Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 24 mars 2017

D 15-16

3 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaisa AntonsenFredrikstad SK48:0612:51
2Karoline BjørnerødOK Moss49:40+1:3413:16

D 17-18

5 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF54:5110:25
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1:01:37+6:4611:42
3Heidi Therese WiestVang OL1:10:04+15:1313:19
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:10:10+15:1913:20
5Aurora GjølsjøOK Moss1:15:26+20:3514:20
Synne StrandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 19-20

7 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK1:03:428:47
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:27:08+23:2612:02
Elise UllernIL Tyrvingdiskvalifisert

D 21-

7 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GulbrandsenNTNUI1:20:0311:03
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:36:37+16:3413:20
Hanna Haugen NordbrødenHalden SKdiskvalifisert

D 45-

3 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove StrandMåren OK1:01:4416:30

D 55-

3 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente LineIndre Østfold OK1:01:3016:26
2Anne Julsrud HaugenHalden SK1:02:37+1:0716:44
3Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK1:02:42+1:1216:45

H 15-16

3 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik ImrikFredrikstad SK38:1510:13
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK38:17+0:0210:14
3Runar Saur ModahlFredrikstad SK38:38+0:2310:19
4Sondre OttesenFredrikstad SK41:09+2:5411:00
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering42:32+4:1711:22
6Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK43:19+5:0411:34

H 17-18

7 240 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik FredriksenAsker Skiklubb1:01:568:33
2Sander ArntzenAsker Skiklubb1:03:37+1:418:47
3Aslak HeimdalKonnerud IL1:05:31+3:359:02
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:09:37+7:419:36
5Even LindaasVang OL1:18:45+16:4910:52
6Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:18:56+17:0010:54
7Sverre NarumVang OL1:18:58+17:0210:54
8Trygve MyhrAsker Skiklubb1:19:26+17:3010:58
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:21:13+19:1711:13
10Peter GisholtFossum IF1:22:24+20:2811:22
11Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1:27:08+25:1212:02
12Elias ØhmanGjø-Vard OL1:36:37+34:4113:20
13Jostein Svaland DaleVang OL1:39:26+37:3013:44
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Vegard LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 19-20

9 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:20:278:37
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK1:36:09+15:4210:18
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
David StandalFredrikstad SKdiskvalifisert

H 21-

9 320 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving1:17:128:16
2Anders VisterNydalens SK1:17:51+0:398:21
3Torbjørn SagbergIL Tyrving1:18:00+0:488:22
4Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:18:05+0:538:22
5Henrik EijsinkNydalens SK1:23:00+5:488:54
6Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK1:26:01+8:499:13
7Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1:31:13+14:019:47
8Sindre ØsthagenFredrikstad SK1:31:17+14:059:47
9Johan SvedbergHeming Orientering1:31:19+14:079:47
10Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1:34:41+17:2910:09
11Donatas KontautasOK Moss2:35:33+1:18:2116:41
Markus GladNydalens SKdiskvalifisert
Mattias KarlssonFredrikstad SKdiskvalifisert
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orienteringbrutt

H 35-

7 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SK1:09:339:36
2Thomas BedinIndre Østfold OK1:10:00+0:279:40
3Magnus NordbrødenHalden SK1:12:03+2:309:57
4Henning Bratland CarlsenOK Moss1:16:08+6:3510:30
5Øyvind LøkenOK Moss1:19:56+10:2311:02
Thomas RoskifteOK Mossdiskvalifisert

H 45-

7 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL1:09:399:37
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1:12:47+3:0810:03
3Thor MellaOppsal Orientering1:16:26+6:4710:33
4Hallvard KorenOK Moss1:25:20+15:4111:47
5Rune BlågestadIndre Østfold OK1:26:39+17:0011:58
6Einar GisholtFossum IF1:29:26+19:4712:21
Bjørn Axel GranHalden SKdiskvalifisert
Frank LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jan Ola PedersenVang OLdiskvalifisert
Tibor VáriSturla, IFdiskvalifisert

H 55-

3 740 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils HæstadFossum IF38:5310:23
2Ove MartinsenHauketo IF43:26+4:3311:36
3Sture OttesenIndre Østfold OK43:27+4:3411:37
4Karl Aasmund ErøyOK Moss43:30+4:3711:37
5Håkon LøvliAsker Skiklubb48:26+9:3312:57
6Rune TeiglandØstmarka OK48:27+9:3412:57
7Eirik NordbrødenHalden SK48:48+9:5513:02
8Terje Wiig MathisenNydalens SK49:26+10:3313:13
9Øystein KildahlØstmarka OK49:40+10:4713:16
10Stein Arne NegårdVang OL53:03+14:1014:11
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D13-14 par

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK32:0812:04
2Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK32:10+0:0212:05

H13-14 par

2 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats LindaasElverum OK32:0512:03
2Thomas BlomkvistFredrikstad SK32:07+0:0212:04
3Sivert PoppeFredrikstad SK38:34+6:2914:29
4Ludvik SætherFredrikstad SK47:26+15:2117:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor