Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingfinale 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2017
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 16 september 2017

D17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne StrømmeTIF Viking43:57
2Helen MartinsenIL Gular44:17+0:20
3Rannveig NordhagenFana IL44:32+0:35
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL47:13+3:16
5Lise ChristensenTIF Viking49:09+5:12
6Tove AasheimAskøy OL49:55+5:58
7Annemarie B. AarnesFana IL53:35+9:38
8Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular55:21+11:24
9Silje Gulbrandsen WollanFana IL55:31+11:34
10Linda RykkjeStord Orientering59:59+16:02
11Gunhild ForlandAskøy OL1:00:22+16:25
12Vibeke Tefre GriegFana IL1:01:52+17:55
13Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1:08:36+24:39
14Valentina DimitrovaGneist, IL1:09:42+25:45
Kristine GrønlundFana ILikke startet
Siri KollerudLillomarka OLikke startet

H17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve BuanesTIF Viking37:40
2Oskar RøenVaregg Fleridrett37:41+0:01
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38:12+0:32
4Rune NygaardIL Gular38:30+0:50
5Andreas G. PoldenGneist, IL40:21+2:41
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett40:28+2:48
7Tore NymarkAskøy OL42:33+4:53
8Knut KyrkjebøTIF Viking42:58+5:18
9Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett43:48+6:08
10Helge HaugenIL Gular43:51+6:11
11Helge NysæterBergens TF43:57+6:17
12Sveinung RykkjeStord Orientering44:27+6:47
13Stian RykkjeVaregg Fleridrett45:24+7:44
14Andreas GrønbechAskøy OL46:31+8:51
15Mathias RosenlundVaregg Fleridrett46:58+9:18
16Helge RosenlundVaregg Fleridrett50:49+13:09
17Scott JuvikIL Gular51:32+13:52
18Geir HeksemFana IL54:54+17:14
19Knut UtneFana IL1:00:27+22:47
20Ståle LeirenHordvik IL1:02:52+25:12
21Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:11:59+34:19
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Vemund HansenTIF Vikingikke startet
Magne KnudsenGneist, ILikke startet
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrettikke startet
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking26:23
2Mari Strømme LidTIF Viking30:09+3:46
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular40:10+13:47
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

H15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett44:25
2Tage RosenlundVaregg Fleridrett44:59+0:34
3Andreas NysæterBergens TF46:32+2:07
4Erik BohneVaregg Fleridrett48:19+3:54
5Sigve Rygg EikelandBergens TF49:43+5:18
6Jens Øien KlosterFitjar IL50:27+6:02
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Lars EvensenGneist, ILikke startet
Birk Bell LysakerFana ILikke startet

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF20:57
2Marie Roll-TørnqvistFana IL28:15+7:18
3Kristine Bog VikaneFana IL33:51+12:54

H13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF19:50
2Brage Bell LysakerFana IL26:32+6:42
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38:34+18:44
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

D11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL21:07
2Tonje RykkjeStord Orientering24:35
3Karoline StrandenesFana IL30:49
4Helene NysæterBergens TF36:17
5Stine Marie Tefre GriegFana IL39:58
Idun HeklandIL Gularikke startet

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL21:44
2Andreas Strømme LidTIF Viking29:15
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL35:23

D50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF37:39
2Berit HegdalBergens TF44:03+6:24
3Ingrid SandvollGneist, IL46:04+8:25

H50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular38:10
2Gunnar GytriFørde IL41:22+3:12
3Sigurd EiknerFana IL42:26+4:16
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett45:38+7:28
5Jan SteinegerGneist, IL47:38+9:28
6Bjørn-Inge SkageGneist, IL50:16+12:06
7Øistein BøeFana IL51:05+12:55
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb51:29+13:19
9Ørjan Eirik ValestrandFana IL51:36+13:26
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett51:45+13:35
11Kjetil DammTIF Viking54:14+16:04
12Harald ForlandAskøy OL54:48+16:38
13Rune ErdalSamnanger IL1:00:36+22:26
14Atle BergsethVaregg Fleridrett1:03:35+25:25
15Johannes GjerstadOsterøy IL1:12:48+34:38
16Jan OrmbergFana IL1:32:32+54:22
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet

D70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellaug HodnekvamBergens TF51:06
2Ingvill VoldFana IL1:22:43+31:37
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

H70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn HoleBergens TF39:59
2Kurt GrønliFørde IL40:17+0:18
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking41:25+1:26
4Dag SlettenBergens TF43:43+3:44
5Ingolf DybvikStord Orientering43:47+3:48
6Prøveløper 1IL Gular1:05:12+25:13
Per VoldFana ILdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert

D17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett52:53
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet

H17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1:06:02

D/H-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett33:33
Triana K. NerhusIL Strand-Ulvikke startet
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

D/H13-16N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Christian DaleBergens TFikke startet

D/H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg StrandenesFana IL29:56
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrettikke startet

D/H17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May-lill DammTIF Viking25:50
2Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL42:45+16:55
Helge BohneVaregg Fleridrettikke startet
Gry Sveri LierTIF Vikingikke startet

D15-20B

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet

B-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett32:53
2Inga Beate BøeFana IL44:27+11:34
3Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb47:10+14:17
Vibeke NymoVaregg Fleridrettikke startet

N-åpen lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett38:27
2Prøveløper 6IL Gular50:42
3Linda BønesVaregg Fleridrett53:11

N-åpen kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL21:12
2Emil HeksemFana IL22:22
3Memund SlettebøFana IL23:01
4Brage Berg HaugenHordvik IL26:57
5Viljar Berg LeirenHorvik IL27:05
6Prøveløper Gular 3Fana IL28:00
7Jakob B AarnesTIF Viking28:58
8Frida Ingeborg EikangerGneist, IL34:16
9Kornelia B. AarnesFana IL36:28
10Iris Popsueva BuanesTIF Viking42:47
11Sigve Popsuev BuanesTIF Viking42:59
12Sofia SlettebøFana IL59:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018