Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell, Gramstad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Gramstad
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 18 februar 2017

Damer - kort løype

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HermanrudVA Vegvesen49:5921:43
2Aase SveinsvollNOTEAM1:12:28+22:2931:30

Damer - mellomlang løype

3 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenCegal BIL52:1214:54
2Ingrid LamarkGanddal IL52:56+0:4415:07
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb54:24+2:1215:32
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb56:05+3:5316:01
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb59:00+6:4816:51
6Anna TaksdalGanddal IL1:00:04+7:5217:09
7Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1:01:40+9:2817:37
8Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1:06:29+14:1718:59
9Mariann SveinsvollGanddal IL1:06:52+14:4019:06
10Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb1:07:44+15:3219:21
11Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:12:23+20:1120:40
12Grethe StoklandGanddal IL1:14:26+22:1421:16
13Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1:15:04+22:5221:26
14Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:41:30+49:1829:00
Helga KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL56:0111:25
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)58:53+2:5212:01
3Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:11:57+15:5614:41
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1:14:26+18:2515:11
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1:15:50+19:4915:28
6Vibeke LamarkGanddal IL1:18:00+21:5915:55
7Helen LomelandÅlgård Orientering1:18:33+22:3216:01
8Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1:28:49+32:4818:07
9May MelingStavanger Orienteringsklubb1:43:55+47:5421:12
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute FurenesNOTEAM38:3816:47
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)41:34+2:5618:04
3Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)45:50+7:1219:55
4Erlend BremnesGanddal IL1:01:17+22:3926:38
5Aksel DommersnesGanddal IL1:01:22+22:4426:40
6Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb1:06:46+28:0829:01

Herrer - mellomlang løype

3 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb39:3311:18
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb39:56+0:2311:24
3Vegard KarlsenÅlgård Orientering44:44+5:1112:46
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb45:38+6:0513:02
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb47:35+8:0213:35
6Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)48:22+8:4913:49
7Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb49:13+9:4014:03
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb49:39+10:0614:11
9Tor Geir EspedalGanddal IL50:49+11:1614:31
10Arvid ThorsenAftenbladet BIL51:36+12:0314:44
11Øyvind LamarkGanddal IL54:14+14:4115:29
12Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)54:27+14:5415:33
13Geir HusdalTIF Viking55:17+15:4415:47
14Øivind HansenGanddal IL57:24+17:5116:24
15Jonas Årvik SandalGanddal IL57:25+17:5216:24
15Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb57:25+17:5216:24
17Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb59:48+20:1517:05
18Roger Endre NysethNOTEAM1:00:03+20:3017:09
19Lars PrimstadKlepp Kommune BIL1:04:08+24:3518:19
20Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1:05:38+26:0518:45
21Jan ArendalStatoil BIL1:07:32+27:5919:17
22Ingvar HaabethSandnes kommune BIL1:10:43+31:1020:12
Ole AuklendNOTEAMdiskvalifisert
Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering45:409:19
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)51:01+5:2110:24
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)53:18+7:3810:52
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb54:36+8:5611:08
5Per Ivar StoklandGanddal IL55:39+9:5911:21
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb56:52+11:1211:36
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb57:09+11:2911:39
8Andreas BreilandÅlgård Orientering58:19+12:3911:54
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb59:48+14:0812:12
10Geir SandSUS BIL1:02:56+17:1612:50
11Trond LamarkGanddal IL1:03:23+17:4312:56
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:04:48+19:0813:13
13Joar EilevstjønnGanddal IL1:05:41+20:0113:24
14Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering1:06:54+21:1413:39
15Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:07:16+21:3613:43
16Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1:07:37+21:5713:47
17Erling MaulandGanddal IL1:10:44+25:0414:26
18Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:13:53+28:1315:04
19Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1:20:58+35:1816:31
20Ove OalandGanddal IL1:31:14+45:3418:37
21Øistein HaalandStatoil BIL1:38:34+52:5420:06
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbbrutt

Damer-Ny

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger RothGanddal IL54:5534:19

Herrer-Ny

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)44:5328:03
2Olav RothGanddal IL55:55+11:0234:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor