Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 1
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 4 mai 2017

N-åpen

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stian LillegårdLillomarka OL11:477:39
Amund Kortner VogtØstmarka OKdiskvalifisert

D 11-12

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Nor-WollØstmarka OK34:2813:18
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK35:51+1:2313:50

D 11-12N

1 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren WinsvoldØstmarka OK30:3619:52

D 13-14

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janna Sofie TellesboØstmarka OK44:2113:26
2Gina BrevikØstmarka OK57:57+13:3617:33
Karen SkaugeHeming OKikke startet
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet

D 13-16B

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK46:1013:59
2Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:08:24+22:1420:43

D 15-16

3 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK44:3711:53
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 17-

4 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK50:5210:11
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 17-B

3 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristin Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 17-C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine Annette NomelandØstmarka OK49:5519:16

D 40-B

3 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
June HerredsvelaØstmarka OKikke startet

D 40-C

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldrid OtterleiØstmarka OK26:4310:18
2Siv Susanne JystadØstmarka OK36:36+9:5314:07

D 50-

3 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda HanssenØstmarka OK43:2611:34
2Ingrid NermoenØstmarka OK54:33+11:0714:32

D 60-C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsti M: BlomdalLørenskog kommune44:5917:22

H 11-12

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil HuseØstmarka OK29:3711:26
2Kristoffer NomelandØstmarka OK49:57+20:2019:17
3Andreas SandernesØstmarka OK1:03:35+33:5824:32
4Mathias LinløkkenØstmarka OK1:17:26+47:4929:53

H 13-14

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus JystadØstmarka OK59:4718:06

H 13-16C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Martin NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
Martin JystadØstmarka OKikke startet

H 15-16

4 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik GudimØstmarka OK52:4810:34
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK55:50+3:0211:11
Gaute FostveitRaumar OKdiskvalifisert

H 17-

4 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving32:176:28
2Andreas RambergØstmarka OK37:30+5:137:30
3Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK47:03+14:469:25

H 40-

4 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar EastwoodLillomarka OL47:459:34
2Inge RambergØstmarka OK51:59+4:1410:25
3Tommy DignesHewelet Packard1:06:30+18:4513:19

H 40-C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar WollØstmarka OK29:2911:23

H 50-

4 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn ChristensenØstmarka OK47:519:35
2Øystein KildahlØstmarka OK48:58+1:079:48
3Erik NæssØstmarka OK49:13+1:229:51
4Håvard BrevikØstmarka OK49:57+2:0610:00
5Rune TeiglandØstmarka OK51:13+3:2210:15
6Jon LahlumIL GeoForm52:04+4:1310:26
7Håkon HåversenØstmarka OK53:58+6:0710:48
8Tor LahlumKolbotn og Skimt OL56:14+8:2311:16
9Kjetil ÅstebølOppsal Orientering1:01:45+13:5412:22
10Kai Halvorsen AarekolSiemens1:02:06+14:1512:26
11Kjetil Sverdrup-ThygesonNOTEAM1:09:51+22:0013:59
Peter NylundHaugerud IFikke startet
Terje LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 60-

3 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter NæssOppsal Orientering40:0510:41
2Magne MusliLørenskog kommune1:15:57+35:5220:15
Stig Hultgren KarlsenNOTEAMdiskvalifisert

H 60-C

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl GustavsenNOTEAM24:439:32
2Erik AasenDynea27:44+3:0110:42

H 70-

3 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal OL25:586:55
2Hasse BergstrømIL Tyrving54:24+28:2614:30
3Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK55:20+29:2214:45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor