Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-sprintstafett 2017 - Rogaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-sprintstafett 2017 - Rogaland
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 20 mai 2017

DH15

19 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 141:25
1. Per Ivar Stokland14:18114:181
2. Aud Hognestad Taksdal12:57127:1510
3. Fredrik Omdal14:102+0:5841:25100:00
2Stavanger Orienteringsklubb 143:17+1:52
1. Kjetil Wirak15:446+1:2615:446+1:26
2. Sara Nystrøm Olsen13:142+0:1728:584-2+1:43+0:17
3. Johan Christie Ørke14:193+1:0743:172-2+1:52+0:09
3Sandnes IL (Rogaland) 143:21+1:56
1. Vegard Peikli14:18114:181
2. Sunniva Omdal14:035+1:0628:212+1+1:06+1:06
3. Magnus Landstad15:004+1:4843:213+1+1:56+0:50
4Ganddal IL 244:36+3:11
1. Morten Bjerga Sundli15:195+1:0115:195+1:01
2. Janne Tjørhom Aasheim13:373+0:4028:563-2+1:41+0:40
3. Alf Johan Walgermo Lima15:406+2:2844:364+1+3:11+1:30
5Haugesund IL Orientering 146:13+4:48
1. Ruben Kobbeltvedt17:2110+3:0317:2110+3:03
2. Kristina Voll13:394+0:4231:006-4+3:45+0:42
3. Sigurd Paulsen Vie15:135+2:0146:135-1+4:48+1:03
6Egersund OK 148:18+6:53
1. Olav Helland17:149+2:5617:149+2:56
2. Jane M Helland15:057+2:0832:197-2+5:04+2:08
3. Kenneth Mydland15:598+2:4748:186-1+6:53+1:49
7Sandnes IL (Rogaland) 249:53+8:28
1. Morten Aamodt15:034+0:4515:034+0:45
2. Helene Omdal15:489+2:5130:515+1+3:36+2:51
3. Sturle Omdal19:0212+5:5049:537+2+8:28+4:52
8Ålgård Orientering 250:33+9:08
1. Sturla Stokkeland17:128+2:5417:128+2:54
2. Helen Lomeland16:0710+3:1033:1911+3+6:04+3:10
3. Andreas Breiland17:149+4:0250:338-3+9:08+3:04
9Ganddal IL 451:14+9:49
1. Trine Bolstad18:5513+4:3718:5513+4:37
2. Tobias Rødde14:056+1:0833:0010-3+5:45+1:08
3. Trond Lamark18:1411+5:0251:149-1+9:49+4:04
10Haugesund IL Orientering 252:32+11:07
1. Jostein Baustad17:047+2:4617:047+2:46
2. Tiril Olaufsen22:1614+9:1939:2012+5+12:05+9:19
3. Randi Engløkk13:12152:3210-2+11:07
11Stavanger Orienteringsklubb 253:27+12:02
1. Nils John Vestøl17:3411+3:1617:3411+3:16
2. Knut Feldmann15:228+2:2532:569-2+5:41+2:25
3. Wenche Margrethe Sæbbø20:3113+7:1953:2711+2+12:02+6:21
12Stavanger Orienteringsklubb 354:37+13:12
1. Torbjørn Brandsæter14:313+0:1314:313+0:13
2. Elisabeth Christie Ørke17:5511+4:5832:268+5+5:11+4:58
3. Tone Cecilie Nystrøm22:1115+8:5954:3712+4+13:12+8:01
13Egersund OK 256:33+15:08
1. Alexander Horpestad21:0214+6:4421:0214+6:44
2. Julie Puntervold19:3613+6:3940:38140+13:23+6:39
3. Ida Monsen15:557+2:4356:3313-1+15:08+1:45
14Stavanger Orienteringsklubb 558:08+16:43
1. Tor Kristian Gyland21:5815+7:4021:5815+7:40
2. Brit Nilsen18:3912+5:4240:3713-2+13:22+5:42
3. Ivar Johan Larsen17:3110+4:1958:0814+1+16:43+3:21
15Stavanger Orienteringsklubb 41:04:00+22:35
1. Espen Fyhn Nilsen18:4812+4:3018:4812+4:30
2. Toril Falkenberg23:4015+10:4342:2815+3+15:13+10:43
3. Hans Christian Granly Falkenberg21:3214+8:201:04:00150+22:35+7:22
Ganddal IL 3diskvalifisert
1. Markus Andreas Breivolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Lamarkdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Kristian Taksdaldiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 4diskvalifisert
1. Geir Bjaanesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marit Haavardsholmdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sveinung Svebestaddiskvalifisertdiskvalifisert
Ålgård Orientering 1diskvalifisert
1. Ola Magnus Laugalanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Otilie Oftedaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ørjan Ravndaldiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 3diskvalifisert
1. Rune Christiansendiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

DH11-14

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 137:01
1. Henrik Wadel Dina Falkenberg Torgersen7:398+0:457:398+0:45
2. Arne Jacob Nystørm Olsen14:20121:593-5+0:19
3. Vilde Margrethe Sæbbø15:022+0:4737:011-2-0:19
2Ganddal IL 339:10+2:09
1. Elias Eidsvåg6:562+0:026:562+0:02
2. Andreas Nybak Urdal15:023+0:4221:5820+0:18+0:16
3. Øyvind Lamark17:125+2:5739:1020+2:09+1:51
3Sandnes IL (Rogaland) 139:22+2:21
1. Kalle Jongenburger6:5416:541
2. Omund Thu Landstad18:137+3:5325:077+6+3:27+3:27
3. Kaja Peikli14:15139:223-4+2:21
4Ganddal IL 241:07+4:06
1. Lars Joshua Vigesdal7:246+0:307:246+0:30
2. Anna Taksdal16:404+2:2024:044-2+2:24+1:54
3. Jonas Årvik Sandal17:034+2:4841:0740+4:06+1:42
5Ganddal IL 146:48+9:47
1. Aksel Dommersnes7:073+0:137:073+0:13
2. Thomas Barvik Mæland17:536+3:3325:006+3+3:20+3:07
3. Erlend Bremnes21:486+7:3346:485-1+9:47+6:27
6Egersund OK 149:01+12:00
1. Julie Helland Synne S. Pettersen7:215+0:277:215+0:27
2. Katrine Torgersen26:048+11:4433:258+3+11:45+11:18
3. Edvind Aakre15:363+1:2149:016-2+12:00+0:15
7Sandnes IL (Rogaland) 251:20+14:19
1. Ola Wathne Thingbø7:337+0:397:337+0:39
2. Bjørnar Peikli17:265+3:0624:595-2+3:19+2:40
3. Marte Roth Aarskog26:217+12:0651:207+2+14:19+11:00
Ålgård Orientering 1fullført
1. Kristina Kleppa Ane Byrkjedal Levang7:164+0:227:164+0:22
2. Livar Oftedal Ada C Stokkeland14:242+0:0421:401-3-0:22
3. fullførtfullført
Haugesund IL Orientering 1diskvalifisert
1. Mari Hjelmtveit Fjeldheim Thea Hovda Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vegard Wiig Nystaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Aleksander Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert

DHÅpen

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Haugesund IL Orientering 331:28
1. Eivind Engløkk16:012+0:4316:012+0:43
2. Erik Engløkk15:27131:281-1
2Ganddal IL 132:14+0:46
1. Silje Skorve Skarpeid15:18115:181
2. Ann-Cathrin Nybak Urdal16:563+1:2932:142+1+0:46+0:46
3Egersund OK 135:06+3:38
1. Kjetil Torgersen19:164+3:5819:164+3:58
2. Inger Tone Nygaard15:502+0:2335:063-1+3:38-0:20
4Ganddal IL 238:28+7:00
1. Ann Karin Tjørhom17:423+2:2417:423+2:24
2. Mariann Sveinsvoll20:465+5:1938:284+1+7:00+4:36
5Haugesund IL Orientering 141:08+9:40
1. Per Bjarne Myhre20:085+4:5020:085+4:50
2. Anita Sælevik21:006+5:3341:0850+9:40+4:50
6Haugesund IL Orientering 241:13+9:45
1. Ingvild Paulsen Vie22:166+6:5822:166+6:58
2. Alf Inge Lindtner18:574+3:3041:1360+9:45+2:47
7Stavanger Orienteringsklubb 143:23+11:55
1. Haldis Glendrange22:227+7:0422:227+7:04
2. Turid Nystrøm21:017+5:3443:2370+11:55+4:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor