Offisiell resultatliste for Norgescup senior og løpstest junior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior og løpstest junior
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

D 21

4 590 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK31:036:45
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL32:19+1:167:02
3Maren Jansson HaverstadNTNUI33:53+2:507:22
4Jo ShepherdHalden SK34:21+3:187:29
5Ingjerd MyhreKongsberg OL34:22+3:197:29
6Marion HuberNydalens SK34:40+3:377:33
7Sigrid AlexandersenNTNUI35:15+4:127:40
8Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering35:28+4:257:43
9Laura RamsteinNTNUI36:00+4:577:50
10Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett36:26+5:237:56
11Iliana IlievaHalden SK36:27+5:247:56
12Ragnhild HjermstadFossum IF36:29+5:267:56
13Kristine BergliaEiker OL36:32+5:297:57
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL36:42+5:397:59
15Lone BrochmannBækkelagets SK36:48+5:458:01
16Hanne SandstadFreidig36:59+5:568:03
17Agnes LeoHalden SK37:09+6:068:05
18Christiane TrösseVaregg Fleridrett37:36+6:338:11
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag37:39+6:368:12
20Synnøve BråtenVegårshei IL38:08+7:058:18
21Mathilde RundhaugFrol IL38:15+7:128:20
22Louise OramBækkelagets SK38:22+7:198:21
23Ingunn Egeberg VáriNTNUI40:08+9:058:44
24Anna UlvensøenNTNUI41:18+10:158:59
25Mari Jevne ArnesenIL Tyrving41:21+10:189:00
26Kristine FjellangerNTNUI41:38+10:359:04
27Lene Godager KaasBækkelagets SK41:43+10:409:05
28Marthe GløersenBækkelagets SK41:56+10:539:08
29Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK43:03+12:009:22
30Runa FremstadLarvik OK43:41+12:389:31
31Evine Westli AndersenLøten o-lag43:45+12:429:31
31Anine AhlsandNTNUI43:45+12:429:31
33Ida TiltnesIL Tyrving45:47+14:449:58
34Anne Johanne LindNydalens SK46:28+15:2510:07
35Ingvild GjessingVang OL46:50+15:4710:12
36Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL47:14+16:1110:17
37Camilla ÖhmanNTNUI47:54+16:5110:26
38Lizzie InghamHalden SK48:15+17:1210:30
39Kine Sofie SandstadFrol IL48:20+17:1710:31
40Live Bredholt JørgensenNTNUI48:57+17:5410:39
41Gry GranstedtNTNUI48:59+17:5610:40
42Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering49:02+17:5910:40
43Anne M Hausken NordbergNydalens SK49:32+18:2910:47
44Lisa SchubnellBækkelagets SK50:37+19:3411:01
45Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI51:23+20:2011:11
46Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)52:00+20:5711:19
47Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering52:18+21:1511:23
48Delphine PoirotLillomarka OL52:26+21:2311:25
49Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI53:21+22:1811:37
50Eirin Mari FossøyNTNUI59:53+28:5013:02
51Kristine AusenNTNUI1:14:44+43:4116:16
Maren GrandeFrol ILdiskvalifisert
Gina V GranstedtHalden SKdiskvalifisert
Kristine FjeldboIL Tyrvingdiskvalifisert
Åsne Skram TrømborgNTNUIdiskvalifisert
Fanny Horn BirkelandHeming Orienteringikke startet
Siri UlvestadNydalens SKikke startet
Emma JohanssonFredrikstad SKikke startet

H 21

5 910 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK31:585:24
2Thomas Natvig ÅrstadHalden SK32:19+0:215:28
3Anders NordbergNydalens SK32:51+0:535:33
4Vegard DanielsenKristiansand OK33:35+1:375:40
5Paul SirumFrol IL33:44+1:465:42
6Torgeir NørbechIL Tyrving33:58+2:005:44
7Olai Stensland LillevoldNTNUI34:14+2:165:47
8Hans Petter MathisenFredrikstad SK34:31+2:335:50
9Dag BlandkjennKristiansand OK34:41+2:435:52
10Emil AhlbäckFossum IF34:46+2:485:52
11Oskar StørmerFossum IF35:04+3:065:56
12Andreas SølbergOL Trollelg35:10+3:125:57
13Martin VisterFrol IL35:19+3:215:58
14Anders VisterNydalens SK35:36+3:386:01
15Emil WingstedtHalden SK35:41+3:436:02
16Håvard IrgensKristiansand OK35:43+3:456:02
17Ivar LundanesEmblem IL35:44+3:466:02
18Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering35:46+3:486:03
19Carl Petter LyngenFrol IL35:59+4:016:05
20Stian SundsvikFrol IL36:00+4:026:05
21Håvard HagaNydalens SK36:02+4:046:05
22Philipp von ArxNTNUI36:27+4:296:10
23Gaute FriestadKristiansand OK36:38+4:406:11
24Sindre Østgulen DeiszNTNUI36:42+4:446:12
25Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett36:58+5:006:15
26Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett37:02+5:046:15
27Nicholas OskarssonLillomarka OL37:05+5:076:16
28Bjørn EkebergIL Tyrving37:29+5:316:20
29Markus HolterHalden SK37:36+5:386:21
30Ulf Forseth IndgaardFrol IL37:39+5:416:22
31Sindre RønningNydalens SK37:55+5:576:24
32Bojan BlumensteinNydalens SK38:00+6:026:25
33Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI38:10+6:126:27
34Espen FiskumHalden SK38:17+6:196:28
35Lars Sandstad SkjesetFrol IL38:25+6:276:30
36Jonas Madslien BakkenNTNUI39:03+7:056:36
37Terje MaroniByåsen IL39:08+7:106:37
38Andreas Svingheim MagerøyFrol IL39:11+7:136:37
39Mats NordbrødenHalden SK39:15+7:176:38
40Ragnar TonjerNydalens SK39:16+7:186:38
41Mattis HoltFreidig39:21+7:236:39
42Simen Eid NielsenNTNUI39:40+7:426:42
43Sindre JohannessenFreidig39:46+7:486:43
44Magnus SvingheimRaumar Orientering39:48+7:506:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
45Simen BordalFossum IF40:00+8:026:46
45Erik GustafssonNTNUI40:00+8:026:46
47Ove BaardsgaardOL Trollelg40:43+8:456:53
48Morten JørgensenKristiansand OK41:20+9:226:59
49Asgeir Bakken RognstadEmblem IL41:21+9:236:59
50Øyvind WiggenByåsen IL41:38+9:407:02
51Sverre Waaler KaasNydalens SK41:42+9:447:03
52Marius WikstrømRingsaker OK42:13+10:157:08
53Lacho IlievHalden SK42:33+10:357:11
54Anders Felde OlaussenNTNUI43:40+11:427:23
55Mathias NipenBækkelagets SK43:48+11:507:24
56Jakob Kalvig SkoganNTNUI44:27+12:297:31
57Ivar Aukrust OsmoenNTNUI45:33+13:357:42
58Matias Hodne HanischKristiansand OK46:21+14:237:50
59Karl FremstadBækkelagets SK48:55+16:578:16
60Kristian GræsliHamar OK48:57+16:598:16
61Mathias BenjaminsenLillomarka OL50:02+18:048:27
62Jørgen FrøydLarvik OK50:32+18:348:33
63Simen SmestadBækkelagets SK50:47+18:498:35
64Niklas ProforsNTNUI51:32+19:348:43
65Vegard LineNTNUI52:35+20:378:53
66Henrik EijsinkNydalens SK52:57+20:598:57
67Johan HoelRaumar Orientering56:51+24:539:37
68Magne JutulstadBækkelagets SK57:19+25:219:41
69Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK58:30+26:329:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
Trygve Hem OlsenNTNUIdiskvalifisert
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKdiskvalifisert
Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OLdiskvalifisert
Christian SchiveOK Mossikke startet
Jonas Klausen EspedalNTNUIikke startet
Matthew SpeakeLillomarka OLikke startet
Jon Aukrust OsmoenNTNUIikke startet
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet

D 17-20 løpstest

3 800 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14:213:46
2Marie OlaussenFredrikstad SK14:37+0:163:50
3Ingrid LundanesEmblem IL14:40+0:193:51
4Lene Berg HanssenByåsen IL15:06+0:453:58
4Ingeborg EideByåsen IL15:06+0:453:58
6Ane DyrkornEiker OL15:07+0:463:58
7Ragne WiklundNydalens SK15:09+0:483:59
8Hanne VassendPorsgrunn OL15:12+0:514:00
9Vilde MalmeiNTNUI15:13+0:524:00
10Ragnhild EideByåsen IL15:16+0:554:01
11Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK15:18+0:574:01
12Malin SandstadFreidig15:21+1:004:02
13Hedda Raadal BjørloHalden SK15:26+1:054:03
14Oda J SikkelandIL Tyrving15:31+1:104:05
15Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15:41+1:204:07
16Ingrid G. KvålsgardFossum IF15:45+1:244:08
17Synne StrandAsker Skiklubb15:46+1:254:08
18Ingvil AhlsandNydalens SK15:53+1:324:10
19Marlin HaavengenKongsberg OL15:55+1:344:11
20Helene EgerKongsberg OL16:01+1:404:12
21Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK16:06+1:454:14
22Agnethe HasliGjø-Vard OL16:09+1:484:15
23Maren NorderudIL Tyrving16:13+1:524:16
23Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16:13+1:524:16
25Maiken Økern HågårdKonnerud IL16:14+1:534:16
25Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK16:14+1:534:16
27Aurora GjølsjøOK Moss16:15+1:544:16
28Emma ArnesenByåsen IL16:19+1:584:17
29Åsne Naadland HoloFossum IF16:23+2:024:18
30Dina ReitanFreidig16:35+2:144:21
31Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16:40+2:194:23
31Åshild KolstadFreidig16:40+2:194:23
33Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16:47+2:264:25
34Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK17:01+2:404:28
35Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL17:07+2:464:30
36Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17:11+2:504:31
37Ella Arentz HagenSandefjord OK17:16+2:554:32
38Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17:41+3:204:39
39Ellen Marie AriansenLillomarka OL17:44+3:234:40
40Maria Rørvik HaverLillomarka OL17:52+3:314:42
41Anna MeenPorsgrunn OL18:10+3:494:46
42Inga Vestøl StødleKristiansand OK18:15+3:544:48
43Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18:31+4:104:52
44Karoline AuneHalden SK18:34+4:134:53
45Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering20:17+5:565:20
Elisabeth BrækkeHalden SKikke startet
Anne Willkommen EikenKongsberg OLikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKikke startet
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet
Margrethe WisløffAsker Skiklubbikke startet
Anniken Helland-HansenIL Tyrvingikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet
Heidi Therese WiestVang OLikke startet
Pernille KatlaFossum IFikke startet
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Oda Marie ColquhounLillomarka OLikke startet
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Anine LomeHamar OKikke startet
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Maria PrestbøenSandefjord OKikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ane Holm GrønengLillehammer OKikke startet
Thea DyrkornEiker OLikke startet

H 17-20 løpstest

4 200 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering13:173:09
2Elias JonssonNydalens SK13:28+0:113:12
3Einar MelsomFossum IF13:31+0:143:13
4Jørgen BaklidKonnerud IL13:38+0:213:14
4Lukas LilandNydalens SK13:38+0:213:14
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:52+0:353:18
7Kristian Nilsen SandnesEmblem IL14:01+0:443:20
7Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14:01+0:443:20
9Audun HeimdalKonnerud IL14:03+0:463:20
10Mats EidsmoFreidig14:09+0:523:22
11Håkon Raadal BjørloHalden SK14:10+0:533:22
11Sander ArntzenAsker Skiklubb14:10+0:533:22
13Erik Hæstad BjørnstadFossum IF14:28+1:113:26
13Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14:28+1:113:26
15Marius PyttenKristiansand OK14:32+1:153:27
16Erling HjermstadFossum IF14:33+1:163:27
17Marius AurebekkKristiansand OK14:35+1:183:28
18Aslak HeimdalKonnerud IL14:37+1:203:28
18Sebastian DalandKristiansand OK14:37+1:203:28
20Even-Johan KaspersenMo OK14:38+1:213:29
21Oskar Spets StorhovFreidig14:41+1:243:29
22Mathias VindalFreidig14:47+1:303:31
23Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:48+1:313:31
24Mathias HermstadFreidig14:51+1:343:32
25Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14:52+1:353:32
26Johannes Bakke AashamarKristiansand OK14:54+1:373:32
27Jostein TandbergNydalens SK14:59+1:423:34
28Erlend BrendstuenHalden SK15:02+1:453:34
29Håkon KornmoPorsgrunn OL15:03+1:463:35
30Einar EkelandOddersjaa SSK15:05+1:483:35
31Jørgen WulfsbergNydalens SK15:10+1:533:36
32Sindre R HoltHedrum OL15:11+1:543:36
33Niels Christian HellerudHalden SK15:12+1:553:37
34Jens Johan BrekkeLillomarka OL15:15+1:583:37
35Scott JuvikIL Gular15:19+2:023:38
36Øyvind HjermstadFossum IF15:20+2:033:39
37Joar OldernesLillomarka OL15:21+2:043:39
38Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø15:22+2:053:39
38Tobias KristensenLarvik OK15:22+2:053:39
40Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15:26+2:093:40
41Elias Skjolden SørensenLillomarka OL15:32+2:153:41
42Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15:34+2:173:42
43Axel HoveidAsker Skiklubb15:35+2:183:42
44Emil StørmerFossum IF15:42+2:253:44
45Petter Astrup ArnesenHeming Orientering15:44+2:273:44
45Bjørn Anders FlågenHeming Orientering15:44+2:273:44
47Kristian Fredrik LynumFreidig15:48+2:313:45
48Even LindaasVang OL15:52+2:353:46
49Joar GjerdahlKonnerud IL15:55+2:383:47
49Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF15:55+2:383:47
51Vegard MyklemyrEiker OL16:02+2:453:49
52Lavran ThorstensenOppsal Orientering16:14+2:573:51
52Lars SolliMo OK16:14+2:573:51
52Peter NordbrødenHalden SK16:14+2:573:51
55Benjamin AasenSarpsborg OL16:42+3:253:58
55Eirik Høst FossgardLillomarka OL16:42+3:253:58
57Trym B IslandOL Tønsberg og omegn16:48+3:314:00
58Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL16:52+3:354:00
59Jostein BaustadHaugesund IL Orientering17:21+4:044:07
60Sølve DrageKongsberg OL17:24+4:074:08
61Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18:14+4:574:20
Ivar Jevne ArnesenHamar OKikke startet
Håvard EidsmoFreidigikke startet
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet
August Asheim BirkelandHalden SKikke startet
Eskil FrøislandVang OLikke startet
Peter GisholtFossum IFikke startet
Rasmus MathisenPorsgrunn OLikke startet
Knut AasheimHalden SKikke startet
Kristian PyttenKristiansand OKikke startet
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettikke startet
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFikke startet
Oscar LyngenFreidigikke startet
Tarjei HoloFossum IFikke startet
Alexander Skaug YtterbølHalden SKikke startet
Njaal Ellegaard MelbyVang OLikke startet
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnikke startet
Elias ØhmanGjø-Vard OLikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILikke startet
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor