Offisiell resultatliste for Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 29 oktober 2017

D-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig14:545:57
2Maria Strømdal WikFreidig24:39+9:459:51

D 13-14

5 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Malene KolstadFreidig34:226:29
2Anna Aurora NolteFreidig46:01+11:398:40
Mari EidsmoFreidigikke startet

D 15-16

7 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg41:395:28
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK58:29+16:507:41
3Stine AuneNidarøst OK1:01:39+20:008:06

D 17-20

9 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie KvammeWing OK1:03:136:39
2Johanne Øderud VatneNTNUI1:08:29+5:167:12

D 21-

9 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedvig ÅstebølNTNUI53:595:40
2Evelina FolkessonOK Torfinn54:46+0:475:45
3Eva TesarovaWing OK57:50+3:516:05
4Marte Hoff HagenNTNUI58:05+4:066:06
Hanne VefsnmoByåsen ILikke startet

D 40-

9 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margot Bolstad LynumFreidig55:445:52
2Hege Solhjem MelhuusMelhus IL58:32+2:486:09
3Rine HanssenByåsen IL59:20+3:366:14
4Mette Resell NolteFreidig1:00:34+4:506:22
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL1:01:14+5:306:26
6Hilde ForbordMalvik IL1:08:48+13:047:14
Tonje BostadNidarøst OKikke startet

D 55-

7 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL1:02:158:11

H-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig11:514:44
2Tristan HalvorsenFreidig17:34+5:437:01
3Robert RemmenOL Trollelg43:12+31:2117:16

H 13-14

5 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil LeroyerFreidig34:556:35
2Kristoffer LerliMelhus IL35:17+0:226:39
3Peter Prytz JensenMelhus IL39:09+4:147:23
4August Hopstad NykvistWing OK40:20+5:257:36
5Ørjan SæterMelhus IL40:24+5:297:37
6Joakim Solberg QvenildMelhus IL40:45+5:507:41
7Erik Tofte jrMelhus IL42:14+7:197:58
8Oskar StorlerMelhus IL46:29+11:348:46
Knut HageMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILikke startet
Espen KarlsenMelhus ILikke startet

H 15-16

7 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL37:194:54
2Jo Even KolstadFreidig40:19+3:005:18
3Håkon HolstadFreidig42:33+5:145:35
4Petter Andreas LonaWing OK43:54+6:355:46
5Jonas VindalWing OK45:18+7:595:57

H 17-20

9 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK42:504:30
2Anders HaugskottOL Trollelg43:10+0:204:32
3Tobias KristensenLarvik OK43:59+1:094:37
4Kristian Fredrik LynumFreidig45:14+2:244:45
5Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL50:36+7:465:19
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet

H 21-

9 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannessenFreidig37:293:56
2Mattis HoltFreidig39:28+1:594:09
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg40:31+3:024:15
4Oskar StørmerFossum IF40:59+3:304:18
5Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett42:05+4:364:25
6Ola KeiseråsIL Leik47:32+10:035:00
7Per-Martin Vian GrønliNTNUI1:04:48+27:196:49
Andreas HaalandWing OKikke startet
Snorre HansenByåsen ILikke startet

H 40-

9 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas BerghMalvik IL43:194:33
2Knut HagenByåsen IL47:14+3:554:58
3Frode HaugskottOL Trollelg51:09+7:505:23
4Atle PedersenMelhus IL51:20+8:015:24
5Robert FredriksenNotodden OL51:53+8:345:27
6Jon HolstadFreidig51:55+8:365:27
7Jens Kjetil MehammerWing OK52:41+9:225:32
8Øystein WiggenByåsen IL53:16+9:575:36
9Eivind LonaWing OK53:28+10:095:37
10Morten KorsvoldWing OK54:05+10:465:41
11Rune StræteWing OK54:06+10:475:41
12Svein Erik BratsbergWing OK54:27+11:085:43
13Øyvind SchjelderupFreidig54:38+11:195:45
14Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL56:15+12:565:55
15Per Arne TrosetWing OK56:33+13:145:57
16Jon VindalWing OK1:01:31+18:126:28
17John Petter GåsvikNidarøst OK1:01:37+18:186:29
18Are RogstadNidarøst OK1:12:37+29:187:38

H 55-

7 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag StenersenNidarøst OK43:555:46
2Terje MidtbøWing OK48:10+4:156:20
3Haakon ArnesenByåsen IL49:44+5:496:32
4Kjell MaroniByåsen IL50:18+6:236:37
5Helge RustadFreidig59:06+15:117:46
6Jan Erik KofoedNidarøst OK1:03:00+19:058:17
7John LerliMelhus IL1:09:27+25:329:08

H 65-

5 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL38:487:19
2Tom BuggeByåsen IL39:14+0:267:24
3Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK39:36+0:487:28
4Magnus LandstadFreidig41:01+2:137:44
5Tor GjermstadWing OK42:07+3:197:56
6Torleif StephansenNidarøst OK42:26+3:388:00
7Robert StrømWing OK43:00+4:128:06
8Anders WaageFreidig45:07+6:198:30
9Nils Olav VennevikFreidig46:04+7:168:41
10Øistein ÅsmulOL Trollelg46:32+7:448:46

Åpen Kort

5 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne de PresnoNTNUI31:465:59
2Kristin JægerWing OK38:15+6:297:13
3Mai Iren AlmåsIL Leik44:05+12:198:19
4Reidun Fallan SmaavikFreidig45:56+14:108:40
5Hanne KongsvikWing OK55:15+23:2910:25

Åpen Mellom

7 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tarjei VollsetHeming Orientering41:565:31
2Tora VollsetHeming Orientering1:01:14+19:188:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor