Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen 11
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 21 september 2017

N-Åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka14:27
2Oliver BaastadhaugLØRENSKOG Skiklubb29:46

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK28:08

H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK25:13
2Håvard RønningenØstmarka OK31:16+6:03
3Emil HuuseØstmarka OK33:51+8:38
4Andreas SandernesØstmarka OK35:51+10:38

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob GilljamØstmarka OK42:57

D15-20B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1:17:33
Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1:17:31
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:17:54+0:23

C-Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind EriksenOK Øst34:04
2Terje TrondsenNittedal O-lag36:02+1:58
3Eldrid OtterleiØstmarka OK38:51+4:47
4Per NikolaisenOK Øst53:45+19:41
Siv JystadØstmarka OKdiskvalifisert

B-Åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm33:25
2Odd Eide-FredriksenKamp Vesteheim46:22+12:57
3Knut Johan WinsvoldØstmarka OK59:50+26:25
4Thomas GrøstadØstmarka OK1:02:29+29:04
5Jens Magnus RønningenØstmarka OK1:07:26+34:01
6Susann BøvelNo team1:12:59+39:34
7Sara StridNo team1:13:10+39:45
8Jon HauskenNo team1:14:32+41:07
Katrine HolenØstmarka OKdiskvalifisert

A-Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne KarlsenØstmarka OK46:33
2Linda HanssenØstmarka OK47:37+1:04
3Bård NatvigNittedal OL1:04:33+18:00
4Trine Marit Justad RaaenKongsberg1:10:08+23:35
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1:14:19+27:46

A-Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL38:59
2Are EriksenOSI50:05+11:06
3Håvar BrevikØstmarka OK59:50+20:51
4Svein OtterleiØstmarka OK1:06:02+27:03
5Henrik GudimØstmarka OK1:20:07+41:08
6John otterleiØstmarka1:20:11+41:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor