Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 5
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 8 juni 2017

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mia HalvorsenØstmarka OK23:20
Amund Kortner VogtØstmarka OK20:47

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Meland KongslandØstmarka OK56:24
2Line Hetle WasbergOppsal Orientering1:09:36+13:12

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren WinsvoldØstmarka OK33:27

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK40:55
2Sigrid NermoenØstmarka OK51:47+10:52
3Gina BrevikØstmarka OK1:12:18+31:23

D 13-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK41:05
2Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1:10:32+29:27

D 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matilde HolenØstmarka OK56:56

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1:36:16

D 40-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HeredsvelaØstmarka OK1:02:53
2Katrine HolenØstmarka OK1:07:17+4:24
3Siv Susanne JystadØstmarka OK1:18:20+15:27

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid NermoenØstmarka OK1:26:14

D 50-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina RambergØstmarka OK1:07:18

D 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE52:12

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HuuseØstmarka OK43:41
2Håvard RønningenØstmarka OK44:49+1:08

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage KnutsenØstmarka OK48:17
2Martin JystadØstmarka OK1:02:06+13:49

H 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK1:10:33

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas Lunde JensenFFI1:01:52
2Jens Magnus RønningenØstmarka OK2:19:19+1:17:27

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune TeiglandØstmarka OK1:03:03
2Håkon HåversenØstmarka OK1:19:02+15:59
3Terje LinløkkenØstmarka OK1:24:10+21:07
4Martin GranlyLillomarka OL1:24:19+21:16
5Bjørn ChristensenØstmarka OK1:24:23+21:20
6Håvar BrevikØstmarka OK1:28:00+24:57
7Øystein KildahlØstmarka OK1:31:58+28:55
8Lasse SkalleHarstad OK2:20:56+1:17:53

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter NæssOppsal Orientering1:06:18

H 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne OsmundsenNRS54:52

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK1:00:12

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hasse BergstrømTyrving1:56:06

A-Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK38:04
2Heidi VogtØstmarka OK1:07:48+29:44
3Morten KongsbergTyrving1:22:23+44:19

B-Åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK1:01:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor