Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 25 mars 2017

N-åpen

1 925 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn40:1720:55
0Mats AndersenVarteig OL33:5717:38
0Emma BraathenTrøsken IL38:3820:04
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK26:5113:56
0Vilma DanevadFredrikstad SK25:3813:18
0Anders Rostveit ElmiOK Moss35:3318:28
0India HaavaldsenHalden SK28:1914:42
0Hanna HaldinHalden SK35:0418:12
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL38:5020:10
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK25:3713:18
0Eivind ImrikFredrikstad SK24:5112:54
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK43:02+2:4522:21
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL20:5810:53
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20:5310:50
0Olivia RoskifteOK Moss43:11+2:5422:25
0Oskar RoskifteOK Moss42:15+1:5821:56
0Aksel SandvikHalden SK38:2419:56
0Isak SolbergFredrikstad SK26:4713:54
0Sondre StrømbergFredrikstad SK26:5613:59
0Jens V SvaeSarpsborg OL32:1316:44
0Selma SætherFredrikstad SK22:4311:48
0Hedda ØvretveitFredrikstad SK27:0314:03
Edvard KeransFredrikstad SKdiskvalifisert
Ellen Maria RingstadFredrikstad SKdiskvalifisert
Simon BergströmIL Tyrvingbrutt
Chrystel M IngebrigstenFredrikstad SKbrutt
Sol KopperudOK Mossikke startet

D -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erle Elise WoldOK Moss36:2918:14

D 11-12

2 175 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Schmitt GranHalden SK26:4712:18
2Sigrid HaugeSarpsborg OL29:34+2:4713:35
3Elma Sagli GudimIndre Østfold OK32:54+6:0715:07
4Mathilde FossaasGimle IF35:24+8:3716:16
5Julie BrenåsVarteig OL36:21+9:3416:42
6Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK37:22+10:3517:10
7Astrid YtterbøAsker Skiklubb58:11+31:2426:45
Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert

D 11-12N

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL23:18+0:3511:39
0Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK22:4311:21
0Mari KallesonOppsal Orientering32:19+9:3616:09

D 13-14

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida Hovgaard EisvangOK Moss41:2213:07
2Embla ØvretveitFredrikstad SK43:05+1:4313:40
3Marie Lien BackstrømHalden SK45:43+4:2114:30
4Marie SaugestadNydalens SK49:44+8:2215:47
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK50:37+9:1516:04
6Emma Helene OlsenHalden SK52:35+11:1316:41
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK54:32+13:1017:18
8Elida Sagli GudimIndre Østfold OK54:37+13:1517:20

D 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL25:5312:56

D13-16C

2 175 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Austad SveenRaumar Orientering26:5512:22
2Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL52:10+25:1523:59

D 15-16

3 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering37:2811:31
2Tina KallesonOppsal Orientering41:48+4:2012:51
3Karoline BjørnerødOK Moss42:09+4:4112:58
4Marieluise Schmitt GranHalden SK44:34+7:0613:42
5Ada WulfsbergNydalens SK48:13+10:4514:50
6Alexandra AngvollFredrikstad SK52:03+14:3516:00
7Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL53:12+15:4416:22
8Emma DanevadFredrikstad SK54:04+16:3616:38
9Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL59:27+21:5918:17
10Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1:07:57+30:2920:54
11Synne Marie JenssenHalden SK1:19:47+42:1924:32
12Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK1:27:42+50:1426:59

D 17-C

2 175 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine RoskifteOK Moss35:4016:23
2Else StordalOL Tønsberg og omegn52:01+16:2123:54

D 17-20

3 950 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF31:578:05
2Marie OlaussenFredrikstad SK33:47+1:508:33
3Aurora GjølsjøOK Moss35:09+3:128:53
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK37:12+5:159:25
5Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL37:40+5:439:32
6Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss42:28+10:3110:45
7Marie HansenSarpsborg OL42:49+10:5210:50
8Heidi Therese WiestVang OL43:24+11:2710:59
9Ingvild C. FleisjeLillomarka OL45:18+13:2111:28
10Oda J SikkelandIL Tyrving51:03+19:0612:55
11Linn Mei WaalerMåren OK51:53+19:5613:08
12Elise UllernIL Tyrving53:52+21:5513:38
13Benedicte PedersenSarpsborg OL55:32+23:3514:03
14Hanna Lye MoumHalden SK59:32+27:3515:04
15Marte BergslandTrøsken IL1:00:17+28:2015:15
16Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:00:26+28:2915:17
17Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1:02:50+30:5315:54
18Siri PedersenSarpsborg OL1:21:30+49:3320:37
19Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK1:22:10+50:1320:48
Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

D 21-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK41:449:16
2Ingrid GulbrandsenNTNUI44:52+3:089:58
3Linda SolbergFredrikstad SK45:55+4:1110:12
4Vigdis HobølOppsal Orientering50:02+8:1811:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Camilla StridsklevIL Tyrving1:20:37+38:5317:54
6Linda EngenRaumar Orientering1:30:02+48:1820:00
Åsa FranzenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 40-

3 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro BryggenHalden SK44:4811:20
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL55:16+10:2813:59
3Arnhild KroghOppsal Orientering56:07+11:1914:12
4Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb58:01+13:1314:41
5Anne-Grete AustadRaumar Orientering1:08:56+24:0817:27
Elin KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 250 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK38:2311:48
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL40:21+1:5812:24
3Astrid BjørnerødOK Moss41:51+3:2812:52
4Bente LineIndre Østfold OK41:58+3:3512:54
5Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL43:24+5:0113:21
6Tove StrandMåren OK43:52+5:2913:29
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering46:24+8:0114:16
8Kjersti Holt HanssenMåren OK51:12+12:4915:45
9Solveig SikkelandIL Tyrving56:25+18:0217:21
10Wenche LindløvSarpsborg OL58:40+20:1718:03
11Ida EngenRaumar Orientering1:00:34+22:1118:38
12Kristin FleisjeNittedal OL1:03:09+24:4619:25
13Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1:04:01+25:3819:41
14Grete BerntsenMåren OK1:10:50+32:2721:47
Else GrandalIL Tyrvingbrutt

D 60-

2 425 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL34:0314:02
2Jane WitnesSarpsborg OL53:50+19:4722:11
3Bodil BerbyTrøsken IL1:13:27+39:2430:17
Anne SørumRingsaker OKdiskvalifisert

D 70-

2 425 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL51:4421:20
2Ella BjerketvedtTrøsken IL1:01:54+10:1025:31

H -10

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Hovgaard EisvangOK Moss16:468:23
2Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK21:06+4:2010:33
3Ville Emil WingstedtHalden SK21:50+5:0410:55
4Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK23:56+7:1011:58
5Iver AarsethNydalens SK30:51+14:0515:25
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Brage KristiansenOK Mossbrutt

H 11-12

2 175 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL21:169:46
2Liam Viggo WingstedtHalden SK24:44+3:2811:22
3Emil Husebye AamodtFredrikstad SK26:54+5:3812:22
4Audun NordbyFredrikstad SK33:42+12:2615:29
5Sverre SandvikHalden SK37:47+16:3117:22
6Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL48:24+27:0822:15

H 11-12N

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erlend BakkeFossum IF22:5811:29
0Leo LundeOK Moss33:13+10:1516:36
0Sigurd HobølOppsal Orientering22:5011:25

H 13-14

3 150 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK28:469:07
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK30:07+1:219:33
3Sondre LadimOK Moss30:56+2:109:49
4Mats LindaasElverum OK31:13+2:279:54
5Alfred BjørnerødOK Moss32:50+4:0410:25
6Sivert PoppeFredrikstad SK35:16+6:3011:11
7Jonas KroghOppsal Orientering36:37+7:5111:37
8Tor Erling GjølsjøOK Moss38:35+9:4912:14
9Ludvik SætherFredrikstad SK40:19+11:3312:47
10Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering41:20+12:3413:07
11Birk ThorstensenOppsal Orientering43:36+14:5013:50
12Herman Lien BackstrømHalden SK47:45+18:5915:09
13Peder BryggenHalden SK53:40+24:5417:02
14Jonatan EylertsenHalden SK55:19+26:3317:33
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert

H13-16C

2 175 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL50:1123:04

H 15-16

3 950 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss31:398:00
2Eirik ImrikFredrikstad SK33:47+2:088:33
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering34:28+2:498:43
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK38:46+7:079:48
5Odin SætherFredrikstad SK40:08+8:2910:09
6Tobias EspedalNydalens SK40:21+8:4210:12
7Sondre YtterbøAsker Skiklubb41:47+10:0810:34
8Grunde IsaksætreGrue IL44:38+12:5911:17
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK47:14+15:3511:57
10Jakob TorgersenHalden SK48:48+17:0912:21
11Marius BakkeFossum IF53:25+21:4613:31
12Sondre OttesenFredrikstad SK59:41+28:0215:06
13Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1:02:40+31:0115:51
14Andreas BergslandTrøsken IL1:12:39+41:0018:23
15Theodor LierIndre Østfold OK1:16:27+44:4819:21
16Adam KristiansenOK Moss1:24:34+52:5521:24
Ole Øivind NorstedHalden SKdiskvalifisert

H 17-C

2 175 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders EspenesVarteig OL23:3710:51
2Sindre EspenesVarteig OL25:15+1:3811:36
3Lars Emil KnudsenSarpsborg OL33:13+9:3615:16
4Roy Roger EspenesVarteig OL35:51+12:1416:28
5Viesturs KeransFredrikstad SK51:34+27:5723:42
Even LundeVarteig OLbrutt

H 17-N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL27:4013:50
Magne BekkelundRøyken OLdiskvalifisert

H 17-20

4 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK33:357:27
2Sander ArntzenAsker Skiklubb38:41+5:068:35
3Olav Milian Schmitt GranHalden SK39:11+5:368:42
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF40:22+6:478:58
5Niels Christian HellerudHalden SK41:07+7:329:08
6Linus OlhansÅs-NMBU Orientering42:42+9:079:29
7Even LindaasVang OL43:44+10:099:43
8Ludvig RødnesOppsal Orientering43:58+10:239:46
9Elias ØhmanGjø-Vard OL45:18+11:4310:04
10Lavran ThorstensenOppsal Orientering45:34+11:5910:07
11Aslak HeimdalKonnerud IL47:07+13:3210:28
12Jostein Svaland DaleVang OL48:13+14:3810:42
13Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK48:50+15:1510:51
14Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF50:07+16:3211:08
15Sverre NarumVang OL53:34+19:5911:54
16Njaal Ellegaard MelbyVang OL55:32+21:5712:20
Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Haakon JohannesenIndre Østfold OKbrutt

H 21-

5 625 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK41:327:23
2Lukas PetersonIFK Umeå45:06+3:348:01
3Thomas RuudSarpsborg OL47:20+5:488:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Erik Rytter JakobsenOK Moss53:48+12:169:33
5Morten Nilstad PettersenIL Tyrving56:00+14:289:57
6Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering58:27+16:5510:23
7Ivar SeierstadIL GeoForm59:50+18:1810:38
8Donatas KontautasOK Moss1:00:25+18:5310:44
9Daniel FløtreNydalens SK1:04:41+23:0911:29
10Øystein KildahlØstmarka OK1:04:49+23:1711:31
11Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:16:07+34:3513:31
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert

H 40-

4 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein NygårdLillomarka OL42:309:26
2Harald BakkeFossum IF43:36+1:069:41
3Pål BackstrømHalden SK43:51+1:219:44
4Jan Ola PedersenVang OL47:11+4:4110:29
5Thomas BedinIndre Østfold OK47:36+5:0610:34
6Henning Bratland CarlsenOK Moss47:55+5:2510:38
7Torstein HoleNydalens SK49:13+6:4310:56
8Fredrik DelåsHalden SK49:41+7:1111:02
9Audun BjerknesMåren OK54:12+11:4212:02
10Rune BlågestadIndre Østfold OK55:18+12:4812:17
11Asle Sagli GudimIndre Østfold OK57:52+15:2212:51
12Bjørn Axel GranHalden SK58:06+15:3612:54
13Arnstein DaleOL Vallset/Stange1:09:50+27:2015:31
14Tage EidissenSarpsborg OL1:23:20+40:5018:31
Vegar KristiansenOK Mossdiskvalifisert

H 50-

3 950 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss31:448:02
2Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL34:41+2:578:46
3Bjørn Henning GrandalIL Tyrving36:51+5:079:19
4Jussi SilvennoinenKalevan rasti38:34+6:509:45
5Ole IngesenSarpsborg OL38:44+7:009:48
6Sture OttesenIndre Østfold OK38:55+7:119:51
7Frank SvarødIdd Sportsklubb39:20+7:369:57
8Sigmund VisterIndre Østfold OK40:55+9:1110:21
9Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL41:19+9:3510:27
10Kjetil EspedalNydalens SK41:20+9:3610:27
11Hallvard KorenOK Moss41:23+9:3910:28
12Øystein JensenSarpsborg OL42:20+10:3610:43
13Egil Wickstrand IversenHeming Orientering42:45+11:0110:49
14Rune TeiglandØstmarka OK47:25+15:4112:00
15Knut EngenRaumar Orientering47:41+15:5712:04
16Rune S. NielsenIndre Østfold OK47:47+16:0312:05
17Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering48:58+17:1412:23
18Morten KarlsenMåren OK49:13+17:2912:27
19Christopher SchiveOK Moss53:01+21:1713:25
20Pål Woldstad HanssenEiker OL56:52+25:0814:23
21Terje MelsomFossum IF1:00:34+28:5015:20
22Ingvar BraatenModum OL1:00:40+28:5615:21
23Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:01:26+29:4215:33
24Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1:05:47+34:0316:39
25Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK1:06:16+34:3216:46
Nils HæstadFossum IFdiskvalifisert

H 60-

3 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK32:099:53
2Morten DueMåren OK36:27+4:1811:12
3Øyvind SørlieHadeland OL37:29+5:2011:32
4Einar JensenNydalens SK41:07+8:5812:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Einar Kristian LundeVarteig OL43:52+11:4313:29
6Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL45:15+13:0613:55
7Kjell Magne NordviGrue IL46:01+13:5214:09
8Karl Aasmund ErøyOK Moss47:24+15:1514:35
9Roy GjerdingOK Moss48:50+16:4115:01
10Nils-Petter WiikDriv IL56:34+24:2517:24
11Bjørn ÅstorpSarpsborg OL58:36+26:2718:01
12Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL1:10:20+38:1121:38
13Georg KapperudOppsal Orientering1:42:43+1:10:3431:36
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 70-

2 425 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF28:0811:36
2Harald LundhaugOK Moss30:03+1:5512:23
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL31:42+3:3413:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Leif BokerødIdd Sportsklubb32:20+4:1213:20
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn46:40+18:3219:14
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving47:21+19:1319:31
7Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK59:01+30:5324:20
Trygve FosseGimle IFdiskvalifisert
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte A

4 500 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gitte BomanderFredrikstad SK40:509:04
2Thor MellaOppsal Orientering42:25+1:359:25
3MAgne OmestadNydalens SK42:36+1:469:28
4Jon Iver BakkenNydalens SK45:26+4:3610:05
5Kristian KullerudKonnerud IL46:07+5:1710:14
6Dag BrenåsVarteig OL47:15+6:2510:30
7Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL49:14+8:2410:56
8Thomas RoskifteOK Moss49:46+8:5611:03
9Remi JohannesenHalden SK1:00:24+19:3413:25
10Hege KullerudKonnerud IL1:00:33+19:4313:27
10Roar KullerudSarpsborg OL1:00:33+19:4313:27
12Kjell Einar AndersenVarteig OL1:01:08+20:1813:35
13Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1:01:28+20:3813:39
14Trygve LeivestadSarpsborg OL1:02:30+21:4013:53
15Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1:03:38+22:4814:08
16Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:05:11+24:2114:29
17Stein Arne NegårdVang OL1:05:26+24:3614:32
18Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL1:05:42+24:5214:36
19Lene SandvikHalden SK1:07:13+26:2314:56
20Fredrik SaugestadNydalens SK1:12:13+31:2316:02
21Øyvind BergetSarpsborg OL1:19:22+38:3217:38
22Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL1:26:46+45:5619:16
23Jens-Henrik SimonsenOK Øst1:27:10+46:2019:22
24Ola NilsenOppsal Orientering1:28:22+47:3219:38
25Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1:53:56+1:13:0625:19
Vegard AarstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Tore Grønlund MoenGimle IFdiskvalifisert
Dag SyversenSarpsborg OLdiskvalifisert
Helge WeydahlFFI BILdiskvalifisert
Alva NiklassonKolbotn og Skimt OLbrutt

Direkte B

3 150 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bård AndersenVarteig OL41:2313:08
2Trond Ivar FossaaGimle IF41:41+0:1813:13
3Runar ThorstensenOppsal Orientering42:26+1:0313:28
4Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering43:18+1:5513:44
5Per Anders YtterbøAsker Skiklubb43:54+2:3113:56
6Tina HærenTrøsken IL44:38+3:1514:10
7Linn-Mari KaspersenTrøsken IL45:11+3:4814:20
8Kristin B. GjølsøOK Moss54:15+12:5217:13
9Martin Hovgaard EisvangOK Moss54:32+13:0917:18
10Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL56:02+14:3917:47
11Gro EllegaardVang OL59:06+17:4318:45
12Ingrid Grønlund MoenGimle IF1:07:53+26:3021:33
13Ina BlågestadIndre Østfold OK1:17:01+35:3824:26
14Bjørn ÅrbuVarteig OL1:17:32+36:0924:36
15Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1:18:14+36:5124:50
Elsie BrenneVarteig OLdiskvalifisert
Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert
Martin HeitmannGimle IFdiskvalifisert
Hanne WoldOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor