Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

D 17-18 Elite

5 180 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb43:078:19
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF44:56+1:498:40
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering48:18+5:119:19
4Ane DyrkornEiker OL48:50+5:439:25
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb49:03+5:569:28
6Pernille KatlaFossum IF49:16+6:099:30
7Marlin HaavengenKongsberg OL49:35+6:289:34
8Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK49:50+6:439:37
9Heidi Therese WiestVang OL52:17+9:1010:05
10Helene EgerKongsberg OL52:22+9:1510:06
11Karoline AuneHalden SK52:51+9:4410:12
12Hedda Raadal BjørloHalden SK53:00+9:5310:13
13Hanne VassendPorsgrunn OL54:43+11:3610:33
14Maria Rørvik HaverLillomarka OL54:47+11:4010:34
15Aurora MoholthKongsberg OL54:55+11:4810:36
16Aurora GjølsjøOK Moss55:39+12:3210:44
17Maria Ulseth SylteFreidig56:17+13:1010:51
18Lene Berg HanssenByåsen IL56:25+13:1810:53
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL56:32+13:2510:54
20Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK57:59+14:5211:11
21Kristina VollHaugesund IL Orientering58:36+15:2911:18
22Thea DyrkornEiker OL59:19+16:1211:27
23Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:00:32+17:2511:41
24Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:02:38+19:3112:05
25Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:02:49+19:4212:07
26Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1:02:59+19:5212:09
27Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:03:24+20:1712:14
28Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1:03:49+20:4212:19
29Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1:04:24+21:1712:25
30Ragnhild EideByåsen IL1:04:25+21:1812:26
31Ingvil AhlsandNydalens SK1:04:37+21:3012:28
32Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:04:57+21:5012:32
33Ane Holm GrønengLillehammer OK1:05:14+22:0712:35
34Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1:05:36+22:2912:39
35Linn Mei WaalerMåren OK1:06:13+23:0612:46
36Tora IndregardIL BUL-Tromsø1:06:50+23:4312:54
37Marie HansenSarpsborg OL1:07:01+23:5412:56
38Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:07:27+24:2013:01
39Ragne MunkebyFrol IL1:08:14+25:0713:10
40Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1:09:02+25:5513:19
41Eli KolstadMo OK1:09:28+26:2113:24
42Anna MeenPorsgrunn OL1:14:54+31:4714:27
43Frida Bakken UlsethNydalens SK1:15:37+32:3014:35
44Kathinka RogstadKongsberg OL1:16:01+32:5414:40
45Andrea VaneboKongsberg OL1:16:06+32:5914:41
46Marte Lien JohnsenByåsen IL1:16:08+33:0114:41
47Dina ReitanFreidig1:16:48+33:4114:49
48Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1:16:50+33:4314:49
49Anna RenolenWing OK1:17:46+34:3915:00
50Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK1:19:31+36:2415:21
51Selma KristiansenOK Moss1:19:55+36:4815:25
52Sofie HallemVerdal OK1:22:34+39:2715:56
53Hanna Lye MoumHalden SK1:23:04+39:5716:02
54Agnethe HasliGjø-Vard OL1:25:41+42:3416:32
55Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:26:29+43:2216:41
56Sarah WølloKongsberg OL1:27:11+44:0416:49
57Andrine VikenByåsen IL1:27:12+44:0516:50
58Tonje Rognerud BøeFossum IF1:30:35+47:2817:29
59Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1:31:03+47:5617:34
60Hanne DaltveitFana IL1:32:50+49:4317:55
Lotte MyklemyrEiker OLbrutt
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringbrutt
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLbrutt
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsøikke startet
Guri SandvoldTynset IFikke startet
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKikke startet
Anine LomeHamar OKikke startet

D 19-20 Elite

5 910 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK48:368:13
2Ingeborg EideByåsen IL49:39+1:038:24
3Malin SandstadFreidig50:33+1:578:33
4Ingrid LundanesEmblem IL52:58+4:228:57
5Silje HaugeHisøy OK53:57+5:219:07
6Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL56:57+8:219:38
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb57:08+8:329:40
8Maiken Økern HågårdKonnerud IL57:12+8:369:40
9Åshild KolstadFreidig57:55+9:199:47
10Emma ArnesenByåsen IL58:26+9:509:53
11Vilde MalmeiNTNUI1:03:41+15:0510:46
12Kristin BrekkeLillomarka OL1:03:55+15:1910:48
13Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1:04:39+16:0310:56
14Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:05:46+17:1011:07
15Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1:06:26+17:5011:14
16Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:07:01+18:2511:20
17Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1:07:59+19:2311:30
18Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:08:54+20:1811:39
19Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1:09:05+20:2911:41
20Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1:10:26+21:5011:55
21Line SølbergOL Trollelg1:10:31+21:5511:55
22Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:10:54+22:1811:59
23Anne Willkommen EikenKongsberg OL1:12:25+23:4912:15
24Hanna MalmeiSandnes IL (Rogaland)1:14:32+25:5612:36
25Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1:15:41+27:0512:48
26Oda J SikkelandIL Tyrving1:15:58+27:2212:51
27Emilie WestinPorsgrunn OL1:20:19+31:4313:35
28Linn Hege RosoLardal OL1:24:10+35:3414:14
29Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1:24:59+36:2314:22
30Astrid StyrvoldLardal OL1:26:57+38:2114:42
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert
Idunn HaavengenKongsberg OLbrutt
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 21- Elite

8 220 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK59:017:10
2Kamilla OlaussenFredrikstad SK1:00:36+1:357:22
3Emma JohanssonFredrikstad SK1:05:05+6:047:55
4Maren Jansson HaverstadNTNUI1:07:04+8:038:09
5Sigrid AlexandersenNTNUI1:08:04+9:038:16
6Mari FastingByåsen IL1:08:36+9:358:20
7Marianne AndersenKristiansand OK1:10:45+11:448:36
8Therese HaareKonnerud IL1:11:31+12:308:42
9Ragnhild HjermstadFossum IF1:12:16+13:158:47
10Marion HuberNydalens SK1:12:43+13:428:50
11Karen Oline KolstadNTNUI1:13:32+14:318:56
12Mathilde RundhaugFrol IL1:13:37+14:368:57
13Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:14:59+15:589:07
14Delphine PoirotLillomarka OL1:15:12+16:119:08
15Agnes LeoHalden SK1:15:46+16:459:13
16Ingrid GulbrandsenNTNUI1:16:04+17:039:15
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:16:11+17:109:16
18Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:18:52+19:519:35
19Evine Westli AndersenLøten o-lag1:20:00+20:599:43
20Anine AhlsandNTNUI1:21:30+22:299:54
21Victoria StevensAIRE GB1:24:12+25:1110:14
22Sunniva MorganMalvik IL1:24:39+25:3810:17
23Marthe GløersenBækkelagets SK1:25:09+26:0810:21
24Louise OramBækkelagets SK1:25:32+26:3110:24
25Gunhild Rogne HallandNTNUI1:25:48+26:4710:26
26Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1:27:01+28:0010:35
27Maren GrandeFrol IL1:33:33+34:3211:22
28Silje ArntzenNTNUI1:33:43+34:4211:24
29Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg1:36:07+37:0611:41
30Mali Gederaas KanstadNTNUI1:36:20+37:1911:43
31Pernille Ibsen LervågVelledalen IL1:40:15+41:1412:11
32Karoline Dahl FosbyNTNUI1:44:27+45:2612:42
33Hedvig ÅstebølNTNUI1:45:51+46:5012:52
34Camilla ÖhmanNTNUI1:47:29+48:2813:04
35Marte Hoff HagenNTNUI1:55:52+56:5114:05
Kristine FjeldboIL Tyrvingikke startet
Synnøve BråtenVegårshei ILikke startet
Lone BrochmannBækkelagets SKikke startet
Kristin LöfgrenVaregg Fleridrettikke startet

H 17-18 Elite

8 180 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering51:196:16
2Sebastian DalandKristiansand OK56:30+5:116:54
3Sander ArntzenAsker Skiklubb58:18+6:597:07
4Oscar LyngenFreidig58:32+7:137:09
5Elias JonssonNydalens SK58:52+7:337:11
6Jørgen BaklidKonnerud IL59:29+8:107:16
7Lukas LilandNydalens SK59:37+8:187:17
8Erling HjermstadFossum IF1:00:40+9:217:24
9Aslak HeimdalKonnerud IL1:01:18+9:597:29
10Marius AurebekkKristiansand OK1:01:24+10:057:30
11Even-Johan KaspersenMo OK1:02:00+10:417:34
12Niels Christian HellerudHalden SK1:02:40+11:217:39
12Anders HaugskottOL Trollelg1:02:40+11:217:39
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:03:27+12:087:45
14Einar MelsomFossum IF1:03:27+12:087:45
16Jørgen WulfsbergNydalens SK1:03:42+12:237:47
17Tord StrandKongsberg OL1:03:59+12:407:49
18Oskar Spets StorhovFreidig1:04:07+12:487:50
19Øyvind HjermstadFossum IF1:04:38+13:197:54
20Erlend BrendstuenHalden SK1:04:49+13:307:55
21Einar EkelandOddersjaa SSK1:05:06+13:477:57
22Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:05:34+14:158:00
23Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1:05:48+14:298:02
24Sindre R HoltHedrum OL1:06:25+15:068:07
25Mats EidsmoFreidig1:06:48+15:298:09
26Jens Johan BrekkeLillomarka OL1:08:57+17:388:25
27Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1:10:17+18:588:35
28Jostein Svaland DaleVang OL1:10:50+19:318:39
29Emil StørmerFossum IF1:10:59+19:408:40
30Håkon LundKongsberg OL1:12:17+20:588:50
31Audun Melby JacobsenLardal OL1:13:21+22:028:58
32Eskil FrøislandVang OL1:13:33+22:148:59
33Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:13:56+22:379:02
34Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1:14:30+23:119:06
35Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:14:48+23:299:08
36Trygve MyhrAsker Skiklubb1:15:09+23:509:11
37August Asheim BirkelandHalden SK1:15:14+23:559:11
38Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:15:17+23:589:12
39Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:16:36+25:179:21
40Even LindaasVang OL1:16:50+25:319:23
41Kristian PyttenKristiansand OK1:18:28+27:099:35
42Knut KyrkjebøTIF Viking1:18:35+27:169:36
43Henrik André LarsenKongsberg OL1:18:42+27:239:37
44Peter GisholtFossum IF1:18:43+27:249:37
45Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:18:46+27:279:37
46Lavran ThorstensenOppsal Orientering1:19:04+27:459:39
47Håkon KornmoPorsgrunn OL1:19:47+28:289:45
48Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:21:13+29:549:55
49Axel HoveidAsker Skiklubb1:22:11+30:5210:02
50Sverre NarumVang OL1:22:19+31:0010:03
51Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:23:37+32:1810:13
52Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:23:42+32:2310:13
53Kristian Fredrik LynumFreidig1:24:33+33:1410:20
54Magnus GjerstadVaregg Fleridrett1:25:09+33:5010:24
55Are LodgaardByåsen IL1:25:25+34:0610:26
56Elias ØhmanGjø-Vard OL1:25:45+34:2610:28
57Skjalg NysæterSkien OK1:26:51+35:3210:37
58Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1:27:05+35:4610:38
59Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1:27:13+35:5410:39
60Joar GjerdahlKonnerud IL1:27:14+35:5510:39
61Rasmus MathisenPorsgrunn OL1:28:02+36:4310:45
62Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:28:23+37:0410:48
63Mathias HermstadFreidig1:28:53+37:3410:51
64Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:31:22+40:0311:10
65Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1:31:50+40:3111:13
66Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1:31:58+40:3911:14
67Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1:32:48+41:2911:20
68Andreas RambergØstmarka OK1:33:46+42:2711:27
69Sølve DrageKongsberg OL1:36:50+45:3111:50
70Vegard Øverli BergKongsberg OL1:38:26+47:0712:02
71Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:39:33+48:1412:10
72Martin Andresen SkotteFossum IF1:45:02+53:4312:50
73Njaal Ellegaard MelbyVang OL2:01:48+1:10:2914:53
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKbrutt
Alexander Skaug YtterbølHalden SKikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Audun BerganNydalens SKikke startet

H 19-20 Elite

9 290 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloHalden SK1:05:067:00
2Marius PyttenKristiansand OK1:07:03+1:577:13
3Audun HeimdalKonnerud IL1:08:07+3:017:19
4Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1:09:14+4:087:27
5Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:11:03+5:577:38
6Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1:11:59+6:537:44
7Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1:12:19+7:137:47
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:12:56+7:507:51
9Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1:15:11+10:058:05
10Kjetil MølnvikFreidig1:16:48+11:428:16
11Tobias KristensenLarvik OK1:17:09+12:038:18
12Knut AasheimHalden SK1:17:37+12:318:21
13Ivar Jevne ArnesenHamar OK1:21:04+15:588:43
14Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1:22:41+17:358:54
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK1:25:41+20:359:13
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg1:30:26+25:209:44
17Lars SolliMo OK1:30:52+25:469:46
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1:31:54+26:489:53
19Sander H. RogndokkenNydalens SK1:33:11+28:0510:01
20Vegard MyklemyrEiker OL1:33:13+28:0710:02
21Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1:33:44+28:3810:05
22Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:34:47+29:4110:12
23Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:34:53+29:4710:12
24Sondre LorentsenOK Silsand1:39:03+33:5710:39
25Audun Rognerud BøeFossum IF1:40:30+35:2410:49
26Ole Wanvik HaugenFreidig1:41:57+36:5110:58
27Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1:43:48+38:4211:10
28Jonas UnsgårdIL Leik1:44:02+38:5611:11
29Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot1:44:22+39:1611:14
30Thomas TubbehaugenOK Moss1:50:57+45:5111:56
31Sverre Bang StøengNTNUI1:53:18+48:1212:11
32Sturla FrydenlundSturla, IF1:55:57+50:5112:28
33Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb2:03:21+58:1513:16
34Jens Didrik BergLarvik OK2:31:07+1:26:0116:15
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgdiskvalifisert
Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringbrutt
Peter NordbrødenHalden SKbrutt
Brage JørumByåsen ILikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Håvard EidsmoFreidigikke startet

H 21- Elite

11 490 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul SirumFrol IL1:13:476:25
2Yngve SkogstadFrol IL1:16:35+2:486:39
3Eirik Kamstrup HovindHalden SK1:16:40+2:536:40
4Torgeir NørbechIL Tyrving1:16:46+2:596:40
5Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1:17:49+4:026:46
6Isak BergsetNTNUI1:18:41+4:546:50
7Alan CherryNydalens SK1:18:55+5:086:52
8Anders VisterNydalens SK1:19:44+5:576:56
9Håvard HagaNydalens SK1:19:50+6:036:56
10Andreas SølbergOL Trollelg1:20:30+6:437:00
11Hans Petter MathisenFredrikstad SK1:20:54+7:077:02
12Anders TiltnesIL Tyrving1:21:44+7:577:06
13Dag BlandkjennKristiansand OK1:21:47+8:007:07
14Bjørn EkebergIL Tyrving1:22:45+8:587:12
15Emil WingstedtHalden SK1:23:15+9:287:14
16Martin VisterFrol IL1:23:16+9:297:14
17Olai Stensland LillevoldNTNUI1:23:30+9:437:16
18Håvard LucasenFredrikstad SK1:23:44+9:577:17
19Carl Petter LyngenFrol IL1:23:46+9:597:17
20Ivar LundanesEmblem IL1:24:49+11:027:22
21Marius Thrane ØdumIFK Göteborg1:25:25+11:387:26
22Stian SundsvikFrol IL1:25:52+12:057:28
23Jo Forseth IndgaardFrol IL1:26:00+12:137:29
24Simen Eid NielsenNTNUI1:26:12+12:257:30
25Håvard IrgensKristiansand OK1:26:18+12:317:30
26Gaute FriestadKristiansand OK1:27:12+13:257:35
27Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1:28:11+14:247:40
28Ivar Aukrust OsmoenNTNUI1:28:18+14:317:41
29Emil AhlbäckFossum IF1:28:26+14:397:41
30Sindre JohannessenFreidig1:29:18+15:317:46
31Sindre Østgulen DeiszNTNUI1:30:34+16:477:52
32Anders Felde OlaussenNTNUI1:31:06+17:197:55
33Jon Aukrust OsmoenNTNUI1:31:12+17:257:56
34Simen BordalFossum IF1:31:14+17:277:56
35Ove BaardsgaardOL Trollelg1:31:19+17:327:56
36Andreas Svingheim MagerøyFrol IL1:32:01+18:148:00
37Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1:32:19+18:328:02
38Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:32:20+18:338:02
39Mikael OlaussonOslostudentenes IK1:32:26+18:398:02
40Markus HolterHalden SK1:33:45+19:588:09
41Espen FiskumHalden SK1:34:17+20:308:12
42Jørgen FiskumFrol IL1:37:26+23:398:28
43Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:38:21+24:348:33
44Kjetil OkkenhaugEmblem IL1:38:32+24:458:34
45Oskar StørmerFossum IF1:39:03+25:168:37
46Oskar RøenVaregg Fleridrett1:39:05+25:188:37
47Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:43:05+29:188:58
48Lars Hol MoholdtWing OK1:44:22+30:359:04
49Håvard VassendenFrol IL1:44:49+31:029:07
50Sigurd MelsomFossum IF1:44:55+31:089:07
51Sverre Waaler KaasNydalens SK1:45:34+31:479:11
52Erik GustafssonNTNUI1:45:46+31:599:12
53Thomas NipenBækkelagets SK1:47:07+33:209:19
54Mathias NipenBækkelagets SK1:47:52+34:059:23
55Jakob Kalvig SkoganNTNUI1:48:32+34:459:26
56Dag Steinar RagvinBø OL1:48:47+35:009:28
57Ola KeiseråsIL Leik1:51:54+38:079:44
58Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1:52:54+39:079:49
59Ola BergerByåsen IL1:55:48+42:0110:04
60Øyvind WiggenByåsen IL1:59:54+46:0710:26
61Jørgen FrøydLarvik OK2:03:55+50:0810:47
62Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2:12:58+59:1111:34
63Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering2:29:50+1:16:0313:02
64Robert FredriksenNotodden OL3:23:11+2:09:2417:41
Joonas AholaNavidiskvalifisert
Topias AholaNavidiskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKbrutt
Per Melander OftenNTNUIbrutt
Sindre RønningNydalens SKbrutt
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKbrutt
Sigurd StenvikByåsen ILikke startet
Harald KalagerNTNUIikke startet
Bjørn LundanesNTNUIikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor