Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 31 mai 2017

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Guro FrøsethKolbotn & Skimt OL18:07
2Emilie RehnKolbotn og Skimt OL21:16+3:09
3Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering29:55+11:48

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL31:09

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma Meyer LarssonIL Tyrving33:35
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL44:00+10:25
Marthe LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering38:17
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL40:45+2:28
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering41:19+3:02
4Linn Mei WaalerMåren OK46:58+8:41

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK31:42
2Grete WestgaardIndre Østfold OK36:20+4:38
3Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering38:57+7:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Anne NilsenÅs-NMBU Orientering39:32+7:50

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tove StrandMåren OK27:43
2Kjersti Holt HanssenMåren OK28:40+0:57
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering32:59+5:16
4Mona StrandMåren OK35:44+8:01
5Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering38:13+10:30
6Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering40:01+12:18
7Gro Hege LudvigsenMåren OK43:43+16:00
8Grete BerntsenMåren OK44:42+16:59
9Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering46:54+19:11

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jessica KathleMåren OK51:58

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni BøhlerengenMåren OK33:37

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jakob GjedeboOppsal Orientering15:28
2Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering27:46+12:18

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas GjetangerMåren OK20:37
2Ask OlaussenOppsal Orientering24:35+3:58
3Magnus EndresenMåren OK25:01+4:24
4Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering26:12+5:35
5David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL37:45+17:08

H 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Edmund Harder FinsethKlubbløs17:25
Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering20:56

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering33:46
2Isak Kråkevik ÅbergMåren OK1:04:10+30:24
Baste BrynsrudBaste bkdiskvalifisert

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian SchiveOK Moss37:18
2Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering41:55+4:37
3Audun BjerknesMåren OK46:29+9:11
4Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL49:09+11:51
5Donatas KontautasOK Moss51:44+14:26
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders FærdenKolbotn og Skimt OL43:47
2Øyvind ThømtIndre Østfold OK44:24+0:37
3Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering44:38+0:51
4Erland SkatterÅs-NMBU Orientering48:35+4:48
5Lars Petter EndresenMåren OK1:03:41+19:54
6Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1:07:44+23:57
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon DanevadSentrum OK30:48
2Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering39:02+8:14
3Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering39:26+8:38
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL41:10+10:22
5Ove MartinsenHauketo IF41:52+11:04
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering42:41+11:53
7Morten KarlsenMåren OK45:03+14:15
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL51:25+20:37
9John YtternesKolbotn og Skimt OL1:00:19+29:31
10Espen DelpMåren OK1:03:43+32:55
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten DueMåren OK24:56
2Jon FredriksenHauketo31:26+6:30
3Stein TurtumøygardMåren OK33:20+8:24
4Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL37:29+12:33
5Peter KlavenessMåren OK46:16+21:20

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL34:23
2Trond WettergreenDriv IL38:38+4:15
3Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL54:52+20:29

D -12N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL30:19
Linea FossKolbotn og Skimt OL35:41
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL32:12
Malin GjetangerMåren OK21:13
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL41:01
Ingvild GrønvoldKolbotn og Skimt OL30:55
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL30:22
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL37:43
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL27:56
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL35:41
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering27:24
Leanna Bjørn SlettvollKolbotn og Skimt OL35:32
Leihla SolbergKolbotn og Skimt OL35:42
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL25:19

H -12N

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Håvard EndresenMåren OK21:01
Johannes FrantzenKolbotn og Skimt OL24:56
Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL34:20
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering29:24
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering22:22
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL20:29
Ulrik JensenKolbotn og Skimt OL21:35
Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL37:57
Daniel KrilicKolbotn og Skimt OL31:15
Brage LarsenKolbotn og Skimt OL35:02
Eimund LarsenKolbotn og Skimt OL31:15
Albert MoenKolbotn og Skimt OL22:08
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering27:32
Martin Klaren NilsenÅs-NMBU Orientering23:14
Timon Alexander NorbergKolbotn og Skimt OL35:28
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL34:47
Amund NybakkeKolbotn og Skimt OL21:29
Erlend NybakkeKolbotn og Skimt OL31:57
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL19:23
Martin PopaKolbotn og Skimt OL21:32
Oliver SolgaardKolbotn og Skimt OL28:11
Sondre StrandKolbotn og Skimt OL35:10
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering25:47

Åpen B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL24:00
2Nina LundquistÅs-NMBU Orientering27:38+3:38
3Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL28:35+4:35
4Kjetil JacobsenHamar OK32:41+8:41
5Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL35:51+11:51
6Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering41:25+17:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor