Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TV-Cupen 2017 Race1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TV-Cupen 2017 Race1
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Kristiansand OK
Dato: onsdag 4 januar 2017

A-Lang

3 270 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 31:46 9:42
2 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 32:12 +0:26 9:50
3 Sebastian Daland Kristiansand OK 34:04 +2:18 10:25
4 Christian Bøen Kristiansand OK 35:15 +3:29 10:46
5 Gaute Friestad Kristiansand OK 37:32 +5:46 11:28
6 Håvard Irgens Kristiansand OK 37:38 +5:52 11:30
7 Holger Hott Kristiansand OK 39:24 +7:38 12:02
8 Marius Pytten Kristiansand OK 39:34 +7:48 12:05
9 Kjell Erik Røisland Søgne og Songdalen OK 41:18 +9:32 12:37
10 Marianne Andersen Kristiansand OK 41:35 +9:49 12:42
11 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 41:46 +10:00 12:46
12 Jostein Moe Torridal IL 42:03 +10:17 12:51
13 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 43:14 +11:28 13:13
14 David Runde Kristiansand OK 46:34 +14:48 14:14
15 Leiv Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 48:56 +17:10 14:57
16 Kjell Arne Håland OK Sør 51:15 +19:29 15:40
17 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 52:40 +20:54 16:06
18 Per Olav Nærestad IF Trauma 53:08 +21:22 16:14
19 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 55:15 +23:29 16:53
20 Jonas Myhre Kristiansand OK 59:21 +27:35 18:08
21 Terje Urfjell IL Imås 1:00:41 +28:55 18:33
22 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 1:02:55 +31:09 19:14
23 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:03:29 +31:43 19:24
24 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 1:03:52 +32:06 19:31
25 Steinar Aas Birkenes IL 1:07:23 +35:37 20:36
26 Ida Aurebekk Kristiansand OK 1:12:06 +40:20 22:02
27 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 1:18:05 +46:19 23:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL diskvalifisert
Henrik Svaland Aas Kristiansand OK diskvalifisert
Markus Brabrand Urfjell IL Imås diskvalifisert

A-Kort

2 240 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 35:11 15:42
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 37:27 +2:16 16:43
3 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 38:43 +3:32 17:17
4 John Hansen Kristiansand OK 40:11 +5:00 17:56
5 Roar Myhre Kristiansand OK 43:03 +7:52 19:13
6 Nils Arne Johannessen Kristiansand OK 43:49 +8:38 19:33
7 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 46:20 +11:09 20:41
8 Brage Takle Kristiansand OK 51:36 +16:25 23:02
9 Ingvild Mulen Kristiansand OK 52:02 +16:51 23:13
10 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 53:21 +18:10 23:49
11 Simon Beckmann Kristiansen Kristiansand OK 53:31 +18:20 23:53
12 Rune Kittelsen Kristiansand OK 56:11 +21:00 25:04
13 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 1:00:31 +25:20 27:00
14 Ove Kjetså Otra IL 2:06:07 +1:30:56 56:18
15 Bjørnar Klungland Otra IL 2:06:33 +1:31:22 56:29
Geir Kristiansen Kristiansand OK diskvalifisert
Gro Børte Kristiansand OK diskvalifisert
Erik Hodne Oddersjaa SSK diskvalifisert
Helle Hodne Oddersjaa SSK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor