Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 8
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 7 september 2017

N-åpen

1 700 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jens Anton AndresenMalvik IL21:1812:31
Ole Einar AndresenMalvik IL29:4517:30
Eystein AskeFreidig24:4814:35
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL25:0214:43
Håkon BakkevoldMalvik IL38:2422:35
Sondre BakkevoldMalvik IL37:3922:08
Torvin Bergh-HansenByåsen IL36:4521:37
Henrik BjørkanByåsen IL34:2120:12
Kristine BraathenWing OK23:3113:50
Finn Einar BrandsenMalvik IL28:4416:54
Magnus Elden EggenWing OK23:0613:35
Erlend GrønliFreidig17:4710:27
Thomas GundersenNidarøst OK26:4615:44
Emma ImslandWing OK20:1411:54
Oliver Vatterholm JernbergFreidig17:4710:27
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL37:3422:05
Martin Sæther LevinFreidig19:3011:28
Brage Bang LukassenWing OK36:0121:11
Odin Bang LukassenWing OK36:5721:44
Eirik LyftingsmoWing OK29:0817:08
Martin MelhuusWing OK21:2012:32
Eivind MjaalandNidarøst OK35:1820:45
Emil Aleksander NolteFreidig13:117:45
Filip Leonard NolteFreidig24:4614:34
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK21:4612:48
Frida SkumsvollMalvik IL24:5014:36
Elias StensethByåsen IL19:3211:29
Sondre StensethByåsen IL31:0418:16
Maia Ruano StrandWing OK18:1810:45
Ole Ulseth SylteFreidig17:3610:21
Linus Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OKikke startet
Eline Jøsang WithWing OKikke startet

D -10

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Wollan BenumByåsen IL14:137:53
Ingeborg KolstadWing OK16:098:58
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL32:2217:58
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL20:2411:20
Hedda SæbøNidarøst OK24:3213:37
Anna Emilie LonaWing OKdiskvalifisert
Stina GåsøOL Trollelgikke startet

D 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Nordgård LeirenByåsen IL23:089:15
2Maria Strømdal WikFreidig23:51+0:439:32
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig24:14+1:069:41
4Sigrid HaugskottOL Trollelg24:22+1:149:44
5Marita AskeFreidig29:06+5:5811:38
6Silja FuglemMalvik IL30:21+7:1312:08
7Agnes Vatterholm JernbergFreidig41:02+17:5416:24
8Karoline B. HjelmenOL Trollelg57:47+34:3923:06
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert
Tora KittilsenFreidigikke startet
Solveig Louise NissenFreidigikke startet

D 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK1:09:0532:53

D 13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig25:428:34
2Mari EidsmoFreidig25:48+0:068:36
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Anna ChristensenFreidigikke startet
Ane Malene KolstadFreidigikke startet
Silje Marie NissenFreidigikke startet

D 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg34:3513:50

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elly RøskaftFreidig43:4617:30

D 15-16

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg35:3510:10
2Vilde Lereim StorliFreidig37:40+2:0510:45
3Stine AuneNidarøst OK45:53+10:1813:06
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1:23:15+47:4023:47

D 17-20

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie KvammeWing OK40:0811:28
2Andrine VikenByåsen IL46:08+6:0013:10
3Anna RenolenWing OK48:47+8:3913:56
4Martine Klock FletenWing OK49:30+9:2214:08
5Ella Eriksen KongsvikWing OK1:00:27+20:1917:16

H -10

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Iver Lund GjerdeByåsen IL14:418:09
Mathias LeroyerFreidig14:348:05
Sivert Sæther LevinFreidig13:337:31
Kristoffer LodgaardByåsen IL30:4517:05
Anders Berge MjølhusOL Trollelg15:348:38
Johannes StordalByåsen IL25:2214:05

H 11-12

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15:116:04
2Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL19:59+4:487:59
3Imre Overgård FremstadByåsen IL22:25+7:148:58
4Alf Petter LynumFreidig24:18+9:079:43
5Sofus H LindWing OK24:45+9:349:54
6Borgar StavrumWing OK26:49+11:3810:43
7Vegard Lereim StorliFreidig29:47+14:3611:54
8Jørgen AuneByåsen IL30:17+15:0612:06
9Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK32:19+17:0812:55
10Kasper LodgaardByåsen IL34:39+19:2813:51
11Johan BjørkanByåsen IL34:45+19:3413:54
12Aksel VikenByåsen IL35:26+20:1514:10
13Tobias Eid-JohansenNidarøst OK36:56+21:4514:46
14Sander M JensenByåsen IL37:23+22:1214:57
15Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK37:44+22:3315:05
16Alfred F. HøysæterWing OK38:43+23:3215:29
17Jakob Jøsang WithWing OK51:05+35:5420:26
18Odin GåsvikNidarøst OK57:58+42:4723:11

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Loke Strøm HaugsnesWing OK22:3810:46

H 13-14

3 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil LeroyerFreidig25:238:27
2August Hopstad NykvistWing OK25:26+0:038:28
3Emil GrønliFreidig25:31+0:088:30
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig25:41+0:188:33
5Petter Andreas LonaWing OK26:55+1:328:58
6Vetle Grønvik EkraFreidig28:54+3:319:38
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig32:44+7:2110:54
8Sverre HellevikFreidig37:33+12:1012:31
9Erlend AuneByåsen IL37:59+12:3612:39
10Joakim Solberg QvenildMelhus IL38:02+12:3912:40
11Ørjan SæterMelhus IL40:40+15:1713:33
12Iver Dalsaune ThunFreidig44:52+19:2914:57
13Tord RomundstadNidarøst OK45:28+20:0515:09
14Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK48:42+23:1916:14
15Erik Tofte jrMelhus IL52:19+26:5617:26
16Oskar StorlerMelhus IL52:31+27:0817:30
Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert
Sigurd BraathenWing OKdiskvalifisert
Vegard Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert
Magne GuttvikWing OKikke startet
Kristoffer LerliMelhus ILikke startet
August MaskeFreidigikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet

H 13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mons Løfaldli HansenWing OK38:0715:14
2Knut HageMelhus IL53:17+15:1021:18

H 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK1:05:0926:03

H 15-16

4 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig31:397:02
2Vegard KittilsenFreidig33:52+2:137:31
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL35:40+4:017:55
4Lars SandstadFreidig37:28+5:498:19
5Jo Even KolstadFreidig37:29+5:508:19
6Håkon HolstadFreidig37:34+5:558:20
7Jonas GrønliFreidig37:37+5:588:21
8Mikkel HoltFreidig37:45+6:068:23
9Jonas VindalWing OK43:42+12:039:42
10Jostein RøFreidig52:18+20:3911:37
11Erling Eide HustvedtWing OK1:09:44+38:0515:29
12Håkon SæternesByåsen IL1:16:01+44:2216:53
13Henrik BraathenWing OK1:29:25+57:4619:52
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OKdiskvalifisert
Johannes LangaasNidarøst OKikke startet

H 17-20

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are LodgaardByåsen IL37:398:22

H 15-20B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Husby AftretMalvik IL49:4416:34
2Mathias Enebak IversenFreidig1:02:14+12:3020:44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor