Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 7 juni 2017

D -12N

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering35:1020:41
Linea FossKolbotn og Skimt OL46:5227:34
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL48:4628:41
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL45:0226:29
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL46:5027:32
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL34:2620:15

D 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL18:2210:12
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering23:5913:19

D 13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL44:1616:23

D 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1:03:4217:12

D 17-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SørensenNydalens SK34:008:17
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering40:27+6:279:51
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL46:26+12:2611:19
4Ingvild Maalen-JohansenNTNUI53:01+19:0112:55

D 40-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering46:1912:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Grete WestgaardIndre Østfold OK47:13+0:5412:45
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering55:59+9:4015:07

D 50-

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering40:1710:53
2Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering40:53+0:3611:02
3Kjersti Holt HanssenMåren OK43:38+3:2111:47
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering44:17+4:0011:58
5Gro Hege LudvigsenMåren OK51:48+11:3114:00
6Grete BerntsenMåren OK57:30+17:1315:32

D 60-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL49:2613:21
2Jessica KathleMåren OK54:49+5:2314:48

D 70-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL50:1818:37

H -12N

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håvard EndresenMåren OK18:0210:36
Gustav Strøm FærdenKolbotn og Skimt OL52:3030:52
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering32:5919:24
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering33:3719:46
Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL38:2922:38
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK29:4717:31
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL49:5829:23
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering37:4722:13
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering37:3022:03
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Sigurd Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK20:0111:07
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering23:5113:15

H 13-14

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas GjetangerMåren OK33:4812:31
2Magnus EndresenMåren OK37:24+3:3613:51
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering38:15+4:2714:09
4Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering41:35+7:4715:24
5David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL52:23+18:3519:24

H 15-16

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering35:118:34
2Isak Kråkevik ÅbergMåren OK1:00:55+25:4414:51

H 17-

6 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein SørensenNydalens SK44:097:21
2Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering47:24+3:157:54
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering53:46+9:378:57
4Morten TangenOK Moss1:00:09+16:0010:01
5Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1:01:25+17:1610:14
6Audun BjerknesMåren OK1:02:21+18:1210:23
7Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1:06:44+22:3511:07
8Espen WigaardOppsal Orientering1:10:22+26:1311:43
9Donatas KontautasOK Moss1:19:16+35:0713:12
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Endre WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 40-

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering45:2811:05
2Øyvind ThømtIndre Østfold OK46:02+0:3411:13
3Peter CarlsenSturla, IF47:40+2:1211:37
4Lars Petter EndresenMåren OK49:11+3:4311:59
5Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL53:54+8:2613:08

H 50-

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34:178:21
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering35:34+1:178:40
3Roar GammelsæterKolbotn og Skimt OL38:01+3:449:16
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering38:55+4:389:29
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL39:14+4:579:34
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40:29+6:129:52
7Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering44:20+10:0310:48
8Morten KarlsenMåren OK51:24+17:0712:32
9John YtternesKolbotn og Skimt OL1:00:05+25:4814:39
10Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1:10:04+35:4717:05
11Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1:12:05+37:4817:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
Andreas LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein TurtumøygardMåren OK40:4511:00
2Peter KlavenessMåren OK41:43+0:5811:16
3Per Hermann KrøgerMåren OK42:00+1:1511:21

H 70-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL42:3911:31
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL44:17+1:3811:58
3Knut Vidar JohansenMåren OK56:17+13:3815:12
4Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:14:17+31:3820:04
5Carl-Fred. KolderupStabæk IF1:23:16+40:3722:30

LangLett

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering46:2111:02
2Janne RovenKolbotn og Skimt OL1:48:05+1:01:4425:44

Åpen B

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL39:0414:28
2Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering39:52+0:4814:45
3Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL1:19:09+40:0529:18
Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Åpen C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL20:2111:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor