Offisiell resultatliste for KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marte EgerKongsberg OL22:2112:25
Henrik GjestadRingerike OL18:5710:31
Frida HopeModum OL27:4215:23
Oda OposethRingerike OL22:0212:14
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12:597:12
Jon StrandKongsberg OL20:1011:12
Marius ØstvangRingerike OL19:0710:37
Jørgen ØstvangRingerike OLdiskvalifisert

D 11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12:016:40

D 13-14

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda SpangbergKonnerud IL14:106:44
2Selma HøivoldKongsberg OL14:24+0:146:51
3Johanna Sofie LongfjeldModum OL15:07+0:577:11
4Mina Akiko JohnsenSturla, IF15:26+1:167:20
5Marie KvarmeSturla, IF16:02+1:527:38
6Konstanse MoholthKongsberg OL16:47+2:377:59
7Mari ØverbyKongsberg OL17:15+3:058:12
8Ingvild GustafssonKongsberg OL17:48+3:388:28
9Noar Marie EnerhaugenRingerike OL19:14+5:049:09
10Helene Brandal SøftingKongsberg OL23:45+9:3511:18
11Sunniva MorlandstoEiker OL25:31+11:2112:09

D 15-16

2 100 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea RanvikKonnerud IL11:435:34
2Jenny BaklidKonnerud IL11:53+0:105:39
3Åsne HaavengenKongsberg OL12:11+0:285:48
4Tuva Aas StræteRingerike OL12:16+0:335:50
5Ingvild LangeggenKongsberg OL12:27+0:445:55
6Anniken RanvikKonnerud IL12:45+1:026:04
7Tale StrandKongsberg OL12:57+1:146:10
8Karoline TorøKongsberg OL13:10+1:276:16
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL13:12+1:296:17
10Christine HoenEiker OL13:24+1:416:22
11Silje MorlandstøEiker OL14:02+2:196:40
12Solveig LetmolieEiker OL14:09+2:266:44
13Malene InstanesSturla, IF14:34+2:516:56
14Ingeborg KvarmeSturla, IF15:31+3:487:23
15Ida EnerhaugenRingerike OL15:40+3:577:27
16Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL15:50+4:077:32
17Oda Isnes TyseEiker OL15:56+4:137:35
18Ine InstanesSturla, IF16:12+4:297:42
19Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL18:06+6:238:37
20Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL19:52+8:099:27
21Anni SaarelaKonnerud IL19:55+8:129:29
22Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20:52+9:099:56

D 17-

2 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK19:106:36
2Anette JuveliKonnerud IL19:54+0:446:51
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK20:26+1:167:02
4Marlin HaavengenKongsberg OL20:43+1:337:08
5Helene EgerKongsberg OL20:49+1:397:10
6Thea DyrkornEiker OL21:00+1:507:14
7Ida HopeOslostudentenes IK21:11+2:017:18
8Ingjerd SommerstadKongsberg OL21:30+2:207:24
9Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL21:34+2:247:26
10Lotte MyklemyrEiker OL21:56+2:467:33
11Thea Sildnes BaklidKonnerud IL22:00+2:507:35
12Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL22:05+2:557:36
13Aurora MoholthKongsberg OL24:52+5:428:34
14Anne Marthe PeveriEiker OL26:02+6:528:58
15Kari StrandKongsberg OL26:08+6:589:00
16Kathinka RogstadKongsberg OL28:15+9:059:44
17Tonje Kvamme DahlRingerike OL28:58+9:489:59
18Marita Lilja GrønhovdModum OL29:03+9:5310:01
Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert

D 40-

2 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Monica BerglundRingerike OL21:507:31
2Isa HeggedalKonnerud IL23:34+1:448:07
3Kirsti KringhaugRingerike OL23:55+2:058:14
4Anne Guro NøklebyRingerike OL25:48+3:588:53
5Marit B. EithunNittedal OL25:50+4:008:54
6Trine OpsethRingerike OL25:58+4:088:57
7Kristin EgerKongsberg OL26:20+4:309:04
7Line Skjevik ArnevikRingerike OL26:20+4:309:04
9May Ingela HopeModum OL27:15+5:259:23
10Charlotte SkourupSturla, IF27:21+5:319:25
11Tone Karina IngesenSarpsborg OL29:10+7:2010:03
12Ingunn NorbomKonnerud IL29:15+7:2510:05
13Kari ArnestadRingerike OL29:30+7:4010:10
14Heidi MyklemyrEiker OL29:58+8:0810:20
15Merete UndelandSturla, IF31:13+9:2310:45
16Karen LangumRingerike OL34:24+12:3411:51
17Trude HansenBerger og Svelvik OL35:05+13:1512:05
18Mette SpangbergKonnerud IL35:12+13:2212:08
19Cora EbnerKongsberg OL35:32+13:4212:15

D 50-

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torun DyrkornEiker OL14:316:54
2Grete S B HoviSkien OK14:57+0:267:07
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL15:18+0:477:17
4Toini SkyttersæterKonnerud IL15:35+1:047:25
5Tove HeimdalKonnerud IL15:46+1:157:30
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb16:34+2:037:53
7Eli Tufte HanssenEiker OL16:36+2:057:54
8May Jorunn RognlienModum OL19:53+5:229:28
9Hege HeibergHadeland OL22:28+7:5710:41
10Gunhild OlsenRingerike OL40:42+26:1119:22
11Monika Støa JohansenRingerike OL41:22+26:5119:41
12Lilje LønningenRingerike OL41:26+26:5519:43

D 60-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL13:556:37
2Linda VerdeSturla, IF16:51+2:568:01
3Aud KjemperudEiker OL19:34+5:399:19
4Berit RøsteRingsaker OK23:03+9:0810:58

D 70-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub29:0813:52

H 11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus BerglundRingerike OL11:056:09
2Reidar KollstrømRingerike OL14:28+3:238:02
3Oskar HopeModum OL25:47+14:4214:19

H 13-14

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan EgerKongsberg OL11:585:41
2Halvor LøkenKongsberg OL12:05+0:075:45
3Lukas KlausenSturla, IF12:16+0:185:50
3Mikkel BerglundRingerike OL12:16+0:185:50
5Stein Aas StræteRingerike OL12:22+0:245:53
6Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL13:07+1:096:14
7Adam ConwayKongsberg OL13:09+1:116:15
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL13:11+1:136:16
9Martin Nøkleby MellingRingerike OL13:38+1:406:29
10Jo Randar HolmøyHadeland OL15:31+3:337:23
11Arne BerganKongsberg OL17:16+5:188:13
12Eivind Bogen ArenthSturla, IF17:37+5:398:23

H 15-16

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL17:115:55
2Johan Kristian UndelandSturla, IF19:43+2:326:47
3Vetle DrageKongsberg OL20:16+3:056:59
4Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL20:26+3:157:02
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF20:52+3:417:11
6Rolf Trygve HaugKongsberg OL20:58+3:477:13

H 17-

3 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard MyklemyrEiker OL19:355:26
2Mathias DrageKongsberg OL19:37+0:025:26
3Jørgen BaklidKonnerud IL19:52+0:175:31
4Aslak HeimdalKonnerud IL20:16+0:415:37
5Tord StrandKongsberg OL20:17+0:425:38
6Lars-Inge ArnevikRingerike OL20:26+0:515:40
7Joar GjerdahlKonnerud IL21:12+1:375:53
8Håkon LundKongsberg OL22:01+2:266:06
9Espen RøsteKongsberg OL22:17+2:426:11
10Kristian KihleRingerike OL22:22+2:476:12
11Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK22:47+3:126:19
12Sølve DrageKongsberg OL22:53+3:186:21
13Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF23:22+3:476:29
14Anders Beyer BrattliRingerike OL24:59+5:246:56
15Lars BerglundRingerike OL27:18+7:437:35
16Frode LøsetRingerike OL28:08+8:337:48
17Sverre GrafferRingerike OL32:05+12:308:54

H 40-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Erik OpsethRingerike OL24:586:56
2Svein-Olav TorøKongsberg OL26:36+1:387:23
3Jørn-Are LongfjeldModum OL29:27+4:298:10
4Karl Anton UndelandSturla, IF37:05+12:0710:18
5Tommy  BjerkeFossekallen IL52:48+27:5014:40
Ole MyklemyrEiker OLdiskvalifisert

H 50-

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen MårtenssonModum OL19:346:44
2Syver LøkenKongsberg OL20:42+1:087:08
3Gunnar HopeModum OL21:16+1:427:20
4Ole IngesenSarpsborg OL21:35+2:017:26
5Njål SvingheimKonnerud IL21:45+2:117:30
6Trond BaklidKonnerud IL21:46+2:127:30
7Hans Otto ØverbyKongsberg OL23:13+3:398:00
8Jon Erik KvarmeSturla, IF24:36+5:028:28
9Geir Holm GundersenSturla, IF25:03+5:298:38
10Phil ConwayKongsberg OL25:28+5:548:46
11Erik HøivoldKongsberg OL26:38+7:049:11
12Torgeir BrandalKongsberg OL27:06+7:329:20
13Knut Ivar KollstrømRingerike OL30:50+11:1610:37
14Ivar LindsethRingerike OL34:13+14:3911:47
15Torbjørn BogenSturla, IF46:18+26:4415:57
Erik SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert

H 60-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL11:295:28
2Harald HoviSkien OK12:32+1:035:58
3Harald ThonSturla, IF12:43+1:146:03
4Paul SkjakerHadeland OL14:39+3:106:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Toralf OpperudRingerike OL17:41+6:128:25

H 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL14:316:54
2Sigurd VikebøTIF Viking20:34+6:039:47
3Kjell GrønhovdModum OL20:43+6:129:51
Ole Einar DalenNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor