Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

Alta OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thomas FrostH 45- (127)48:02+2:228:24
4Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (29)1:00:46+7:4219:06
28Gard FrostH 15-16 (184)53:12+11:1310:03
29Eirik FrostH 13-14 (190)56:02+21:2714:30

Asker Skiklubb

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marthe WisløfC-Åpen (65)51:2315:34
2Per WiréhnH 17-A kort (72)42:58+0:278:35
3Sverre WisløfB-Åpen (141)37:06+5:1111:46
3Per Clemmet WisløfA-Åpen (149)41:40+2:098:20
3Hulda M. Backer TellnesD 15-16B (19)48:20+8:2615:20
4Astrid YtterbøD 11-12 (113)28:19+4:3410:11
5Una NastadD 11-12 (113)30:57+7:1211:07
6Marit IsachsenD 17-A kort (75)1:06:44+20:0016:46
6Sondre YtterbøH 15-16 (184)44:22+2:238:23
6Ellen Aure SkogedalD 45- (107)1:00:42+11:1612:14
7Per Anders YtterbøH 17-B (54)50:24+11:0316:00
7Helga M. BackerD 17-B (85)47:15+8:3615:00
7Sigrun Hernes YtterbøD 50- (69)55:40+6:5313:19
10Margrethe WisløfA-Åpen (149)54:58+15:2710:59
14Marit EgnerD 45- (107)1:12:21+22:5514:35
15Selma Aure SkogedalD 11-12 (113)42:26+18:4115:15
17Svein GranerudH 50- (157)57:42+15:1211:36
22Simen Aure SkogedalH 15-16 (184)50:08+8:099:28
25Torill Fougner WisløfA-Åpen (149)1:12:49+33:1814:33
26Maren Aure SkogedalD 13-14 (149)56:11+20:3814:33
29Pål SkogedalH 21- (169)2:25:09+1:25:1516:36
31Kjetil KjernsmoA-Åpen (149)1:26:16+46:4517:15
31Torstein KvaaleH 50- (157)1:10:26+27:5614:10
31Eilev KvaaleH 15-16 (184)54:50+12:5110:21
Eivind KjernsmoN-åpen (277)fullført
Synne KjernsmoN-åpen (277)fullført
Eirik NastadN-åpen (277)fullført

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Siren GreveD 60- (27)50:18+8:4315:00
11Erling StrandH 65- (66)1:06:22+28:1419:48

Berger og Svelvik OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kirsten GjermstadD 17-B (85)44:23+5:4414:05
4Trude HansenD 40- (30)1:31:03+38:3018:21
30Hedda Wessel PettersenD 11-12 (113)1:09:53+46:0825:08
Ola Gjermstad PettersenH -10 (67)20:419:29
Oda GjerdahlD 17-20 (134)diskvalifisert

Birkenes IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linnea VerslandD 11-12N (16)27:49+6:3412:52
2Kristine NygårdD 15-16B (19)47:02+7:0814:55
2Trygve LølandH 70- (89)42:37+1:0912:43
6Ingrid MosfjellD 15-16B (19)1:11:03+31:0922:33
7Per Johan FlaaH 17-C (38)1:08:35+29:2920:46
8Asgeir Reiersen JensenH 17-20 (104)1:05:40+9:459:24
9Asle ÅsmulH 40- (63)1:39:33+42:0714:15
12Bjørn StormoenH 60- (79)1:01:58+22:5614:49
12Emil NygårdH 11-12 (133)34:13+11:4712:18
12Magnus MosfjellH 17-20 (104)1:13:00+17:0510:27
13Mari Reiersen JensenB-Åpen (141)47:51+15:5615:11
15Mette Javenes FlaaC-Åpen (65)1:48:43+57:2032:56
16Anne Kari BirkelandD 17-B (85)1:05:14+26:3520:42
16Steinar ÅneslandB-Åpen (141)50:15+18:2015:57
25Sigmund Javenes FlaaH 11-12 (133)49:19+26:5317:44
29Lars BirkenesH 11-12 (133)52:22+29:5618:50
36Åse Karin AakvikB-Åpen (141)1:13:14+41:1923:14
39Guttorm NyhusH 50- (157)1:27:10+44:4017:32
Ingeborg ÅneslandN-åpen (277)fullført

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Reidar AndersenH 70- (89)1:10:18+28:5020:59

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Magnar ØvreåsH 75- (54)1:22:00+39:0325:47
11Hjørdis ØvreåsD 70- (49)1:55:39+1:12:0436:22

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingunn S. ØsthagenD 17-B (85)43:54+5:1513:56

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Johs HjelmstadH 45- (127)1:08:41+23:0112:01
Berit HerstadD 40- (30)diskvalifisert

Bø OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon SolbergH 17-A kort (72)42:318:30
2Olav Bratland SolbergH 13-16C (10)1:02:25+28:1122:27
4Per Chr. HagenH 65- (66)44:24+6:1613:15
6Olav SolbergH 75- (54)1:06:12+23:1520:49
7Gunn BotnenD 60- (27)1:16:58+35:2322:58
10Jarle BotnenH 60- (79)58:34+19:3214:00
16Dag Steinar RagvinH 21- (169)1:21:19+21:259:18
17Elisabeth Bratland SolbergB-Åpen (141)50:36+18:4116:03
23Eivind Romberg KvaaleH 21- (169)1:38:23+38:2911:15
Gaute Bratland SolbergH -10 (67)30:2413:56
Synnøve DalvaD 75- (18)diskvalifisert

Chicago Area Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Charlie ShahbazianH 55- (126)1:27:26+41:4217:37

Drangedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Odd AureH 75- (54)1:10:46+27:4922:15
15Oskar StraumeH 17-B (54)1:00:03+20:4219:03
21Anna Henriette StraumeD 17-B (85)1:19:43+41:0425:18

Egersund OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2TorSverre E. SkåraH 17-B (54)42:28+3:0713:28Last ned GPS-spor i gpx-format
2Inger Tone NygårdD 50- (69)48:48+0:0111:40
5Thomas HadlandA-Åpen (149)45:55+6:249:11
8Arvid MydlandH 60- (79)52:04+13:0212:27
9Gunnar PettersonH 17-A kort (72)1:09:23+26:5213:52
9Synne Skeie PettersonD 11-12 (113)35:25+11:4012:44
10Julie PuntervoldD 17-A kort (75)1:29:24+42:4022:27
11Arne BrandsbergH 75- (54)1:27:13+44:1627:25
13Nils Tore PuntervoldH 45- (127)1:10:23+24:4312:19
15Geir FrøytlogH 55- (126)1:00:53+15:0912:16Last ned GPS-spor i gpx-format
16Olav HellandH 17-B (54)1:05:35+26:1420:49
16Julie M HellandD 11-12 (113)43:06+19:2115:30
17Alexander HorpestadH 17-A kort (72)1:45:19+1:02:4821:03
19Jorunn HadlandA-Åpen (149)1:06:51+27:2013:22
20Hilde HetlandD 45- (107)1:28:21+38:5517:48
21Karine Aarstad TorgersenD 13-14 (149)48:29+12:5612:33
23Monica HorpestadB-Åpen (141)55:09+23:1417:30
25Steinar HorpestadB-Åpen (141)56:11+24:1617:50
30Edvin AakreH 13-14 (190)56:57+22:2214:45
32Odin HorpestadH 11-12 (133)1:12:35+50:0926:06
34Sindre Skeie PettersonA-Åpen (149)1:43:19+1:03:4820:39
38Christoffer Øen KvernstuenH 13-14 (190)1:19:35+45:0020:37
39Ole Andre BrandsbergH 13-14 (190)1:20:01+45:2620:43
Ruben M. HellandN-åpen (277)fullført
Markus M. M. HellandN-åpen (277)fullført
Merethe PuntervoldN-åpen (277)fullført
Vilde PuntervoldN-åpen (277)fullført
Berit BrandsbergD 17-C (60)diskvalifisert
Kenneth MydlandH 21- (169)diskvalifisert
Jane M HellandD 35- (7)diskvalifisert

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Solveig LetmolieD 17-20 (134)1:16:04+15:5613:19
22Christine HoenD 17-20 (134)1:24:53+24:4514:51
33Oda Isnes TyseD 15-16 (162)1:05:21+22:5014:33

Elverum OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Anna-Thekla TonjerA-Åpen (149)59:16+19:4511:51
15Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (133)36:26+14:0013:06
16Audun FingarsenA-Åpen (149)1:02:33+23:0212:30
25Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (184)52:02+10:039:50
36Mats LindaasH 15-16 (184)1:06:28+24:2912:33
Aksel Tonjer FingarsenH -10 (67)38:0217:26
Gaute LindaasH 15-16 (184)diskvalifisert

Fana IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Astrid OrmbergD 65- (17)1:00:08+6:2418:54
9Ole TørnqvistH 50- (157)51:29+8:5910:21
12Jan Olav OrmbergH 65- (66)1:06:44+28:3619:55
16Brage Bell LysakerH 13-14 (190)46:31+11:5612:03
17Kirsti LysakerD 45- (107)1:18:20+28:5415:47
20Marie Roll-TørnqvistD 15-16 (162)53:46+11:1511:58

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pernille Snø Heggedal AamodtD 13-16N (2)38:3815:09
10Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (162)49:57+7:2611:07
15Stine HeggedalB-Åpen (141)48:46+16:5115:28
23Øyvind HelmersenA-Åpen (149)1:12:08+32:3714:25
33Janne Karine HelmersenB-Åpen (141)1:04:45+32:5020:33
Frode AamodtB-Åpen (141)diskvalifisert

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Fredrik Monrad OlsenH 17-20 (104)1:47:53+51:5815:27

Fly 5 Kamp

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frank SandbergB-Åpen (141)31:5510:07
4Eskil StenB-Åpen (141)37:55+6:0012:02
24Miriam DenstadliB-Åpen (141)55:27+23:3217:36
31Stine Marie GabrielsenB-Åpen (141)1:04:21+32:2620:25
32Idunn AssevA-Åpen (149)1:30:10+50:3918:02
37Bendik FalchB-Åpen (141)1:14:30+42:3523:39

Fossum IF

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marielle MichelsenD 13-16C (21)35:09+0:4412:38
2Johan MichelsenH 40- (63)1:00:59+3:338:44
4Ida VatlandD 11-12N (16)31:48+10:3314:43
5Philip Lehmann RomørenH 13-14 (190)39:00+4:2510:06
6Arild AndresenH 40- (63)1:12:59+15:3310:27
8Knut Jostein SætnanH 45- (127)1:04:31+18:5111:17
8Mikkel KatlaH 15-16 (184)46:02+4:038:42
9Ask Felland SætnanH 11-12 (133)29:45+7:1910:42
10Sindre Vie StrislandH 13-14 (190)42:16+7:4110:56
10Trond BrevikH 50- (157)52:03+9:3310:28
11Karen Hoel JomaasD 17-20 (134)1:08:57+8:4912:04
14Kristin VatlandB-Åpen (141)47:53+15:5815:12
15Marius BakkeH 15-16 (184)48:00+6:019:04
20Einar GisholtH 50- (157)59:27+16:5711:57
21Eirik Vie StrislandH 13-14 (190)50:03+15:2812:57
22Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (162)54:08+11:3712:03
23Kathinka Zahl HagenD 13-14 (149)51:12+15:3913:15
23Gustav Andresen SkotteH 15-16 (184)51:15+9:169:41
24Sondre Zahl HagenH 15-16 (184)51:36+9:379:45
26Stein H. HagenH 50- (157)1:05:10+22:4013:06
31Gunde TumelionisD 13-14 (149)1:08:21+32:4817:42
41Birk Felland SætnanH 15-16 (184)1:13:03+31:0413:48
Anders VierliN-åpen (277)fullført
Rasmus VierliN-åpen (277)fullført
Silje Andresen SkotteD -10 (58)30:2613:57
Mikkel MichelsenH -10 (67)19:519:06
Elise GisholtD 17-A kort (75)diskvalifisert
Frode StrislandH 45- (127)diskvalifisert
Peter GisholtH 17-20 (104)diskvalifisert
Helene Hoel JomaasD 13-16C (21)diskvalifisert

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Olle MalmringH 40- (63)1:43:32+46:0614:49
11Janne Fossum MalmringD 17-A kort (75)1:38:26+51:4224:43
11Eivind Sjøgren OlsenH 40- (63)1:45:10+47:4415:04
Linus Fossum MalmringN-åpen (277)fullført
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (277)fullført
Harri LuchsingerH 21- (169)diskvalifisert

Ganddal IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud Hognestad TaksdalD 45- (107)49:31+0:059:58
4Mari BremnesC-Åpen (65)1:13:14+21:5122:11
5Eli FrafjordD 60- (27)1:11:36+30:0121:22
7Oddvar TaksdalH 45- (127)1:03:59+18:1911:12
7Anna TaksdalD 13-14 (149)43:26+7:5311:15
7Ingrid LamarkD 15-16 (162)49:01+6:3010:55
10Janne Tjørhom AasheimD 17-20 (134)1:07:47+7:3911:52
16Vibeke LamarkD 45- (107)1:15:30+26:0415:13
17Marius RøddeH 11-12 (133)37:43+15:1713:34
27Erlend BremnesH 13-14 (190)55:15+20:4014:18
29Tobias RøddeH 15-16 (184)54:04+12:0510:13
34Tore RøddeB-Åpen (141)1:05:37+33:4220:49
38Ole Kristian TaksdalH 15-16 (184)1:06:52+24:5312:38
40Maria Nilsson RøddeB-Åpen (141)1:22:23+50:2826:09
Erik LimaH 21- (169)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Nora SvendsenD 17-20 (134)diskvalifisert

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tore FidjeH 65- (66)50:07+11:5914:57

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristine KravdalD 15-16 (162)45:22+2:5110:06
9Marie KravdalD 13-14 (149)43:59+8:2611:23
Eline KravdalD -10 (58)30:5114:09

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jan SteinegerH 60- (79)47:42+8:4011:24

Gøteborg majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Asgeir EdvardsenA-Åpen (149)1:00:38+21:0712:07

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eivind HagenH 75- (54)51:48+8:5116:17
7Ingrid TrøanB-Åpen (141)41:11+9:1613:04
8Ola TellesbøH 50- (157)50:45+8:1510:12
Julie  Trøan HvamstadN-åpen (277)fullført
Marie Trøan HvamstadN-åpen (277)fullført

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bodil HelgerudD 21- (50)1:06:439:33
8Øyvind HelgerudH 21- (169)1:13:53+13:598:27

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Leif Gunnar HovdenH 60- (79)59:43+20:4114:17

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger E. VamnesD 80- (18)1:02:0119:30
13Emma Bangstad BergersenD 15-16 (162)50:28+7:5711:14
15Frode BergersenH 60- (79)1:17:03+38:0118:25Last ned GPS-spor i gpx-format
29Kamilla LomeA-Åpen (149)1:24:10+44:3916:50

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Wenche RydningB-Åpen (141)50:41+18:4616:05

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 75- (18)1:04:1020:10
5Tor DrageH 80- (29)1:04:23+11:1920:14

Haugesund IL Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anita SælvikD 45AK (41)1:06:24+6:2716:41
3Britt RameckersD 65- (17)1:03:04+9:2019:49
4Knut Steffen KvalaA-Åpen (149)43:55+4:248:47
7Sigurd Paulsen VieH 17-20 (104)1:04:01+8:069:10
9Per Bjarne MyhreH 45AK (46)1:37:03+59:5424:23
14Knut Bendik KvalaH 70- (89)59:53+18:2517:52
14Lars Johann MiljeH 65- (66)1:24:02+45:5425:05
40Vegard Wiig NystadH 15-16 (184)1:12:58+30:5913:47
Sebastian JørgensenH -10 (67)30:0013:45
Ann Charlotte WallD 17-B (85)diskvalifisert
Aleksander JørgensenH 15-16 (184)diskvalifisert

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild JohnsenD 15-16B (19)39:5412:40
3Hermine GrønnebergD 11-12N (16)29:04+7:4913:27
4Espen JohnsenH 45AK (46)51:51+14:4213:01
5Elin BordøyD 45AK (41)1:23:34+23:3720:59
7Jan Ivar GundersenH 45AK (46)1:01:21+24:1215:24
10Sten Øivind BjerkeH 45AK (46)1:48:33+1:11:2427:16

Heming Orientering

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lukas Jones ArnesenH 11-12 (133)22:268:04Last ned GPS-spor i gpx-format
1Nils Petter FremmingH 55- (126)45:449:13
1Eirik Næss-UlsethH 60- (79)39:029:20
2Bjørn EgnerH 80- (29)56:14+3:1017:41
2Maya Jones ArnesenD 15-16 (162)43:23+0:529:39
6Fridtjof ReuschH 13-14 (190)39:32+4:5710:14
7Knut Erling ØenH 50- (157)49:48+7:1810:01
11Kristian ØstermannH 15-16 (184)47:34+5:358:59
13Marit InngjerdingenD 45- (107)1:09:22+19:5613:59
15Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (162)50:39+8:0811:16
16Henrik ReuschH 15-16 (184)49:00+7:019:15
18Ferdinand FremmingH 15-16 (184)49:41+7:429:23
19Hannah Syrdal ØenD 13-14 (149)48:06+12:3312:27
20August Syrdal ØenH 15-16 (184)49:49+7:509:25
21Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (184)50:01+8:029:27
22Julie Heyerdahl RødstenD 13-14 (149)48:41+13:0812:36
23Kimme ArnesenH 50- (157)1:03:48+21:1812:50
23Paula BerstadD 45- (107)1:33:49+44:2318:54
24Malene JebsenD 15-16 (162)56:08+13:3712:30
24Marianne ReuschD 45- (107)1:37:41+48:1519:41
25Helene Margarethe KristensenD 13-14 (149)55:41+20:0814:25
26Christian ReuschH 45- (127)1:41:56+56:1617:51
28Silja BerstadD 11-12 (113)1:01:03+37:1821:57
Annika Næss-UlsethN-åpen (277)fullført
Astrid ReuschD -10 (58)27:0812:26
Anders Næss-UlsethH 13-14 (190)diskvalifisert
Ella BerstadD 15-16 (162)diskvalifisert

Hisøy OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Malin HaugeD 17-20 (134)1:02:29+2:2110:56
5Kristin Krafft MyhrenD 15-16B (19)1:06:37+26:4321:08
11Agnes BjørkenesC-Åpen (65)1:19:31+28:0824:05
12Marianne BjørkenesC-Åpen (65)1:19:43+28:2024:09
35Tuva Krafft MyhrenD 15-16 (162)2:16:12+1:33:4130:20
Hannah Broers DamsgaardN-åpen (277)fullført
Julia Broers DamsgaardN-åpen (277)fullført
Johan Francis EskiltN-åpen (277)fullført

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Mads Henrik SandnesA-Åpen (149)59:07+19:3611:49

Høydalsmo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eli Signe KvaaleD 17-C (60)52:21+8:1515:51

Idrettslaget Dyre Vaa

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Astrid Fugleneb AamandD 17-A kort (75)46:4411:44
5Nils Albert AamandH 17-A kort (72)50:35+8:0410:07
9Per Morten WienengaB-Åpen (141)44:26+12:3114:06
18Thea Aksvik WienengaD 11-12 (113)43:20+19:3515:35
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (277)fullført
Randi Fugleneb AamandN-åpen (277)fullført
Sunniva Tjønn JacobsenN-åpen (277)fullført
Sigrid Fugleneb AamandD -10 (58)32:0814:44
Eirik Tjønn JacobsenH 11-12 (133)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Rasmus Palmqvist AslaksenH 21- (169)1:11:54+12:008:13

IK Grane Arendal Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Amalie RingvollD 13-14 (149)43:26+7:5311:15
14Ine MikkelsenD 15-16 (162)50:37+8:0611:16
18Sivert Møklegård PihlH 15-16 (184)49:41+7:429:23
19Even FossumH 17-20 (104)1:27:38+31:4312:33
21Daniel Røskar ReedH 17-20 (104)1:36:48+40:5313:52
22Ingrid RingvollD 11-12 (113)46:49+23:0416:50
23Lise MikkelsenD 15-16 (162)54:59+12:2812:14
42Elias Vågsnes SælsbråtenH 13-14 (190)1:55:48+1:21:1330:00
42Magnus FossumH 15-16 (184)1:28:17+46:1816:41
Anne RingvollN-åpen (277)fullført

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gjermund UrsetH 40- (63)1:03:19+5:539:04
5Hans UrsetH 15-16 (184)44:01+2:028:19

IL Express

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Dag Olav PettersenH 70- (89)1:07:33+26:0520:09
Astrid Helene VedåN-åpen (277)fullført

IL Gular

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marian KjellevoldD 45AK (41)59:5715:03
2Hege FjellbirkelandD 55- (31)46:20+4:1113:49
5Arne JohannesenH 55- (126)54:21+8:3710:57
17Eyvind Kjellevold MaldeH 17-20 (104)1:15:33+19:3810:49
21Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-20 (134)1:20:07+19:5914:01
29Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (162)1:03:26+20:5514:07

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (190)57:39+23:0414:56
33Ole Magnus StoremyrH 11-12 (133)1:16:21+53:5527:27

IL Høvdingen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Nils Egil JohannessenH 70- (89)57:36+16:0817:11
32Audun KjøstvedtB-Åpen (141)1:04:33+32:3820:29

IL Imås

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari Timenes LaugenD 70- (49)43:3513:42
1Kjell SandåkerH 65- (66)38:0811:22
4Kjetil GlimsdalH 17-C (38)43:44+4:3813:15
5Øyvin SimonsenH 65- (66)45:27+7:1913:34
7Vilde Brabrand UrfjellD 17-A kort (75)1:07:06+20:2216:51
9Arne Kristian SkiftenesH 70- (89)56:22+14:5416:49
10Ingeborg BøbelD 70- (49)1:14:19+30:4423:22
11Terje UrfjellH 50- (157)52:44+10:1410:36
15Erling LauvrakH 70- (89)1:05:20+23:5219:30
15Per Kristian TømtH 45- (127)1:15:08+29:2813:09
31Sandra Sofie TømtD 11-12 (113)1:28:23+1:04:3831:47
40Henrik Andreas TømtH 13-14 (190)1:22:46+48:1121:26
Susan BøbelD 17-A kort (75)diskvalifisert

IL Koll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian Fredrik BorgH 13-14 (190)34:358:57
2Hilde SalvesenD 17-N (9)52:32+13:5320:36
18Johan LundeH 55- (126)1:02:30+16:4612:36
19Martin Christoffer BorgH 13-14 (190)48:49+14:1412:38
35Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (190)58:40+24:0515:11
37Jonas HickenH 13-14 (190)59:48+25:1315:29
41Erik BorgH 50- (157)1:30:37+48:0718:13
Erlend Bråten BergeN-åpen (277)fullført
Marte Mollat WirstadN-åpen (277)fullført

IL Tyrving

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Styrk KamsvågA-Åpen (149)41:17+1:468:15
4Berit BergeD 55- (31)55:40+13:3116:37
5Bjørn EkebergH 21- (169)1:08:20+8:267:49
6Marianne NjåsteinD 50- (69)53:10+4:2312:43
6Kirsti Grundnes BergD 55- (31)1:03:03+20:5418:49
9Anders TiltnesH 21- (169)1:14:04+14:108:28
10Hallvard BergH 55- (126)56:51+11:0711:27
19Bjørn Henning GrandalH 55- (126)1:03:16+17:3212:45
22Are NjåsteinH 55- (126)1:22:38+36:5416:39
Helle HundseidD 50- (69)diskvalifisert
Kristine FjeldboD 21- (50)diskvalifisert

IL Vindbjart

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans Gunnar OmdalH 21- (169)59:546:51
24Torunn OmdalstølenA-Åpen (149)1:12:41+33:1014:32

Kolbotn og Skimt OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit VågsnesD 65- (17)53:4416:53
2Knut BjørkeloH 55- (126)49:38+3:5410:00
6Geir TrøanH 70- (89)52:00+10:3215:31
6Sissel OlaisenD 70- (49)1:03:32+19:5719:58
19Monica FeylingD 45- (107)1:27:26+38:0017:37
Selma FeylingD -10 (58)37:5817:24
Sigurd OlaisenH -10 (67)37:3217:13

Kongsberg OL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingvild GustafssonD 13-14 (149)35:36+0:039:13
3Finn Åge ØsternH 80- (29)56:19+3:1517:42
3Jarand GustafssonH 11-12 (133)24:19+1:538:44
3Ellen GustafssonD 40- (30)1:14:16+21:4314:58
3Iselin HøivoldD 11-12 (113)27:35+3:509:55
4Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (133)24:30+2:048:48
4Syver LøkenH 50- (157)45:09+2:399:05
5Åsne HaavengenD 15-16 (162)46:15+3:4410:18
5Ingjerd SommerstadD 45- (107)58:51+9:2511:51
6Tale StrandD 17-20 (134)1:05:20+5:1211:26
8Halvor LøkenH 13-14 (190)41:01+6:2610:37
8Jan Olav BerganH 11-12 (133)28:37+6:1110:17
9Espen RøsteH 45- (127)1:05:08+19:2811:24
9Olav Kristian LundH 15-16 (184)47:33+5:348:59
10Ann-Karin LestebergD 17-B (85)49:21+10:4215:40
11Marianne OmdalD 50- (69)1:00:23+11:3614:26
12Harald BerganH 17-B (54)56:38+17:1717:58
12Invild LangeggenD 17-20 (134)1:09:30+9:2212:10
14Harald LestebergH 17-B (54)57:30+18:0918:15
14Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (149)47:56+12:2312:25
14Victoria A. SkimmelandD 17-B (85)1:01:02+22:2319:22
15Elisabeth HetlevikD 50- (69)1:45:58+57:1125:21
16Andrea VaneboD 17-20 (134)1:14:25+14:1713:01
18Arne BerganH 13-14 (190)48:41+14:0612:36
21Per GustafssonH 50- (157)59:32+17:0211:58
23Roar TønnessenH 55- (126)1:22:43+36:5916:40
26Kjersti Tønnesen BergstølD 17-20 (134)1:31:02+30:5415:56
27Ingrid LestebergD 11-12 (113)1:00:40+36:5521:49
27Selma HøivoldD 15-16 (162)57:36+15:0512:49
27Sarah WølloD 17-20 (134)1:31:36+31:2816:02
29Erik HøivoldH 55- (126)2:02:35+1:16:5124:42
32Vetle DrageH 15-16 (184)55:02+13:0310:24
36Roger Andre VaneboH 50- (157)1:19:36+37:0616:00
38Terje Ulla EikenH 50- (157)1:23:21+40:5116:46
Erik BerganN-åpen (277)fullført
Eirik LestebergN-åpen (277)fullført
Magnus LestebergN-åpen (277)fullført
Jon StrandH -10 (67)16:347:35
Ola LestebergH 40- (63)diskvalifisert
Helene EgerD 17-20 (134)diskvalifisert

Konnerud IL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martine JægtvikD 17-C (60)44:0613:21
1Jenny BaklidD 17-20 (134)1:00:0810:31
2Aslak HeimdalH 17-20 (104)56:09+0:148:02
3Isa HeggedalD 50- (69)50:27+1:4012:04
3Jørgen BaklidH 17-20 (104)57:03+1:088:10
4Tiril KihleD 15-16B (19)58:38+18:4418:36
5Tove HeimdalD 50- (69)52:35+3:4812:34
5Maiken Økern HågårdD 17-20 (134)1:05:08+5:0011:24
6Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (162)48:21+5:5010:46
6Håvard HågårdH 45- (127)1:00:51+15:1110:39
8Johanne StorhaugD 11-12 (113)35:21+11:3612:42
9Bente VasshaugC-Åpen (65)1:18:15+26:5223:42
12Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (113)39:07+15:2214:04
13Vetle Lysaker NorbomH 15-16 (184)47:37+5:389:00
13Mari Landro SvingheimD 17-20 (134)1:10:51+10:4312:24
14Thea Sildnes BaklidD 17-20 (134)1:11:19+11:1112:29
18Joar GjerdålA-Åpen (149)1:06:22+26:5113:16
20Anniken RanvikD 17-20 (134)1:17:36+17:2813:35
22Mette SpangbergD 45- (107)1:32:53+43:2718:43
24Reno PapeH 13-14 (190)52:56+18:2113:42
24Thea LandD 17-20 (134)1:26:01+25:5315:03
25Hedda SpangbergD 15-16 (162)56:54+14:2312:40
25Annette Bjørnås KrogstieD 17-20 (134)1:26:06+25:5815:04
26Hanna SpangbergD 11-12 (113)52:43+28:5818:57
28Anne-Sofie LyshedenB-Åpen (141)1:01:39+29:4419:34
28Kjell Petter SmågeH 45- (127)2:04:59+1:19:1921:53
31Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (133)1:07:18+44:5224:12
31Nora Småge HilsenD 15-16 (162)1:03:43+21:1214:11
32Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (149)1:12:08+36:3518:41
41Morten Herman VogtB-Åpen (141)1:25:59+54:0427:17
43Hans Jørgen KrogstieH 50- (157)1:35:15+52:4519:09
Julie Økern HågårdN-åpen (277)fullført
Eirik KihleN-åpen (277)fullført
Rikke KihleN-åpen (277)fullført
Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (277)fullført
Jonatan Herman Lysheden-VogtH -10 (67)25:5811:54

Kristiansand OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marius PyttenH 17-20 (104)55:558:00
2Dag MoeH 65- (66)39:49+1:4111:53
3Thorbjørn VærpH 45AK (46)46:48+9:3911:45
3John HansenH 60- (79)41:23+2:219:54
5Glenn Ager-WickH 60- (79)47:27+8:2511:21
6Øystein HalvorsenH 65- (66)46:45+8:3713:57
8Linn Carina DalandD 17-A kort (75)1:16:44+30:0019:16
11Sebastian DalandH 21- (169)1:15:17+15:238:36
12Petter Marki ErichsenH 21- (169)1:16:02+16:088:41
14Brage TakleH 15-16 (184)47:40+5:419:00
16Ernst PyttenH 45- (127)1:15:20+29:4013:11
19Håvar Birkeland StormoenH 21- (169)1:26:44+26:509:55
20Vetle Elias LynnebakkenH 17-20 (104)1:32:03+36:0813:11
27Camilla AasrumA-Åpen (149)1:13:24+33:5314:40
Sanna Aasrum NilsenN-åpen (277)fullført
Frida HauklandN-åpen (277)fullført
Tobias TøråN-åpen (277)fullført
Sereina SnerthammerD -10 (58)28:4413:10
Marius AurebekkH 17-20 (104)diskvalifisert
Kristian PyttenH 17-20 (104)diskvalifisert

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ragnar HillestadH 70- (89)51:15+9:4715:17
12Eline SchervenD 15-16 (162)50:23+7:5211:13
19Kristin Melby JacobsenD 15-16 (162)53:04+10:3311:49

Larvik OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid UndstadD 45- (107)49:269:57
1Elin BjervaD 40- (30)52:3310:35
3Lise LevyD 75- (18)1:34:28+30:1829:42
3Line Kaupang LyeD 17-N (9)1:06:12+27:3325:57
3Kristin HjortlandD 45AK (41)1:06:28+6:3116:42
4Tor Eivind EdvardsenH 75- (54)55:45+12:4817:31Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jørn SundbyH 40- (63)1:10:17+12:5110:04
5Gerd LangsethD 70- (49)1:02:22+18:4719:36
6Torstein LyeH 17-B (54)50:18+10:5715:58
6Inger Anette Vik OlsenD 17-B (85)46:40+8:0114:48
8Asbjørn BrathagenH 17-B (54)54:03+14:4217:09
8Celine Vik OlsenD 17-B (85)48:11+9:3215:17
11Maren Sofie FremstadD 11-12 (113)38:27+14:4213:49
13Kåre ThorbjørnsenH 70- (89)59:29+18:0117:45
13Kristian Kaupang LyeH 11-12 (133)34:37+12:1112:27
14Iril RingheimD 13-14 (149)47:56+12:2312:25
16Per Olav GulbrandsenH 50- (157)57:35+15:0511:35
17Henrik Kaupang LyeH 13-14 (190)47:27+12:5212:17
17Iver RingheimH 15-16 (184)49:34+7:359:22
18Linda BrathagenD 17-B (85)1:06:06+27:2720:59
20Thelma BrathagenD 11-12 (113)45:24+21:3916:19
22Turid Zagar NesA-Åpen (149)1:11:39+32:0814:19
23Tom KristensenH 45- (127)1:36:18+50:3816:51
27Agathe BrathagenD 13-14 (149)57:14+21:4114:49
30Ole Edvard HjortlandH 50- (157)1:09:08+26:3813:54
32Ida Sofie HjortlandD 15-16 (162)1:04:41+22:1014:24
34Inge RingheimH 50- (157)1:18:16+35:4615:44
Ana Zagar NesN-åpen (277)fullført
Ingvild RingheimD -10 (58)26:5812:22
Asgeir FremstadA-Åpen (149)brutt

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Brynjar FredheimA-Åpen (149)51:15+11:4410:15
8Hanne FredheimB-Åpen (141)43:42+11:4713:52

Loko Liberec

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maruska BradacovaC-Åpen (65)1:13:17+21:5422:12
7Jakub PeterkaH 13-14 (190)40:52+6:1710:35
20Stanislav BradacH 45- (127)1:19:14+33:3413:52
24Vojtech MelicharH 21- (169)1:45:28+45:3412:04
26Vojtech PeterkaH 21- (169)1:47:13+47:1912:16
Josef PeterkaH 70- (89)diskvalifisert

Marnardal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arild BjørkenesH 17-C (38)39:11+0:0511:52
17Lars Peder VaajeH 55- (126)1:02:27+16:4312:35

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kristoffer LerliH 13-14 (190)45:15+10:4011:43
25John LerliH 55- (126)1:25:27+39:4317:13

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Axel Juell TheisenH 55- (126)1:12:53+27:0914:41

Mosmeridian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Nikolay SytovH 45- (127)1:08:34+22:5412:00

Måren OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tove StrandD 50- (69)48:4711:40
2Aase Tove GoldenD 75- (18)1:14:18+10:0823:21
2Unni Dirro BøhlerengenD 80- (18)1:02:47+0:4619:44
4Hege Rønning JohansenD 17-B (85)44:49+6:1014:13
4Tormod StrandH 55- (126)52:42+6:5810:37
5Kine DirroD 21- (50)1:36:54+30:1113:52
7Stein TurtumøygardH 65- (66)49:43+11:3514:50
7Gro Hege LudvigsenD 55- (31)1:06:01+23:5219:42
12Lars Rønning JohansenH 17-A kort (72)1:14:58+32:2714:59
14Kirsten AaslundD 17-A kort (75)1:54:18+1:07:3428:43
17Linn Mei WaalerD 17-20 (134)1:15:49+15:4113:16
28Noor Dirro-HeluD 15-16 (162)1:00:56+18:2513:34
36Simen Rønning JohansenH 13-14 (190)58:57+24:2215:16
Linnea RustadN-åpen (277)fullført
Carmen DirroD 17-A kort (75)diskvalifisert
Luciana Maria SvadsD 15-16 (162)diskvalifisert

Natthauken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ole Grini JohansenH 17-A kort (72)1:02:38+20:0712:31

Nesbyen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Therese BotnenD 17-C (60)1:15:37+31:3122:54
30Vidar BotnenH 55- (126)2:44:42+1:58:5833:12

Neverfjord IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tiril Markussen PrydzN-åpen (277)fullført
Peter PrydzC-Åpen (65)diskvalifisert

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans TrøanA-Åpen (149)39:317:54
19Monica TrøanB-Åpen (141)51:14+19:1916:15
Ole Jakob TrøanN-åpen (277)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut Roar Rukke GjeitsundC-Åpen (65)1:09:49+18:2621:09

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Sigurd AssevB-Åpen (141)1:03:37+31:4220:11

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Andreas SævigA-Åpen (149)54:02+14:3110:48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Julie BøbelA-Åpen (149)1:03:13+23:4212:38

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Fredrik JomaasA-Åpen (149)1:24:12+44:4116:50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hennie EriksenN-åpen (277)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sara IsaksenN-åpen (277)fullført

Notodden OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Synne SandvenD 13-14 (149)39:42+4:0910:17
8Rune Kristian MorkH 17-A kort (72)1:06:01+23:3013:12
8Kristin SandvenD 45- (107)1:03:31+14:0512:48
9Anne Carine Dahl BorkamoD 17-A kort (75)1:18:48+32:0419:47Last ned GPS-spor i gpx-format
9Hugo ChristensenH 65- (66)50:27+12:1915:03
10Sveinung RekaaH 65- (66)51:30+13:2215:22
11Rasmus EngehultH 11-12 (133)33:53+11:2712:11
13Rune EngehultH 50- (157)54:34+12:0410:58
16Erling Dahl BorkamoH 17-A kort (72)1:41:10+58:3920:14
16Ingeborg HovdefjordD 13-14 (149)47:59+12:2612:25
17Mia EngehultD 17-B (85)1:05:27+26:4820:46
17Emma EngehultD 15-16 (162)51:30+8:5911:28
33Ada Othilie Dahl BorkamoD 13-14 (149)1:17:54+42:2120:10
Kristian MorkN-åpen (277)fullført
Sondre Dahl BorkamoH -10 (67)32:2414:51
Jon Lars HovdejordB-Åpen (141)diskvalifisert
Tuva Dahl BorkamoN-åpen (277)diskvalifisert

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aurora FossøyD 21- (50)1:29:02+22:1912:45
6Tobias KristensenH 17-20 (104)58:26+2:318:22
9Anne Willkommen EikenD 17-20 (134)1:06:54+6:4611:42
14Anders Felde OlaussenH 21- (169)1:18:47+18:539:00
26Marit NerstenA-Åpen (149)1:13:20+33:4914:40
Mads FornesH 21- (169)diskvalifisert

Nydalens SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helena HalvorsenD 11-12N (16)21:159:50
1Rune ScheeleH 50- (157)42:308:33
1Teodor Mo HjelsethH 15-16 (184)41:597:56
1Oda ScheeleD 15-16 (162)42:319:28
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (113)23:458:32
2Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (190)35:54+1:199:18
2Håvard HagaH 21- (169)1:01:49+1:557:04
3Anders NordbergH 21- (169)1:02:01+2:077:05
3Lars HalvorsenH 17-A kort (72)47:09+4:389:25
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (184)43:38+1:398:14
3Nicole RagvinD 21- (50)1:24:16+17:3312:04
3Esten KorenH 45- (127)53:26+7:469:21
4Sondre Ruud BråtenH 17-A kort (72)48:45+6:149:45
4Axel AaldeH 13-14 (190)37:03+2:289:35
4Maja Mo HjelsethD 13-14 (149)39:58+4:2510:21
4Eirik Langedal BreivikH 21- (169)1:06:46+6:527:38
4Monica Tørnqvist HaldenD 50- (69)50:48+2:0112:09
4Tobias EspedalH 15-16 (184)43:40+1:418:15
4Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (107)56:18+6:5211:21
5Inga Skaarer WiklundD 13-14 (149)40:31+4:5810:29
5Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (104)57:28+1:338:13
6Bojan BlumensteinH 21- (169)1:09:15+9:217:55
6Jørgen WulfsbergA-Åpen (149)50:21+10:5010:04
8Kari MadslienD 50- (69)55:44+6:5713:20
9Marte Madslien BakkenD 15-16 (162)49:34+7:0311:02
11Else Kari Nordli ScheeleD 45- (107)1:06:56+17:3013:29
12Tore KjølsethA-Åpen (149)58:41+19:1011:44
12Marie ScheeleD 13-14 (149)47:52+12:1912:24
12Kasper Bakken UlsethH 15-16 (184)47:35+5:368:59
12Ingrid SkaarerD 17-B (85)56:52+18:1318:03
14Åse Marit R.KorenC-Åpen (65)1:35:08+43:4528:49
14Per Hermann KrøgerH 60- (79)1:11:05+32:0317:00
16Eskil HafskjoldH 11-12 (133)36:58+14:3213:17
16Anne DahlD 50- (69)2:02:26+1:13:3929:17
16Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (162)51:07+8:3611:23
17Runar HafskjoldH 45- (127)1:15:43+30:0313:15
19Ada WulfsbergD 17-20 (134)1:16:19+16:1113:21
21Astrid Christina EspedalB-Åpen (141)52:06+20:1116:32
21Frida SolsrudD 15-16 (162)54:04+11:3312:02
21Elise HafskjoldD 45- (107)1:31:15+41:4918:23
22Eirik Frydenlund NorlingH 13-14 (190)52:25+17:5013:34
25Ottar WiklundH 21- (169)1:47:01+47:0712:14
25Kjetil EspedalH 50- (157)1:04:51+22:2113:02
26Sjur LangedalB-Åpen (141)57:34+25:3918:16
26Gaute BerganH 15-16 (184)52:53+10:549:59
27Per Ola UlsethH 50- (157)1:06:32+24:0213:23
28Peer StiansenA-Åpen (149)1:15:02+35:3115:00
28Mari AarsethD 13-14 (149)58:29+22:5615:09
30Tiril Ebon EspedalD 13-14 (149)59:21+23:4815:22
30Jonas AarsethH 15-16 (184)54:08+12:0910:13
30Elise Wærp HaugeD 15-16 (162)1:03:40+21:0914:10
32Vegard HaldenH 50- (157)1:12:41+30:1114:37
34Rolf Andreas BergH 15-16 (184)1:00:35+18:3611:27
39Elias StubberudH 15-16 (184)1:09:29+27:3013:08
Filip HalvorsenN-åpen (277)fullført
Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (277)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (277)fullført
Johanne Ragvin RystadN-åpen (277)fullført
Simen TrøanN-åpen (277)fullført
Mathilde Rekkertbø KorenD -10 (58)29:1613:25
Helene ScheeleD -10 (58)14:356:41
Ella Steinberg-HalvorsenD -10 (58)25:1111:33
Sondre HafskjoldH -10 (67)20:029:11
Rolf BergB-Åpen (141)diskvalifisert
Petter HalvorsenH 17-A kort (72)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Anne Marie EkelandD 17-B (85)59:31+20:5218:53
17Tor Svein LangåsH 70- (89)1:07:28+26:0020:08
35Jon Terje EkelandH 50- (157)1:18:19+35:4915:45
Martin BalchenN-åpen (277)fullført
Brage BjorvandH -10 (67)18:448:35
Frank Glad BalchenH 65- (66)diskvalifisert
Einar EkelandH 17-20 (104)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Roy GjerdingH 60- (79)1:09:15+30:1316:34

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Svein Harald HansenH 60- (79)diskvalifisert

OK Skeidi

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari BjaadalD 17-N (9)38:3915:09
2Anne Marie Koren HalvorsenC-Åpen (65)1:08:07+16:4420:38
2Arve GlittumH 60- (79)40:03+1:019:34
3Helge GisholtH 50- (157)43:33+1:038:45
4Tirill Liby SeipD 80- (18)2:14:12+1:12:1142:12
4Hanne HerumD 60- (27)54:27+12:5216:15
5Ketil OplandH 17-C (38)47:07+8:0114:16
5Anne-Marie BrekkeD 17-C (60)55:16+11:1016:44
5Gro PedersenD 55- (31)55:48+13:3916:39
6Øyvind FlaattenH 50- (157)48:35+6:059:46
8Tonny LindquistD 60- (27)1:20:49+39:1424:07
9Heidi HerumD 17-B (85)48:55+10:1615:31
10Øivind PedersenH 17-C (38)1:39:15+1:00:0930:04
15Hilde Gunn HellenesD 17-B (85)1:05:10+26:3120:41
16Tron SolbergH 60- (79)1:19:56+40:5419:07
20Inge GlittumH 55- (126)1:11:07+25:2314:20
22Birk Bjaadal WinbergH 11-12 (133)43:10+20:4415:31
24Morten AndresenH 55- (126)1:24:19+38:3516:59
24Ine Bjaadal WinbergD 13-14 (149)55:32+19:5914:23
24Pål WinbergH 45- (127)1:39:45+54:0517:28
26Blu William OplandH 11-12 (133)49:20+26:5417:44
28Arild RørholtH 55- (126)1:39:24+53:4020:02

OK Sør

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gudveig JørundlandD 80- (18)1:28:46+26:4527:54
6Einar JørundlandH 80- (29)1:34:06+41:0229:35
12Mads Wendel ScheieH 17-B (54)56:38+17:1717:58
12Vidar Georg YdseH 55- (126)58:21+12:3711:45
14Stein-Erik ScheieH 55- (126)1:00:08+14:2412:07
16Bjørn A. SchouH 70- (89)1:05:22+23:5419:30
19Solveig SchouD 17-B (85)1:13:00+34:2123:10

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Onno VerberneH 55- (126)56:10+10:2611:19
12Ingrid RavnanD 50- (69)1:09:55+21:0816:43

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øistein ÅsmulH 70- (89)51:23+9:5515:20
5Stig Arild HaugskottH 75- (54)56:50+13:5317:52
17Eskil ÅsmulH 45- (127)1:15:43+30:0313:15

OL Tønsberg og omegn

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Jarle EikelandH 17-C (38)39:0611:50
2Kristin MikkelsenB-Åpen (141)36:25+4:3011:33
5Karl MikkelsenB-Åpen (141)40:02+8:0712:42
6Børre GrovanH 17-C (38)47:23+8:1714:21
6Karin EriksenB-Åpen (141)40:35+8:4012:53
6Wilma EvensenD 11-12 (113)34:05+10:2012:15
8Stig HjelsethH 17-C (38)1:11:56+32:5021:47
8Trond EvensenA-Åpen (149)51:20+11:4910:16
11Mathea GløersenD 13-14 (149)46:45+11:1212:06
13Jakob HjelsethH 17-20 (104)1:13:08+17:1310:28
14Odd Harald NilsenH 17-A kort (72)1:25:51+43:2017:10
17Maria GrovanD 13-14 (149)48:01+12:2812:26
28Julie EikelandD 17-20 (134)1:37:04+36:5616:59
34Lerke HjelsethD 15-16 (162)1:06:06+23:3514:43
35Sondre EvensenH 15-16 (184)1:05:18+23:1912:20
Linnea EvensenB-Åpen (141)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arnstein DaleH 45AK (46)53:37+16:2813:28
11Inger SvalandD 17-B (85)53:34+14:5517:00
19Magnus Svaland DaleH 11-12 (133)41:10+18:4414:48

OLG Regio Olten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Max MoosbergerH 70- (89)58:56+17:2817:35
Ester MoosbergerC-Åpen (65)diskvalifisert

Oppsal Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (149)35:339:12
2Morten MoslandH 45AK (46)38:37+1:289:42
6Katrine Bjordal VegganD 13-14 (149)41:53+6:2010:51
7Ane Sofie KroghD 17-20 (134)1:06:22+6:1411:37
8Arild AndersenH 45AK (46)1:11:03+33:5417:51
8Tina KallesonD 15-16 (162)49:31+7:0011:01
9Arnhild KroghD 45- (107)1:04:43+15:1713:02
15Elin KallesonD 45- (107)1:12:22+22:5614:35
19Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (113)45:07+21:2216:13
20Marit ValaA-Åpen (149)1:07:32+28:0113:30
32Jakob A. GjedeboH 13-14 (190)58:21+23:4615:06
33Jonas KroghH 13-14 (190)58:24+23:4915:07
Olav Johannes DeelstraH 21- (169)diskvalifisert
Roar PedersenH 55- (126)diskvalifisert
Boye Dirro BøhlerengenH 45- (127)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Guttorm L EggeH 50- (157)56:43+14:1311:24

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tony HalsallH 17-B (54)43:31+4:1013:48Last ned GPS-spor i gpx-format
5Ove KjetsåH 17-B (54)46:39+7:1814:48
11Eiliv Bjarne LønningenH 17-B (54)55:59+16:3817:46

Porsgrunn OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari Aarhus KinnD 35- (7)54:3110:58
3Kay JørgensenH 70- (89)46:10+4:4213:46
3Ole JohanssonH 65- (66)43:24+5:1612:57
3Eli Marie WiigD 55- (31)48:18+6:0914:25
3Magnus Aarhus KinnH 40- (63)1:01:51+4:258:51
10Hilde Kristine RosenvoldD 50- (69)58:54+10:0714:05
10Egil RonæssH 75- (54)1:22:59+40:0226:05
11Alexandra WennerstrandB-Åpen (141)45:40+13:4514:29
12Jan GatevoldH 50- (157)53:50+11:2010:49
12Magne KlovningH 75- (54)1:43:56+1:00:5932:41
16Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (104)1:15:28+19:3310:48
22Truls FjeldstadH 45- (127)1:34:15+48:3516:30
30Hans-Petter EikedalenH 21- (169)2:29:01+1:29:0717:02
Torben EikedalenN-åpen (277)fullført
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (277)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (277)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (277)fullført
Anne Lise RonæssN-åpen (277)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (277)fullført
Dea EikedalenD -10 (58)1:27:0739:57
Solan EikedalenH -10 (67)29:2613:30
Mona HolteD 40- (30)diskvalifisert

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hedda SkatvedtD 17-20 (134)1:04:00+3:5211:12
11Øistein Fagerli NæssH 17-20 (104)1:09:55+14:0010:01
18Øystein RappH 50- (157)58:01+15:3111:40
23Kristine Eide RappD 17-20 (134)1:25:53+25:4515:02
25Håvard EikH 13-14 (190)53:11+18:3613:46
27Gaute FosstveitH 15-16 (184)52:54+10:5510:00
33Pål Kogstad NæssH 50- (157)1:17:42+35:1215:38

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH 70- (89)41:2812:22
2Monica BerglundD 40- (30)54:13+1:4010:55
10Lars BerglundH 45- (127)1:08:08+22:2811:55
33Mikkel BerglundH 15-16 (184)55:33+13:3410:30
34Rasmus BerglundH 13-14 (190)58:36+24:0115:10

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Jan Petter LandeH 55- (126)1:01:30+15:4612:23

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hege Holth RekaaD 21- (50)1:39:51+33:0814:18
20Knut Sveinung Holth RekaaH 21- (169)1:29:10+29:1610:12

Sandefjord OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oddvar GjelstadH 80- (29)53:0416:41
1Tiri RebårdD 55- (31)42:0912:34
2Trond GjelstadH 50- (157)42:47+0:178:36
3Kari Hasaas KlavenesD 17-A kort (75)55:33+8:4913:57
3Benjamin GjoneH 13-14 (190)36:01+1:269:19
3Lise StrømD 13-16C (21)50:59+16:3418:20
4Linn StrømD 13-16C (21)51:57+17:3218:41
7Hans Gøran BjørkC-Åpen (65)1:17:32+26:0923:29
7Cornelius BjørkH 15-16 (184)44:59+3:008:30
9Knut GjoneH 17-B (54)55:10+15:4917:30
11Mariann Øren ArvesenA-Åpen (149)56:41+17:1011:20
18Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (162)51:31+9:0011:28
20Theodor BjørkH 13-14 (190)49:06+14:3112:43
21Ragne KlavenesD 11-12 (113)46:25+22:4016:41
23Brage EikåsH 13-14 (190)52:41+18:0613:38
23Daniella GjoneD 11-12 (113)47:40+23:5517:08
25Einar KlavenesH 45- (127)1:40:21+54:4117:34
25Stine ArntzenD 45- (107)1:48:11+58:4521:48
26Gabriel GjoneH 13-14 (190)53:45+19:1013:55
27Jo Børre EikåsH 45- (127)2:03:43+1:18:0321:40
40Trond FossH 50- (157)1:27:32+45:0217:36
Karen KlavenesN-åpen (277)fullført
Sindre FurlandH -10 (67)19:529:06
Ingeborg EikåsD 13-14 (149)diskvalifisert
Jonas EikåsH 15-16 (184)diskvalifisert
Anders KlavenesH 13-14 (190)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus LandstadH 45AK (46)37:099:20
1Mette WathneD 17-B (85)38:3912:16
2Jone ValdalH 11-12 (133)23:05+0:398:18
2Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (113)27:08+3:239:45
4Signe OttesenD 45AK (41)1:14:18+14:2118:40
4Vegard PeikliH 45- (127)54:15+8:359:30
5Ragnhild RichterD 40- (30)1:33:11+40:3818:47
5Ingunn Anda HaugD 17-A kort (75)1:03:51+17:0716:02
5Tom FurlandH 45- (127)57:49+12:0910:07
7Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (133)27:20+4:549:49
7Geir BjaanesH 55- (126)55:57+10:1311:16
7Randi RothD 45AK (41)2:08:29+1:08:3232:16
7Alva ChristiansenD 11-12 (113)34:52+11:0712:32
10Tuva ChristiansenC-Åpen (65)1:18:27+27:0423:46
10Åsa ChristiansenD 17-C (60)1:20:10+36:0424:17
10Ole Morten ThingbøH 17-B (54)55:41+16:2017:40
10Eirik WathneH 11-12 (133)31:59+9:3311:30
11Markus RichterH 13-14 (190)44:17+9:4211:28
12Bjørnar PeikliH 13-14 (190)44:41+10:0611:34
12Roar Fjermestad EieB-Åpen (141)46:12+14:1714:40
13Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (190)45:00+10:2511:39
13Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (149)47:55+12:2212:24
14Kalle JongenburgerH 13-14 (190)45:10+10:3511:42
14Bjørnar André HaugH 45- (127)1:13:33+27:5312:52
14Torill AndersenD 50- (69)1:29:27+40:4021:23
17Mari RichterD 11-12 (113)43:13+19:2815:32
18Sigurd R. OftedalH 21- (169)1:23:47+23:539:35
18Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (149)48:03+12:3012:26
20Kaja PeikliD 13-14 (149)48:24+12:5112:32
21Helge HundeidA-Åpen (149)1:09:00+29:2913:48
22Gisle WathneH 50- (157)1:00:23+17:5312:08
22May Bente ValdalB-Åpen (141)53:35+21:4017:00
25Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (113)52:14+28:2918:47
27Sveinung SvebestadH 55- (126)1:29:50+44:0618:06
27Jomar Halvorsen SætreH 11-12 (133)49:28+27:0217:47
27Bente Fjermestad-EieB-Åpen (141)58:43+26:4818:38
28Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (190)55:29+20:5414:22
28Arild Pfluger HundeideH 11-12 (133)51:57+29:3118:41
28Rune ChristiansenH 50- (157)1:07:58+25:2813:40
29Ingrid Karoline MølstreD 11-12 (113)1:08:37+44:5224:40
30Arnfinn SolheimH 11-12 (133)53:57+31:3119:24
35Synnøve WestermoenA-Åpen (149)2:02:01+1:22:3024:24
35Lene Elise Wathne ThingbøB-Åpen (141)1:11:48+39:5322:47
37Thomas ValdalH 15-16 (184)1:06:32+24:3312:34
39Gezien JongenburgerB-Åpen (141)1:18:29+46:3424:54
Helene Pfluger HundeideN-åpen (277)fullført
Lars OftedalN-åpen (277)fullført
Andreas SolengN-åpen (277)fullført
Ine Wathne ThingbøN-åpen (277)fullført
Sindre WathneN-åpen (277)fullført
Ingeborg Roth AarskogD -10 (58)29:0813:21
Frida RichterD -10 (58)29:0913:22
Magnus HaugH -10 (67)22:2010:14
Vebjørn OftedalH -10 (67)26:4212:14
Emil Wathne ThingbøH -10 (67)55:2525:25
Aslak WathneH -10 (67)56:0525:43
Peder SolheimA-Åpen (149)diskvalifisert
Stian HaugvaldstadH 13-14 (190)diskvalifisert
Marte Roth AarskogD 13-14 (149)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sven StielstraH 15-16B (8)45:4814:32
7Jarle SolbakkenH 40- (63)1:25:46+28:2012:17
10Sander StielstraB-Åpen (141)44:55+13:0014:15

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gaute NysæterH 11-12 (133)26:49+4:239:38
9Halfrid WaageD 17-C (60)1:18:45+34:3923:51
13Peter Preben PrebensenH 65- (66)1:21:53+43:4524:26
33Harald OmlandA-Åpen (149)1:34:18+54:4718:51

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Frode ØdegårdstuenH 50- (157)58:28+15:5811:45

Stavanger Orienteringsklubb

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Turid NystrømD 70- (49)52:03+8:2816:22
3Kjetil WirakH 55- (126)51:29+5:4510:22
3Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (162)43:33+1:029:41
4Gry Vikhamar ThengsD 70- (49)1:00:08+16:3318:54
5Stein Arne OlsenH 50- (157)45:36+3:069:10
6Lars Nicolay BassoC-Åpen (65)1:14:32+23:0922:35
6May MelingD 60- (27)1:12:37+31:0221:40
7Svein GlendrangeH 70- (89)52:33+11:0515:41
7Kjell GjersdalH 80- (29)1:47:29+54:2533:47
8Haldis GlendrangeD 70- (49)1:10:00+26:2522:00
9Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (190)41:31+6:5610:45
12Wenche Margrethe SæbbøD 45- (107)1:07:48+18:2213:40
14Peter SæbbøH 11-12 (133)35:33+13:0712:47
14Jan-Rune Larsen BassoH 50- (157)55:23+12:5311:08
19Jone SæbbøH 45- (127)1:17:43+32:0313:36
27Espen KarlsenH 21- (169)2:06:46+1:06:5214:30
28Martin BlystadH 21- (169)2:16:03+1:16:0915:33Last ned GPS-spor i gpx-format
37Pål BårdsenH 50- (157)1:21:32+39:0216:24
42Jørgen NilsenH 50- (157)1:33:04+50:3418:43
Tore KarlsenH 60- (79)diskvalifisert
Brit Vivian MelingD 45AK (41)diskvalifisert

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Margareta BrynhildsenD 70- (49)56:27+12:5217:45
12Lars Martin GjeinH 70- (89)58:58+17:3017:36
24Niclas GunnerødH 11-12 (133)44:37+22:1116:02

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kenneth WesterheimH 45- (127)45:407:59
2Jørgen WesterheimH 15-16B (8)48:07+2:1915:16
2Sigvald RobberstadH 75- (54)49:37+6:4015:36

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Bjørn W. LudvigsenH 75- (54)1:12:03+29:0622:39
17Geir Holm GundersenH 60- (79)1:27:54+48:5221:01
20Jens WoldH 11-12 (133)41:27+19:0114:54
Julie WoldN-åpen (277)fullført

Sveio OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Astrid SandvikC-Åpen (65)1:17:53+26:3023:36
13Kristian S. FørdeH 17-A kort (72)1:19:32+37:0115:54
30Thomas FørdeB-Åpen (141)1:03:57+32:0220:18

Søgne og Songdalen OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frank SolåsH 17-N (7)36:3914:22
1Jan VærpH 75- (54)42:5713:30
4Reidar HeivollH 60- (79)46:23+7:2111:05
7Signe HeivollD 70- (49)1:06:17+22:4220:50
7Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (50)1:46:02+39:1915:11
8Tore BerntsenH 70- (89)54:22+12:5416:13
9Elsa-Margrethe BredlandD 70- (49)1:12:47+29:1222:53
10Astrid WhiteD 13-14 (149)45:23+9:5011:45
10Christina WhiteD 45- (107)1:06:52+17:2613:28
12Vibeke Wold SundeD 17-A kort (75)1:41:11+54:2725:25
13Roy BirkelandH 55- (126)59:21+13:3711:57
13Selma WhiteD 11-12 (113)39:56+16:1114:21
15Jarl Magnus BergeH 21- (169)1:19:07+19:139:03
17Leiv-Terje ArnevikH 21- (169)1:21:38+21:449:20
20Lene Næss BirkelandD 17-B (85)1:14:50+36:1123:45
Sigurd Wold  SundeN-åpen (277)fullført
Floke BredlandH 70- (89)diskvalifisert
Svein SundeH 35- (5)diskvalifisert

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mariann ScheiD 45- (107)52:09+2:4310:30

Torridal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bente MestadD 60- (27)41:3512:24
1Oliver Johan Moe SyvertsenH 13-16C (10)34:1412:18
1Jostein MoeH 40- (63)57:268:13
2Mette MestadD 60- (27)43:35+2:0013:00
20Kristin MestadB-Åpen (141)51:33+19:3816:21

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hannu ArkiH 60- (79)56:02+17:0013:24

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jostein Svaland DaleH 17-20 (104)1:08:13+12:189:46
15Even LindaasH 17-20 (104)1:15:02+19:0710:44

Varegg Fleridrett

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Linda RykkjeD 45- (107)1:02:23+12:5712:34
8Mari Strømme LidD 17-20 (134)1:06:31+6:2311:38
10Tonje RykkjeD 11-12 (113)37:19+13:3413:25
11Sverre OttesenH 55- (126)57:20+11:3611:33Last ned GPS-spor i gpx-format
13Truls RagvinskaretC-Åpen (65)1:26:10+34:4726:06
13Vyacheslav MukhidinovH 21- (169)1:16:37+16:438:45
14Stian RykkjeH 17-20 (104)1:14:33+18:3810:40
15Tora Aasheim NymarkD 17-20 (134)1:12:01+11:5312:36
Herman RagvinskaretN-åpen (277)fullført
Mikkel RagvinskaretN-åpen (277)fullført
Ingunn MartinsenD 21- (50)diskvalifisert
Sveinung RykkjeH 45- (127)diskvalifisert

Vegårshei IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anette Fidje BerganD 17-A kort (75)53:58+7:1413:33
2Synnøve BråtenD 21- (50)1:10:01+3:1810:01
4Anders VestølH 17-20 (104)57:22+1:278:13
6Jakob HageliaH 17-A kort (72)1:01:09+18:3812:13
9Arnhild U. BråtenD 50- (69)57:34+8:4713:46
10Arild FlatenH 17-A kort (72)1:11:20+28:4914:16
11Andreas SommerfeltH 17-A kort (72)1:11:28+28:5714:17
15Jørn BerganH 17-A kort (72)1:36:27+53:5619:17Last ned GPS-spor i gpx-format
18Jørgen FlatenH 11-12 (133)40:24+17:5814:31
21Olav VestølH 21- (169)1:30:45+30:5110:22
23Olav BerganH 11-12 (133)44:18+21:5215:56
Eline BerganN-åpen (277)fullført
Karine VestølD 17-20 (134)diskvalifisert
Oskar HageliaN-åpen (277)diskvalifisert

Verdal OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martin Vehus SkjerveH 15-16 (184)43:14+1:158:10
4Sigrid Vehus SkjerveD 17-20 (134)1:04:27+4:1911:17
9Vidar SkjerveH 55- (126)56:13+10:2911:20
10Fredrik Vehus SkjerveH 17-20 (104)1:08:31+12:369:48
13Ann Sissel VehusD 50- (69)1:19:16+30:2918:57
14Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (113)40:56+17:1114:43
26Trude MarkhusD 15-16 (162)57:01+14:3012:41
29Stein MarkhusH 50- (157)1:09:02+26:3213:53

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jostein AlvestadH 60- (79)49:52+10:5011:55Last ned GPS-spor i gpx-format

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mathias LinløkkenH 11-12 (133)24:40+2:148:52
6June HerredsvelaD 45AK (41)2:06:53+1:06:5631:52
11Ingrid Marie Stubban HygenD 15-16 (162)50:08+7:3711:09
18Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (104)1:25:35+29:4012:15
21Hans Olav HygenH 45- (127)1:30:16+44:3615:48
38Sverre SandernesB-Åpen (141)1:15:22+43:2723:55
41Andreas SandernesH 13-14 (190)1:23:56+49:2121:44Last ned GPS-spor i gpx-format
Kristin Stubban HygenD 45- (107)diskvalifisert

Øyestad IF allianse

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein Ove GjeruldsenH 17-B (54)39:2112:29
1Tonje JohnsenD 13-16C (21)34:2512:22
4Geir Inge GjeruldsenH 17-B (54)45:22+6:0114:24
5Laila Wiberg JohnsenD 17-B (85)45:17+6:3814:22
6Kenneth ÅnonsenH 45AK (46)54:17+17:0813:38
Mariann BjørkliN-åpen (277)fullført

Ålgård Orientering

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hilde SkrettingD 17-C (60)44:11+0:0513:23
3Stig Arild SkrettingH 17-C (38)40:58+1:5212:24Last ned GPS-spor i gpx-format
3Torunn LaugalandD 17-C (60)48:43+4:3714:45
4Otilie OftedalD 17-A kort (75)56:53+10:0914:17
6Henriette NessetD 17-C (60)1:02:17+18:1118:52
7Guro MaudalD 17-C (60)1:13:07+29:0122:09
8Bård SkogsholmH 40- (63)1:31:38+34:1213:07Last ned GPS-spor i gpx-format
9Edward SævlandH 17-C (38)1:13:06+34:0022:09
9Samuel KleppaH 15-16 (184)47:33+5:348:59
10Ola Magnus LaugalandH 21- (169)1:15:06+15:128:35
13Heidi MartbyD 17-A kort (75)1:46:19+59:3526:42
21Livar OftedalH 11-12 (133)42:12+19:4615:10
22Lars Sigve OftedalH 21- (169)1:31:46+31:5210:29
24Kristina KleppaD 11-12 (113)48:24+24:3917:24
29Alida OftedalD 13-14 (149)58:41+23:0815:12
Jone BreilandN-åpen (277)fullført
Oskar KleppaN-åpen (277)fullført
Stine KleppaN-åpen (277)fullført
Brage LaugalandN-åpen (277)fullført
Andrine Maudal SævlandN-åpen (277)fullført
Ingrid SkrettingN-åpen (277)fullført
Elvira Maudal SævlandD -10 (58)24:0511:02
Maren OftedalD -10 (58)32:3814:58
Sondre SkrettingH -10 (67)29:2413:29
Andreas BreilandH 17-A kort (72)diskvalifisert
Kurt KleppaB-Åpen (141)diskvalifisert
Vetle LaugalandN-åpen (277)diskvalifisert
Alexander Maudal SævlandN-åpen (277)diskvalifisert
Jonathan Maudal SævlandN-åpen (277)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gunnar TengeH 55- (126)55:15+9:3111:08
18Anne NilsenD 45- (107)1:25:01+35:3517:08
24Idar BrekkeH 50- (157)1:03:59+21:2912:52
Gry Merete OlaisenD 45AK (41)diskvalifisert
Ingrid M. TengeD 50- (69)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor