Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli)
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 6 mai 2017

N-åpen

2 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)21:148:50
2Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25:40+4:2610:41
3Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)29:33+8:1912:18
4Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)29:58+8:4412:29
5Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)32:05+10:5113:22
6Maren OftedalÅlgård Orientering32:17+11:0313:27
7Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)34:03+12:4914:11
8Stine KleppaÅlgård Orientering34:09+12:5514:13
9Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)36:26+15:1215:10
10Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)36:35+15:2115:14
11Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)42:27+21:1317:41
12Oskar KleppaÅlgård Orientering1:08:37+47:2328:35
13Lea StokkelandÅlgård Orientering1:14:50+53:3631:10
14Tea StokkelandÅlgård Orientering1:15:23+54:0931:24
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D -10

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering29:5213:34
2Pernille BreivoldGanddal IL49:45+19:5322:36
3Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1:04:53+35:0129:29
4Norah BreivoldGanddal IL1:29:23+59:3140:37

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL26:5312:13
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)35:29+8:3616:07
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)37:15+10:2216:55

D 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)26:1810:57
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)38:02+11:4415:50
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 15-16

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb42:4912:35
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44:08+1:1912:58
3Ida MonsenEgersund OK53:28+10:3915:43
4Ingrid LamarkGanddal IL54:24+11:3516:00
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1:12:10+29:2121:13

D 17-20

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina VollHaugesund IL Orientering1:11:4216:17

D 21-

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL58:5010:41
2Trine BolstadGanddal IL1:13:24+14:3413:20
3Hilde SkrettingÅlgård Orientering2:03:58+1:05:0822:32

D 40-

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke LamarkGanddal IL1:03:2814:25
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:05:03+1:3514:47
3Otilie OftedalÅlgård Orientering1:06:43+3:1515:09
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:11:29+8:0116:14
5Berit Våg AkslandSandnes IL (Rogaland)1:23:29+20:0118:58
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)45:0913:16
2Inger Tone NygårdEgersund OK49:03+3:5414:25
3Helen LomelandÅlgård Orientering51:59+6:5015:17
4Ann Karin TjørhomGanddal IL53:48+8:3915:49
5Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1:09:47+24:3820:31
6May MelingStavanger Orienteringsklubb1:21:30+36:2123:58
7Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1:24:23+39:1424:49

D 60-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Skretting OpstadEgersund OK53:3920:38

D 70-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb50:5719:35
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb51:46+0:4919:54
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb57:33+6:3622:08

H -10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb24:1611:01
2Livar OftedalÅlgård Orientering32:46+8:3014:53
3Marius RøddeGanddal IL1:19:27+55:1136:06

H 11-12

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering22:5810:26
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)27:39+4:4112:34
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)29:20+6:2213:19
4Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)39:02+16:0417:44
5Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)39:39+16:4118:01
6Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)50:28+27:3022:56

H 11-12N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25:4210:42
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26:1010:54
2Erlend BremnesGanddal IL28:04+1:5411:41
3Samuel KleppaÅlgård Orientering29:09+2:5912:08
4Øyvind LamarkGanddal IL29:38+3:2812:20
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL30:44+4:3412:48
6Jonas Årvik SandalGanddal IL31:58+5:4813:19
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35:41+9:3114:52
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)44:13+18:0318:25
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)44:50+18:4018:40
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)46:29+20:1919:22
11Aksel DommersnesGanddal IL50:25+24:1521:00
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 15-16

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering48:3511:02
2Tobias RøddeGanddal IL1:05:31+16:5614:53
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL1:23:58+35:2319:05
Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

H 17-A kort

4 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BreivoldGanddal IL1:00:1113:40
2Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1:02:01+1:5014:05
Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-20

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb53:079:39
2Per Ivar StoklandGanddal IL1:00:54+7:4711:04

H 21-

8 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1:15:089:16
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:16:35+1:279:27
3Arild AasheimGanddal IL1:21:36+6:2810:04
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1:24:34+9:2610:26
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1:31:56+16:4811:20
6Kenneth WesterheimStord Orientering1:33:54+18:4611:35
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1:34:07+18:5911:37
8Morten Bjerga SundliGanddal IL1:36:46+21:3811:56
9Fredrik SandalGanddal IL1:43:15+28:0712:44
10Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:46:40+31:3213:10
11Anders Tønnessen RødFana IL1:47:23+32:1513:15
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:54:14+39:0614:06
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2:29:03+1:13:5518:24

H 40-

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL55:1110:02
2Svein-Erik KvameGanddal IL1:07:58+12:4712:21
3Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:12:38+17:2713:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:30:24+35:1316:26
5Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1:53:34+58:2320:38

H 50-

4 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43:059:47
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb45:59+2:5410:27
3Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb50:31+7:2611:28
4Otte OmdalGanddal IL51:26+8:2111:41
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)52:06+9:0111:50
6Trond LamarkGanddal IL52:20+9:1511:53
7Tor BrekkenGanddal IL58:22+15:1713:15
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:00:56+17:5113:50
9Tor Sverre SkåraEgersund OK1:04:44+21:3914:42
10Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1:05:19+22:1414:50
11Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:05:53+22:4814:58
12Harald BergeLøten o-lag1:09:01+25:5615:41
13Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1:20:08+37:0318:12
14Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1:31:18+48:1320:44
Tore RøddeGanddal ILdiskvalifisert

H 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37:5011:07
2Kjell SvihusGanddal IL46:25+8:3513:39
3Ove OalandGanddal IL52:36+14:4615:28

H 70-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36:0413:52
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)43:23+7:1916:41
3Geir HusdalTIF Viking44:44+8:4017:12
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb45:19+9:1517:25
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb47:16+11:1218:10
6Magnar NerheimSuldal Orienteringslag48:13+12:0918:32

B-Åpen

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering35:5714:58
2Arild SvihusGanddal IL41:50+5:5317:25
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)50:02+14:0520:50
4Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)1:19:02+43:0532:55

C-Åpen

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)27:4412:36
2Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)43:40+15:5619:50

D50-A Kort

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44:4817:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor