Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

Alta OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (29)2:26:37+8:53
16Eirik FrostH 13-14 (190)2:03:51+35:06
27Gard FrostH 15-16 (184)2:47:30+50:57
Thomas FrostH 45- (127)brutt

Amager Orienteringsklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jan BartnikA-Åpen (149)brutt

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elisabeth RødD 65- (17)brutt
Elling AakreH 65- (66)brutt

Asker Skiklubb

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Per WiréhnH 17-A kort (72)1:51:41+1:00
4Marit IsachsenD 17-A kort (75)2:37:59+42:16
4Ellen Aure SkogedalD 45- (107)2:29:51+23:55
6Sondre YtterbøH 15-16 (184)2:03:20+6:47
8Svein GranerudH 50- (157)2:29:40+27:52
12Selma Aure SkogedalD 11-12 (113)2:11:07+1:01:12
17Marit EgnerD 45- (107)3:47:24+1:41:28
23Eilev KvaaleH 15-16 (184)2:41:32+44:59
25Maren Aure SkogedalD 13-14 (149)2:33:23+50:36
28Simen Aure SkogedalH 15-16 (184)2:47:47+51:14
Marthe WisløfC-Åpen (65)brutt
Sverre WisløfB-Åpen (141)brutt
Per Clemmet WisløfA-Åpen (149)brutt
Torill Fougner WisløfA-Åpen (149)brutt
Kjetil KjernsmoA-Åpen (149)brutt
Margrethe WisløfA-Åpen (149)brutt
Una NastadD 11-12 (113)brutt
Astrid YtterbøD 11-12 (113)brutt
Hulda M. Backer TellnesD 15-16B (19)brutt
Helga M. BackerD 17-B (85)brutt
Sigrun Hernes YtterbøD 50- (69)brutt
Jakob Backer-TellnesH 13-14 (190)brutt
Per Anders YtterbøH 17-B (54)brutt
Pål SkogedalH 21- (169)brutt
Jostein F. TellnesH 40- (63)brutt
Torstein KvaaleH 50- (157)brutt
Eivind KjernsmoN-åpen (277)brutt
Synne KjernsmoN-åpen (277)brutt
Eirik NastadN-åpen (277)brutt
Lilly Maria TellnesN-åpen (277)brutt

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Siren GreveD 60- (27)2:21:01
Erling StrandH 65- (66)brutt

Berger og Svelvik OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Kirsten GjermstadD 17-B (85)2:12:05+14:17
4Trude HansenD 40- (30)3:43:01+1:29:33
19Hedda Wessel PettersenD 11-12 (113)3:17:49+2:07:54
Ola Gjermstad PettersenH -10 (67)1:11:35
Oda GjerdahlD 17-20 (134)brutt
Terje W. PettersenH 45- (127)brutt

Birkenes IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Asgeir Reiersen JensenH 17-20 (104)2:44:10+24:17
8Bjørn StormoenH 60- (79)2:37:56+50:44
10Anne Kari BirkelandD 17-B (85)2:56:34+58:46
Mette Javenes FlaaC-Åpen (65)brutt
Åse Karin AakvikB-Åpen (141)brutt
Mari Reiersen JensenB-Åpen (141)brutt
Steinar ÅneslandB-Åpen (141)brutt
Klara TobiassenD 11-12N (16)brutt
Linnea VerslandD 11-12N (16)brutt
Ingrid MosfjellD 15-16B (19)brutt
Kristine NygårdD 15-16B (19)brutt
Lars BirkenesH 11-12 (133)brutt
Sigmund Javenes FlaaH 11-12 (133)brutt
Emil NygårdH 11-12 (133)brutt
Per Johan FlaaH 17-C (38)brutt
Magnus MosfjellH 17-20 (104)brutt
Asle ÅsmulH 40- (63)brutt
Espen BirkenesH 45- (127)brutt
Guttorm NyhusH 50- (157)brutt
Trygve LølandH 70- (89)brutt
Siri BjorvandD 45AK (41)brutt
Ingeborg ÅneslandN-åpen (277)brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Reidar AndersenH 70- (89)3:46:40+1:47:10

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Magnar ØvreåsH 75- (54)2:45:46+46:48
8Hjørdis ØvreåsD 70- (49)5:00:09+3:07:38

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ingunn S. ØsthagenD 17-B (85)2:10:47+12:59
Hans Aleksander ØsthagenH 21- (169)brutt

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Berit HerstadD 40- (30)brutt
Johs HjelmstadH 45- (127)brutt

Bø OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Olav Bratland SolbergH 13-16C (10)2:09:39
2Elisabeth Bratland SolbergB-Åpen (141)2:24:15+0:02
2Per Chr. HagenH 65- (66)2:14:17+16:58
3Jon SolbergH 17-A kort (72)1:52:33+1:52
5Gunn BotnenD 60- (27)3:24:32+1:03:31
7Jarle BotnenH 60- (79)2:34:36+47:24
7Olav SolbergH 75- (54)3:11:53+1:12:55
13Dag Steinar RagvinH 21- (169)3:11:32+44:18
17Eivind Romberg KvaaleH 21- (169)3:41:38+1:14:24
Synnøve DalvaD 75- (18)brutt
Inger Lise SolbergD 75- (18)brutt
Lars Steinar HefreH 21- (169)brutt
Jon KvisliH 55- (126)brutt
Gaute Bratland SolbergH -10 (67)brutt

Chicago Area Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Charlie ShahbazianH 55- (126)3:22:39+1:21:04

CUS Bologna

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Michela GuizzardiD 21- (50)brutt
Marco SeppiH 21- (169)brutt

Drangedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Odd AureH 75- (54)2:28:56+29:58
6Oskar StraumeH 17-B (54)2:39:25+40:42
13Anna Henriette StraumeD 17-B (85)3:55:50+1:58:02
Astrid LundeD 70- (49)brutt
Ronald BjervaH 75- (54)brutt

Egersund OK

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger Tone NygårdD 50- (69)2:09:52
1TorSverre E. SkåraH 17-B (54)1:58:43
5Arvid MydlandH 60- (79)2:18:46+31:34
6Steinar HorpestadB-Åpen (141)2:53:01+28:48
6Sindre Skeie PettersonA-Åpen (149)3:27:50+1:07:24
6Gunnar PettersonH 17-A kort (72)2:32:43+42:02
8Arne BrandsbergH 75- (54)3:13:56+1:14:58
9Julie PuntervoldD 17-A kort (75)3:28:31+1:32:48
10Geir FrøytlogH 55- (126)2:29:36+28:01
11Nils Tore PuntervoldH 45- (127)3:09:07+49:57
15Alexander HorpestadH 17-A kort (72)3:47:43+1:57:02
18Hilde HetlandD 45- (107)3:50:24+1:44:28
19Edvin AakreH 13-14 (190)2:05:46+37:01
24Karine Aarstad TorgersenD 13-14 (149)2:33:04+50:17
24Odin HorpestadH 11-12 (133)2:56:08+1:49:02
33Christoffer Øen KvernstuenH 13-14 (190)3:11:50+1:43:05
34Ole Andre BrandsbergH 13-14 (190)3:17:11+1:48:26
Vilde PuntervoldN-åpen (277)fullført
Monica HorpestadB-Åpen (141)brutt
Jorunn HadlandA-Åpen (149)brutt
Thomas HadlandA-Åpen (149)brutt
Gun Irene MonsenA-Åpen (149)brutt
Julie M HellandD 11-12 (113)brutt
Synne Skeie PettersonD 11-12 (113)brutt
Thea Beate PuntervoldD 13-14 (149)brutt
Berit BrandsbergD 17-C (60)brutt
Jane Skeie PettersonD 17-C (60)brutt
Ida MonsenD 17-20 (134)brutt
Jane M HellandD 35- (7)brutt
Olav HellandH 17-B (54)brutt
Morten RogdebergH 17-C (38)brutt
Kenneth MydlandH 21- (169)brutt
Ruben M. HellandN-åpen (277)brutt
Markus M. M. HellandN-åpen (277)brutt
Maren PettersonN-åpen (277)brutt
Merethe PuntervoldN-åpen (277)brutt

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Solveig LetmolieD 17-20 (134)3:28:22+42:11
19Christine HoenD 17-20 (134)3:36:41+50:30
27Oda Isnes TyseD 15-16 (162)2:52:40+56:13
Ane DyrkornD 17-20 (134)brutt
Thea DyrkornD 17-20 (134)brutt

Elverum OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Anna-Thekla TonjerA-Åpen (149)2:24:59+4:33
4Audun FingarsenA-Åpen (149)2:32:42+12:16
7Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (133)1:25:48+18:42
14Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (184)2:18:05+21:32
25Mats LindaasH 15-16 (184)2:45:25+48:52
Aksel Tonjer FingarsenH -10 (67)1:27:44
Gaute LindaasH 15-16 (184)brutt

Fana IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Astrid OrmbergD 65- (17)2:45:10+20:12
9Ole TørnqvistH 50- (157)2:31:20+29:32
9Jan Olav OrmbergH 65- (66)3:46:54+1:49:35
14Kirsti LysakerD 45- (107)3:15:27+1:09:31
22Marie Roll-TørnqvistD 15-16 (162)2:40:57+44:30
Ingvill VoldD 75- (18)brutt
Brage Bell LysakerH 13-14 (190)brutt
Birk Bell LysakerH 15-16 (184)brutt
Ørjan Eirik ValestrandH 60- (79)brutt
Per VoldH 75- (54)brutt

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Frode AamodtB-Åpen (141)brutt
Stine HeggedalB-Åpen (141)brutt
Janne Karine HelmersenB-Åpen (141)brutt
Øyvind HelmersenA-Åpen (149)brutt
Pernille Snø Heggedal AamodtD 13-16N (2)brutt
Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (162)brutt
Hermine Sol Heggedal AamodtN-åpen (277)brutt

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Fredrik Monrad OlsenH 17-20 (104)brutt

Fly 5 Kamp

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Miriam DenstadliB-Åpen (141)brutt
Bendik FalchB-Åpen (141)brutt
Stine Marie GabrielsenB-Åpen (141)brutt
Frank SandbergB-Åpen (141)brutt
Eskil StenB-Åpen (141)brutt
Idunn AssevA-Åpen (149)brutt

Fossum IF

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marielle MichelsenD 13-16C (21)1:39:17
2Johan MichelsenH 40- (63)2:42:54+9:52
3Ida VatlandD 11-12N (16)1:20:58+29:26
4Arild AndresenH 40- (63)3:01:34+28:32
6Ask Felland SætnanH 11-12 (133)1:21:29+14:23
6Knut Jostein SætnanH 45- (127)2:49:22+30:12
7Trond BrevikH 50- (157)2:28:37+26:49
11Karen Hoel JomaasD 17-20 (134)3:08:52+22:41
11Sindre Vie StrislandH 13-14 (190)1:57:10+28:25
11Mikkel KatlaH 15-16 (184)2:09:31+12:58
13Stein H. HagenH 50- (157)2:40:05+38:17
14Kathinka Zahl HagenD 13-14 (149)2:10:06+27:19
20Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (162)2:39:24+42:57
20Eirik Vie StrislandH 13-14 (190)2:08:20+39:35
20Marius BakkeH 15-16 (184)2:26:30+29:57
28Gunde TumelionisD 13-14 (149)2:47:33+1:04:46
31Gustav Andresen SkotteH 15-16 (184)3:01:11+1:04:38
35Birk Felland SætnanH 15-16 (184)3:27:09+1:30:36
Silje Andresen SkotteD -10 (58)1:35:38
Mikkel MichelsenH -10 (67)1:10:40
Hanne BrendeB-Åpen (141)brutt
Kristin VatlandB-Åpen (141)brutt
Håkon JendalA-Åpen (149)brutt
Helene Hoel JomaasD 13-16C (21)brutt
Mari BrendeD 15-16 (162)brutt
Elise GisholtD 17-A kort (75)brutt
Pernille Jebens KatlaD 17-20 (134)brutt
Philip Lehmann RomørenH 13-14 (190)brutt
Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (184)brutt
Sondre Zahl HagenH 15-16 (184)brutt
Peter GisholtH 17-20 (104)brutt
Frode StrislandH 45- (127)brutt
Einar GisholtH 50- (157)brutt
Christian JomaasH 50- (157)brutt
Nils HagenN-åpen (277)brutt
Anders VierliN-åpen (277)brutt
Rasmus VierliN-åpen (277)brutt

Freidig

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Olle MalmringH 40- (63)4:30:11+1:57:09
Linus Fossum MalmringN-åpen (277)fullført
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (277)fullført
Maren Mohagen HansenA-Åpen (149)brutt
Mari EidsmoD 15-16 (162)brutt
Janne Fossum MalmringD 17-A kort (75)brutt
Beth Paludan CarlsenD 35- (7)brutt
Mathias HermstadH 17-20 (104)brutt
Harri LuchsingerH 21- (169)brutt
Eivind Sjøgren OlsenH 40- (63)brutt
Anders WaageH 70- (89)brutt

Froland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jonas Skajå OlimstadH 11-12 (133)brutt

Ganddal IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (107)2:05:56
2Mari BremnesC-Åpen (65)3:16:32+11:13
3Eli FrafjordD 60- (27)2:55:30+34:29
4Oddvar TaksdalH 45- (127)2:40:05+20:55
5Janne Tjørhom AasheimD 17-20 (134)2:57:45+11:34
8Tore RøddeB-Åpen (141)2:57:29+33:16
8Anna TaksdalD 13-14 (149)1:54:27+11:40
11Maria Nilsson RøddeB-Åpen (141)3:33:06+1:08:53
13Vibeke LamarkD 45- (107)3:15:14+1:09:18
15Marius RøddeH 11-12 (133)1:51:30+44:24
16Ingrid LamarkD 15-16 (162)2:31:32+35:05
16Tobias RøddeH 15-16 (184)2:23:34+27:01
27Erlend BremnesH 13-14 (190)2:27:59+59:14
30Ole Kristian TaksdalH 15-16 (184)2:54:18+57:45
Nora SvendsenD 17-20 (134)brutt
Øyvind LamarkH 13-14 (190)brutt
Erik LimaH 21- (169)brutt
Tallak LangmyrH 40- (63)brutt
Per Olav HaarrH 50- (157)brutt
Bjarne GimreH 60- (79)brutt
Ove OalandH 60- (79)brutt

Gjerstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Tore FidjeH 65- (66)2:17:50+20:31
Finn PettersenH 65- (66)brutt
Olav SmestadH 65- (66)brutt

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kristine KravdalD 15-16 (162)2:06:14+9:47
7Marie KravdalD 13-14 (149)1:49:54+7:07
Eline KravdalD -10 (58)1:47:17
Torbjørn KravdalH 40- (63)brutt

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jan SteinegerH 60- (79)brutt

Gøteborg majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Asgeir EdvardsenA-Åpen (149)brutt

Hadeland OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ola TellesbøH 50- (157)2:17:26+15:38
Snøfrid TellesbøC-Åpen (65)brutt
Sunniva TellesbøC-Åpen (65)brutt
Ingrid TrøanB-Åpen (141)brutt
Øyvind SørlieH 60- (79)brutt
Eivind HagenH 75- (54)brutt
Julie  Trøan HvamstadN-åpen (277)brutt
Marie Trøan HvamstadN-åpen (277)brutt

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bodil HelgerudD 21- (50)2:58:25
6Øyvind HelgerudH 21- (169)2:54:20+27:06
Karianne HaugeA-Åpen (149)brutt
Marius BjuganH 21- (169)brutt

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Leif Gunnar HovdenH 60- (79)2:52:23+1:05:11

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger E. VamnesD 80- (18)2:46:40
5Kamilla LomeA-Åpen (149)3:21:38+1:01:12
9Frode BergersenH 60- (79)2:38:52+51:40
12Emma Bangstad BergersenD 15-16 (162)2:24:54+28:27

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Wenche RydningB-Åpen (141)brutt

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Unni DrageD 75- (18)2:53:32
Tor DrageH 80- (29)brutt

Haugesund IL Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Britt RameckersD 65- (17)2:30:47+5:49
3Anita SælvikD 45AK (41)2:53:05+3:02
6Sigurd Paulsen VieH 17-20 (104)2:46:46+26:53
8Lars Johann MiljeH 65- (66)3:18:36+1:21:17
9Per Bjarne MyhreH 45AK (46)3:32:38+1:56:40
Sebastian JørgensenH -10 (67)1:38:42
Kristoffer JørgensenB-Åpen (141)brutt
Åsmund  Paulsen VieB-Åpen (141)brutt
Knut Steffen KvalaA-Åpen (149)brutt
Erik VieA-Åpen (149)brutt
Ann Charlotte WallD 17-B (85)brutt
Aleksander JørgensenH 15-16 (184)brutt
Vegard Wiig NystadH 15-16 (184)brutt
Knut Bendik KvalaH 70- (89)brutt

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingvild JohnsenD 15-16B (19)1:59:37
2Hermine GrønnebergD 11-12N (16)1:09:18+17:46
4Espen JohnsenH 45AK (46)2:14:01+38:03
5Elin BordøyD 45AK (41)3:23:59+33:56
8Jan Ivar GundersenH 45AK (46)2:36:06+1:00:08
10Sten Øivind BjerkeH 45AK (46)4:25:06+2:49:08

Heming Orientering

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lukas Jones ArnesenH 11-12 (133)1:07:06
1Nils Petter FremmingH 55- (126)2:01:35
1Eirik Næss-UlsethH 60- (79)1:47:12
1Bjørn EgnerH 80- (29)2:17:44
4Maya Jones ArnesenD 15-16 (162)2:05:21+8:54
5Knut Erling ØenH 50- (157)2:24:00+22:12
7Fridtjof ReuschH 13-14 (190)1:47:31+18:46
8Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (184)2:05:53+9:20
11Malene JebsenD 15-16 (162)2:24:01+27:34
12Marit InngjerdingenD 45- (107)2:58:58+53:02
13Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (162)2:27:12+30:45
16Christian ReuschH 45- (127)4:00:13+1:41:03
16Kimme ArnesenH 50- (157)2:47:01+45:13
17Hannah Syrdal ØenD 13-14 (149)2:13:53+31:06
18August Syrdal ØenH 15-16 (184)2:24:41+28:08
19Ferdinand FremmingH 15-16 (184)2:25:50+29:17
21Julie Heyerdahl RødstenD 13-14 (149)2:26:47+44:00
21Marianne ReuschD 45- (107)4:10:02+2:04:06
22Helene Margarethe KristensenD 13-14 (149)2:28:33+45:46
Annika Næss-UlsethN-åpen (277)fullført
Astrid ReuschD -10 (58)1:20:44
Alexander RødstenB-Åpen (141)brutt
Silja BerstadD 11-12 (113)brutt
Ella BerstadD 15-16 (162)brutt
Paula BerstadD 45- (107)brutt
Anders Næss-UlsethH 13-14 (190)brutt
Henrik ReuschH 15-16 (184)brutt
Kristian ØstermannH 15-16 (184)brutt
Harald Eide-FredriksenH 50- (157)brutt

Hisøy OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kristin Krafft MyhrenD 15-16B (19)2:59:22+59:45
4Malin HaugeD 17-20 (134)2:53:59+7:48
34Tuva Krafft MyhrenD 15-16 (162)5:03:36+3:07:09
Hannah Broers DamsgaardN-åpen (277)fullført
Julia Broers DamsgaardN-åpen (277)fullført
Johan Francis EskiltN-åpen (277)fullført
Agnes BjørkenesC-Åpen (65)brutt
Marianne BjørkenesC-Åpen (65)brutt
Amund FossnesB-Åpen (141)brutt
Thomas H FossnesH 17-B (54)brutt
Oskar Hjelmtveit KnudsenH 17-B (54)brutt
Widar Taxth LølandH 70- (89)brutt
Jenny BjørkenesN-åpen (277)brutt
Ingrid Broers DamsgaardN-åpen (277)brutt
Anniken FossnesN-åpen (277)brutt

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mads Henrik SandnesA-Åpen (149)brutt

Høydalsmo IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Eli Signe KvaaleD 17-C (60)2:25:40+25:10
Asbjørn BygglandA-Åpen (149)brutt
Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (149)brutt
Synne Stigen BygglandN-åpen (277)brutt

Idrettslaget Dyre Vaa

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Astrid Fugleneb AamandD 17-A kort (75)1:55:43
5Nils Albert AamandH 17-A kort (72)2:06:46+16:05
14Thea Aksvik WienengaD 11-12 (113)2:11:56+1:02:01
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (277)fullført
Randi Fugleneb AamandN-åpen (277)fullført
Sunniva Tjønn JacobsenN-åpen (277)fullført
Sigrid Fugleneb AamandD -10 (58)1:37:10
Per Morten WienengaB-Åpen (141)brutt
Maria TjønnD 17-B (85)brutt
Eirik Tjønn JacobsenH 11-12 (133)brutt
Truls Aksvik WienengaH 13-16C (10)brutt
Ella Tjønn JacobsenN-åpen (277)brutt

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Rasmus Palmqvist AslaksenH 21- (169)2:52:49+25:35

IK Grane Arendal Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Amalie RingvollD 13-14 (149)1:56:21+13:34
14Ine MikkelsenD 15-16 (162)2:28:26+31:59
15Even FossumH 17-20 (104)3:38:21+1:18:28
16Ingrid RingvollD 11-12 (113)2:17:16+1:07:21
16Daniel Røskar ReedH 17-20 (104)4:32:42+2:12:49
21Lise MikkelsenD 15-16 (162)2:39:53+43:26
24Sivert Møklegård PihlH 15-16 (184)2:42:27+45:54
32Magnus FossumH 15-16 (184)3:07:39+1:11:06
36Elias Vågsnes SælsbråtenH 13-14 (190)4:31:08+3:02:23
Anne RingvollN-åpen (277)fullført
Kristian MoheimC-Åpen (65)brutt
Thea Vågsnes SælsbråtenD 11-12 (113)brutt
Henrik JonesH 11-12 (133)brutt
Benjamin JonesH 13-14 (190)brutt
Torgeir Andreas MoheimH 13-16C (10)brutt
Maline DuusN-åpen (277)brutt

IK Hakarspojkarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Adrian SjödinH 13-14 (190)brutt

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans UrsetH 15-16 (184)1:56:33
1Gjermund UrsetH 40- (63)2:33:02

IL Express

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Inger Anne VedåC-Åpen (65)brutt
Dag Magne VedåH 50- (157)brutt
Øystein Bedford PedersenH 70- (89)brutt
Dag Olav PettersenH 70- (89)brutt
Astrid Helene VedåN-åpen (277)brutt

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marian KjellevoldD 45AK (41)2:52:18+2:15
3Hege FjellbirkelandD 55- (31)2:17:05+21:44
3Arne JohannesenH 55- (126)2:10:47+9:12
13Eyvind Kjellevold MaldeH 17-20 (104)3:13:20+53:27
18Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-20 (134)3:35:23+49:12
19Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (162)2:37:58+41:31
Hedvig Kjellevold MaldeD 17-20 (134)brutt

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Ole Magnus StoremyrH 11-12 (133)3:46:14+2:39:08
29Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (190)2:34:24+1:05:39
Kristin Repstad StoremyrD 17-B (85)brutt
Kent Morgan StoremyrH 45AK (46)brutt

IL Høvdingen

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Audun KjøstvedtB-Åpen (141)brutt
Anita Wiberg GjelstenD 55- (31)brutt
Nils Gunnar GjelstenH 55- (126)brutt
Nils Egil JohannessenH 70- (89)brutt
Halvard VesterhusH 70- (89)brutt

IL Imås

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari Timenes LaugenD 70- (49)1:52:31
1Kjell SandåkerH 65- (66)1:57:19
2Kjetil GlimsdalH 17-C (38)1:56:08+7:03
4Øyvin SimonsenH 65- (66)2:17:04+19:45
5Vilde Brabrand UrfjellD 17-A kort (75)2:38:45+43:02
5Ingeborg BøbelD 70- (49)2:46:19+53:48
Sandra Sofie TømtD 11-12 (113)brutt
Susan BøbelD 17-A kort (75)brutt
Anne Karin StigemoD 70- (49)brutt
Liv HorntvedtD 75- (18)brutt
Henrik Andreas TømtH 13-14 (190)brutt
Magnus Gautefall NicolaisenH 21- (169)brutt
Per Kristian TømtH 45- (127)brutt
Terje UrfjellH 50- (157)brutt
Erling LauvrakH 70- (89)brutt
Arne Kristian SkiftenesH 70- (89)brutt
Rolf MikkelsenH 75- (54)brutt

IL Koll

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christian Fredrik BorgH 13-14 (190)1:28:45
22Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (190)2:09:19+40:34
27Erik BorgH 50- (157)4:10:42+2:08:54
32Jonas HickenH 13-14 (190)3:00:20+1:31:35
Sigurd WirstadC-Åpen (65)brutt
Fredrik WulfbergB-Åpen (141)brutt
Hege AndersenD 17-C (60)brutt
Hilde SalvesenD 17-N (9)brutt
Martin Christoffer BorgH 13-14 (190)brutt
Johan LundeH 55- (126)brutt
Erlend Bråten BergeN-åpen (277)brutt
Marte Mollat WirstadN-åpen (277)brutt

IL Tyrving

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Berit BergeD 55- (31)2:27:29+32:08
8Bjørn Henning GrandalH 55- (126)2:23:10+21:35
Styrk KamsvågA-Åpen (149)brutt
Kristine FjeldboD 21- (50)brutt
Else GrandalD 50- (69)brutt
Helle HundseidD 50- (69)brutt
Marianne NjåsteinD 50- (69)brutt
Kirsti Grundnes BergD 55- (31)brutt
Bjørn EkebergH 21- (169)brutt
Anders TiltnesH 21- (169)brutt
Hallvard BergH 55- (126)brutt
Frode KamsvågH 55- (126)brutt
Are NjåsteinH 55- (126)brutt
Kjell StenstadvoldH 70- (89)brutt

IL Vindbjart

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Gunnar OmdalH 21- (169)2:27:14
Torunn OmdalstølenA-Åpen (149)brutt
Arild TelstøH 75- (54)brutt

Kolbotn og Skimt OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marit VågsnesD 65- (17)2:24:58
3Geir TrøanH 70- (89)2:14:56+15:26
7Sissel OlaisenD 70- (49)2:50:45+58:14
19Monica FeylingD 45- (107)3:51:20+1:45:24
Selma FeylingD -10 (58)2:33:20
Sigurd OlaisenH -10 (67)1:39:23
Knut BjørkeloH 55- (126)brutt
Johan TheisenH 80- (29)brutt

Kongsberg OL

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Åsne HaavengenD 15-16 (162)1:57:58+1:31
2Tale StrandD 17-20 (134)2:48:48+2:37
3Iselin HøivoldD 11-12 (113)1:25:11+15:16
3Ingvild GustafssonD 13-14 (149)1:43:54+1:07
3Ellen GustafssonD 40- (30)3:03:33+50:05
3Ingjerd SommerstadD 45- (107)2:26:36+20:40
3Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (133)1:12:35+5:29
4Jarand GustafssonH 11-12 (133)1:14:23+7:17
5Espen RøsteH 45- (127)2:48:59+29:49
7Marianne OmdalD 50- (69)2:49:44+39:52
7Harald LestebergH 17-B (54)2:59:56+1:01:13
8Ann-Karin LestebergD 17-B (85)2:25:55+28:07
10Jan Olav BerganH 11-12 (133)1:34:47+27:41
14Per GustafssonH 50- (157)2:44:25+42:37
15Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (149)2:12:15+29:28
15Olav Kristian LundH 15-16 (184)2:20:57+24:24
16Andrea VaneboD 17-20 (134)3:23:33+37:22
17Selma HøivoldD 15-16 (162)2:34:37+38:10
17Vetle DrageH 15-16 (184)2:24:20+27:47
18Ingrid LestebergD 11-12 (113)2:31:12+1:21:17
18Arne BerganH 13-14 (190)2:05:45+37:00
Erik BerganN-åpen (277)fullført
Eirik LestebergN-åpen (277)fullført
Magnus LestebergN-åpen (277)fullført
Kaja HøivoldC-Åpen (65)brutt
Mona Dalegård LøkenC-Åpen (65)brutt
Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (162)brutt
Victoria A. SkimmelandD 17-B (85)brutt
Kjersti Tønnesen BergstølD 17-20 (134)brutt
Helene EgerD 17-20 (134)brutt
Invild LangeggenD 17-20 (134)brutt
Sarah WølloD 17-20 (134)brutt
Elisabeth HetlevikD 50- (69)brutt
Halvor LøkenH 13-14 (190)brutt
Harald BerganH 17-B (54)brutt
Tord StrandH 17-20 (104)brutt
Petter ReinemoH 21- (169)brutt
Damien RenardH 21- (169)brutt
Ola LestebergH 40- (63)brutt
Odd StrandH 45- (127)brutt
Terje Ulla EikenH 50- (157)brutt
Syver LøkenH 50- (157)brutt
Roger Andre VaneboH 50- (157)brutt
Erik HøivoldH 55- (126)brutt
Roar TønnessenH 55- (126)brutt
Finn Åge ØsternH 80- (29)brutt
Ingrid Lundin BerganD 45AK (41)brutt
Mathis RenardN-åpen (277)brutt
Jon StrandH -10 (67)brutt

Konnerud IL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Martine JægtvikD 17-C (60)2:00:30
1Jenny BaklidD 17-20 (134)2:46:11
2Isa HeggedalD 50- (69)2:13:07+3:15
2Jørgen BaklidH 17-20 (104)2:32:19+12:26
3Tove HeimdalD 50- (69)2:24:15+14:23
3Håvard HågårdH 45- (127)2:37:40+18:30
4Aslak HeimdalH 17-20 (104)2:37:54+18:01
6Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (162)2:06:16+9:49
7Johanne StorhaugD 11-12 (113)1:53:19+43:24
8Mari Landro SvingheimD 17-20 (134)3:05:59+19:48
9Hanna SpangbergD 11-12 (113)2:00:55+51:00
9Thea Sildnes BaklidD 17-20 (134)3:07:15+21:04
10Maiken Økern HågårdD 17-20 (134)3:07:24+21:13
14Anniken RanvikD 17-20 (134)3:19:45+33:34
16Mette SpangbergD 45- (107)3:37:44+1:31:48
20Annette Bjørnås KrogstieD 17-20 (134)3:45:20+59:09
21Thea LandD 17-20 (134)3:55:10+1:08:59
24Hedda SpangbergD 15-16 (162)2:42:08+45:41
24Reno PapeH 13-14 (190)2:18:13+49:28
28Hans Jørgen KrogstieH 50- (157)4:20:29+2:18:41
29Nora Småge HilsenD 15-16 (162)2:57:54+1:01:27
31Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (149)2:55:58+1:13:11
36Vetle Lysaker NorbomH 15-16 (184)3:31:48+1:35:15
Bente VasshaugC-Åpen (65)brutt
Line BjørnåsB-Åpen (141)brutt
Anne-Sofie LyshedenB-Åpen (141)brutt
Morten Herman VogtB-Åpen (141)brutt
Joar GjerdålA-Åpen (149)brutt
Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (113)brutt
Tiril KihleD 15-16B (19)brutt
Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-20 (134)brutt
Anette JuveliD 21- (50)brutt
Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (133)brutt
Jonas Sommerstad JuveliH 21- (169)brutt
Kjell Petter SmågeH 45- (127)brutt
Veslemøy SolbergD 45AK (41)brutt
Julie Økern HågårdN-åpen (277)brutt
Eirik KihleN-åpen (277)brutt
Rikke KihleN-åpen (277)brutt
Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (277)brutt
Mone Småge-HilsenD -10 (58)brutt
Jonatan Herman Lysheden-VogtH -10 (67)brutt

Kristiansand OK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marius PyttenH 17-20 (104)2:19:53
3Glenn Ager-WickH 60- (79)2:07:12+20:00
3Thorbjørn VærpH 45AK (46)2:09:27+33:29
5Øystein HalvorsenH 65- (66)2:17:09+19:50
7Linn Carina DalandD 17-A kort (75)3:04:33+1:08:50
8Petter Marki ErichsenH 21- (169)2:56:50+29:36
9Brage TakleH 15-16 (184)2:08:54+12:21
Katrine HalvorsenC-Åpen (65)brutt
Erlend HauklandC-Åpen (65)brutt
Camilla AasrumA-Åpen (149)brutt
Harald EikA-Åpen (149)brutt
Maria KostølD 13-14 (149)brutt
Sara StrayD 15-16B (19)brutt
Benedicte Hald BjørgumD 17-A kort (75)brutt
Silje BøenD 17-A kort (75)brutt
Christiane Ruud BøckmanD 17-20 (134)brutt
Målfrid KonstD 45- (107)brutt
Ragnhild HaldD 55- (31)brutt
Lars KostølH 11-12 (133)brutt
Fredrik PyttenH 13-14 (190)brutt
Ole KostølH 17-A kort (72)brutt
Marius AurebekkH 17-20 (104)brutt
Vetle Elias LynnebakkenH 17-20 (104)brutt
Kristian PyttenH 17-20 (104)brutt
Henrik Svaland AasH 21- (169)brutt
Ørjan Svaland AasH 21- (169)brutt
Christian BøenH 21- (169)brutt
Sebastian DalandH 21- (169)brutt
Stig DalsørenH 21- (169)brutt
Gaute FriestadH 21- (169)brutt
Matias Hodne HanischH 21- (169)brutt
Morten JørgensenH 21- (169)brutt
Håvar Birkeland StormoenH 21- (169)brutt
Ernst PyttenH 45- (127)brutt
Fred-Arne SivertsenH 50- (157)brutt
Jon BjørgumH 55- (126)brutt
Jack BjørnsenH 60- (79)brutt
John HansenH 60- (79)brutt
Dag MoeH 65- (66)brutt
Sanna Aasrum NilsenN-åpen (277)brutt
Frida HauklandN-åpen (277)brutt
Tobias TøråN-åpen (277)brutt
Sereina SnerthammerD -10 (58)brutt

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ragnar HillestadH 70- (89)2:14:01+14:31
7Kristin Melby JacobsenD 15-16 (162)2:09:42+13:15
23Eline SchervenD 15-16 (162)2:41:36+45:09
Geir JacobsenA-Åpen (149)brutt

Larvik OK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Elin BjervaD 40- (30)2:13:28
1Kristin HjortlandD 45AK (41)2:50:03
3Lise LevyD 75- (18)4:42:13+1:48:41
3Jørn SundbyH 40- (63)2:51:04+18:02
5Celine Vik OlsenD 17-B (85)2:21:09+23:21
6Maren Sofie FremstadD 11-12 (113)1:39:36+29:41
6Inger Anette Vik OlsenD 17-B (85)2:22:35+24:47
7Kåre ThorbjørnsenH 70- (89)2:47:34+48:04
8Henrik Kaupang LyeH 13-14 (190)1:48:51+20:06
10Iver RingheimH 15-16 (184)2:08:57+12:24
11Per Olav GulbrandsenH 50- (157)2:32:16+30:28
13Tom KristensenH 45- (127)3:34:46+1:15:36
21Ole Edvard HjortlandH 50- (157)2:55:21+53:33
27Iril RingheimD 13-14 (149)2:39:48+57:01
30Ida Sofie HjortlandD 15-16 (162)3:00:41+1:04:14
Asgeir FremstadA-Åpen (149)brutt
Turid Zagar NesA-Åpen (149)brutt
Thelma BrathagenD 11-12 (113)brutt
Agathe BrathagenD 13-14 (149)brutt
Linda BrathagenD 17-B (85)brutt
Heidi EriksenD 17-B (85)brutt
Line Kaupang LyeD 17-N (9)brutt
Andrine Harriet FremstadD 17-20 (134)brutt
Ingrid UndstadD 45- (107)brutt
Gerd LangsethD 70- (49)brutt
Kristian Kaupang LyeH 11-12 (133)brutt
Asbjørn BrathagenH 17-B (54)brutt
Torstein LyeH 17-B (54)brutt
Inge RingheimH 50- (157)brutt
Tor Eivind EdvardsenH 75- (54)brutt
Christopher David EriksenN-åpen (277)brutt
Ana Zagar NesN-åpen (277)brutt
Ingvild RingheimD -10 (58)brutt

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Martine SkjelsvikD 15-16 (162)brutt

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hanne FredheimB-Åpen (141)brutt
Brynjar FredheimA-Åpen (149)brutt
Stian LillegårdH 17-N (7)brutt

Loko Liberec

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jakub PeterkaH 13-14 (190)1:38:19+9:34
4Maruska BradacovaC-Åpen (65)3:44:17+38:58
10Stanislav BradacH 45- (127)3:08:15+49:05
19Vojtech PeterkaH 21- (169)4:08:07+1:40:53
Petr MelicharH 17-20 (104)brutt
Vojtech MelicharH 21- (169)brutt
Josef PeterkaH 70- (89)brutt

Marnardal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Lars Peder VaajeH 55- (126)2:38:56+37:21
Arild BjørkenesH 17-C (38)brutt

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Kristoffer LerliH 13-14 (190)1:57:59+29:14
17John LerliH 55- (126)3:35:46+1:34:11

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Axel Juell TheisenH 55- (126)2:39:29+37:54

Mosmeridian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Nikolay SytovH 45- (127)2:52:27+33:17

Måren OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hege Rønning JohansenD 17-B (85)2:10:37+12:49
2Aase Tove GoldenD 75- (18)4:02:01+1:08:29
2Unni Dirro BøhlerengenD 80- (18)2:49:36+2:56
3Stein TurtumøygardH 65- (66)2:14:50+17:31
4Kine DirroD 21- (50)3:49:23+50:58
4Tormod StrandH 55- (126)2:20:54+19:19
5Gro Hege LudvigsenD 55- (31)2:57:02+1:01:41
10Kirsten AaslundD 17-A kort (75)4:18:17+2:22:34
11Lars Rønning JohansenH 17-A kort (72)2:42:50+52:09
15Linn Mei WaalerD 17-20 (134)3:23:07+36:56
31Simen Rønning JohansenH 13-14 (190)2:52:51+1:24:06
33Noor Dirro-HeluD 15-16 (162)3:22:43+1:26:16
Linnea RustadN-åpen (277)fullført
Luciana Maria SvadsD 15-16 (162)brutt
Carmen DirroD 17-A kort (75)brutt
Tove StrandD 50- (69)brutt
Jørgen Rønning JohansenN-åpen (277)brutt
Mattias Rønning JohansenN-åpen (277)brutt

Namsos OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gunn Mariken BjervaA-Åpen (149)brutt

Natthauken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ole Grini JohansenH 17-A kort (72)brutt

Nesbyen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Therese BotnenD 17-C (60)brutt
Vidar BotnenH 55- (126)brutt

Neverfjord IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tiril Markussen PrydzN-åpen (277)fullført
Peter PrydzC-Åpen (65)brutt

Nittedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Monica TrøanB-Åpen (141)brutt
Hans TrøanA-Åpen (149)brutt
Arthur BrunborgH 15-16 (184)brutt
Herman BrunborgH 17-20 (104)brutt
Rune BrunborgH 40- (63)brutt
Ole Jakob TrøanN-åpen (277)brutt
Lauritz BrunborgH -10 (67)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Knut Roar Rukke GjeitsundC-Åpen (65)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Peter SvenningC-Åpen (65)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sigurd AssevB-Åpen (141)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sondre AksnesB-Åpen (141)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristin EegB-Åpen (141)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andreas SævigA-Åpen (149)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Julie BøbelA-Åpen (149)2:22:17+1:51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Fredrik JomaasA-Åpen (149)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Torgeir AletiA-Åpen (149)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trygve WatneA-Åpen (149)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrA-Åpen (149)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hennie EriksenN-åpen (277)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sara IsaksenN-åpen (277)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD -10 (58)brutt

Notodden OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Synne SandvenD 13-14 (149)1:43:59+1:12
6Rune EngehultH 50- (157)2:25:14+23:26
7Rune Kristian MorkH 17-A kort (72)2:33:15+42:34
7Sveinung RekaaH 65- (66)2:22:36+25:17
8Kristin SandvenD 45- (107)2:38:14+32:18
8Rasmus EngehultH 11-12 (133)1:26:16+19:10
16Ingeborg HovdefjordD 13-14 (149)2:13:11+30:24
18Emma EngehultD 15-16 (162)2:35:14+38:47
30Ada Othilie Dahl BorkamoD 13-14 (149)2:52:48+1:10:01
Kristian MorkN-åpen (277)fullført
Jon Lars HovdejordB-Åpen (141)brutt
Anne Carine Dahl BorkamoD 17-A kort (75)brutt
Randi MorkD 17-A kort (75)brutt
Mia EngehultD 17-B (85)brutt
Mone NastadD 40- (30)brutt
Heidi SchatvetD 55- (31)brutt
Erling Dahl BorkamoH 17-A kort (72)brutt
Sondre KvisliH 21- (169)brutt
Vebjørn KvisliH 21- (169)brutt
Harald KvisliH 55- (126)brutt
Hugo ChristensenH 65- (66)brutt
Tuva Dahl BorkamoN-åpen (277)brutt
Eira MorkN-åpen (277)brutt
Sondre Dahl BorkamoH -10 (67)brutt

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Aurora FossøyD 21- (50)3:57:40+59:15
7Anders Felde OlaussenH 21- (169)2:56:17+29:03
Synne FossøyA-Åpen (149)brutt
Marit NerstenA-Åpen (149)brutt
Anne Willkommen EikenD 17-20 (134)brutt
Tobias KristensenH 17-20 (104)brutt
Mads FornesH 21- (169)brutt
Audun HeimdalH 21- (169)brutt
Arne Johannes LøkkenH 21- (169)brutt

Nydalens SK

76 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (113)1:09:55
1Helena HalvorsenD 11-12N (16)51:32
1Inga Skaarer WiklundD 13-14 (149)1:42:47
1Oda ScheeleD 15-16 (162)1:56:27
1Sondre Ruud BråtenH 17-A kort (72)1:50:41
2Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (190)1:34:11+5:26
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (184)1:58:39+2:06
2Anders NordbergH 21- (169)2:27:50+0:36
3Nicole RagvinD 21- (50)3:27:31+29:06
3Teodor Mo HjelsethH 15-16 (184)2:00:06+3:33
3Bojan BlumensteinH 21- (169)2:40:53+13:39
4Astrid Christina EspedalB-Åpen (141)2:30:04+5:51
4Kari MadslienD 50- (69)2:26:18+16:26
4Lars HalvorsenH 17-A kort (72)1:57:46+7:05
4Håvard HagaH 21- (169)2:43:51+16:37
5Maja Mo HjelsethD 13-14 (149)1:44:29+1:42
5Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (107)2:30:31+24:35
5Axel AaldeH 13-14 (190)1:41:11+12:26
7Tobias EspedalH 15-16 (184)2:05:26+8:53
9Marte Madslien BakkenD 15-16 (162)2:16:03+19:36
10Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (162)2:21:39+25:12
11Eskil HafskjoldH 11-12 (133)1:36:57+29:51
12Ada WulfsbergD 17-20 (134)3:15:53+29:42
12Kasper Bakken UlsethH 15-16 (184)2:10:13+13:40
12Per Hermann KrøgerH 60- (79)2:58:06+1:10:54
13Marie ScheeleD 13-14 (149)2:06:33+23:46
13Gaute BerganH 15-16 (184)2:11:30+14:57
15Elise HafskjoldD 45- (107)3:17:20+1:11:24
15Kjetil EspedalH 50- (157)2:45:49+44:01
17Per Ola UlsethH 50- (157)2:51:41+49:53
18Mari AarsethD 13-14 (149)2:15:17+32:30
18Ottar WiklundH 21- (169)4:04:17+1:37:03
23Eirik Frydenlund NorlingH 13-14 (190)2:14:49+46:04
26Elise Wærp HaugeD 15-16 (162)2:49:00+52:33
26Rolf Andreas BergH 15-16 (184)2:46:41+50:08
28Frida SolsrudD 15-16 (162)2:55:56+59:29
29Tiril Ebon EspedalD 13-14 (149)2:50:24+1:07:37
29Jonas AarsethH 15-16 (184)2:53:48+57:15
34Elias StubberudH 15-16 (184)3:18:44+1:22:11
Filip HalvorsenN-åpen (277)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (277)fullført
Johanne Ragvin RystadN-åpen (277)fullført
Helene ScheeleD -10 (58)47:02
Sondre HafskjoldH -10 (67)1:01:39
Åse Marit R.KorenC-Åpen (65)brutt
Rolf BergB-Åpen (141)brutt
Sjur LangedalB-Åpen (141)brutt
Tore KjølsethA-Åpen (149)brutt
Hanne NøvikA-Åpen (149)brutt
Dag Olav RønningA-Åpen (149)brutt
Peer StiansenA-Åpen (149)brutt
Jørgen WulfsbergA-Åpen (149)brutt
Marie SaugestadD 13-14 (149)brutt
Ingrid SkaarerD 17-B (85)brutt
Anne M Hausken NordbergD 21- (50)brutt
Else Kari Nordli ScheeleD 45- (107)brutt
Anne DahlD 50- (69)brutt
Monica Tørnqvist HaldenD 50- (69)brutt
Theo Ring GiskeH 15-16 (184)brutt
Petter HalvorsenH 17-A kort (72)brutt
Øystein Rønning StrandH 17-B (54)brutt
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (104)brutt
Eirik Langedal BreivikH 21- (169)brutt
Halvor SaunesH 21- (169)brutt
Gard LindsethH 40- (63)brutt
Rune RystadH 40- (63)brutt
Runar HafskjoldH 45- (127)brutt
Esten KorenH 45- (127)brutt
Vegard HaldenH 50- (157)brutt
Rune ScheeleH 50- (157)brutt
Geir O. RønningH 55- (126)brutt
Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (277)brutt
Samuel LindsethN-åpen (277)brutt
Simen TrøanN-åpen (277)brutt
Mathilde Rekkertbø KorenD -10 (58)brutt
Ella Steinberg-HalvorsenD -10 (58)brutt

Oddersjaa SSK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Tor Svein LangåsH 70- (89)3:51:31+1:52:01
23Jon Terje EkelandH 50- (157)3:05:53+1:04:05
Janne BjorvandA-Åpen (149)brutt
Ingvild MyklandA-Åpen (149)brutt
Anne Marie EkelandD 17-B (85)brutt
Sigrid EkelandD 17-20 (134)brutt
Tone WigemyrD 21- (50)brutt
Elin Glad BalchenD 65- (17)brutt
Einar EkelandH 17-20 (104)brutt
Frank Glad BalchenH 65- (66)brutt
Martin BalchenN-åpen (277)brutt
Ask BjorvannN-åpen (277)brutt
Ingrid MyklandN-åpen (277)brutt
Brage BjorvandH -10 (67)brutt

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Roy GjerdingH 60- (79)3:06:55+1:19:43
Harald WibyeH 75- (54)brutt

OK Silsand

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håvard Krey HansenH 21- (169)brutt
Svein Harald HansenH 60- (79)brutt

OK Skeidi

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari BjaadalD 17-N (9)1:36:03
2Hanne HerumD 60- (27)2:23:29+2:28
2Helge GisholtH 50- (157)2:02:46+0:58
2Arve GlittumH 60- (79)1:52:21+5:09
3Ketil OplandH 17-C (38)2:56:11+1:07:06
4Anne-Marie BrekkeD 17-C (60)2:37:28+36:58
4Tirill Liby SeipD 80- (18)4:12:04+1:25:24
11Inge GlittumH 55- (126)2:37:31+35:56
12Hilde Gunn HellenesD 17-B (85)3:16:35+1:18:47
13Birk Bjaadal WinbergH 11-12 (133)1:40:56+33:50
14Pål WinbergH 45- (127)3:46:51+1:27:41
18Blu William OplandH 11-12 (133)1:58:16+51:10
18Arild RørholtH 55- (126)3:51:57+1:50:22
Anne Marie Koren HalvorsenC-Åpen (65)brutt
Ine Bjaadal WinbergD 13-14 (149)brutt
Heidi HerumD 17-B (85)brutt
Gro PedersenD 55- (31)brutt
Tonny LindquistD 60- (27)brutt
Øivind PedersenH 17-C (38)brutt
Øyvind FlaattenH 50- (157)brutt
Morten AndresenH 55- (126)brutt
Tron SolbergH 60- (79)brutt

OK Sør

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Gudveig JørundlandD 80- (18)3:29:57+43:17
4Einar JørundlandH 80- (29)3:33:04+1:15:20
9Bjørn A. SchouH 70- (89)3:15:50+1:16:20
11Solveig SchouD 17-B (85)3:15:28+1:17:40
Siri CowardC-Åpen (65)brutt
Heidi Fidje AndersenB-Åpen (141)brutt
Mari CowardB-Åpen (141)brutt
Morten CowardA-Åpen (149)brutt
Stein CowardA-Åpen (149)brutt
Mads Wendel ScheieH 17-B (54)brutt
Stein-Erik ScheieH 55- (126)brutt
Vidar Georg YdseH 55- (126)brutt
Magne MoyH 70- (89)brutt

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Onno VerberneH 55- (126)2:22:03+20:28
8Ingrid RavnanD 50- (69)2:49:54+40:02

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Stig Arild HaugskottH 75- (54)3:04:35+1:05:37
8Øistein ÅsmulH 70- (89)2:50:06+50:36
9Eskil ÅsmulH 45- (127)3:06:28+47:18

OL Tønsberg og omegn

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Jarle EikelandH 17-C (38)1:49:05
3Karin EriksenB-Åpen (141)2:25:14+1:01
4Stig HjelsethH 17-C (38)3:01:29+1:12:24
6Mathea GløersenD 13-14 (149)1:44:35+1:48
12Jakob HjelsethH 17-20 (104)3:12:09+52:16
14Odd Harald NilsenH 17-A kort (72)3:28:30+1:37:49
20Maria GrovanD 13-14 (149)2:17:56+35:09
22Julie EikelandD 17-20 (134)4:18:45+1:32:34
31Lerke HjelsethD 15-16 (162)3:12:20+1:15:53
Linnea EvensenB-Åpen (141)brutt
Karl MikkelsenB-Åpen (141)brutt
Kristin MikkelsenB-Åpen (141)brutt
Trond EvensenA-Åpen (149)brutt
Wilma EvensenD 11-12 (113)brutt
Mathilde Stordal AalerudD 11-12N (16)brutt
Else StordalD 17-C (60)brutt
Sondre EvensenH 15-16 (184)brutt
Børre GrovanH 17-C (38)brutt
Andreas StenerudH 21- (169)brutt
Hans StordalH 70- (89)brutt

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Arnstein DaleH 45AK (46)2:14:26+38:28
9Inger SvalandD 17-B (85)2:35:08+37:20
16Magnus Svaland DaleH 11-12 (133)1:52:23+45:17

OLG Regio Olten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Max MoosbergerH 70- (89)2:27:08+27:38
Ester MoosbergerC-Åpen (65)brutt

Oppsal Orientering

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (149)1:43:50+1:03
2Morten MoslandH 45AK (46)1:37:47+1:49
7Ane Sofie KroghD 17-20 (134)3:04:41+18:30
7Arild AndersenH 45AK (46)2:26:48+50:50
8Tina KallesonD 15-16 (162)2:14:19+17:52
9Arnhild KroghD 45- (107)2:39:22+33:26
10Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (113)2:04:53+54:58
11Elin KallesonD 45- (107)2:56:26+50:30
12Katrine Bjordal VegganD 13-14 (149)1:58:55+16:08
28Jakob A. GjedeboH 13-14 (190)2:30:51+1:02:06
Heidi BjordalA-Åpen (149)brutt
Marit ValaA-Åpen (149)brutt
Snorre VegganA-Åpen (149)brutt
Marie Bjordal VegganD 11-12 (113)brutt
Amélie AamodtD 15-16 (162)brutt
Jonas KroghH 13-14 (190)brutt
Bo Utseth BøhlerengenH 15-16B (8)brutt
Olav Johannes DeelstraH 21- (169)brutt
Kristoffer Fiane PedersenH 21- (169)brutt
Eilert AamodtH 45- (127)brutt
Boye Dirro BøhlerengenH 45- (127)brutt
Roar PedersenH 55- (126)brutt

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Guttorm L EggeH 50- (157)2:33:58+32:10
Audrun UtskarpenD 21- (50)brutt

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Tony HalsallH 17-B (54)2:17:28+18:45
5Eiliv Bjarne LønningenH 17-B (54)2:34:08+35:25
Ove KjetsåH 17-B (54)brutt

Porsgrunn OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eli Marie WiigD 55- (31)2:10:32+15:11
4Kay JørgensenH 70- (89)2:15:51+16:21
5Hilde Kristine RosenvoldD 50- (69)2:29:28+19:36
9Magne KlovningH 75- (54)3:21:07+1:22:09
10Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (104)3:07:33+47:40
10Egil RonæssH 75- (54)3:48:22+1:49:24
21Hans-Petter EikedalenH 21- (169)4:52:39+2:25:25
Torben EikedalenN-åpen (277)fullført
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (277)fullført
Dea EikedalenD -10 (58)3:00:40
Solan EikedalenH -10 (67)2:07:13
Alexandra WennerstrandB-Åpen (141)brutt
Kari Aarhus KinnD 35- (7)brutt
Mona HolteD 40- (30)brutt
Janne LarsenD 45- (107)brutt
Inger Marie JohanssonD 65- (17)brutt
Gun Inger JørgensenD 70- (49)brutt
Eli KlovningD 70- (49)brutt
Ellen MathisenD 80- (18)brutt
Håvard SkriubakkenH 17-20 (104)brutt
Henrik WennerstrandH 35- (5)brutt
Magnus Aarhus KinnH 40- (63)brutt
Truls FjeldstadH 45- (127)brutt
Jørn LangerudH 45- (127)brutt
Jan GatevoldH 50- (157)brutt
Jon SkriubakkenH 50- (157)brutt
Ole JohanssonH 65- (66)brutt
Atle RemmeH 65- (66)brutt
Håkon Aarhus KinnN-åpen (277)brutt
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (277)brutt
Anne Lise RonæssN-åpen (277)brutt
Arvid WennerstrandN-åpen (277)brutt

Raumar Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Håvard EikH 13-14 (190)2:45:55+1:17:10
Kristine Eide RappD 17-20 (134)brutt
Hedda SkatvedtD 17-20 (134)brutt
Gaute FosstveitH 15-16 (184)brutt
Øistein Fagerli NæssH 17-20 (104)brutt
Anders HorveiH 17-20 (104)brutt
Pål Kogstad NæssH 50- (157)brutt
Øystein RappH 50- (157)brutt

Ringerike OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helge RevhaugH 70- (89)1:59:30
2Monica BerglundD 40- (30)2:29:34+16:06
12Lars BerglundH 45- (127)3:11:06+51:56
21Rasmus BerglundH 13-14 (190)2:08:57+40:12
22Mikkel BerglundH 15-16 (184)2:41:31+44:58
Jan Rune PaulsenH 45- (127)brutt

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Jan Petter LandeH 55- (126)2:38:21+36:46

Røyken OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Hege Holth RekaaD 21- (50)4:11:00+1:12:35
14Knut Sveinung Holth RekaaH 21- (169)3:13:22+46:08
Kristin SletnerD 17-A kort (75)brutt
Solveig SletnerD 17-A kort (75)brutt
Line Drange RuudD 21- (50)brutt
Henrik Drange RuudH 21- (169)brutt
Tom SletnerH 75- (54)brutt
Signe Drange RuudN-åpen (277)brutt

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Øivind FadumH 65- (66)brutt

Sandefjord OK

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Gøran BjørkC-Åpen (65)3:05:19
1Mariann Øren ArvesenA-Åpen (149)2:20:26
1Tiri RebårdD 55- (31)1:55:21
1Trond GjelstadH 50- (157)2:01:48
2Oddvar GjelstadH 80- (29)2:19:36+1:52
4Benjamin GjoneH 13-14 (190)1:39:22+10:37
4Knut GjoneH 17-B (54)2:32:31+33:48
5Cornelius BjørkH 15-16 (184)2:03:00+6:27
13Daniella GjoneD 11-12 (113)2:11:18+1:01:23
15Gabriel GjoneH 13-14 (190)2:02:40+33:55
17Theodor BjørkH 13-14 (190)2:04:37+35:52
17Jo Børre EikåsH 45- (127)4:09:50+1:50:40
20Stine ArntzenD 45- (107)4:02:06+1:56:10
25Trond FossH 50- (157)3:46:31+1:44:43
26Brage EikåsH 13-14 (190)2:26:47+58:02
32Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (162)3:22:30+1:26:03
Sindre FurlandH -10 (67)1:02:10
Ragne KlavenesD 11-12 (113)brutt
Ingeborg EikåsD 13-14 (149)brutt
Linn StrømD 13-16C (21)brutt
Lise StrømD 13-16C (21)brutt
Kari Hasaas KlavenesD 17-A kort (75)brutt
Sigrun GjoneD 17-C (60)brutt
Mai Britt BjørkD 45- (107)brutt
Anne Berit BredholtD 50- (69)brutt
Kari ChristiansenD 50- (69)brutt
Hilde KløvstadD 50- (69)brutt
Astrid GjelstadD 70- (49)brutt
Anders KlavenesH 13-14 (190)brutt
Jonas EikåsH 15-16 (184)brutt
Einar KlavenesH 45- (127)brutt
Oskar KaaløyH 50- (157)brutt
Kjetil KløvstadH 55- (126)brutt
Josephine Lin BjørkN-åpen (277)brutt
Karen KlavenesN-åpen (277)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

78 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Roar Fjermestad EieB-Åpen (141)2:24:13
1Mette WathneD 17-B (85)1:57:48
1Vegard PeikliH 45- (127)2:19:10
1Magnus LandstadH 45AK (46)1:35:58
2Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (113)1:22:10+12:15
2Jone ValdalH 11-12 (133)1:08:04+0:58
2Ole Morten ThingbøH 17-B (54)2:10:43+12:00
4Alva ChristiansenD 11-12 (113)1:34:07+24:12
4Signe OttesenD 45AK (41)2:57:44+7:41
5Bente Fjermestad-EieB-Åpen (141)2:44:40+20:27
5Åsa ChristiansenD 17-C (60)3:13:26+1:12:56
5Ragnhild RichterD 40- (30)4:02:04+1:48:36
6Ingunn Anda HaugD 17-A kort (75)2:47:05+51:22
7Geir BjaanesH 55- (126)2:22:27+20:52
7Randi RothD 45AK (41)5:06:54+2:16:51
8Bjørnar André HaugH 45- (127)2:58:13+39:03
9Gezien JongenburgerB-Åpen (141)3:18:52+54:39
9Markus RichterH 13-14 (190)1:51:07+22:22
10Lene Elise Wathne ThingbøB-Åpen (141)3:26:15+1:02:02
10Torill AndersenD 50- (69)3:37:46+1:27:54
10Bjørnar PeikliH 13-14 (190)1:51:32+22:47
10Gisle WathneH 50- (157)2:31:47+29:59
11Mari RichterD 11-12 (113)2:08:42+58:47
11Kaja PeikliD 13-14 (149)1:58:08+15:21
12Eirik WathneH 11-12 (133)1:38:30+31:24
12Sigurd R. OftedalH 21- (169)3:11:03+43:49
13Kalle JongenburgerH 13-14 (190)1:59:24+30:39
14Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (133)1:41:18+34:12
14Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (190)2:00:36+31:51
15Sveinung SvebestadH 55- (126)3:06:53+1:05:18
17Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (113)2:27:46+1:17:51
20Ingrid Karoline MølstreD 11-12 (113)3:44:02+2:34:07
20Jomar Halvorsen SætreH 11-12 (133)1:59:34+52:28
21Arild Pfluger HundeideH 11-12 (133)2:08:47+1:01:41
22Rune ChristiansenH 50- (157)3:00:39+58:51
23Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (149)2:29:15+46:28
23Arnfinn SolheimH 11-12 (133)2:29:53+1:22:47
25Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (190)2:20:45+52:00
26Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (149)2:37:42+54:55
33Thomas ValdalH 15-16 (184)3:13:25+1:16:52
Helene Pfluger HundeideN-åpen (277)fullført
Lars OftedalN-åpen (277)fullført
Sindre WathneN-åpen (277)fullført
Ingeborg Roth AarskogD -10 (58)1:53:46
Frida RichterD -10 (58)1:50:26
Magnus HaugH -10 (67)1:10:49
Vebjørn OftedalH -10 (67)1:16:52
Emil Wathne ThingbøH -10 (67)2:21:29
Aslak WathneH -10 (67)3:16:38
Tuva ChristiansenC-Åpen (65)brutt
Annabell PflugerC-Åpen (65)brutt
Berit SolheimC-Åpen (65)brutt
Cecilie HiorthB-Åpen (141)brutt
Jon MyklatunB-Åpen (141)brutt
Gunhild OftedalB-Åpen (141)brutt
Jarl ValdalB-Åpen (141)brutt
May Bente ValdalB-Åpen (141)brutt
Helge HundeidA-Åpen (149)brutt
Peder SolheimA-Åpen (149)brutt
Synnøve WestermoenA-Åpen (149)brutt
Marte Roth AarskogD 13-14 (149)brutt
Kaja Hiorth MyklatunD 13-16C (21)brutt
Kristel HalvorsenD 17-C (60)brutt
Anja VistnesD 17-C (60)brutt
Ane OftedalD 40- (30)brutt
Thord SolheimH 11-12 (133)brutt
Stian HaugvaldstadH 13-14 (190)brutt
Omund Thu LandstadH 13-14 (190)brutt
Ola Wathne ThingbøH 13-14 (190)brutt
Kim RichterH 40- (63)brutt
Tom FurlandH 45- (127)brutt
Geir HaugvaldstadH 45AK (46)brutt
Andreas SolengN-åpen (277)brutt
Ine Wathne ThingbøN-åpen (277)brutt
Sjur UndheimN-åpen (277)brutt
Tuva Halvorsen SætreD -10 (58)brutt
Torkel Hiorth MyklatunH -10 (67)brutt
Trym UndheimH -10 (67)brutt

Sauda Orienteringsklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sven StielstraH 15-16B (8)2:27:13+8:19
5Jarle SolbakkenH 40- (63)3:24:24+51:22
Sander StielstraB-Åpen (141)brutt
Julie Vikeså SolbakkenD 11-12 (113)brutt
Alise Vikeså SolbakkenD 13-14 (149)brutt
Vanessa VenemaD 17-B (85)brutt
Eskil StielstraH 13-14 (190)brutt
Järvi StielstraH 13-14 (190)brutt
Herman Bakkane FolgerøH 15-16 (184)brutt
Lars FolgerøH 40- (63)brutt
Liv Jorunn Bakkane FolgerøN-åpen (277)brutt
Oliver Bakkane FolgerøN-åpen (277)brutt
Anne Vikeså SolbakkenN-åpen (277)brutt
Sofie Vikeså SolbakkenN-åpen (277)brutt

Silkeborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lars Ole Dahl LarsenH 75- (54)brutt

Skien OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Gaute NysæterH 11-12 (133)1:20:04+12:58
Hilde Ekeberg FliidC-Åpen (65)brutt
Brede Ekeberg FliidB-Åpen (141)brutt
Eilef LandsverkA-Åpen (149)brutt
Harald OmlandA-Åpen (149)brutt
Turid VongraveA-Åpen (149)brutt
Vilde Aakre LeistadD 11-12 (113)brutt
Gry AakreD 17-B (85)brutt
Rita RaastadD 17-C (60)brutt
Halfrid WaageD 17-C (60)brutt
Grete S B HoviD 60- (27)brutt
Kristian Ekeberg FliidH 11-12 (133)brutt
Leif Håkon LeistadH 17-B (54)brutt
Skjalg NysæterH 17-20 (104)brutt
Gisle NysæterH 45- (127)brutt
Espen RaastadH 55- (126)brutt
Harald HoviH 60- (79)brutt
Peter Preben PrebensenH 65- (66)brutt
Kjell DolvaH 70- (89)brutt
Trude NysæterD 45AK (41)brutt
Endre Aakre LeistadH -10 (67)brutt

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Frode ØdegårdstuenH 50- (157)2:52:08+50:20
Wenche BrobakkenB-Åpen (141)brutt
Aurora Sabela BrobakkenN-åpen (277)brutt

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Christian FrøydH 45- (127)brutt

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Markus Andersen KaarvaagH 11-12N (9)brutt

Stavanger Orienteringsklubb

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Turid NystrømD 70- (49)2:13:38+21:07
2Kjetil WirakH 55- (126)2:05:36+4:01
3Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (162)2:03:14+6:47
3Gry Vikhamar ThengsD 70- (49)2:34:35+42:04
3Stein Arne OlsenH 50- (157)2:04:43+2:55
4May MelingD 60- (27)2:57:49+36:48
6Haldis GlendrangeD 70- (49)2:46:46+54:15
6Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (190)1:41:26+12:41
6Svein GlendrangeH 70- (89)2:27:27+27:57
9Peter SæbbøH 11-12 (133)1:29:02+21:56
10Wenche Margrethe SæbbøD 45- (107)2:47:55+41:59
20Martin BlystadH 21- (169)4:44:33+2:17:19
24Pål BårdsenH 50- (157)3:28:33+1:26:45
26Jørgen NilsenH 50- (157)4:05:26+2:03:38
Lars Nicolay BassoC-Åpen (65)brutt
Arne KarlsenA-Åpen (149)brutt
Tone Cecilie NystrømD 45- (107)brutt
Espen KarlsenH 21- (169)brutt
Øystein AmundrudH 45- (127)brutt
Jone SæbbøH 45- (127)brutt
Jan-Rune Larsen BassoH 50- (157)brutt
Tore KarlsenH 60- (79)brutt
Kjell GjersdalH 80- (29)brutt
Brit Vivian MelingD 45AK (41)brutt

Stokke IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Margareta BrynhildsenD 70- (49)2:38:01+45:30
17Niclas GunnerødH 11-12 (133)1:53:37+46:31
Inger NergaardB-Åpen (141)brutt
Bjørnar OlsrødH 50- (157)brutt
Ragnar Niemi BergH 65- (66)brutt
Lars Martin GjeinH 70- (89)brutt
Runar KittilsenH 70- (89)brutt

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jørgen WesterheimH 15-16B (8)2:18:54
2Kenneth WesterheimH 45- (127)2:27:18+8:08
2Sigvald RobberstadH 75- (54)2:13:12+14:14

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Bjørn W. LudvigsenH 75- (54)2:24:16+25:18
11Geir Holm GundersenH 60- (79)2:52:53+1:05:41
Trine MelheimA-Åpen (149)brutt
Nina Marie UndelandD 21- (50)brutt
Jens WoldH 11-12 (133)brutt
Andreas MelheimH 11-12N (9)brutt
Torbjørn Melheim SvendsenH 11-12N (9)brutt
John Kristian UndelandH 17-20 (104)brutt
Håkon WoldH 45- (127)brutt
Julie WoldN-åpen (277)brutt

SV IHW Alex Berlin

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Maik KurrA-Åpen (149)brutt
Annette LeonhardtD 50- (69)brutt

Sveio OL - Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Astrid SandvikC-Åpen (65)3:23:53+18:34
7Thomas FørdeB-Åpen (141)2:54:14+30:01
13Kristian S. FørdeH 17-A kort (72)3:10:26+1:19:45
Bjørnar S. FørdeB-Åpen (141)brutt

Søgne og Songdalen OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Frank SolåsH 17-N (7)1:40:05
1Jan VærpH 75- (54)1:58:58
6Christina WhiteD 45- (107)2:35:05+29:09
8Vibeke Wold SundeD 17-A kort (75)3:20:24+1:24:41
10Astrid WhiteD 13-14 (149)1:56:22+13:35
11Leiv-Terje ArnevikH 21- (169)3:09:32+42:18
Sigurd Wold  SundeN-åpen (277)fullført
Selma WhiteD 11-12 (113)brutt
Lene Næss BirkelandD 17-B (85)brutt
Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (50)brutt
Elsa-Margrethe BredlandD 70- (49)brutt
Signe HeivollD 70- (49)brutt
Jarl Magnus BergeH 21- (169)brutt
Kjell Erik RøislandH 21- (169)brutt
Svein SundeH 35- (5)brutt
Roy BirkelandH 55- (126)brutt
Reidar HeivollH 60- (79)brutt
Tore BerntsenH 70- (89)brutt
Floke BredlandH 70- (89)brutt
Marte Wold SundeN-åpen (277)brutt

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Mariann ScheiD 45- (107)2:12:05+6:09

Torridal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristin MestadB-Åpen (141)brutt
Else MoeD 17-B (85)brutt
Bente MestadD 60- (27)brutt
Mette MestadD 60- (27)brutt
Oliver Johan Moe SyvertsenH 13-16C (10)brutt
Jostein MoeH 40- (63)brutt

Torvastad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anfinn PaulsenB-Åpen (141)brutt
Tove Vinje PaulsenB-Åpen (141)brutt

Turun Metsänkävijät

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Hannu ArkiH 60- (79)2:24:05+36:53
Eija SulavuoriD 55- (31)brutt

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Guro SchjølbergD 13-14 (149)brutt
Mari Gullbrekken SchjølbergD 45- (107)brutt
Jørgen SchjølbergH 15-16 (184)brutt

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Jostein Svaland DaleH 17-20 (104)2:53:04+33:11
11Even LindaasH 17-20 (104)3:08:27+48:34

Varegg Fleridrett

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Tonje RykkjeD 11-12 (113)1:36:20+26:25
6Mari Strømme LidD 17-20 (134)3:02:02+15:51
6Sverre OttesenH 55- (126)2:22:21+20:46
7Linda RykkjeD 45- (107)2:36:13+30:17
9Stian RykkjeH 17-20 (104)2:54:05+34:12
9Vyacheslav MukhidinovH 21- (169)2:59:00+31:46
13Tora Aasheim NymarkD 17-20 (134)3:18:50+32:39
Truls RagvinskaretC-Åpen (65)brutt
Ingunn MartinsenD 21- (50)brutt
Jostein KvaklandH 21- (169)brutt
Sveinung RykkjeH 45- (127)brutt
Herman RagvinskaretN-åpen (277)brutt
Mikkel RagvinskaretN-åpen (277)brutt

Vegårshei IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anette Fidje BerganD 17-A kort (75)2:18:27+22:44
2Synnøve BråtenD 21- (50)3:03:14+4:49
3Anders VestølH 17-20 (104)2:32:30+12:37
6Arnhild U. BråtenD 50- (69)2:31:03+21:11
8Arild FlatenH 17-A kort (72)2:36:18+45:37
9Andreas SommerfeltH 17-A kort (72)2:39:12+48:31
10Jakob HageliaH 17-A kort (72)2:41:11+50:30
12Jørn BerganH 17-A kort (72)3:09:16+1:18:35
15Olav VestølH 21- (169)3:19:22+52:08
22Olav BerganH 11-12 (133)2:08:53+1:01:47
Eline BerganN-åpen (277)fullført
Emma Smeland NygårdseterA-Åpen (149)brutt
Sten Åge NygårdseterA-Åpen (149)brutt
Julie NærestadD 17-20 (134)brutt
Karine VestølD 17-20 (134)brutt
Jørgen FlatenH 11-12 (133)brutt
Oskar HageliaN-åpen (277)brutt

Verdal OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sigrid Vehus SkjerveD 17-20 (134)2:53:14+7:03
4Martin Vehus SkjerveH 15-16 (184)2:02:11+5:38
7Fredrik Vehus SkjerveH 17-20 (104)2:52:02+32:09
9Ann Sissel VehusD 50- (69)3:17:42+1:07:50
9Vidar SkjerveH 55- (126)2:29:34+27:59
15Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (113)2:15:16+1:05:21
19Stein MarkhusH 50- (157)2:53:58+52:10
25Trude MarkhusD 15-16 (162)2:42:23+45:56

Wing OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Jostein AlvestadH 60- (79)2:13:48+26:36
Mathias BjuganH 21- (169)brutt
Gaute Holck SandbergN-åpen (277)brutt
Tuva Holck SandbergN-åpen (277)brutt

Østmarka OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6June HerredsvelaD 45AK (41)4:50:03+2:00:00
14Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (104)3:36:39+1:16:46
15Ingrid Marie Stubban HygenD 15-16 (162)2:31:05+34:38
15Hans Olav HygenH 45- (127)3:52:48+1:33:38
35Andreas SandernesH 13-14 (190)3:21:22+1:52:37
Sverre SandernesB-Åpen (141)brutt
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 15-16 (162)brutt
Alexandra LinløkkenD 15-16 (162)brutt
Kristin Stubban HygenD 45- (107)brutt
Mathias LinløkkenH 11-12 (133)brutt
Terje LinløkkenH 50- (157)brutt

Øyestad IF allianse

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tonje JohnsenD 13-16C (21)1:40:58+1:41
6Kenneth ÅnonsenH 45AK (46)2:14:41+38:43
7Laila Wiberg JohnsenD 17-B (85)2:23:46+25:58
Geir Inge GjeruldsenH 17-B (54)brutt
Svein Ove GjeruldsenH 17-B (54)brutt
Mariann BjørkliN-åpen (277)brutt

Ålgård Orientering

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Torunn LaugalandD 17-C (60)2:11:02+10:32
3Otilie OftedalD 17-A kort (75)2:20:51+25:08
5Edward SævlandH 17-C (38)3:17:01+1:27:56
6Guro MaudalD 17-C (60)3:17:45+1:17:15
6Bård SkogsholmH 40- (63)3:45:55+1:12:53
8Kristina KleppaD 11-12 (113)1:57:43+47:48
10Ola Magnus LaugalandH 21- (169)3:04:04+36:50
16Lars Sigve OftedalH 21- (169)3:28:41+1:01:27
19Alida OftedalD 13-14 (149)2:15:20+32:33
19Livar OftedalH 11-12 (133)1:59:02+51:56
21Samuel KleppaH 15-16 (184)2:33:04+36:31
Jone BreilandN-åpen (277)fullført
Oskar KleppaN-åpen (277)fullført
Stine KleppaN-åpen (277)fullført
Brage LaugalandN-åpen (277)fullført
Andrine Maudal SævlandN-åpen (277)fullført
Ingrid SkrettingN-åpen (277)fullført
Elvira Maudal SævlandD -10 (58)1:51:54
Maren OftedalD -10 (58)1:39:11
Kurt KleppaB-Åpen (141)brutt
Heidi MartbyD 17-A kort (75)brutt
Henriette NessetD 17-C (60)brutt
Hilde SkrettingD 17-C (60)brutt
Andreas BreilandH 17-A kort (72)brutt
Stig Arild SkrettingH 17-C (38)brutt
Ørjan RavndalH 45- (127)brutt
Vetle LaugalandN-åpen (277)brutt
Alexander Maudal SævlandN-åpen (277)brutt
Jonathan Maudal SævlandN-åpen (277)brutt
Jakob MelbergN-åpen (277)brutt
Ella Nesset RavndalN-åpen (277)brutt
Synne Martby SkogsholmN-åpen (277)brutt
Tirill Martby SkogsholmN-åpen (277)brutt
Sondre SkrettingH -10 (67)brutt

Ås-NMBU Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Idar BrekkeH 50- (157)2:54:35+52:47
Anne NilsenD 45- (107)brutt
Ingrid M. TengeD 50- (69)brutt
Vegard Fiane PedersenH 21- (169)brutt
Gunnar TengeH 55- (126)brutt
Gry Merete OlaisenD 45AK (41)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor