Offisiell resultatliste for Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 11 november 2017

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin BjervaLarvik OK1:32:53
2Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:38:32+5:39
3Emilie WestinPorsgrunn OL1:38:40+5:47
4Heidi HerumOK Skeidi1:55:49+22:56
5Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL2:18:51+45:58

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL1:33:14
2Grete S B HoviSkien OK1:38:10+4:56
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:45:40+12:26
4Hanne HerumOK Skeidi1:56:20+23:06
5Gro PedersenOK Skeidi2:17:40+44:26
6Lenka WestinPorsgrunn OL2:21:59+48:45

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonny LindquistOK Skeidi1:40:10
2Gerd LangsethLarvik OK1:52:30+12:20

H 40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi1:07:09
2Pål WinbergOK Skeidi1:10:20+3:11
3Jørn SundbyLarvik OK1:10:53+3:44
4Arve GlittumOK Skeidi1:12:46+5:37
5Øyvind FlaattenOK Skeidi1:13:24+6:15
6Kjell WestinPorsgrunn OL1:19:41+12:32
7Jan GatevoldPorsgrunn OL1:30:40+23:31
8Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1:33:31+26:22
9Inge GlittumOK Skeidi1:34:07+26:58
10Bjørn PollandOK Skeidi1:36:50+29:41
11Jesper FlogstadIL Hauken1:36:57+29:48
12Harald HoviSkien OK1:38:28+31:19
13Sveinung RekaaNotodden OL1:38:34+31:25
14Ole JohanssonPorsgrunn OL1:39:08+31:59
15Atle RemmePorsgrunn OL1:58:58+51:49
16Øyvin SimonsenIL Imås1:58:59+51:50
17Jiri UrvalekPorsgrunn OL2:11:36+1:04:27
18Bjørn LiePorsgrunn OL2:20:58+1:13:49
19Arild RørholtOK Skeidi2:22:06+1:14:57
20Hogne KjæråsAndebu IL2:28:31+1:21:22
21Tron SolbergOK Skeidi2:56:44+1:49:35

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL1:18:42
2Ronald BjervaDrangedal OL2:08:17+49:35

D13-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL1:33:13
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1:38:22+5:09
Kathinka Zahl HagenFossum IFbrutt

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar BjervaÅs IL2:08:04

H13-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1:36:44
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1:36:45+0:01
3Sondre Zahl HagenFossum IF1:42:17+5:33
4Martin FjeldsethOK Skeidi2:21:26+44:42
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLbrutt

H17-K

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter ReinemoKongsberg OL1:06:50
2Fredrik PollandOK Skeidi1:44:11+37:21
3Jon Øivind PedersenOK Skeidi2:10:01+1:03:11

H17-L

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Nordbrøden FiskumHalden SK1:38:58
2Sindre R HoltHedrum OL1:39:14+0:16
3Thore KornmoPorsgrunn OL1:39:58+1:00
4Ola Marius PedersenOppsal Orientering1:45:09+6:11
5Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1:56:42+17:44
6Håkon KornmoPorsgrunn OL1:59:21+20:23
7Simen A BjøringsøyNydalens SK2:00:11+21:13
8Åsmund HasaasOK Skeidi2:03:01+24:03
9Stein H. HagenFossum IF2:24:32+45:34
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor