Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 3
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 18 mai 2017

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amund Kortner VogtØstmarka OK23:45

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK46:45
2Line Hetle WassbergOppsal1:08:00+21:15

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren WinsvoldØstmarka OK40:03

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid NermoenØstmarka OK1:06:35
2Gina BrevikØstmarka OK1:06:39+0:04

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:44:35
Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OKdiskvalifisert

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Hammer IversenØstmarka OK1:10:14

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid NermoenØstmarka OK1:24:52

D 40-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari HallingstadØstmarka OK30:04
2June HeredsvelaØstmarka OK1:08:45+38:41

D 40-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv JystadØstmarka OK44:08
2Katrine HolenØstmarka OK46:39+2:31
3Trine NomelandØstmarka OK57:45+13:37

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK49:53

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HuuseØstmarka OK53:01
2Kristoffer NomelandØstmarka OK57:32+4:31
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage KnutsenØstmarka OK43:44

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1:33:31

H 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein OtterleiØstmarka OK1:14:01

H 40-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas GrøstadØstmarka OK1:04:44

H 40-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingar WollØstmarka OK29:54

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut E. HellandØstmarka OK46:25
2Rune TeiglandØstmarka OK55:25+9:00
3Øystein KildahlØstmarka OK1:01:26+15:01
4Jon LahlumGeoForm IL1:04:56+18:31
5Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1:07:49+21:24
6Håvar BrevikØstmarka OK1:23:57+37:32
7Kai Halvorsen ÅrekolSiemens1:31:17+44:52
Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK32:28

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1:06:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor