05
5Sofus H LindWing OK21:08+11:08
Borgar StavrumWing OKdiskvalifisert

H 13-14

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Petter Andreas LonaWing OK16:17
2Vegard Ulseth SylteFreidig16:25+0:08
3Emil LeroyerFreidig16:37+0:20
4Vetle Grønvik EkraFreidig16:56+0:39
5Axel ArnessonÖstersund OK17:36+1:19
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18:08+1:51
7Tord RomundstadNidarøst OK18:40+2:23
8August Hopstad NykvistWing OK19:24+3:07
9Espen KarlsenMelhus IL19:49+3:32
10Peter Prytz JensenMelhus IL20:31+4:14
11Ørjan SæterMelhus IL21:48+5:31
12Andreas AagesenMelhus IL23:11+6:54
13Sigurd BraathenWing OK23:13+6:56
14Erik Tofte jrMelhus IL23:50+7:33
15Oskar StorlerMelhus IL25:28+9:11
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Vemund MølnvikFreidigdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Michael OlsenMelhus IL34:49

H 15-16

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Spets StorhovFreidig12:41
2Vegard KittilsenFreidig12:43+0:02
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL13:38+0:57
4Jonas GrønliFreidig13:55+1:14
5Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering14:00+1:19
6Jo Even KolstadFreidig14:13+1:32
7Marius MøllerSteinkjer OK14:22+1:41
8Mikkel HoltFreidig14:24+1:43
9Trym Nergård RønningOK Skøynar14:27+1:46
9Trym Nergård RønningOK Skøynar14:27+1:46
11Matias NissenFreidig15:30+2:49
12Jonas VindalWing OK15:33+2:52
13Hallvar HallanOK Skøynar16:38+3:57
13Hallvar HallanOK Skøynar16:38+3:57
15Øystein MoltumyrMalvik IL17:54+5:13
16Erling Eide HustvedtWing OK18:38+5:57
17Gabriel CallananWing OK20:05+7:24
18Nikolai RenolenWing OK20:51+8:10
19Sander SandmoMelhus IL21:44+9:03
20Tobias GundersenNidarøst OK23:05+10:24
21Brage AsplemFreidig24:44+12:03
22Eskild MyrvangMelhus IL27:39+14:58
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert
Tore MarkhusVerdal OKikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet

H 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19:01

H 19-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Einar KeiseråsIL Leikikke startet

H 21-

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Paul SirumFrol IL15:36
2Yngve SkogstadFrol IL16:03+0:27
2Olai Stensland LillevoldNTNUI16:03+0:27
4Dag BlandkjennKristiansand OK16:12+0:36
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16:13+0:37
6Gaute FriestadKristiansand OK16:17+0:41
7Stian SundsvikFrol IL16:32+0:56
8Emil GranqvistNTNUI16:33+0:57
9Sindre Østgulen DeiszNTNUI16:43+1:07
10Sindre JohannessenFreidig16:48+1:12
11Andreas SølbergOL Trollelg16:53+1:17
12Mattis HoltFreidig17:00+1:24
13Jonas Klausen EspedalNTNUI17:08+1:32
14Matias Hodne HanischKristiansand OK17:16+1:40
15Anders Felde OlaussenNTNUI17:26+1:50
16Morten JørgensenKristiansand OK17:27+1:51
17Isak BergsetNTNUI17:52+2:16
18Carl Petter LyngenFrol IL17:53+2:17
19Simen Eid NielsenNTNUI18:01+2:25
20Ola JordheimHemsedal IL18:17+2:41
21Andreas HaalandWing OK18:45+3:09
22Erlend NydalNTNUI19:01+3:25
23Øyvind WiggenByåsen IL19:17+3:41
23Torkil Eide SolstadIL Tyrving19:17+3:41
25Kristoffer NeslandNTNUI19:23+3:47
26Håvard Mo VaadalNTNUI19:24+3:48
27Sverre Bang StøengHamar OK19:29+3:53
28Jan SochorSKOB Banik Havirov19:35+3:59
29Tommy SchmidOL Trollelg20:27+4:51
30Ola KeiseråsIL Leik21:02+5:26
31Halvor LundFreidig21:17+5:41
32Jonas KittelsenNTNUI21:49+6:13
33Olle SvedskogÖstersund OK22:31+6:55
33Håkon HjelstuenNydalen SK22:31+6:55
35Erik HedmanÖstersund OK22:57+7:21
36Håkon Nergaard BergStokke IL23:14+7:38
37Arne Johannes LøkkenNTNUI23:17+7:41
38Lukas MeierNTNUI23:29+7:53
Henrik UpsalNTNUIdiskvalifisert
Gustav FiskumNTNUIdiskvalifisert
Per Melander OftenNTNUIdiskvalifisert
Bjørnar KvåleHadeland OLbrutt
Jørgen MadslienNTNUIbrutt
Even NyhusNTNUIbrutt
Christian HohlWing OKikke startet

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg18:54
2Petter Andreas BerghMalvik IL19:10+0:16
3Jens Kjetil MehammerWing OK20:45+1:51
4Øystein BraathenWing OK21:11+2:17
5Eivind LonaWing OK21:21+2:27
6Ingebrigt FuglemMalvik IL21:28+2:34
7Jon HolstadFreidig21:47+2:53
8Robert OtterleiByåsen IL21:48+2:54
9Morten KorsvoldWing OK22:31+3:37
10Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering22:47+3:53
11Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering23:06+4:12
12Joakim StenvallÖstersund OK26:14+7:20
13Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering27:13+8:19

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ulf LindqvistÖstersund OK18:08
2Terje RønningOK Skøynar19:48+1:40
2Terje RønningOK Skøynar19:48+1:40
4Håvard LorangeFreidig19:53+1:45
5Rune StræteWing OK20:11+2:03
6Atle PedersenMelhus IL20:34+2:26
7Øystein WiggenByåsen IL20:53+2:45
8Knut HagenByåsen IL21:25+3:17
9Harald StorrønningByåsen IL22:40+4:32
10Terje MidtbøWing OK24:21+6:13
11Egil HustvedtWing OK26:31+8:23
12Geir PaulsenOL Trollelg27:23+9:15
13Anders DahlgrenÖstersund OK29:59+11:51

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Terje SkjeggedalNTNUI16:43
2Bjørn BergerByåsen IL16:59+0:16 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kjell MaroniByåsen IL18:12+1:29
4Arnulf VillmoKorgen IL20:13+3:30
5Ragnar Niemi BergStokke IL20:37+3:54
6Anders WaageFreidig21:28+4:45
7Tom BrantheimÖstersund OK22:53+6:10
8Rune M HoltFreidig24:06+7:23
9Nils Olav VennevikFreidig24:42+7:59

H 70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rolf KarsetSteinkjer OK21:18
2Robert StrømWing OK25:51+4:33
3Øistein ÅsmulOL Trollelg25:53+4:35
4Paul ForsethOL Trollelg29:26+8:08
5Henry SundsetvikOL Trollelg35:28+14:10
6Arne SæterhaugByåsen IL46:50+25:32
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Kurt HalvarssonÖstersund OKdiskvalifisert

DirekteA

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arild HeggesetFreidig17:48

DirekteB

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering19:44
2Åsa LindqvistÖstersund OK23:43+3:59
3Elin HedmanÖstersund OK29:21+9:37

DirekteC

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pål ChristensenKlubbløs24:31
Andre EkraFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor