Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

Nydalens SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helena HalvorsenD 11-12N (16)21:159:50
1Rune ScheeleH 50- (157)42:308:33
1Teodor Mo HjelsethH 15-16 (184)41:597:56
1Oda ScheeleD 15-16 (162)42:319:28
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (113)23:458:32
2Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (190)35:54+1:199:18
2Håvard HagaH 21- (169)1:01:49+1:557:04
3Anders NordbergH 21- (169)1:02:01+2:077:05
3Lars HalvorsenH 17-A kort (72)47:09+4:389:25
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (184)43:38+1:398:14
3Nicole RagvinD 21- (50)1:24:16+17:3312:04
3Esten KorenH 45- (127)53:26+7:469:21
4Sondre Ruud BråtenH 17-A kort (72)48:45+6:149:45
4Axel AaldeH 13-14 (190)37:03+2:289:35
4Maja Mo HjelsethD 13-14 (149)39:58+4:2510:21
4Eirik Langedal BreivikH 21- (169)1:06:46+6:527:38
4Monica Tørnqvist HaldenD 50- (69)50:48+2:0112:09
4Tobias EspedalH 15-16 (184)43:40+1:418:15
4Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (107)56:18+6:5211:21
5Inga Skaarer WiklundD 13-14 (149)40:31+4:5810:29
5Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (104)57:28+1:338:13
6Bojan BlumensteinH 21- (169)1:09:15+9:217:55
6Jørgen WulfsbergA-Åpen (149)50:21+10:5010:04
8Kari MadslienD 50- (69)55:44+6:5713:20
9Marte Madslien BakkenD 15-16 (162)49:34+7:0311:02
11Else Kari Nordli ScheeleD 45- (107)1:06:56+17:3013:29
12Tore KjølsethA-Åpen (149)58:41+19:1011:44
12Marie ScheeleD 13-14 (149)47:52+12:1912:24
12Kasper Bakken UlsethH 15-16 (184)47:35+5:368:59
12Ingrid SkaarerD 17-B (85)56:52+18:1318:03
14Åse Marit R.KorenC-Åpen (65)1:35:08+43:4528:49
14Per Hermann KrøgerH 60- (79)1:11:05+32:0317:00
16Eskil HafskjoldH 11-12 (133)36:58+14:3213:17
16Anne DahlD 50- (69)2:02:26+1:13:3929:17
16Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (162)51:07+8:3611:23
17Runar HafskjoldH 45- (127)1:15:43+30:0313:15
19Ada WulfsbergD 17-20 (134)1:16:19+16:1113:21
21Astrid Christina EspedalB-Åpen (141)52:06+20:1116:32
21Frida SolsrudD 15-16 (162)54:04+11:3312:02
21Elise HafskjoldD 45- (107)1:31:15+41:4918:23
22Eirik Frydenlund NorlingH 13-14 (190)52:25+17:5013:34
25Ottar WiklundH 21- (169)1:47:01+47:0712:14
25Kjetil EspedalH 50- (157)1:04:51+22:2113:02
26Sjur LangedalB-Åpen (141)57:34+25:3918:16
26Gaute BerganH 15-16 (184)52:53+10:549:59
27Per Ola UlsethH 50- (157)1:06:32+24:0213:23
28Peer StiansenA-Åpen (149)1:15:02+35:3115:00
28Mari AarsethD 13-14 (149)58:29+22:5615:09
30Tiril Ebon EspedalD 13-14 (149)59:21+23:4815:22
30Jonas AarsethH 15-16 (184)54:08+12:0910:13
30Elise Wærp HaugeD 15-16 (162)1:03:40+21:0914:10
32Vegard HaldenH 50- (157)1:12:41+30:1114:37
34Rolf Andreas BergH 15-16 (184)1:00:35+18:3611:27
39Elias StubberudH 15-16 (184)1:09:29+27:3013:08
Filip HalvorsenN-åpen (277)fullført
Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (277)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (277)fullført
Johanne Ragvin RystadN-åpen (277)fullført
Simen TrøanN-åpen (277)fullført
Mathilde Rekkertbø KorenD -10 (58)29:1613:25
Helene ScheeleD -10 (58)14:356:41
Ella Steinberg-HalvorsenD -10 (58)25:1111:33
Sondre HafskjoldH -10 (67)20:029:11
Rolf BergB-Åpen (141)diskvalifisert
Petter HalvorsenH 17-A kort (72)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor