Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

C-Åpen

3 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gøran BjørkSandefjord OK3:05:19
2Mari BremnesGanddal IL3:16:32+11:13
3Astrid SandvikSveio OL - Orientering3:23:53+18:34
4Maruska BradacovaLoko Liberec3:44:17+38:58
Lars Nicolay BassoStavanger Orienteringsklubbbrutt
Agnes BjørkenesHisøy OKbrutt
Marianne BjørkenesHisøy OKbrutt
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)brutt
Siri CowardOK Sørbrutt
Mette Javenes FlaaBirkenes ILbrutt
Hilde Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidibrutt
Katrine HalvorsenKristiansand OKbrutt
Erlend HauklandKristiansand OKbrutt
Kaja HøivoldKongsberg OLbrutt
Mona Dalegård LøkenKongsberg OLbrutt
Kristian MoheimIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Ester MoosbergerOLG Regio Oltenbrutt
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)brutt
Peter PrydzNeverfjord ILbrutt
Åse Marit R.KorenNydalens SKbrutt
Truls RagvinskaretVaregg Fleridrettbrutt
Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAMbrutt
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)brutt
Peter SvenningNOTEAMbrutt
Snøfrid TellesbøHadeland OLbrutt
Sunniva TellesbøHadeland OLbrutt
Bente VasshaugKonnerud ILbrutt
Inger Anne VedåIL Expressbrutt
Sigurd WirstadIL Kollbrutt
Marthe WisløfAsker Skiklubbbrutt

B-Åpen

3 150 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)2:24:13
2Elisabeth Bratland SolbergBø OL2:24:15+0:02
3Karin EriksenOL Tønsberg og omegn2:25:14+1:01
4Astrid Christina EspedalNydalens SK2:30:04+5:51
5Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)2:44:40+20:27
6Steinar HorpestadEgersund OK2:53:01+28:48
7Thomas FørdeSveio OL - Orientering2:54:14+30:01
8Tore RøddeGanddal IL2:57:29+33:16
9Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)3:18:52+54:39
10Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)3:26:15+1:02:02
11Maria Nilsson RøddeGanddal IL3:33:06+1:08:53
Åse Karin AakvikBirkenes ILbrutt
Frode AamodtFet OLbrutt
Sondre AksnesNOTEAMbrutt
Heidi Fidje AndersenOK Sørbrutt
Sigurd AssevNOTEAMbrutt
Rolf BergNydalens SKbrutt
Line BjørnåsKonnerud ILbrutt
Hanne BrendeFossum IFbrutt
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orienteringbrutt
Mari CowardOK Sørbrutt
Miriam DenstadliFly 5 Kampbrutt
Kristin EegNOTEAMbrutt
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt
Bendik FalchFly 5 Kampbrutt
Brede Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Amund FossnesHisøy OKbrutt
Hanne FredheimLillomarka OLbrutt
Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orienteringbrutt
Stine Marie GabrielsenFly 5 Kampbrutt
Stine HeggedalFet OLbrutt
Janne Karine HelmersenFet OLbrutt
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)brutt
Monica HorpestadEgersund OKbrutt
Jon Lars HovdejordNotodden OLbrutt
Mari Reiersen JensenBirkenes ILbrutt
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Audun KjøstvedtIL Høvdingenbrutt
Kurt KleppaÅlgård Orienteringbrutt
Sjur LangedalNydalens SKbrutt
Anne-Sofie LyshedenKonnerud ILbrutt
Kristin MestadTorridal ILbrutt
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)brutt
Inger NergaardStokke ILbrutt
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt
Åsmund  Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt
Anfinn PaulsenTorvastad ILbrutt
Wenche RydningHarstad OLbrutt
Alexander RødstenHeming Orienteringbrutt
Frank SandbergFly 5 Kampbrutt
Sverre SandernesØstmarka OKbrutt
Eskil StenFly 5 Kampbrutt
Sander StielstraSauda Orienteringsklubbbrutt
Ingrid TrøanHadeland OLbrutt
Monica TrøanNittedal OLbrutt
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)brutt
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)brutt
Kristin VatlandFossum IFbrutt
Tove Vinje PaulsenTorvastad ILbrutt
Morten Herman VogtKonnerud ILbrutt
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLbrutt
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaabrutt
Sverre WisløfAsker Skiklubbbrutt
Fredrik WulfbergIL Kollbrutt
Steinar ÅneslandBirkenes ILbrutt

A-Åpen

5 000 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK2:20:26
2Julie BøbelNOTEAM2:22:17+1:51
3Anna-Thekla TonjerElverum OK2:24:59+4:33
4Audun FingarsenElverum OK2:32:42+12:16
5Kamilla LomeHamar OK3:21:38+1:01:12
6Sindre Skeie PettersonEgersund OK3:27:50+1:07:24
Camilla AasrumKristiansand OKbrutt
Torgeir AletiNOTEAMbrutt
Idunn AssevFly 5 Kampbrutt
Jan BartnikAmager Orienteringsklubbrutt
Gunn Mariken BjervaNamsos OLbrutt
Heidi BjordalOppsal Orienteringbrutt
Janne BjorvandOddersjaa SSKbrutt
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILbrutt
Per Clemmet WisløfAsker Skiklubbbrutt
Morten CowardOK Sørbrutt
Stein CowardOK Sørbrutt
Asgeir EdvardsenGøteborg majorna OKbrutt
Harald EikKristiansand OKbrutt
Trond EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt
Synne FossøyNTNUIbrutt
Torill Fougner WisløfAsker Skiklubbbrutt
Brynjar FredheimLillomarka OLbrutt
Asgeir FremstadLarvik OKbrutt
Joar GjerdålKonnerud ILbrutt
Jorunn HadlandEgersund OKbrutt
Thomas HadlandEgersund OKbrutt
Maren Mohagen HansenFreidigbrutt
Karianne HaugeHalden SKbrutt
Øyvind HelmersenFet OLbrutt
Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)brutt
Geir JacobsenLardal OLbrutt
Håkon JendalFossum IFbrutt
Fredrik JomaasNOTEAMbrutt
Styrk KamsvågIL Tyrvingbrutt
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubbbrutt
Tore KjølsethNydalens SKbrutt
Maik KurrSV IHW Alex Berlinbrutt
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringbrutt
Eilef LandsverkSkien OKbrutt
Trine MelheimSturla, IFbrutt
Gun Irene MonsenEgersund OKbrutt
Ingvild MyklandOddersjaa SSKbrutt
Marit NerstenNTNUIbrutt
Emma Smeland NygårdseterVegårshei ILbrutt
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILbrutt
Hanne NøvikNydalens SKbrutt
Torunn OmdalstølenIL Vindbjartbrutt
Harald OmlandSkien OKbrutt
Dag Olav RønningNydalens SKbrutt
Mads Henrik SandnesHope ILbrutt
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)brutt
Ledig StartnrNOTEAMbrutt
Peer StiansenNydalens SKbrutt
Andreas SævigNOTEAMbrutt
Hans TrøanNittedal OLbrutt
Marit ValaOppsal Orienteringbrutt
Snorre VegganOppsal Orienteringbrutt
Erik VieHaugesund IL Orienteringbrutt
Turid VongraveSkien OKbrutt
Trygve WatneNOTEAMbrutt
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)brutt
Margrethe WisløfAsker Skiklubbbrutt
Jørgen WulfsbergNydalens SKbrutt
Turid Zagar NesLarvik OKbrutt

N-åpen

2 160 m, 110 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Eline BerganVegårshei ILfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Jone BreilandÅlgård Orienteringfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Torben EikedalenPorsgrunn OLfullført
Johan Francis EskiltHisøy OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Filip HalvorsenNydalens SKfullført
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)fullført
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaafullført
Oskar KleppaÅlgård Orienteringfullført
Stine KleppaÅlgård Orienteringfullført
Brage LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Kristian MorkNotodden OLfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Vilde PuntervoldEgersund OKfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringfullført
Linnea RustadMåren OKfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Maja Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OKfullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Sanna Aasrum NilsenKristiansand OKbrutt
Martin BalchenOddersjaa SSKbrutt
Ask BjorvannOddersjaa SSKbrutt
Josephine Lin BjørkSandefjord OKbrutt
Jenny BjørkenesHisøy OKbrutt
Mariann BjørkliØyestad IF alliansebrutt
Tuva Dahl BorkamoNotodden OLbrutt
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orienteringbrutt
Erlend Bråten BergeIL Kollbrutt
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKbrutt
Maline DuusIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Christopher David EriksenLarvik OKbrutt
Hennie EriksenNOTEAMbrutt
Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
Anniken FossnesHisøy OKbrutt
Oskar HageliaVegårshei ILbrutt
Nils HagenFossum IFbrutt
Frida HauklandKristiansand OKbrutt
Hermine Sol Heggedal AamodtFet OLbrutt
Ruben M. HellandEgersund OKbrutt
Julie Økern HågårdKonnerud ILbrutt
Sara IsaksenNOTEAMbrutt
Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaabrutt
Eirik KihleKonnerud ILbrutt
Rikke KihleKonnerud ILbrutt
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLbrutt
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLbrutt
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbbrutt
Synne KjernsmoAsker Skiklubbbrutt
Karen KlavenesSandefjord OKbrutt
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKbrutt
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringbrutt
Samuel LindsethNydalens SKbrutt
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILbrutt
Markus M. M. HellandEgersund OKbrutt
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringbrutt
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringbrutt
Jakob MelbergÅlgård Orienteringbrutt
Marte Mollat WirstadIL Kollbrutt
Eira MorkNotodden OLbrutt
Ingrid MyklandOddersjaa SSKbrutt
Eirik NastadAsker Skiklubbbrutt
Maren PettersonEgersund OKbrutt
Merethe PuntervoldEgersund OKbrutt
Herman RagvinskaretVaregg Fleridrettbrutt
Mikkel RagvinskaretVaregg Fleridrettbrutt
Ella Nesset RavndalÅlgård Orienteringbrutt
Mathis RenardKongsberg OLbrutt
Anne Lise RonæssPorsgrunn OLbrutt
Signe Drange RuudRøyken OLbrutt
Jørgen Rønning JohansenMåren OKbrutt
Mattias Rønning JohansenMåren OKbrutt
Gaute Holck SandbergWing OKbrutt
Tuva Holck SandbergWing OKbrutt
Synne Martby SkogsholmÅlgård Orienteringbrutt
Tirill Martby SkogsholmÅlgård Orienteringbrutt
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbbrutt
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbbrutt
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)brutt
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt
Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OKbrutt
Lilly Maria TellnesAsker Skiklubbbrutt
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)brutt
Julie  Trøan HvamstadHadeland OLbrutt
Marie Trøan HvamstadHadeland OLbrutt
Ole Jakob TrøanNittedal OLbrutt
Simen TrøanNydalens SKbrutt
Tobias TøråKristiansand OKbrutt
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)brutt
Astrid Helene VedåIL Expressbrutt
Anders VierliFossum IFbrutt
Rasmus VierliFossum IFbrutt
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLbrutt
Julie WoldSturla, IFbrutt
Ana Zagar NesLarvik OKbrutt
Ingeborg ÅneslandBirkenes ILbrutt

D -10

2 180 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1:37:10
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1:53:46
Dea EikedalenPorsgrunn OL3:00:40
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL2:33:20
Eline KravdalGjø-Vard OL1:47:17
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering1:51:54
Maren OftedalÅlgård Orientering1:39:11
Astrid ReuschHeming Orientering1:20:44
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)1:50:26
Helene ScheeleNydalens SK47:02
Silje Andresen SkotteFossum IF1:35:38
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)brutt
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKbrutt
Ingvild RingheimLarvik OKbrutt
Mone Småge-HilsenKonnerud ILbrutt
Sereina SnerthammerKristiansand OKbrutt
Ledig StartnrNOTEAMbrutt
Ella Steinberg-HalvorsenNydalens SKbrutt

D 11-12

2 780 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK1:09:55
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:22:10+12:15
3Iselin HøivoldKongsberg OL1:25:11+15:16
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:34:07+24:12
5Tonje RykkjeVaregg Fleridrett1:36:20+26:25
6Maren Sofie FremstadLarvik OK1:39:36+29:41
7Johanne StorhaugKonnerud IL1:53:19+43:24
8Kristina KleppaÅlgård Orientering1:57:43+47:48
9Hanna SpangbergKonnerud IL2:00:55+51:00
10Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering2:04:53+54:58
11Mari RichterSandnes IL (Rogaland)2:08:42+58:47
12Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb2:11:07+1:01:12
13Daniella GjoneSandefjord OK2:11:18+1:01:23
14Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa2:11:56+1:02:01
15Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK2:15:16+1:05:21
16Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering2:17:16+1:07:21
17Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)2:27:46+1:17:51
18Ingrid LestebergKongsberg OL2:31:12+1:21:17
19Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL3:17:49+2:07:54
20Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)3:44:02+2:34:07
Silja BerstadHeming Orienteringbrutt
Thelma BrathagenLarvik OKbrutt
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt
Julie M HellandEgersund OKbrutt
Ragne KlavenesSandefjord OKbrutt
Vilde Aakre LeistadSkien OKbrutt
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud ILbrutt
Una NastadAsker Skiklubbbrutt
Synne Skeie PettersonEgersund OKbrutt
Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbbrutt
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Sandra Sofie TømtIL Imåsbrutt
Marie Bjordal VegganOppsal Orienteringbrutt
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKbrutt
Astrid YtterbøAsker Skiklubbbrutt

D 11-12N

2 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helena HalvorsenNydalens SK51:32
2Hermine GrønnebergHedrum OL1:09:18+17:46
3Ida VatlandFossum IF1:20:58+29:26
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnbrutt
Klara TobiassenBirkenes ILbrutt
Linnea VerslandBirkenes ILbrutt

D 13-14

3 860 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK1:42:47
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering1:43:50+1:03
3Ingvild GustafssonKongsberg OL1:43:54+1:07
4Synne SandvenNotodden OL1:43:59+1:12
5Maja Mo HjelsethNydalens SK1:44:29+1:42
6Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn1:44:35+1:48
7Marie KravdalGjø-Vard OL1:49:54+7:07
8Anna TaksdalGanddal IL1:54:27+11:40
9Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1:56:21+13:34
10Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1:56:22+13:35
11Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1:58:08+15:21
12Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1:58:55+16:08
13Marie ScheeleNydalens SK2:06:33+23:46
14Kathinka Zahl HagenFossum IF2:10:06+27:19
15Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL2:12:15+29:28
16Ingeborg HovdefjordNotodden OL2:13:11+30:24
17Hannah Syrdal ØenHeming Orientering2:13:53+31:06
18Mari AarsethNydalens SK2:15:17+32:30
19Alida OftedalÅlgård Orientering2:15:20+32:33
20Maria GrovanOL Tønsberg og omegn2:17:56+35:09
21Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering2:26:47+44:00
22Helene Margarethe KristensenHeming Orientering2:28:33+45:46
23Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)2:29:15+46:28
24Karine Aarstad TorgersenEgersund OK2:33:04+50:17
25Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb2:33:23+50:36
26Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)2:37:42+54:55
27Iril RingheimLarvik OK2:39:48+57:01
28Gunde TumelionisFossum IF2:47:33+1:04:46
29Tiril Ebon EspedalNydalens SK2:50:24+1:07:37
30Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL2:52:48+1:10:01
31Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL2:55:58+1:13:11
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)brutt
Agathe BrathagenLarvik OKbrutt
Ingeborg EikåsSandefjord OKbrutt
Maria KostølKristiansand OKbrutt
Thea Beate PuntervoldEgersund OKbrutt
Marie SaugestadNydalens SKbrutt
Guro SchjølbergTynset IFbrutt
Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbbrutt
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidibrutt

D 13-16C

2 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marielle MichelsenFossum IF1:39:17
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse1:40:58+1:41
Helene Hoel JomaasFossum IFbrutt
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)brutt
Linn StrømSandefjord OKbrutt
Lise StrømSandefjord OKbrutt

D 13-16N

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Pernille Snø Heggedal AamodtFet OLbrutt

D 15-16

4 490 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda ScheeleNydalens SK1:56:27
2Åsne HaavengenKongsberg OL1:57:58+1:31
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2:03:14+6:47
4Maya Jones ArnesenHeming Orientering2:05:21+8:54
5Kristine KravdalGjø-Vard OL2:06:14+9:47
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL2:06:16+9:49
7Kristin Melby JacobsenLardal OL2:09:42+13:15
8Tina KallesonOppsal Orientering2:14:19+17:52
9Marte Madslien BakkenNydalens SK2:16:03+19:36
10Yngvild Langedal BreivikNydalens SK2:21:39+25:12
11Malene JebsenHeming Orientering2:24:01+27:34
12Emma Bangstad BergersenHamar OK2:24:54+28:27
13Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering2:27:12+30:45
14Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2:28:26+31:59
15Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK2:31:05+34:38
16Ingrid LamarkGanddal IL2:31:32+35:05
17Selma HøivoldKongsberg OL2:34:37+38:10
18Emma EngehultNotodden OL2:35:14+38:47
19Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular2:37:58+41:31
20Helene Bjørkvold JendalFossum IF2:39:24+42:57
21Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2:39:53+43:26
22Marie Roll-TørnqvistFana IL2:40:57+44:30
23Eline SchervenLardal OL2:41:36+45:09
24Hedda SpangbergKonnerud IL2:42:08+45:41
25Trude MarkhusVerdal OK2:42:23+45:56
26Elise Wærp HaugeNydalens SK2:49:00+52:33
27Oda Isnes TyseEiker OL2:52:40+56:13
28Frida SolsrudNydalens SK2:55:56+59:29
29Nora Småge HilsenKonnerud IL2:57:54+1:01:27
30Ida Sofie HjortlandLarvik OK3:00:41+1:04:14
31Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn3:12:20+1:15:53
32Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK3:22:30+1:26:03
33Noor Dirro-HeluMåren OK3:22:43+1:26:16
34Tuva Krafft MyhrenHisøy OK5:03:36+3:07:09
Amélie AamodtOppsal Orienteringbrutt
Ella BerstadHeming Orienteringbrutt
Mari BrendeFossum IFbrutt
Mari EidsmoFreidigbrutt
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLbrutt
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLbrutt
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKbrutt
Alexandra LinløkkenØstmarka OKbrutt
Martine SkjelsvikLillehammer OKbrutt
Luciana Maria SvadsMåren OKbrutt

D 15-16B

3 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild JohnsenHedrum OL1:59:37
2Kristin Krafft MyhrenHisøy OK2:59:22+59:45
Tiril KihleKonnerud ILbrutt
Ingrid MosfjellBirkenes ILbrutt
Kristine NygårdBirkenes ILbrutt
Sara StrayKristiansand OKbrutt
Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubbbrutt

D 17-A kort

3 980 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1:55:43
2Anette Fidje BerganVegårshei IL2:18:27+22:44
3Otilie OftedalÅlgård Orientering2:20:51+25:08
4Marit IsachsenAsker Skiklubb2:37:59+42:16
5Vilde Brabrand UrfjellIL Imås2:38:45+43:02
6Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)2:47:05+51:22
7Linn Carina DalandKristiansand OK3:04:33+1:08:50
8Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK3:20:24+1:24:41
9Julie PuntervoldEgersund OK3:28:31+1:32:48
10Kirsten AaslundMåren OK4:18:17+2:22:34
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OKbrutt
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OLbrutt
Susan BøbelIL Imåsbrutt
Silje BøenKristiansand OKbrutt
Carmen DirroMåren OKbrutt
Elise GisholtFossum IFbrutt
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKbrutt
Janne Fossum MalmringFreidigbrutt
Heidi MartbyÅlgård Orienteringbrutt
Randi MorkNotodden OLbrutt
Kristin SletnerRøyken OLbrutt
Solveig SletnerRøyken OLbrutt

D 17-B

3 150 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette WathneSandnes IL (Rogaland)1:57:48
2Hege Rønning JohansenMåren OK2:10:37+12:49
3Ingunn S. ØsthagenByåsen IL2:10:47+12:59
4Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL2:12:05+14:17
5Celine Vik OlsenLarvik OK2:21:09+23:21
6Inger Anette Vik OlsenLarvik OK2:22:35+24:47
7Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse2:23:46+25:58
8Ann-Karin LestebergKongsberg OL2:25:55+28:07
9Inger SvalandOL Vallset/Stange2:35:08+37:20
10Anne Kari BirkelandBirkenes IL2:56:34+58:46
11Solveig SchouOK Sør3:15:28+1:17:40
12Hilde Gunn HellenesOK Skeidi3:16:35+1:18:47
13Anna Henriette StraumeDrangedal OL3:55:50+1:58:02
Victoria A. SkimmelandKongsberg OLbrutt
Gry AakreSkien OKbrutt
Helga M. BackerAsker Skiklubbbrutt
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKbrutt
Linda BrathagenLarvik OKbrutt
Anne Marie EkelandOddersjaa SSKbrutt
Mia EngehultNotodden OLbrutt
Heidi EriksenLarvik OKbrutt
Heidi HerumOK Skeidibrutt
Else MoeTorridal ILbrutt
Ingrid SkaarerNydalens SKbrutt
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenbrutt
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaabrutt
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubbbrutt
Ann Charlotte WallHaugesund IL Orienteringbrutt

D 17-C

3 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine JægtvikKonnerud IL2:00:30
2Torunn LaugalandÅlgård Orientering2:11:02+10:32
3Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL2:25:40+25:10
4Anne-Marie BrekkeOK Skeidi2:37:28+36:58
5Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)3:13:26+1:12:56
6Guro MaudalÅlgård Orientering3:17:45+1:17:15
Hege AndersenIL Kollbrutt
Therese BotnenNesbyen ILbrutt
Berit BrandsbergEgersund OKbrutt
Sigrun GjoneSandefjord OKbrutt
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)brutt
Henriette NessetÅlgård Orienteringbrutt
Jane Skeie PettersonEgersund OKbrutt
Rita RaastadSkien OKbrutt
Hilde SkrettingÅlgård Orienteringbrutt
Else StordalOL Tønsberg og omegnbrutt
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)brutt
Halfrid WaageSkien OKbrutt

D 17-N

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari BjaadalOK Skeidi1:36:03
Line Kaupang LyeLarvik OKbrutt
Hilde SalvesenIL Kollbrutt

D 17-20

5 710 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL2:46:11
2Tale StrandKongsberg OL2:48:48+2:37
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK2:53:14+7:03
4Malin HaugeHisøy OK2:53:59+7:48
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL2:57:45+11:34
6Mari Strømme LidVaregg Fleridrett3:02:02+15:51
7Ane Sofie KroghOppsal Orientering3:04:41+18:30
8Mari Landro SvingheimKonnerud IL3:05:59+19:48
9Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3:07:15+21:04
10Maiken Økern HågårdKonnerud IL3:07:24+21:13
11Karen Hoel JomaasFossum IF3:08:52+22:41
12Ada WulfsbergNydalens SK3:15:53+29:42
13Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett3:18:50+32:39
14Anniken RanvikKonnerud IL3:19:45+33:34
15Linn Mei WaalerMåren OK3:23:07+36:56
16Andrea VaneboKongsberg OL3:23:33+37:22
17Solveig LetmolieEiker OL3:28:22+42:11
18Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3:35:23+49:12
19Christine HoenEiker OL3:36:41+50:30
20Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL3:45:20+59:09
21Thea LandKonnerud IL3:55:10+1:08:59
22Julie EikelandOL Tønsberg og omegn4:18:45+1:32:34
Kjersti Tønnesen BergstølKongsberg OLbrutt
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKbrutt
Ane DyrkornEiker OLbrutt
Thea DyrkornEiker OLbrutt
Helene EgerKongsberg OLbrutt
Anne Willkommen EikenNTNUIbrutt
Sigrid EkelandOddersjaa SSKbrutt
Andrine Harriet FremstadLarvik OKbrutt
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLbrutt
Pernille Jebens KatlaFossum IFbrutt
Invild LangeggenKongsberg OLbrutt
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gularbrutt
Ida MonsenEgersund OKbrutt
Julie NærestadVegårshei ILbrutt
Kristine Eide RappRaumar Orienteringbrutt
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringbrutt
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILbrutt
Nora SvendsenGanddal ILbrutt
Karine VestølVegårshei ILbrutt
Sarah WølloKongsberg OLbrutt

D 21-

6 980 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil HelgerudHalden SK2:58:25
2Synnøve BråtenVegårshei IL3:03:14+4:49
3Nicole RagvinNydalens SK3:27:31+29:06
4Kine DirroMåren OK3:49:23+50:58
5Aurora FossøyNTNUI3:57:40+59:15
6Hege Holth RekaaRøyken OL4:11:00+1:12:35
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKbrutt
Kristine FjeldboIL Tyrvingbrutt
Michela GuizzardiCUS Bolognabrutt
Anette JuveliKonnerud ILbrutt
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettbrutt
Anne M Hausken NordbergNydalens SKbrutt
Line Drange RuudRøyken OLbrutt
Nina Marie UndelandSturla, IFbrutt
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKbrutt
Tone WigemyrOddersjaa SSKbrutt

D 35-

4 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Beth Paludan CarlsenFreidigbrutt
Jane M HellandEgersund OKbrutt
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OLbrutt

D 40-

4 960 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin BjervaLarvik OK2:13:28
2Monica BerglundRingerike OL2:29:34+16:06
3Ellen GustafssonKongsberg OL3:03:33+50:05
4Trude HansenBerger og Svelvik OL3:43:01+1:29:33
5Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)4:02:04+1:48:36
Berit HerstadBækkelagets SKbrutt
Mona HoltePorsgrunn OLbrutt
Mone NastadNotodden OLbrutt
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt

D 45-

4 960 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL2:05:56
2Mariann ScheiTIF Viking2:12:05+6:09
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL2:26:36+20:40
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb2:29:51+23:55
5Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK2:30:31+24:35
6Christina WhiteSøgne og Songdalen OK2:35:05+29:09
7Linda RykkjeVaregg Fleridrett2:36:13+30:17
8Kristin SandvenNotodden OL2:38:14+32:18
9Arnhild KroghOppsal Orientering2:39:22+33:26
10Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2:47:55+41:59
11Elin KallesonOppsal Orientering2:56:26+50:30
12Marit InngjerdingenHeming Orientering2:58:58+53:02
13Vibeke LamarkGanddal IL3:15:14+1:09:18
14Kirsti LysakerFana IL3:15:27+1:09:31
15Elise HafskjoldNydalens SK3:17:20+1:11:24
16Mette SpangbergKonnerud IL3:37:44+1:31:48
17Marit EgnerAsker Skiklubb3:47:24+1:41:28
18Hilde HetlandEgersund OK3:50:24+1:44:28
19Monica FeylingKolbotn og Skimt OL3:51:20+1:45:24
20Stine ArntzenSandefjord OK4:02:06+1:56:10
21Marianne ReuschHeming Orientering4:10:02+2:04:06
Paula BerstadHeming Orienteringbrutt
Mai Britt BjørkSandefjord OKbrutt
Kristin Stubban HygenØstmarka OKbrutt
Målfrid KonstKristiansand OKbrutt
Janne LarsenPorsgrunn OLbrutt
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKbrutt
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubbbrutt
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IFbrutt
Ingrid UndstadLarvik OKbrutt

D 50-

4 180 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Tone NygårdEgersund OK2:09:52
2Isa HeggedalKonnerud IL2:13:07+3:15
3Tove HeimdalKonnerud IL2:24:15+14:23
4Kari MadslienNydalens SK2:26:18+16:26
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL2:29:28+19:36
6Arnhild U. BråtenVegårshei IL2:31:03+21:11
7Marianne OmdalKongsberg OL2:49:44+39:52
8Ingrid RavnanOL Toten-Troll2:49:54+40:02
9Ann Sissel VehusVerdal OK3:17:42+1:07:50
10Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)3:37:46+1:27:54
Anne Berit BredholtSandefjord OKbrutt
Kari ChristiansenSandefjord OKbrutt
Anne DahlNydalens SKbrutt
Else GrandalIL Tyrvingbrutt
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKbrutt
Elisabeth HetlevikKongsberg OLbrutt
Helle HundseidIL Tyrvingbrutt
Hilde KløvstadSandefjord OKbrutt
Annette LeonhardtSV IHW Alex Berlinbrutt
Marianne NjåsteinIL Tyrvingbrutt
Tove StrandMåren OKbrutt
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringbrutt
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbbrutt

D 55-

3 350 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiri RebårdSandefjord OK1:55:21
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL2:10:32+15:11
3Hege FjellbirkelandIL Gular2:17:05+21:44
4Berit BergeIL Tyrving2:27:29+32:08
5Gro Hege LudvigsenMåren OK2:57:02+1:01:41
Kirsti Grundnes BergIL Tyrvingbrutt
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingenbrutt
Ragnhild HaldKristiansand OKbrutt
Gro PedersenOK Skeidibrutt
Heidi SchatvetNotodden OLbrutt
Eija SulavuoriTurun Metsänkävijätbrutt

D 60-

3 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siren GreveBergens TF2:21:01
2Hanne HerumOK Skeidi2:23:29+2:28
3Eli FrafjordGanddal IL2:55:30+34:29
4May MelingStavanger Orienteringsklubb2:57:49+36:48
5Gunn BotnenBø OL3:24:32+1:03:31
Grete S B HoviSkien OKbrutt
Tonny LindquistOK Skeidibrutt
Bente MestadTorridal ILbrutt
Mette MestadTorridal ILbrutt

D 65-

3 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL2:24:58
2Britt RameckersHaugesund IL Orientering2:30:47+5:49
3Astrid OrmbergFana IL2:45:10+20:12
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKbrutt
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLbrutt
Elisabeth RødAndebu ILbrutt

D 70-

3 180 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Timenes LaugenIL Imås1:52:31
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb2:13:38+21:07
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb2:34:35+42:04
4Margareta BrynhildsenStokke IL2:38:01+45:30
5Ingeborg BøbelIL Imås2:46:19+53:48
6Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2:46:46+54:15
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL2:50:45+58:14
8Hjørdis ØvreåsBotne SK5:00:09+3:07:38
Elsa-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Astrid GjelstadSandefjord OKbrutt
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLbrutt
Eli KlovningPorsgrunn OLbrutt
Gerd LangsethLarvik OKbrutt
Astrid LundeDrangedal OLbrutt
Anne Karin StigemoIL Imåsbrutt

D 75-

3 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni DrageHaugerud IF2:53:32
2Aase Tove GoldenMåren OK4:02:01+1:08:29
3Lise LevyLarvik OK4:42:13+1:48:41
Synnøve DalvaBø OLbrutt
Liv HorntvedtIL Imåsbrutt
Inger Lise SolbergBø OLbrutt
Ingvill VoldFana ILbrutt

D 80-

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger E. VamnesHamar OK2:46:40
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK2:49:36+2:56
3Gudveig JørundlandOK Sør3:29:57+43:17
4Tirill Liby SeipOK Skeidi4:12:04+1:25:24
Ellen MathisenPorsgrunn OLbrutt

H -10

2 180 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Solan EikedalenPorsgrunn OL2:07:13
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK1:27:44
Sindre FurlandSandefjord OK1:02:10
Sondre HafskjoldNydalens SK1:01:39
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)1:10:49
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering1:38:42
Mikkel MichelsenFossum IF1:10:40
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)1:16:52
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL1:39:23
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL1:11:35
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)2:21:29
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)3:16:38
Endre Aakre LeistadSkien OKbrutt
Brage BjorvandOddersjaa SSKbrutt
Sondre Dahl BorkamoNotodden OLbrutt
Gaute Bratland SolbergBø OLbrutt
Lauritz BrunborgNittedal OLbrutt
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud ILbrutt
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)brutt
Sondre SkrettingÅlgård Orienteringbrutt
Jon StrandKongsberg OLbrutt
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)brutt

H 11-12

2 780 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering1:07:06
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)1:08:04+0:58
3Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL1:12:35+5:29
4Jarand GustafssonKongsberg OL1:14:23+7:17
5Gaute NysæterSkien OK1:20:04+12:58
6Ask Felland SætnanFossum IF1:21:29+14:23
7Emil Tonjer FingarsenElverum OK1:25:48+18:42
8Rasmus EngehultNotodden OL1:26:16+19:10
9Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:29:02+21:56
10Jan Olav BerganKongsberg OL1:34:47+27:41
11Eskil HafskjoldNydalens SK1:36:57+29:51
12Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)1:38:30+31:24
13Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi1:40:56+33:50
14Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1:41:18+34:12
15Marius RøddeGanddal IL1:51:30+44:24
16Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange1:52:23+45:17
17Niclas GunnerødStokke IL1:53:37+46:31
18Blu William OplandOK Skeidi1:58:16+51:10
19Livar OftedalÅlgård Orientering1:59:02+51:56
20Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)1:59:34+52:28
21Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)2:08:47+1:01:41
22Olav BerganVegårshei IL2:08:53+1:01:47
23Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)2:29:53+1:22:47
24Odin HorpestadEgersund OK2:56:08+1:49:02
25Ole Magnus StoremyrIL Hauken3:46:14+2:39:08
Lars BirkenesBirkenes ILbrutt
Sigmund Javenes FlaaBirkenes ILbrutt
Jørgen FlatenVegårshei ILbrutt
Kristian Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILbrutt
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaabrutt
Henrik JonesIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Kristian Kaupang LyeLarvik OKbrutt
Lars KostølKristiansand OKbrutt
Mathias LinløkkenØstmarka OKbrutt
Emil NygårdBirkenes ILbrutt
Jonas Skajå OlimstadFrolandbrutt
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)brutt
Jens WoldSturla, IFbrutt

H 11-12N

2 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Markus Andersen KaarvaagStatoil BILbrutt
Andreas MelheimSturla, IFbrutt
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IFbrutt

H 13-14

3 860 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll1:28:45
2Martin Størmer-AntonsenNydalens SK1:34:11+5:26
3Jakub PeterkaLoko Liberec1:38:19+9:34
4Benjamin GjoneSandefjord OK1:39:22+10:37
5Axel AaldeNydalens SK1:41:11+12:26
6Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1:41:26+12:41
7Fridtjof ReuschHeming Orientering1:47:31+18:46
8Henrik Kaupang LyeLarvik OK1:48:51+20:06
9Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1:51:07+22:22
10Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1:51:32+22:47
11Sindre Vie StrislandFossum IF1:57:10+28:25
12Kristoffer LerliMelhus IL1:57:59+29:14
13Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1:59:24+30:39
14Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)2:00:36+31:51
15Gabriel GjoneSandefjord OK2:02:40+33:55
16Eirik FrostAlta OL2:03:51+35:06
17Theodor BjørkSandefjord OK2:04:37+35:52
18Arne BerganKongsberg OL2:05:45+37:00
19Edvin AakreEgersund OK2:05:46+37:01
20Eirik Vie StrislandFossum IF2:08:20+39:35
21Rasmus BerglundRingerike OL2:08:57+40:12
22Johannes Salvesen-LundeIL Koll2:09:19+40:34
23Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK2:14:49+46:04
24Reno PapeKonnerud IL2:18:13+49:28
25Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)2:20:45+52:00
26Brage EikåsSandefjord OK2:26:47+58:02
27Erlend BremnesGanddal IL2:27:59+59:14
28Jakob A. GjedeboOppsal Orientering2:30:51+1:02:06
29Henrik Repstad StoremyrIL Hauken2:34:24+1:05:39
30Håvard EikRaumar Orientering2:45:55+1:17:10
31Simen Rønning JohansenMåren OK2:52:51+1:24:06
32Jonas HickenIL Koll3:00:20+1:31:35
33Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK3:11:50+1:43:05
34Ole Andre BrandsbergEgersund OK3:17:11+1:48:26
35Andreas SandernesØstmarka OK3:21:22+1:52:37
36Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering4:31:08+3:02:23
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbbrutt
Martin Christoffer BorgIL Kollbrutt
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)brutt
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Anders KlavenesSandefjord OKbrutt
Jonas KroghOppsal Orienteringbrutt
Øyvind LamarkGanddal ILbrutt
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)brutt
Brage Bell LysakerFana ILbrutt
Halvor LøkenKongsberg OLbrutt
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringbrutt
Fredrik PyttenKristiansand OKbrutt
Philip Lehmann RomørenFossum IFbrutt
Adrian SjödinIK Hakarspojkarnabrutt
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubbbrutt
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubbbrutt
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)brutt
Henrik Andreas TømtIL Imåsbrutt

H 13-16C

2 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Bratland SolbergBø OL2:09:39
Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal ILbrutt
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaabrutt

H 15-16

5 290 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø1:56:33
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1:58:39+2:06
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK2:00:06+3:33
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK2:02:11+5:38
5Cornelius BjørkSandefjord OK2:03:00+6:27
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb2:03:20+6:47
7Tobias EspedalNydalens SK2:05:26+8:53
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering2:05:53+9:20
9Brage TakleKristiansand OK2:08:54+12:21
10Iver RingheimLarvik OK2:08:57+12:24
11Mikkel KatlaFossum IF2:09:31+12:58
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK2:10:13+13:40
13Gaute BerganNydalens SK2:11:30+14:57
14Sander Tonjer FingarsenElverum OK2:18:05+21:32
15Olav Kristian LundKongsberg OL2:20:57+24:24
16Tobias RøddeGanddal IL2:23:34+27:01
17Vetle DrageKongsberg OL2:24:20+27:47
18August Syrdal ØenHeming Orientering2:24:41+28:08
19Ferdinand FremmingHeming Orientering2:25:50+29:17
20Marius BakkeFossum IF2:26:30+29:57
21Samuel KleppaÅlgård Orientering2:33:04+36:31
22Mikkel BerglundRingerike OL2:41:31+44:58
23Eilev KvaaleAsker Skiklubb2:41:32+44:59
24Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering2:42:27+45:54
25Mats LindaasElverum OK2:45:25+48:52
26Rolf Andreas BergNydalens SK2:46:41+50:08
27Gard FrostAlta OL2:47:30+50:57
28Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb2:47:47+51:14
29Jonas AarsethNydalens SK2:53:48+57:15
30Ole Kristian TaksdalGanddal IL2:54:18+57:45
31Gustav Andresen SkotteFossum IF3:01:11+1:04:38
32Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering3:07:39+1:11:06
33Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)3:13:25+1:16:52
34Elias StubberudNydalens SK3:18:44+1:22:11
35Birk Felland SætnanFossum IF3:27:09+1:30:36
36Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL3:31:48+1:35:15
Vebjørn Blom-HagenFossum IFbrutt
Arthur BrunborgNittedal OLbrutt
Jonas EikåsSandefjord OKbrutt
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt
Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
Gaute FosstveitRaumar Orienteringbrutt
Sondre Zahl HagenFossum IFbrutt
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Gaute LindaasElverum OKbrutt
Birk Bell LysakerFana ILbrutt
Henrik ReuschHeming Orienteringbrutt
Theo Ring GiskeNydalens SKbrutt
Jørgen SchjølbergTynset IFbrutt
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringbrutt
Kristian ØstermannHeming Orienteringbrutt

H 15-16B

3 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen WesterheimStord Orientering2:18:54
2Sven StielstraSauda Orienteringsklubb2:27:13+8:19
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringbrutt

H 17-A kort

5 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK1:50:41
2Per WiréhnAsker Skiklubb1:51:41+1:00
3Jon SolbergBø OL1:52:33+1:52
4Lars HalvorsenNydalens SK1:57:46+7:05
5Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa2:06:46+16:05
6Gunnar PettersonEgersund OK2:32:43+42:02
7Rune Kristian MorkNotodden OL2:33:15+42:34
8Arild FlatenVegårshei IL2:36:18+45:37
9Andreas SommerfeltVegårshei IL2:39:12+48:31
10Jakob HageliaVegårshei IL2:41:11+50:30
11Lars Rønning JohansenMåren OK2:42:50+52:09
12Jørn BerganVegårshei IL3:09:16+1:18:35
13Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering3:10:26+1:19:45
14Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn3:28:30+1:37:49
15Alexander HorpestadEgersund OK3:47:43+1:57:02
Erling Dahl BorkamoNotodden OLbrutt
Andreas BreilandÅlgård Orienteringbrutt
Ole Grini JohansenNatthauken ILbrutt
Petter HalvorsenNydalens SKbrutt
Ole KostølKristiansand OKbrutt

H 17-B

3 150 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1TorSverre E. SkåraEgersund OK1:58:43
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)2:10:43+12:00
3Tony HalsallOtra IL2:17:28+18:45
4Knut GjoneSandefjord OK2:32:31+33:48
5Eiliv Bjarne LønningenOtra IL2:34:08+35:25
6Oskar StraumeDrangedal OL2:39:25+40:42
7Harald LestebergKongsberg OL2:59:56+1:01:13
Harald BerganKongsberg OLbrutt
Asbjørn BrathagenLarvik OKbrutt
Thomas H FossnesHisøy OKbrutt
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF alliansebrutt
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF alliansebrutt
Olav HellandEgersund OKbrutt
Ove KjetsåOtra ILbrutt
Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OKbrutt
Leif Håkon LeistadSkien OKbrutt
Torstein LyeLarvik OKbrutt
Mads Wendel ScheieOK Sørbrutt
Øystein Rønning StrandNydalens SKbrutt
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbbrutt

H 17-C

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn1:49:05
2Kjetil GlimsdalIL Imås1:56:08+7:03
3Ketil OplandOK Skeidi2:56:11+1:07:06
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn3:01:29+1:12:24
5Edward SævlandÅlgård Orientering3:17:01+1:27:56
Arild BjørkenesMarnardal ILbrutt
Per Johan FlaaBirkenes ILbrutt
Børre GrovanOL Tønsberg og omegnbrutt
Øivind PedersenOK Skeidibrutt
Morten RogdebergEgersund OKbrutt
Stig Arild SkrettingÅlgård Orienteringbrutt

H 17-N

2 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frank SolåsSøgne og Songdalen OK1:40:05
Stian LillegårdLillomarka OLbrutt

H 17-20

6 980 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius PyttenKristiansand OK2:19:53
2Jørgen BaklidKonnerud IL2:32:19+12:26
3Anders VestølVegårshei IL2:32:30+12:37
4Aslak HeimdalKonnerud IL2:37:54+18:01
5Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL2:44:10+24:17
6Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering2:46:46+26:53
7Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK2:52:02+32:09
8Jostein Svaland DaleVang OL2:53:04+33:11
9Stian RykkjeVaregg Fleridrett2:54:05+34:12
10Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3:07:33+47:40
11Even LindaasVang OL3:08:27+48:34
12Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3:12:09+52:16
13Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3:13:20+53:27
14Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3:36:39+1:16:46
15Even FossumIK Grane Arendal Orientering3:38:21+1:18:28
16Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering4:32:42+2:12:49
Marius AurebekkKristiansand OKbrutt
Herman BrunborgNittedal OLbrutt
Einar EkelandOddersjaa SSKbrutt
Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringbrutt
Peter GisholtFossum IFbrutt
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKbrutt
Mathias HermstadFreidigbrutt
Anders HorveiRaumar Orienteringbrutt
Tobias KristensenNTNUIbrutt
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKbrutt
Petr MelicharLoko Liberecbrutt
Magnus MosfjellBirkenes ILbrutt
Skjalg NysæterSkien OKbrutt
Fredrik Monrad OlsenFlosta ILbrutt
Kristian PyttenKristiansand OKbrutt
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLbrutt
Tord StrandKongsberg OLbrutt
John Kristian UndelandSturla, IFbrutt

H 21-

8 740 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart2:27:14
2Anders NordbergNydalens SK2:27:50+0:36
3Bojan BlumensteinNydalens SK2:40:53+13:39
4Håvard HagaNydalens SK2:43:51+16:37
5Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK2:52:49+25:35
6Øyvind HelgerudHalden SK2:54:20+27:06
7Anders Felde OlaussenNTNUI2:56:17+29:03
8Petter Marki ErichsenKristiansand OK2:56:50+29:36
9Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett2:59:00+31:46
10Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering3:04:04+36:50
11Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK3:09:32+42:18
12Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)3:11:03+43:49
13Dag Steinar RagvinBø OL3:11:32+44:18
14Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL3:13:22+46:08
15Olav VestølVegårshei IL3:19:22+52:08
16Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering3:28:41+1:01:27
17Eivind Romberg KvaaleBø OL3:41:38+1:14:24
18Ottar WiklundNydalens SK4:04:17+1:37:03
19Vojtech PeterkaLoko Liberec4:08:07+1:40:53
20Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb4:44:33+2:17:19
21Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL4:52:39+2:25:25
Henrik Svaland AasKristiansand OKbrutt
Ørjan Svaland AasKristiansand OKbrutt
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKbrutt
Marius BjuganHalden SKbrutt
Mathias BjuganWing OKbrutt
Eirik Langedal BreivikNydalens SKbrutt
Christian BøenKristiansand OKbrutt
Sebastian DalandKristiansand OKbrutt
Stig DalsørenKristiansand OKbrutt
Olav Johannes DeelstraOppsal Orienteringbrutt
Bjørn EkebergIL Tyrvingbrutt
Mads FornesNTNUIbrutt
Gaute FriestadKristiansand OKbrutt
Lars Steinar HefreBø OLbrutt
Audun HeimdalNTNUIbrutt
Matias Hodne HanischKristiansand OKbrutt
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILbrutt
Morten JørgensenKristiansand OKbrutt
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Håvard Krey HansenOK Silsandbrutt
Jostein KvaklandVaregg Fleridrettbrutt
Sondre KvisliNotodden OLbrutt
Vebjørn KvisliNotodden OLbrutt
Erik LimaGanddal ILbrutt
Harri LuchsingerFreidigbrutt
Arne Johannes LøkkenNTNUIbrutt
Vojtech MelicharLoko Liberecbrutt
Kenneth MydlandEgersund OKbrutt
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imåsbrutt
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringbrutt
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Petter ReinemoKongsberg OLbrutt
Damien RenardKongsberg OLbrutt
Henrik Drange RuudRøyken OLbrutt
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKbrutt
Halvor SaunesNydalens SKbrutt
Marco SeppiCUS Bolognabrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Andreas StenerudOL Tønsberg og omegnbrutt
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKbrutt
Anders TiltnesIL Tyrvingbrutt
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILbrutt

H 35-

6 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Svein SundeSøgne og Songdalen OKbrutt
Henrik WennerstrandPorsgrunn OLbrutt

H 40-

6 980 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø2:33:02
2Johan MichelsenFossum IF2:42:54+9:52
3Jørn SundbyLarvik OK2:51:04+18:02
4Arild AndresenFossum IF3:01:34+28:32
5Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb3:24:24+51:22
6Bård SkogsholmÅlgård Orientering3:45:55+1:12:53
7Olle MalmringFreidig4:30:11+1:57:09
Rune BrunborgNittedal OLbrutt
Lars FolgerøSauda Orienteringsklubbbrutt
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OLbrutt
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLbrutt
Tallak LangmyrGanddal ILbrutt
Ola LestebergKongsberg OLbrutt
Gard LindsethNydalens SKbrutt
Jostein MoeTorridal ILbrutt
Eivind Sjøgren OlsenFreidigbrutt
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Rune RystadNydalens SKbrutt
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbbrutt
Asle ÅsmulBirkenes ILbrutt

H 45-

5 710 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)2:19:10
2Kenneth WesterheimStord Orientering2:27:18+8:08
3Håvard HågårdKonnerud IL2:37:40+18:30
4Oddvar TaksdalGanddal IL2:40:05+20:55
5Espen RøsteKongsberg OL2:48:59+29:49
6Knut Jostein SætnanFossum IF2:49:22+30:12
7Nikolay SytovMosmeridian2:52:27+33:17
8Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)2:58:13+39:03
9Eskil ÅsmulOL Trollelg3:06:28+47:18
10Stanislav BradacLoko Liberec3:08:15+49:05
11Nils Tore PuntervoldEgersund OK3:09:07+49:57
12Lars BerglundRingerike OL3:11:06+51:56
13Tom KristensenLarvik OK3:34:46+1:15:36
14Pål WinbergOK Skeidi3:46:51+1:27:41
15Hans Olav HygenØstmarka OK3:52:48+1:33:38
16Christian ReuschHeming Orientering4:00:13+1:41:03
17Jo Børre EikåsSandefjord OK4:09:50+1:50:40
Eilert AamodtOppsal Orienteringbrutt
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubbbrutt
Espen BirkenesBirkenes ILbrutt
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orienteringbrutt
Truls FjeldstadPorsgrunn OLbrutt
Thomas FrostAlta OLbrutt
Christian FrøydSogndal ILbrutt
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)brutt
Runar HafskjoldNydalens SKbrutt
Johs HjelmstadBækkelagets SKbrutt
Einar KlavenesSandefjord OKbrutt
Esten KorenNydalens SKbrutt
Jørn LangerudPorsgrunn OLbrutt
Gisle NysæterSkien OKbrutt
Jan Rune PaulsenRingerike OLbrutt
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLbrutt
Ernst PyttenKristiansand OKbrutt
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringbrutt
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrettbrutt
Kjell Petter SmågeKonnerud ILbrutt
Odd StrandKongsberg OLbrutt
Frode StrislandFossum IFbrutt
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Per Kristian TømtIL Imåsbrutt
Håkon WoldSturla, IFbrutt

H 50-

4 970 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond GjelstadSandefjord OK2:01:48
2Helge GisholtOK Skeidi2:02:46+0:58
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb2:04:43+2:55
4Ola TellesbøHadeland OL2:17:26+15:38
5Knut Erling ØenHeming Orientering2:24:00+22:12
6Rune EngehultNotodden OL2:25:14+23:26
7Trond BrevikFossum IF2:28:37+26:49
8Svein GranerudAsker Skiklubb2:29:40+27:52
9Ole TørnqvistFana IL2:31:20+29:32
10Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)2:31:47+29:59
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK2:32:16+30:28
12Guttorm L EggeOslostudentenes IK2:33:58+32:10
13Stein H. HagenFossum IF2:40:05+38:17
14Per GustafssonKongsberg OL2:44:25+42:37
15Kjetil EspedalNydalens SK2:45:49+44:01
16Kimme ArnesenHeming Orientering2:47:01+45:13
17Per Ola UlsethNydalens SK2:51:41+49:53
18Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering2:52:08+50:20
19Stein MarkhusVerdal OK2:53:58+52:10
20Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering2:54:35+52:47
21Ole Edvard HjortlandLarvik OK2:55:21+53:33
22Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)3:00:39+58:51
23Jon Terje EkelandOddersjaa SSK3:05:53+1:04:05
24Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb3:28:33+1:26:45
25Trond FossSandefjord OK3:46:31+1:44:43
26Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb4:05:26+2:03:38
27Erik BorgIL Koll4:10:42+2:08:54
28Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL4:20:29+2:18:41
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubbbrutt
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringbrutt
Terje Ulla EikenKongsberg OLbrutt
Øyvind FlaattenOK Skeidibrutt
Jan GatevoldPorsgrunn OLbrutt
Einar GisholtFossum IFbrutt
Per Olav HaarrGanddal ILbrutt
Vegard HaldenNydalens SKbrutt
Christian JomaasFossum IFbrutt
Oskar KaaløySandefjord OKbrutt
Torstein KvaaleAsker Skiklubbbrutt
Terje LinløkkenØstmarka OKbrutt
Syver LøkenKongsberg OLbrutt
Guttorm NyhusBirkenes ILbrutt
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringbrutt
Bjørnar OlsrødStokke ILbrutt
Øystein RappRaumar Orienteringbrutt
Inge RingheimLarvik OKbrutt
Rune ScheeleNydalens SKbrutt
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKbrutt
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLbrutt
Terje UrfjellIL Imåsbrutt
Roger Andre VaneboKongsberg OLbrutt
Dag Magne VedåIL Expressbrutt

H 55-

4 960 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Petter FremmingHeming Orientering2:01:35
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb2:05:36+4:01
3Arne JohannesenIL Gular2:10:47+9:12
4Tormod StrandMåren OK2:20:54+19:19
5Onno VerberneOL Toten-Troll2:22:03+20:28
6Sverre OttesenVaregg Fleridrett2:22:21+20:46
7Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)2:22:27+20:52
8Bjørn Henning GrandalIL Tyrving2:23:10+21:35
9Vidar SkjerveVerdal OK2:29:34+27:59
10Geir FrøytlogEgersund OK2:29:36+28:01
11Inge GlittumOK Skeidi2:37:31+35:56
12Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl2:38:21+36:46
13Lars Peder VaajeMarnardal IL2:38:56+37:21
14Axel Juell TheisenMellembygd OL2:39:29+37:54
15Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)3:06:53+1:05:18
16Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club3:22:39+1:21:04
17John LerliMelhus IL3:35:46+1:34:11
18Arild RørholtOK Skeidi3:51:57+1:50:22
Morten AndresenOK Skeidibrutt
Hallvard BergIL Tyrvingbrutt
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKbrutt
Jon BjørgumKristiansand OKbrutt
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLbrutt
Vidar BotnenNesbyen ILbrutt
Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingenbrutt
Erik HøivoldKongsberg OLbrutt
Frode KamsvågIL Tyrvingbrutt
Kjetil KløvstadSandefjord OKbrutt
Harald KvisliNotodden OLbrutt
Jon KvisliBø OLbrutt
Johan LundeIL Kollbrutt
Are NjåsteinIL Tyrvingbrutt
Roar PedersenOppsal Orienteringbrutt
Espen RaastadSkien OKbrutt
Geir O. RønningNydalens SKbrutt
Stein-Erik ScheieOK Sørbrutt
Gunnar TengeÅs-NMBU Orienteringbrutt
Roar TønnessenKongsberg OLbrutt
Vidar Georg YdseOK Sørbrutt

H 60-

4 180 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Næss-UlsethHeming Orientering1:47:12
2Arve GlittumOK Skeidi1:52:21+5:09
3Glenn Ager-WickKristiansand OK2:07:12+20:00
4Jostein AlvestadWing OK2:13:48+26:36
5Arvid MydlandEgersund OK2:18:46+31:34
6Hannu ArkiTurun Metsänkävijät2:24:05+36:53
7Jarle BotnenBø OL2:34:36+47:24
8Bjørn StormoenBirkenes IL2:37:56+50:44
9Frode BergersenHamar OK2:38:52+51:40
10Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL2:52:23+1:05:11
11Geir Holm GundersenSturla, IF2:52:53+1:05:41
12Per Hermann KrøgerNydalens SK2:58:06+1:10:54
13Roy GjerdingOK Moss3:06:55+1:19:43
Jack BjørnsenKristiansand OKbrutt
Bjarne GimreGanddal ILbrutt
John HansenKristiansand OKbrutt
Svein Harald HansenOK Silsandbrutt
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Harald HoviSkien OKbrutt
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Ove OalandGanddal ILbrutt
Tron SolbergOK Skeidibrutt
Jan SteinegerGneist, ILbrutt
Øyvind SørlieHadeland OLbrutt
Ørjan Eirik ValestrandFana ILbrutt

H 65-

3 350 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell SandåkerIL Imås1:57:19
2Per Chr. HagenBø OL2:14:17+16:58
3Stein TurtumøygardMåren OK2:14:50+17:31
4Øyvin SimonsenIL Imås2:17:04+19:45
5Øystein HalvorsenKristiansand OK2:17:09+19:50
6Tore FidjeGjerstad IL2:17:50+20:31
7Sveinung RekaaNotodden OL2:22:36+25:17
8Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering3:18:36+1:21:17
9Jan Olav OrmbergFana IL3:46:54+1:49:35
Elling AakreAndebu ILbrutt
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKbrutt
Ragnar Niemi BergStokke ILbrutt
Hugo ChristensenNotodden OLbrutt
Øivind FadumSande Sportsklubbbrutt
Ole JohanssonPorsgrunn OLbrutt
Dag MoeKristiansand OKbrutt
Finn PettersenGjerstad ILbrutt
Peter Preben PrebensenSkien OKbrutt
Atle RemmePorsgrunn OLbrutt
Olav SmestadGjerstad ILbrutt
Erling StrandBergens TFbrutt

H 70-

3 350 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL1:59:30
2Ragnar HillestadLardal OL2:14:01+14:31
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL2:14:56+15:26
4Kay JørgensenPorsgrunn OL2:15:51+16:21
5Max MoosbergerOLG Regio Olten2:27:08+27:38
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2:27:27+27:57
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK2:47:34+48:04
8Øistein ÅsmulOL Trollelg2:50:06+50:36
9Bjørn A. SchouOK Sør3:15:50+1:16:20
10Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering3:46:40+1:47:10
11Tor Svein LangåsOddersjaa SSK3:51:31+1:52:01
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKbrutt
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Kjell DolvaSkien OKbrutt
Lars Martin GjeinStokke ILbrutt
Nils Egil JohannessenIL Høvdingenbrutt
Runar KittilsenStokke ILbrutt
Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orienteringbrutt
Erling LauvrakIL Imåsbrutt
Trygve LølandBirkenes ILbrutt
Widar Taxth LølandHisøy OKbrutt
Magne MoyOK Sørbrutt
Øystein Bedford PedersenIL Expressbrutt
Josef PeterkaLoko Liberecbrutt
Dag Olav PettersenIL Expressbrutt
Arne Kristian SkiftenesIL Imåsbrutt
Kjell StenstadvoldIL Tyrvingbrutt
Hans StordalOL Tønsberg og omegnbrutt
Halvard VesterhusIL Høvdingenbrutt
Anders WaageFreidigbrutt

H 75-

3 180 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan VærpSøgne og Songdalen OK1:58:58
2Sigvald RobberstadStord Orientering2:13:12+14:14
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF2:24:16+25:18
4Odd AureDrangedal OL2:28:56+29:58
5Magnar ØvreåsBotne SK2:45:46+46:48
6Stig Arild HaugskottOL Trollelg3:04:35+1:05:37
7Olav SolbergBø OL3:11:53+1:12:55
8Arne BrandsbergEgersund OK3:13:56+1:14:58
9Magne KlovningPorsgrunn OL3:21:07+1:22:09
10Egil RonæssPorsgrunn OL3:48:22+1:49:24
Ronald BjervaDrangedal OLbrutt
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKbrutt
Eivind HagenHadeland OLbrutt
Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OKbrutt
Rolf MikkelsenIL Imåsbrutt
Tom SletnerRøyken OLbrutt
Arild TelstøIL Vindbjartbrutt
Per VoldFana ILbrutt
Harald WibyeOK Mossbrutt

H 80-

3 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EgnerHeming Orientering2:17:44
2Oddvar GjelstadSandefjord OK2:19:36+1:52
3Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL2:26:37+8:53
4Einar JørundlandOK Sør3:33:04+1:15:20
Tor DrageHaugerud IFbrutt
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubbbrutt
Johan TheisenKolbotn og Skimt OLbrutt
Finn Åge ØsternKongsberg OLbrutt

H 45AK

3 980 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)1:35:58
2Morten MoslandOppsal Orientering1:37:47+1:49
3Thorbjørn VærpKristiansand OK2:09:27+33:29
4Espen JohnsenHedrum OL2:14:01+38:03
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange2:14:26+38:28
6Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse2:14:41+38:43
7Arild AndersenOppsal Orientering2:26:48+50:50
8Jan Ivar GundersenHedrum OL2:36:06+1:00:08
9Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering3:32:38+1:56:40
10Sten Øivind BjerkeHedrum OL4:25:06+2:49:08
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)brutt
Kent Morgan StoremyrIL Haukenbrutt

D 45AK

3 980 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin HjortlandLarvik OK2:50:03
2Marian KjellevoldIL Gular2:52:18+2:15
3Anita SælvikHaugesund IL Orientering2:53:05+3:02
4Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)2:57:44+7:41
5Elin BordøyHedrum OL3:23:59+33:56
6June HerredsvelaØstmarka OK4:50:03+2:00:00
7Randi RothSandnes IL (Rogaland)5:06:54+2:16:51
Ingrid Lundin BerganKongsberg OLbrutt
Siri BjorvandBirkenes ILbrutt
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt
Trude NysæterSkien OKbrutt
Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Veslemøy SolbergKonnerud ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor