Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint 2017 Rogaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint 2017 Rogaland
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 20 mai 2017

N-åpen

1 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)18:55+6:4414:33
0Norah BreivoldGanddal IL12:119:22
0Pernille BreivoldGanddal IL14:45+2:3411:20
0Markus M. HellandEgersund OK19:00+6:4914:36
0Oskar KleppaÅlgård Orientering21:09+8:5816:16
0Stine KleppaÅlgård Orientering13:26+1:1510:20
0Brage LaugalandÅlgård Orientering16:50+4:3912:56
0Vetle LaugalandÅlgård Orientering18:12+6:0114:00
0Arve LundeGanddal IL12:43+0:329:46
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)23:31+11:2018:05
0Maren OftedalÅlgård Orientering21:39+9:2816:39
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)11:188:41
0Marius RøddeGanddal IL12:14+0:039:24
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL16:04+3:5312:21
0Lea StokkelandÅlgård Orientering25:02+12:5119:15
0Thea Evelin StokkelandÅlgård Orientering25:11+13:0019:22
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)24:22+12:1118:44
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)24:00+11:4918:27

D -10

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering11:427:18
2Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering12:41+0:597:55
3Julie M HellandEgersund OK13:04+1:228:10
4Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering15:37+3:559:45

D 11-12

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL10:196:26
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK10:53+0:346:48
3Synne S. PettersonEgersund OK11:27+1:087:09
4Kristina KleppaÅlgård Orientering11:44+1:257:20
5Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering12:35+2:167:51
6Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13:03+2:448:09
7Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering14:03+3:448:46
8Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14:23+4:048:59

D 13-14

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:176:48
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)15:27+1:107:21
3Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb18:15+3:588:41
4Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb19:05+4:489:05
5Hilde OhrGanddal IL29:11+14:5413:53

D 15-16

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13:166:19
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14:21+1:056:50
3Ida MonsenEgersund OK16:14+2:587:43
4Ingrid LamarkGanddal IL17:14+3:588:12
5Celina Iversen ÅseEgersund OK19:48+6:329:25
6Julie PuntervoldEgersund OK20:20+7:049:40
7Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering22:06+8:5010:31

D 17-

2 300 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14:466:25
2Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16:35+1:497:12
3Trine BolstadGanddal IL16:43+1:577:16
4Silje Skorve SkarpeidGanddal IL17:08+2:227:26
5Kristina VollHaugesund IL Orientering17:41+2:557:41
6Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering17:44+2:587:42
7Jane M HellandEgersund OK17:53+3:077:46
8Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18:02+3:167:50
9Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)18:36+3:508:05
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18:59+4:138:15
11Marie Hammer IversenØstmarka OK19:23+4:378:25
12Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19:34+4:488:30
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb19:35+4:498:30
14Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb20:01+5:158:42
15Randi EngløkkHaugesund IL Orientering20:16+5:308:48
16Vibeke LamarkGanddal IL20:23+5:378:51
17Gunhild ForlandAskøy OL20:40+5:548:59
18Grethe StoklandGanddal IL21:30+6:449:20
19Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb21:52+7:069:30
20Anne Marie GauselGanddal IL21:58+7:129:33
21Mariann SveinsvollGanddal IL23:06+8:2010:02
22Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb27:47+13:0112:04
23Anita SælevikHaugesund IL Orientering29:11+14:2512:41
24Hilde HetlandEgersund OK30:58+16:1213:27
25Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb44:33+29:4719:22

D 17-N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette GylandStavanger Orienteringsklubb15:5412:13

D 50-

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL17:128:11
2Helen LomelandÅlgård Orientering17:18+0:068:14
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb21:30+4:1810:14
4Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb21:49+4:3710:23
5Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)25:16+8:0412:01
6Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb26:51+9:3912:47
7Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb30:14+13:0214:23
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK26:0612:25

D 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb20:329:46
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb22:44+2:1210:49
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb29:49+9:1714:11
Helga AaslidEgersund OKdiskvalifisert

H -10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:237:06
2Livar OftedalÅlgård Orientering13:43+2:208:34

H 11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11:076:56
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)11:17+0:107:03

H 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens GylandStavanger Orienteringsklubb14:2511:05

H 13-14

2 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13:386:29
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14:10+0:326:44
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15:10+1:327:13
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL15:22+1:447:19
5Øyvind LamarkGanddal IL15:56+2:187:35
6Edvin AakreEgersund OK16:56+3:188:03
7Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)17:23+3:458:16
8Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering17:33+3:558:21
9Thomas Barvik MælandGanddal IL17:50+4:128:29
10Jonas Årvik SandalGanddal IL18:23+4:458:45
11Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18:30+4:528:48
12Erlend BremnesGanddal IL20:01+6:239:31
13Elias EidsvågGanddal IL20:37+6:599:49
14Ola Wathne TingbøSandnes IL (Rogaland)20:47+7:099:53
15Aksel DommersnesGanddal IL21:03+7:2510:01
16Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb23:28+9:5011:10
17Lars Joshua VigesdalGanddal IL30:21+16:4314:27

H 13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL12:249:32

H 15-16

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:586:04
2Tobias RøddeGanddal IL17:14+3:167:29
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL17:47+3:497:43
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL18:13+4:157:55
5Alexander HorpestadEgersund OK22:37+8:399:50

H 17-

2 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14:255:08
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering14:49+0:245:17
3Fredrik OmdalGanddal IL15:02+0:375:22
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15:48+1:235:38
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)15:56+1:315:41
6Morten Bjerga SundliGanddal IL16:37+2:125:56
7Per Ivar StoklandGanddal IL17:14+2:496:09
8Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering17:15+2:506:09
8Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL17:15+2:506:09
10Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)17:17+2:526:10
11Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)17:35+3:106:16
12Jostein BaustadHaugesund IL Orientering17:58+3:336:25
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering20:03+5:387:09
14Andreas BreilandÅlgård Orientering20:19+5:547:15
15Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering20:37+6:127:21
16Kenneth MydlandEgersund OK20:40+6:157:22
17Erik EngløkkHaugesund IL Orientering20:47+6:227:25
18Gunnar PettersonEgersund OK20:51+6:267:26
19Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21:23+6:587:38
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb22:41+8:168:06
21Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb22:58+8:338:12
22Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering23:59+9:348:33
23Olav HellandEgersund OK25:17+10:529:01
24Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering40:42+26:1714:32
Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Arild SvihusGanddal ILdiskvalifisert

H 17-N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK22:2717:16

H 50-

2 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14:436:23
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb14:55+0:126:29
3Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)15:16+0:336:38
4Einar MartinsenVikebygd IL16:20+1:377:06
5Trond LamarkGanddal IL17:32+2:497:37
6Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)17:48+3:057:44
7Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb17:54+3:117:46
8Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb18:25+3:428:00
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18:30+3:478:02
10Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb18:50+4:078:11
11Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb20:22+5:398:51
12Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)21:13+6:309:13
13Jan Arild JohnsenFossum IF22:23+7:409:43
14Tore RøddeGanddal IL32:23+17:4014:04
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17:067:26
2Harry BreilandÅlgård Orientering18:13+1:077:55
3Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb18:53+1:478:12
4Ove OalandGanddal IL19:48+2:428:36
5Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)21:28+4:229:20
6Kjell SvihusGanddal IL22:19+5:139:42
7Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb31:47+14:4113:49
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17:468:27
2Tormod AaslidEgersund OK19:29+1:439:16
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)19:56+2:109:29
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb20:01+2:159:31
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb20:18+2:329:40
6Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb27:47+10:0113:13
7Magnar NerheimSuldal Orienteringslag28:44+10:5813:40
8Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb38:00+20:1418:05

C-åpen

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb8:545:33
2Grete Stokke SeljeskogGanddal IL12:12+3:187:37
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb16:42+7:4810:26
Gunhild OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor