Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 6
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 15 juni 2017

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Meland KongslandØstmarka OK34:43

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK43:31
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK45:10+1:39
3Line Hetle WasbergOppsal Orientering1:15:46+32:15

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren WinsvoldØstmarka OK42:30

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK42:42

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1:01:50
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:47:17+45:27

D 40-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HeredsvelaØstmarka OK1:07:23
2Katrine HolenØstmarka OK1:25:43+18:20

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK50:16

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HuuseØstmarka OK38:12
2Håvard RønningenØstmarka OK43:49+5:37

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL50:01

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Brage KnutsenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK43:18

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GrindeOSI50:33
2Magnus RambergØstmarka OK52:05+1:32
3Andreas RambergØstmarka OK52:10+1:37

H 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inge RambergØstmarka OK56:26

H 40-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingar WollØstmarka OK30:13

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein KildahlØstmarka OK55:51
2Håvar BrevikØstmarka OK58:11+2:20
3Rune TeiglandØstmarka OK1:03:02+7:11
4Terje LinløkkenØstmarka OK1:05:57+10:06

H 50-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas GrøstadØstmarka OK40:33
2Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1:00:41+20:08

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter NæssOppsal Orientering46:27

H 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK52:00

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka1:07:03

A-Ekstra-Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK39:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor