Offisiell resultatliste for Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 26 september 2017

D 17- Lang

5 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK44:298:23
2Ida SvanbergRøyken OL1:01:55+17:2611:40
3Anne Marthe PeveriEiker OL1:07:31+23:0212:44
4Sølvi FossøyEiker OL1:08:44+24:1512:58
5Line Drange RuudRøyken OL1:25:09+40:4016:03

D 17- Kort

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maiken Økern HågårdKonnerud IL32:3610:11
2Tove HeimdalKonnerud IL42:38+10:0213:19
3Berit DanielsenIL Tyrving45:46+13:1014:18
4Larysa MironavaModum OL51:54+19:1816:13
5May Ingela HopeModum OL52:35+19:5916:25
6Ruth VingerhagenAsker Skiklubb58:31+25:5518:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Maria PerssonAsker Skiklubb1:01:33+28:5719:14
8Trude HansenBerger og Svelvik OL1:02:57+30:2119:40
9Marianne ArnesenAsker Skiklubb1:10:34+37:5822:03

D 15-16

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine HoenEiker OL36:1011:18
2Oda Isnes TyseEiker OL38:37+2:2712:04
3Solveig LetmolieEiker OL39:39+3:2912:23
4Tomine Lysaker SandenEiker OL41:56+5:4613:06
5Stella HolmboeIL Tyrving42:56+6:4613:25
6Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL43:35+7:2513:37
7Mina JørgensenIL Tyrving43:53+7:4313:42
8Ingeborg KvarmeSturla, IF44:40+8:3013:57
9Emma Meyer LarssonIL Tyrving46:25+10:1514:30
10Silje CarlsenSturla, IF56:35+20:2517:40

D 11-14 Par

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF24:0510:02
1Marie KvarmeSturla, IF24:0510:02
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL25:36+1:3110:40
4Marthe Graff-WiikSturla, IF35:13+11:0814:40
4Ylva KlausenSturla, IF35:13+11:0814:40
6Karoline HilsenSturla, IF1:09:40+45:3529:01
6Solveig HübschleSturla, IF1:09:40+45:3529:01
8Tiril HolenKonnerud IL1:38:13+1:14:0840:55
8Tiril KihleKonnerud IL1:38:13+1:14:0840:55
Vilde Sabine SkotnesNOTEAMikke startet

H 17- Lang

5 300 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb40:397:40
2Emil JönssonIL Tyrving42:00+1:217:55
3Martin ØstbergSturla, IF43:46+3:078:15
4Jørgen BaklidKonnerud IL44:57+4:188:28
5Aslak HeimdalKonnerud IL46:29+5:508:46
6Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL46:56+6:178:51
7Harald KalagerNTNUI47:08+6:298:53
8Jostein F. TellnesAsker Skiklubb47:16+6:378:55
9Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb48:53+8:149:13
10Per WiréhnAsker Skiklubb50:10+9:319:27
11Håvard HågårdKonnerud IL50:55+10:169:36
12Svein NygårdLillomarka OL51:01+10:229:37
13Torgeir SnilsbergOK Moss52:30+11:519:54
14Tommy JauhojärviAsker Skiklubb54:39+14:0010:18
15Eirik Holth JohannessenRøyken OL55:01+14:2210:22
16Pål SkogedalAsker Skiklubb55:42+15:0310:30
17Erik Feyling HaareKonnerud IL55:47+15:0810:31
18Erling SommerfeldtNOTEAM56:35+15:5610:40
19Lars BerglundRingerike OL56:50+16:1110:43
20Syver LøkenKongsberg OL56:51+16:1210:43
21Nicolai HübschleSturla, IF57:21+16:4210:49
22Helge BakkehøiØstmarka OK57:48+17:0910:54
23Lars BaklidKonnerud IL58:46+18:0711:05
24Svein GranerudAsker Skiklubb1:00:58+20:1911:30
25Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1:02:05+21:2611:42
26Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:05:55+25:1612:26
27Trond BrevikFossum IF1:09:28+28:4913:06
Simen A BjøringsøyNydalens SKikke startet
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbikke startet

H 17- Kort

3 200 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond RønnebergAsker Skiklubb31:159:45
2Vidar StrandLierbygda OL31:20+0:059:47
3Eivind HoffIL Tyrving31:47+0:329:55
4Gunnar HopeModum OL35:26+4:1111:04
5Trond Cato MartinsenKonnerud IL36:13+4:5811:19
6Arne FossheimAsker Skiklubb36:21+5:0611:21
7Trond HegnaAsker Skiklubb37:47+6:3211:48
8Jon Arvid FossumAsker Skiklubb37:54+6:3911:50
9Øyvind Roger HansenRøyken OL37:58+6:4311:51
10Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb38:30+7:1512:01
11Peter CarlsenSturla, IF41:58+10:4313:06
12Hallvard BergIL Tyrving43:45+12:3013:40
13Bjørn BendiktsenKonnerud IL46:00+14:4514:22
14Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL46:17+15:0214:27
15Hasse BergstrømIL Tyrving47:57+16:4214:59
16Sveinung RekaaNotodden OL48:34+17:1915:10
17Ingar HåkonsenKongsberg OL50:50+19:3515:53
18Hans Roar BakkenEiker OL51:43+20:2816:09
19Geir Holm GundersenSturla, IF53:26+22:1116:41
20Lars HübschleSturla, IF54:10+22:5516:55
21Torgeir BrandalKongsberg OL55:21+24:0617:17
22Bjørn W. LudvigsenSturla, IF56:05+24:5017:31
23Arild NyhaugAsker Skiklubb56:14+24:5917:34
24Tom André AlstadsætherEiker OL1:07:26+36:1121:04
25Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1:13:40+42:2523:01
26Ole Johnny BråthenLierbygda OL1:14:02+42:4723:08
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Håkon LøvliAsker Skiklubbikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet

H 15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL35:1511:00
2Johan Kristian UndelandSturla, IF35:54+0:3911:13
3Egil FrydenlundSturla, IF37:59+2:4411:52
4Mikkel BerglundRingerike OL39:27+4:1212:19
5Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb50:00+14:4515:37
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 11-14 Par

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb24:3210:13
1Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb24:3210:13
3Kristoffer HübschleSturla, IF25:45+1:1310:43
3Lukas KlausenSturla, IF25:45+1:1310:43
5Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb31:09+6:3712:58
5Mathias NyhaugAsker Skiklubb31:09+6:3712:58
7Olav MelheimSturla, IF36:53+12:2115:22
8Henrik KaiserSturla, IF38:05+13:3315:52
8Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF38:05+13:3315:52
Gabriel WeatherupSturla, IFdiskvalifisert
Filip KnudsenSturla, IFdiskvalifisert
Jens WoldSturla, IFdiskvalifisert

C-Åpen

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Otter JohansenAsker Skiklubb55:4223:12

N-Åpen

1 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars BøenSturla, IF42:0126:15
0Jørgen Nilsen GladSturla, IF1:03:45+21:4439:50
0Petter Nielsen GladSturla, IF1:03:22+21:2139:36
0Mathis og Marte HaugmoSturla, IF1:11:45+29:4444:50
0Danie Nicolai HommeSturla, IF56:04+14:0335:02
0Rebecca Grace HommeSturla, IF58:37+16:3636:38
0Kristian KaiserSturla, IF42:16+0:1526:25
0Aksel KlausenSturla, IF37:4723:36
0Thea  NordSturla, IF57:34+15:3335:58
0Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF43:47+1:4627:21
0Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF43:30+1:2927:11
0Trym TreverketSturla, IF41:3926:01
0Celina TychesenSturla, IF59:07+17:0636:56
0Mia TychesenSturla, IF58:43+16:4236:41
0Christoffer Vråle RønningSturla, IF42:0026:15
0Simon WeatherupSturla, IF37:5023:38
0Oscar WilhelmsenSturla, IF41:3626:00
0Gaute GustavsenSturla, IF43:45+1:4427:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor