Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

C-Åpen

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe WisløfAsker Skiklubb51:2315:34
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1:08:07+16:4420:38
3Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM1:09:49+18:2621:09
4Mari BremnesGanddal IL1:13:14+21:5122:11
5Maruska BradacovaLoko Liberec1:13:17+21:5422:12
6Lars Nicolay BassoStavanger Orienteringsklubb1:14:32+23:0922:35
7Hans Gøran BjørkSandefjord OK1:17:32+26:0923:29
8Astrid SandvikSveio OL - Orientering1:17:53+26:3023:36
9Bente VasshaugKonnerud IL1:18:15+26:5223:42
10Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:18:27+27:0423:46
11Agnes BjørkenesHisøy OK1:19:31+28:0824:05
12Marianne BjørkenesHisøy OK1:19:43+28:2024:09
13Truls RagvinskaretVaregg Fleridrett1:26:10+34:4726:06
14Åse Marit R.KorenNydalens SK1:35:08+43:4528:49
15Mette Javenes FlaaBirkenes IL1:48:43+57:2032:56
Ester MoosbergerOLG Regio Oltendiskvalifisert
Peter PrydzNeverfjord ILdiskvalifisert

B-Åpen

3 150 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank SandbergFly 5 Kamp31:5510:07
2Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn36:25+4:3011:33
3Sverre WisløfAsker Skiklubb37:06+5:1111:46
4Eskil StenFly 5 Kamp37:55+6:0012:02
5Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn40:02+8:0712:42
6Karin EriksenOL Tønsberg og omegn40:35+8:4012:53
7Ingrid TrøanHadeland OL41:11+9:1613:04
8Hanne FredheimLillomarka OL43:42+11:4713:52
9Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa44:26+12:3114:06
10Sander StielstraSauda Orienteringsklubb44:55+13:0014:15
11Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL45:40+13:4514:29
12Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)46:12+14:1714:40
13Mari Reiersen JensenBirkenes IL47:51+15:5615:11
14Kristin VatlandFossum IF47:53+15:5815:12
15Stine HeggedalFet OL48:46+16:5115:28
16Steinar ÅneslandBirkenes IL50:15+18:2015:57
17Elisabeth Bratland SolbergBø OL50:36+18:4116:03
18Wenche RydningHarstad OL50:41+18:4616:05
19Monica TrøanNittedal OL51:14+19:1916:15
20Kristin MestadTorridal IL51:33+19:3816:21
21Astrid Christina EspedalNydalens SK52:06+20:1116:32
22May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)53:35+21:4017:00
23Monica HorpestadEgersund OK55:09+23:1417:30
24Miriam DenstadliFly 5 Kamp55:27+23:3217:36
25Steinar HorpestadEgersund OK56:11+24:1617:50
26Sjur LangedalNydalens SK57:34+25:3918:16
27Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)58:43+26:4818:38
28Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1:01:39+29:4419:34
29Sigurd AssevNOTEAM1:03:37+31:4220:11
30Thomas FørdeSveio OL - Orientering1:03:57+32:0220:18
31Stine Marie GabrielsenFly 5 Kamp1:04:21+32:2620:25
32Audun KjøstvedtIL Høvdingen1:04:33+32:3820:29
33Janne Karine HelmersenFet OL1:04:45+32:5020:33
34Tore RøddeGanddal IL1:05:37+33:4220:49
35Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:11:48+39:5322:47
36Åse Karin AakvikBirkenes IL1:13:14+41:1923:14
37Bendik FalchFly 5 Kamp1:14:30+42:3523:39
38Sverre SandernesØstmarka OK1:15:22+43:2723:55
39Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1:18:29+46:3424:54
40Maria Nilsson RøddeGanddal IL1:22:23+50:2826:09
41Morten Herman VogtKonnerud IL1:25:59+54:0427:17
Frode AamodtFet OLdiskvalifisert
Rolf BergNydalens SKdiskvalifisert
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Jon Lars HovdejordNotodden OLdiskvalifisert
Kurt KleppaÅlgård Orienteringdiskvalifisert

A-Åpen

5 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans TrøanNittedal OL39:317:54
2Styrk KamsvågIL Tyrving41:17+1:468:15
3Per Clemmet WisløfAsker Skiklubb41:40+2:098:20
4Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering43:55+4:248:47
5Thomas HadlandEgersund OK45:55+6:249:11
6Jørgen WulfsbergNydalens SK50:21+10:5010:04
7Brynjar FredheimLillomarka OL51:15+11:4410:15
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn51:20+11:4910:16
9Andreas SævigNOTEAM54:02+14:3110:48
10Margrethe WisløfAsker Skiklubb54:58+15:2710:59
11Mariann Øren ArvesenSandefjord OK56:41+17:1011:20
12Tore KjølsethNydalens SK58:41+19:1011:44
13Mads Henrik SandnesHope IL59:07+19:3611:49
14Anna-Thekla TonjerElverum OK59:16+19:4511:51
15Asgeir EdvardsenGøteborg majorna OK1:00:38+21:0712:07
16Audun FingarsenElverum OK1:02:33+23:0212:30
17Julie BøbelNOTEAM1:03:13+23:4212:38
18Joar GjerdålKonnerud IL1:06:22+26:5113:16
19Jorunn HadlandEgersund OK1:06:51+27:2013:22
20Marit ValaOppsal Orientering1:07:32+28:0113:30
21Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)1:09:00+29:2913:48
22Turid Zagar NesLarvik OK1:11:39+32:0814:19
23Øyvind HelmersenFet OL1:12:08+32:3714:25
24Torunn OmdalstølenIL Vindbjart1:12:41+33:1014:32
25Torill Fougner WisløfAsker Skiklubb1:12:49+33:1814:33
26Marit NerstenNTNUI1:13:20+33:4914:40
27Camilla AasrumKristiansand OK1:13:24+33:5314:40
28Peer StiansenNydalens SK1:15:02+35:3115:00
29Kamilla LomeHamar OK1:24:10+44:3916:50
30Fredrik JomaasNOTEAM1:24:12+44:4116:50
31Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1:26:16+46:4517:15
32Idunn AssevFly 5 Kamp1:30:10+50:3918:02
33Harald OmlandSkien OK1:34:18+54:4718:51
34Sindre Skeie PettersonEgersund OK1:43:19+1:03:4820:39
35Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)2:02:01+1:22:3024:24
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Asgeir FremstadLarvik OKbrutt

N-åpen

2 160 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Sanna Aasrum NilsenKristiansand OKfullført
Martin BalchenOddersjaa SSKfullført
Eline BerganVegårshei ILfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Mariann BjørkliØyestad IF alliansefullført
Jone BreilandÅlgård Orienteringfullført
Erlend Bråten BergeIL Kollfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Torben EikedalenPorsgrunn OLfullført
Hennie EriksenNOTEAMfullført
Johan Francis EskiltHisøy OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Filip HalvorsenNydalens SKfullført
Frida HauklandKristiansand OKfullført
Ruben M. HellandEgersund OKfullført
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie Økern HågårdKonnerud ILfullført
Sara IsaksenNOTEAMfullført
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaafullført
Eirik KihleKonnerud ILfullført
Rikke KihleKonnerud ILfullført
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Synne KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Karen KlavenesSandefjord OKfullført
Oskar KleppaÅlgård Orienteringfullført
Stine KleppaÅlgård Orienteringfullført
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKfullført
Brage LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Markus M. M. HellandEgersund OKfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Marte Mollat WirstadIL Kollfullført
Kristian MorkNotodden OLfullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Merethe PuntervoldEgersund OKfullført
Vilde PuntervoldEgersund OKfullført
Herman RagvinskaretVaregg Fleridrettfullført
Mikkel RagvinskaretVaregg Fleridrettfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringfullført
Anne Lise RonæssPorsgrunn OLfullført
Linnea RustadMåren OKfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Maja Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)fullført
Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OKfullført
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie  Trøan HvamstadHadeland OLfullført
Marie Trøan HvamstadHadeland OLfullført
Ole Jakob TrøanNittedal OLfullført
Simen TrøanNydalens SKfullført
Tobias TøråKristiansand OKfullført
Astrid Helene VedåIL Expressfullført
Anders VierliFossum IFfullført
Rasmus VierliFossum IFfullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Julie WoldSturla, IFfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Ingeborg ÅneslandBirkenes ILfullført
Tuva Dahl BorkamoNotodden OLdiskvalifisert
Oskar HageliaVegårshei ILdiskvalifisert
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D -10

2 180 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa32:0814:44
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)29:0813:21
Dea EikedalenPorsgrunn OL1:27:0739:57
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL37:5817:24
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK29:1613:25
Eline KravdalGjø-Vard OL30:5114:09
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering24:0511:02
Maren OftedalÅlgård Orientering32:3814:58
Astrid ReuschHeming Orientering27:0812:26
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)29:0913:22
Ingvild RingheimLarvik OK26:5812:22
Helene ScheeleNydalens SK14:356:41
Silje Andresen SkotteFossum IF30:2613:57
Sereina SnerthammerKristiansand OK28:4413:10
Ella Steinberg-HalvorsenNydalens SK25:1111:33

D 11-12

2 780 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK23:458:32
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)27:08+3:239:45
3Iselin HøivoldKongsberg OL27:35+3:509:55
4Astrid YtterbøAsker Skiklubb28:19+4:3410:11
5Una NastadAsker Skiklubb30:57+7:1211:07
6Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn34:05+10:2012:15
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)34:52+11:0712:32
8Johanne StorhaugKonnerud IL35:21+11:3612:42
9Synne Skeie PettersonEgersund OK35:25+11:4012:44
10Tonje RykkjeVaregg Fleridrett37:19+13:3413:25
11Maren Sofie FremstadLarvik OK38:27+14:4213:49
12Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL39:07+15:2214:04
13Selma WhiteSøgne og Songdalen OK39:56+16:1114:21
14Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK40:56+17:1114:43
15Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb42:26+18:4115:15
16Julie M HellandEgersund OK43:06+19:2115:30
17Mari RichterSandnes IL (Rogaland)43:13+19:2815:32
18Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa43:20+19:3515:35
19Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering45:07+21:2216:13
20Thelma BrathagenLarvik OK45:24+21:3916:19
21Ragne KlavenesSandefjord OK46:25+22:4016:41
22Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering46:49+23:0416:50
23Daniella GjoneSandefjord OK47:40+23:5517:08
24Kristina KleppaÅlgård Orientering48:24+24:3917:24
25Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)52:14+28:2918:47
26Hanna SpangbergKonnerud IL52:43+28:5818:57
27Ingrid LestebergKongsberg OL1:00:40+36:5521:49
28Silja BerstadHeming Orientering1:01:03+37:1821:57
29Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)1:08:37+44:5224:40
30Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:09:53+46:0825:08
31Sandra Sofie TømtIL Imås1:28:23+1:04:3831:47

D 11-12N

2 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena HalvorsenNydalens SK21:159:50
2Linnea VerslandBirkenes IL27:49+6:3412:52
3Hermine GrønnebergHedrum OL29:04+7:4913:27
4Ida VatlandFossum IF31:48+10:3314:43

D 13-14

3 860 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering35:339:12
2Ingvild GustafssonKongsberg OL35:36+0:039:13
3Synne SandvenNotodden OL39:42+4:0910:17
4Maja Mo HjelsethNydalens SK39:58+4:2510:21
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK40:31+4:5810:29
6Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering41:53+6:2010:51
7Anna TaksdalGanddal IL43:26+7:5311:15
7Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering43:26+7:5311:15
9Marie KravdalGjø-Vard OL43:59+8:2611:23
10Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK45:23+9:5011:45
11Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn46:45+11:1212:06
12Marie ScheeleNydalens SK47:52+12:1912:24
13Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)47:55+12:2212:24
14Iril RingheimLarvik OK47:56+12:2312:25
14Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL47:56+12:2312:25
16Ingeborg HovdefjordNotodden OL47:59+12:2612:25
17Maria GrovanOL Tønsberg og omegn48:01+12:2812:26
18Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)48:03+12:3012:26
19Hannah Syrdal ØenHeming Orientering48:06+12:3312:27
20Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)48:24+12:5112:32
21Karine Aarstad TorgersenEgersund OK48:29+12:5612:33
22Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering48:41+13:0812:36
23Kathinka Zahl HagenFossum IF51:12+15:3913:15
24Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi55:32+19:5914:23
25Helene Margarethe KristensenHeming Orientering55:41+20:0814:25
26Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb56:11+20:3814:33
27Agathe BrathagenLarvik OK57:14+21:4114:49
28Mari AarsethNydalens SK58:29+22:5615:09
29Alida OftedalÅlgård Orientering58:41+23:0815:12
30Tiril Ebon EspedalNydalens SK59:21+23:4815:22
31Gunde TumelionisFossum IF1:08:21+32:4817:42
32Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1:12:08+36:3518:41
33Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL1:17:54+42:2120:10
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ingeborg EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

D 13-16C

2 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse34:2512:22
2Marielle MichelsenFossum IF35:09+0:4412:38
3Lise StrømSandefjord OK50:59+16:3418:20
4Linn StrømSandefjord OK51:57+17:3218:41
Helene Hoel JomaasFossum IFdiskvalifisert

D 13-16N

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL38:3815:09

D 15-16

4 490 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK42:319:28
2Maya Jones ArnesenHeming Orientering43:23+0:529:39
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43:33+1:029:41
4Kristine KravdalGjø-Vard OL45:22+2:5110:06
5Åsne HaavengenKongsberg OL46:15+3:4410:18
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL48:21+5:5010:46
7Ingrid LamarkGanddal IL49:01+6:3010:55
8Tina KallesonOppsal Orientering49:31+7:0011:01
9Marte Madslien BakkenNydalens SK49:34+7:0311:02
10Ragnhild Mathea HelmersenFet OL49:57+7:2611:07
11Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK50:08+7:3711:09
12Eline SchervenLardal OL50:23+7:5211:13
13Emma Bangstad BergersenHamar OK50:28+7:5711:14
14Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50:37+8:0611:16
15Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering50:39+8:0811:16
16Yngvild Langedal BreivikNydalens SK51:07+8:3611:23
17Emma EngehultNotodden OL51:30+8:5911:28
18Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK51:31+9:0011:28
19Kristin Melby JacobsenLardal OL53:04+10:3311:49
20Marie Roll-TørnqvistFana IL53:46+11:1511:58
21Frida SolsrudNydalens SK54:04+11:3312:02
22Helene Bjørkvold JendalFossum IF54:08+11:3712:03
23Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering54:59+12:2812:14
24Malene JebsenHeming Orientering56:08+13:3712:30
25Hedda SpangbergKonnerud IL56:54+14:2312:40
26Trude MarkhusVerdal OK57:01+14:3012:41
27Selma HøivoldKongsberg OL57:36+15:0512:49
28Noor Dirro-HeluMåren OK1:00:56+18:2513:34
29Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:03:26+20:5514:07
30Elise Wærp HaugeNydalens SK1:03:40+21:0914:10
31Nora Småge HilsenKonnerud IL1:03:43+21:1214:11
32Ida Sofie HjortlandLarvik OK1:04:41+22:1014:24
33Oda Isnes TyseEiker OL1:05:21+22:5014:33
34Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1:06:06+23:3514:43
35Tuva Krafft MyhrenHisøy OK2:16:12+1:33:4130:20
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert

D 15-16B

3 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL39:5412:40
2Kristine NygårdBirkenes IL47:02+7:0814:55
3Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb48:20+8:2615:20
4Tiril KihleKonnerud IL58:38+18:4418:36
5Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1:06:37+26:4321:08
6Ingrid MosfjellBirkenes IL1:11:03+31:0922:33

D 17-A kort

3 980 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa46:4411:44
2Anette Fidje BerganVegårshei IL53:58+7:1413:33
3Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK55:33+8:4913:57
4Otilie OftedalÅlgård Orientering56:53+10:0914:17
5Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)1:03:51+17:0716:02
6Marit IsachsenAsker Skiklubb1:06:44+20:0016:46
7Vilde Brabrand UrfjellIL Imås1:07:06+20:2216:51
8Linn Carina DalandKristiansand OK1:16:44+30:0019:16
9Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL1:18:48+32:0419:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Julie PuntervoldEgersund OK1:29:24+42:4022:27
11Janne Fossum MalmringFreidig1:38:26+51:4224:43
12Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK1:41:11+54:2725:25
13Heidi MartbyÅlgård Orientering1:46:19+59:3526:42
14Kirsten AaslundMåren OK1:54:18+1:07:3428:43
Elise GisholtFossum IFdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert
Susan BøbelIL Imåsdiskvalifisert

D 17-B

3 150 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette WathneSandnes IL (Rogaland)38:3912:16
2Ingunn S. ØsthagenByåsen IL43:54+5:1513:56
3Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL44:23+5:4414:05
4Hege Rønning JohansenMåren OK44:49+6:1014:13
5Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse45:17+6:3814:22
6Inger Anette Vik OlsenLarvik OK46:40+8:0114:48
7Helga M. BackerAsker Skiklubb47:15+8:3615:00
8Celine Vik OlsenLarvik OK48:11+9:3215:17
9Heidi HerumOK Skeidi48:55+10:1615:31
10Ann-Karin LestebergKongsberg OL49:21+10:4215:40
11Inger SvalandOL Vallset/Stange53:34+14:5517:00
12Ingrid SkaarerNydalens SK56:52+18:1318:03
13Anne Marie EkelandOddersjaa SSK59:31+20:5218:53
14Victoria A. SkimmelandKongsberg OL1:01:02+22:2319:22
15Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1:05:10+26:3120:41
16Anne Kari BirkelandBirkenes IL1:05:14+26:3520:42
17Mia EngehultNotodden OL1:05:27+26:4820:46
18Linda BrathagenLarvik OK1:06:06+27:2720:59
19Solveig SchouOK Sør1:13:00+34:2123:10
20Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1:14:50+36:1123:45
21Anna Henriette StraumeDrangedal OL1:19:43+41:0425:18
Ann Charlotte WallHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL44:0613:21
2Hilde SkrettingÅlgård Orientering44:11+0:0513:23
3Torunn LaugalandÅlgård Orientering48:43+4:3714:45
4Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL52:21+8:1515:51
5Anne-Marie BrekkeOK Skeidi55:16+11:1016:44
6Henriette NessetÅlgård Orientering1:02:17+18:1118:52
7Guro MaudalÅlgård Orientering1:13:07+29:0122:09
8Therese BotnenNesbyen IL1:15:37+31:3122:54
9Halfrid WaageSkien OK1:18:45+34:3923:51
10Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:20:10+36:0424:17
Berit BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

D 17-N

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari BjaadalOK Skeidi38:3915:09
2Hilde SalvesenIL Koll52:32+13:5320:36
3Line Kaupang LyeLarvik OK1:06:12+27:3325:57

D 17-20

5 710 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL1:00:0810:31
2Malin HaugeHisøy OK1:02:29+2:2110:56
3Hedda SkatvedtRaumar Orientering1:04:00+3:5211:12
4Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1:04:27+4:1911:17
5Maiken Økern HågårdKonnerud IL1:05:08+5:0011:24
6Tale StrandKongsberg OL1:05:20+5:1211:26
7Ane Sofie KroghOppsal Orientering1:06:22+6:1411:37
8Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1:06:31+6:2311:38
9Anne Willkommen EikenNTNUI1:06:54+6:4611:42
10Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1:07:47+7:3911:52
11Karen Hoel JomaasFossum IF1:08:57+8:4912:04
12Invild LangeggenKongsberg OL1:09:30+9:2212:10
13Mari Landro SvingheimKonnerud IL1:10:51+10:4312:24
14Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1:11:19+11:1112:29
15Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1:12:01+11:5312:36
16Andrea VaneboKongsberg OL1:14:25+14:1713:01
17Linn Mei WaalerMåren OK1:15:49+15:4113:16
18Solveig LetmolieEiker OL1:16:04+15:5613:19
19Ada WulfsbergNydalens SK1:16:19+16:1113:21
20Anniken RanvikKonnerud IL1:17:36+17:2813:35
21Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:20:07+19:5914:01
22Christine HoenEiker OL1:24:53+24:4514:51
23Kristine Eide RappRaumar Orientering1:25:53+25:4515:02
24Thea LandKonnerud IL1:26:01+25:5315:03
25Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:26:06+25:5815:04
26Kjersti Tønnesen BergstølKongsberg OL1:31:02+30:5415:56
27Sarah WølloKongsberg OL1:31:36+31:2816:02
28Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:37:04+36:5616:59
Helene EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Nora SvendsenGanddal ILdiskvalifisert
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert

D 21-

6 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK1:06:439:33
2Synnøve BråtenVegårshei IL1:10:01+3:1810:01
3Nicole RagvinNydalens SK1:24:16+17:3312:04
4Aurora FossøyNTNUI1:29:02+22:1912:45
5Kine DirroMåren OK1:36:54+30:1113:52
6Hege Holth RekaaRøyken OL1:39:51+33:0814:18
7Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1:46:02+39:1915:11
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kristine FjeldboIL Tyrvingdiskvalifisert

D 35-

4 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL54:3110:58
Jane M HellandEgersund OKdiskvalifisert

D 40-

4 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK52:3310:35
2Monica BerglundRingerike OL54:13+1:4010:55
3Ellen GustafssonKongsberg OL1:14:16+21:4314:58
4Trude HansenBerger og Svelvik OL1:31:03+38:3018:21
5Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1:33:11+40:3818:47
Berit HerstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert

D 45-

4 960 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK49:269:57
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL49:31+0:059:58
3Mariann ScheiTIF Viking52:09+2:4310:30
4Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK56:18+6:5211:21
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL58:51+9:2511:51
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1:00:42+11:1612:14
7Linda RykkjeVaregg Fleridrett1:02:23+12:5712:34
8Kristin SandvenNotodden OL1:03:31+14:0512:48
9Arnhild KroghOppsal Orientering1:04:43+15:1713:02
10Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:06:52+17:2613:28
11Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK1:06:56+17:3013:29
12Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:07:48+18:2213:40
13Marit InngjerdingenHeming Orientering1:09:22+19:5613:59
14Marit EgnerAsker Skiklubb1:12:21+22:5514:35
15Elin KallesonOppsal Orientering1:12:22+22:5614:35
16Vibeke LamarkGanddal IL1:15:30+26:0415:13
17Kirsti LysakerFana IL1:18:20+28:5415:47
18Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1:25:01+35:3517:08
19Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1:27:26+38:0017:37
20Hilde HetlandEgersund OK1:28:21+38:5517:48
21Elise HafskjoldNydalens SK1:31:15+41:4918:23
22Mette SpangbergKonnerud IL1:32:53+43:2718:43
23Paula BerstadHeming Orientering1:33:49+44:2318:54
24Marianne ReuschHeming Orientering1:37:41+48:1519:41
25Stine ArntzenSandefjord OK1:48:11+58:4521:48
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 50-

4 180 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK48:4711:40
2Inger Tone NygårdEgersund OK48:48+0:0111:40
3Isa HeggedalKonnerud IL50:27+1:4012:04
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK50:48+2:0112:09
5Tove HeimdalKonnerud IL52:35+3:4812:34
6Marianne NjåsteinIL Tyrving53:10+4:2312:43
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb55:40+6:5313:19
8Kari MadslienNydalens SK55:44+6:5713:20
9Arnhild U. BråtenVegårshei IL57:34+8:4713:46
10Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL58:54+10:0714:05
11Marianne OmdalKongsberg OL1:00:23+11:3614:26
12Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:09:55+21:0816:43
13Ann Sissel VehusVerdal OK1:19:16+30:2918:57
14Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)1:29:27+40:4021:23
15Elisabeth HetlevikKongsberg OL1:45:58+57:1125:21
16Anne DahlNydalens SK2:02:26+1:13:3929:17
Helle HundseidIL Tyrvingdiskvalifisert
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 55-

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK42:0912:34
2Hege FjellbirkelandIL Gular46:20+4:1113:49
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL48:18+6:0914:25
4Berit BergeIL Tyrving55:40+13:3116:37
5Gro PedersenOK Skeidi55:48+13:3916:39
6Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:03:03+20:5418:49
7Gro Hege LudvigsenMåren OK1:06:01+23:5219:42

D 60-

3 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente MestadTorridal IL41:3512:24
2Mette MestadTorridal IL43:35+2:0013:00
3Siren GreveBergens TF50:18+8:4315:00
4Hanne HerumOK Skeidi54:27+12:5216:15
5Eli FrafjordGanddal IL1:11:36+30:0121:22
6May MelingStavanger Orienteringsklubb1:12:37+31:0221:40
7Gunn BotnenBø OL1:16:58+35:2322:58
8Tonny LindquistOK Skeidi1:20:49+39:1424:07

D 65-

3 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL53:4416:53
2Astrid OrmbergFana IL1:00:08+6:2418:54
3Britt RameckersHaugesund IL Orientering1:03:04+9:2019:49

D 70-

3 180 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås43:3513:42
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb52:03+8:2816:22
3Margareta BrynhildsenStokke IL56:27+12:5217:45
4Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1:00:08+16:3318:54
5Gerd LangsethLarvik OK1:02:22+18:4719:36
6Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:03:32+19:5719:58
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1:06:17+22:4220:50
8Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:10:00+26:2522:00
9Elsa-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1:12:47+29:1222:53
10Ingeborg BøbelIL Imås1:14:19+30:4423:22
11Hjørdis ØvreåsBotne SK1:55:39+1:12:0436:22

D 75-

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF1:04:1020:10
2Aase Tove GoldenMåren OK1:14:18+10:0823:21
3Lise LevyLarvik OK1:34:28+30:1829:42
Synnøve DalvaBø OLdiskvalifisert

D 80-

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK1:02:0119:30
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1:02:47+0:4619:44
3Gudveig JørundlandOK Sør1:28:46+26:4527:54
4Tirill Liby SeipOK Skeidi2:14:12+1:12:1142:12

H -10

2 180 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Brage BjorvandOddersjaa SSK18:448:35
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL32:2414:51
Gaute Bratland SolbergBø OL30:2413:56
Solan EikedalenPorsgrunn OL29:2613:30
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK38:0217:26
Sindre FurlandSandefjord OK19:529:06
Sondre HafskjoldNydalens SK20:029:11
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)22:2010:14
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering30:0013:45
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL25:5811:54
Mikkel MichelsenFossum IF19:519:06
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)26:4212:14
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL37:3217:13
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL20:419:29
Sondre SkrettingÅlgård Orientering29:2413:29
Jon StrandKongsberg OL16:347:35
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)55:2525:25
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)56:0525:43

H 11-12

2 780 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering22:268:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)23:05+0:398:18
3Jarand GustafssonKongsberg OL24:19+1:538:44
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24:30+2:048:48
5Mathias LinløkkenØstmarka OK24:40+2:148:52
6Gaute NysæterSkien OK26:49+4:239:38
7Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)27:20+4:549:49
8Jan Olav BerganKongsberg OL28:37+6:1110:17
9Ask Felland SætnanFossum IF29:45+7:1910:42
10Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31:59+9:3311:30
11Rasmus EngehultNotodden OL33:53+11:2712:11
12Emil NygårdBirkenes IL34:13+11:4712:18
13Kristian Kaupang LyeLarvik OK34:37+12:1112:27
14Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:33+13:0712:47
15Emil Tonjer FingarsenElverum OK36:26+14:0013:06
16Eskil HafskjoldNydalens SK36:58+14:3213:17
17Marius RøddeGanddal IL37:43+15:1713:34
18Jørgen FlatenVegårshei IL40:24+17:5814:31
19Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange41:10+18:4414:48
20Jens WoldSturla, IF41:27+19:0114:54
21Livar OftedalÅlgård Orientering42:12+19:4615:10
22Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi43:10+20:4415:31
23Olav BerganVegårshei IL44:18+21:5215:56
24Niclas GunnerødStokke IL44:37+22:1116:02
25Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL49:19+26:5317:44
26Blu William OplandOK Skeidi49:20+26:5417:44
27Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)49:28+27:0217:47
28Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)51:57+29:3118:41
29Lars BirkenesBirkenes IL52:22+29:5618:50
30Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)53:57+31:3119:24
31Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL1:07:18+44:5224:12
32Odin HorpestadEgersund OK1:12:35+50:0926:06
33Ole Magnus StoremyrIL Hauken1:16:21+53:5527:27
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

H 13-14

3 860 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll34:358:57
2Martin Størmer-AntonsenNydalens SK35:54+1:199:18
3Benjamin GjoneSandefjord OK36:01+1:269:19
4Axel AaldeNydalens SK37:03+2:289:35
5Philip Lehmann RomørenFossum IF39:00+4:2510:06
6Fridtjof ReuschHeming Orientering39:32+4:5710:14
7Jakub PeterkaLoko Liberec40:52+6:1710:35
8Halvor LøkenKongsberg OL41:01+6:2610:37
9Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41:31+6:5610:45
10Sindre Vie StrislandFossum IF42:16+7:4110:56
11Markus RichterSandnes IL (Rogaland)44:17+9:4211:28
12Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)44:41+10:0611:34
13Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)45:00+10:2511:39
14Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)45:10+10:3511:42
15Kristoffer LerliMelhus IL45:15+10:4011:43
16Brage Bell LysakerFana IL46:31+11:5612:03
17Henrik Kaupang LyeLarvik OK47:27+12:5212:17
18Arne BerganKongsberg OL48:41+14:0612:36
19Martin Christoffer BorgIL Koll48:49+14:1412:38
20Theodor BjørkSandefjord OK49:06+14:3112:43
21Eirik Vie StrislandFossum IF50:03+15:2812:57
22Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK52:25+17:5013:34
23Brage EikåsSandefjord OK52:41+18:0613:38
24Reno PapeKonnerud IL52:56+18:2113:42
25Håvard EikRaumar Orientering53:11+18:3613:46
26Gabriel GjoneSandefjord OK53:45+19:1013:55
27Erlend BremnesGanddal IL55:15+20:4014:18
28Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)55:29+20:5414:22
29Eirik FrostAlta OL56:02+21:2714:30
30Edvin AakreEgersund OK56:57+22:2214:45
31Henrik Repstad StoremyrIL Hauken57:39+23:0414:56
32Jakob A. GjedeboOppsal Orientering58:21+23:4615:06
33Jonas KroghOppsal Orientering58:24+23:4915:07
34Rasmus BerglundRingerike OL58:36+24:0115:10
35Johannes Salvesen-LundeIL Koll58:40+24:0515:11
36Simen Rønning JohansenMåren OK58:57+24:2215:16
37Jonas HickenIL Koll59:48+25:1315:29
38Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1:19:35+45:0020:37
39Ole Andre BrandsbergEgersund OK1:20:01+45:2620:43
40Henrik Andreas TømtIL Imås1:22:46+48:1121:26
41Andreas SandernesØstmarka OK1:23:56+49:2121:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
42Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1:55:48+1:21:1330:00
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringdiskvalifisert
Anders KlavenesSandefjord OKbrutt

H 13-16C

2 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL34:1412:18
2Olav Bratland SolbergBø OL1:02:25+28:1122:27

H 15-16

5 290 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK41:597:56
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK43:14+1:158:10
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK43:38+1:398:14
4Tobias EspedalNydalens SK43:40+1:418:15
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø44:01+2:028:19
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb44:22+2:238:23
7Cornelius BjørkSandefjord OK44:59+3:008:30
8Mikkel KatlaFossum IF46:02+4:038:42
9Samuel KleppaÅlgård Orientering47:33+5:348:59
9Olav Kristian LundKongsberg OL47:33+5:348:59
11Kristian ØstermannHeming Orientering47:34+5:358:59
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK47:35+5:368:59
13Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL47:37+5:389:00
14Brage TakleKristiansand OK47:40+5:419:00
15Marius BakkeFossum IF48:00+6:019:04
16Henrik ReuschHeming Orientering49:00+7:019:15
17Iver RingheimLarvik OK49:34+7:359:22
18Ferdinand FremmingHeming Orientering49:41+7:429:23
18Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering49:41+7:429:23
20August Syrdal ØenHeming Orientering49:49+7:509:25
21Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering50:01+8:029:27
22Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb50:08+8:099:28
23Gustav Andresen SkotteFossum IF51:15+9:169:41
24Sondre Zahl HagenFossum IF51:36+9:379:45
25Sander Tonjer FingarsenElverum OK52:02+10:039:50
26Gaute BerganNydalens SK52:53+10:549:59
27Gaute FosstveitRaumar Orientering52:54+10:5510:00
28Gard FrostAlta OL53:12+11:1310:03
29Tobias RøddeGanddal IL54:04+12:0510:13
30Jonas AarsethNydalens SK54:08+12:0910:13
31Eilev KvaaleAsker Skiklubb54:50+12:5110:21
32Vetle DrageKongsberg OL55:02+13:0310:24
33Mikkel BerglundRingerike OL55:33+13:3410:30
34Rolf Andreas BergNydalens SK1:00:35+18:3611:27
35Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1:05:18+23:1912:20
36Mats LindaasElverum OK1:06:28+24:2912:33
37Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1:06:32+24:3312:34
38Ole Kristian TaksdalGanddal IL1:06:52+24:5312:38
39Elias StubberudNydalens SK1:09:29+27:3013:08
40Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1:12:58+30:5913:47
41Birk Felland SætnanFossum IF1:13:03+31:0413:48
42Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1:28:17+46:1816:41
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 15-16B

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven StielstraSauda Orienteringsklubb45:4814:32
2Jørgen WesterheimStord Orientering48:07+2:1915:16

H 17-A kort

5 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon SolbergBø OL42:318:30
2Per WiréhnAsker Skiklubb42:58+0:278:35
3Lars HalvorsenNydalens SK47:09+4:389:25
4Sondre Ruud BråtenNydalens SK48:45+6:149:45
5Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa50:35+8:0410:07
6Jakob HageliaVegårshei IL1:01:09+18:3812:13
7Ole Grini JohansenNatthauken IL1:02:38+20:0712:31
8Rune Kristian MorkNotodden OL1:06:01+23:3013:12
9Gunnar PettersonEgersund OK1:09:23+26:5213:52
10Arild FlatenVegårshei IL1:11:20+28:4914:16
11Andreas SommerfeltVegårshei IL1:11:28+28:5714:17
12Lars Rønning JohansenMåren OK1:14:58+32:2714:59
13Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering1:19:32+37:0115:54
14Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:25:51+43:2017:10
15Jørn BerganVegårshei IL1:36:27+53:5619:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Erling Dahl BorkamoNotodden OL1:41:10+58:3920:14
17Alexander HorpestadEgersund OK1:45:19+1:02:4821:03
Andreas BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Petter HalvorsenNydalens SKdiskvalifisert

H 17-B

3 150 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse39:2112:29
2TorSverre E. SkåraEgersund OK42:28+3:0713:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Tony HalsallOtra IL43:31+4:1013:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse45:22+6:0114:24
5Ove KjetsåOtra IL46:39+7:1814:48
6Torstein LyeLarvik OK50:18+10:5715:58
7Per Anders YtterbøAsker Skiklubb50:24+11:0316:00
8Asbjørn BrathagenLarvik OK54:03+14:4217:09
9Knut GjoneSandefjord OK55:10+15:4917:30
10Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)55:41+16:2017:40
11Eiliv Bjarne LønningenOtra IL55:59+16:3817:46
12Harald BerganKongsberg OL56:38+17:1717:58
12Mads Wendel ScheieOK Sør56:38+17:1717:58
14Harald LestebergKongsberg OL57:30+18:0918:15
15Oskar StraumeDrangedal OL1:00:03+20:4219:03
16Olav HellandEgersund OK1:05:35+26:1420:49

H 17-C

3 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn39:0611:50
2Arild BjørkenesMarnardal IL39:11+0:0511:52
3Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering40:58+1:5212:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Kjetil GlimsdalIL Imås43:44+4:3813:15
5Ketil OplandOK Skeidi47:07+8:0114:16
6Børre GrovanOL Tønsberg og omegn47:23+8:1714:21
7Per Johan FlaaBirkenes IL1:08:35+29:2920:46
8Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn1:11:56+32:5021:47
9Edward SævlandÅlgård Orientering1:13:06+34:0022:09
10Øivind PedersenOK Skeidi1:39:15+1:00:0930:04

H 17-N

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank SolåsSøgne og Songdalen OK36:3914:22

H 17-20

6 980 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK55:558:00
2Aslak HeimdalKonnerud IL56:09+0:148:02
3Jørgen BaklidKonnerud IL57:03+1:088:10
4Anders VestølVegårshei IL57:22+1:278:13
5Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK57:28+1:338:13
6Tobias KristensenNTNUI58:26+2:318:22
7Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:04:01+8:069:10
8Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1:05:40+9:459:24
9Jostein Svaland DaleVang OL1:08:13+12:189:46
10Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1:08:31+12:369:48
11Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:09:55+14:0010:01
12Magnus MosfjellBirkenes IL1:13:00+17:0510:27
13Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1:13:08+17:1310:28
14Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:14:33+18:3810:40
15Even LindaasVang OL1:15:02+19:0710:44
16Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:15:28+19:3310:48
17Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:15:33+19:3810:49
18Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:25:35+29:4012:15
19Even FossumIK Grane Arendal Orientering1:27:38+31:4312:33
20Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1:32:03+36:0813:11
21Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:36:48+40:5313:52
22Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1:47:53+51:5815:27
Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

8 740 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart59:546:51
2Håvard HagaNydalens SK1:01:49+1:557:04
3Anders NordbergNydalens SK1:02:01+2:077:05
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:06:46+6:527:38
5Bjørn EkebergIL Tyrving1:08:20+8:267:49
6Bojan BlumensteinNydalens SK1:09:15+9:217:55
7Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1:11:54+12:008:13
8Øyvind HelgerudHalden SK1:13:53+13:598:27
9Anders TiltnesIL Tyrving1:14:04+14:108:28
10Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:15:06+15:128:35
11Sebastian DalandKristiansand OK1:15:17+15:238:36
12Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:16:02+16:088:41
13Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:16:37+16:438:45
14Anders Felde OlaussenNTNUI1:18:47+18:539:00
15Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1:19:07+19:139:03
16Dag Steinar RagvinBø OL1:21:19+21:259:18
17Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1:21:38+21:449:20
18Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1:23:47+23:539:35
19Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:26:44+26:509:55
20Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1:29:10+29:1610:12
21Olav VestølVegårshei IL1:30:45+30:5110:22
22Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:31:46+31:5210:29
23Eivind Romberg KvaaleBø OL1:38:23+38:2911:15
24Vojtech MelicharLoko Liberec1:45:28+45:3412:04
25Ottar WiklundNydalens SK1:47:01+47:0712:14
26Vojtech PeterkaLoko Liberec1:47:13+47:1912:16
27Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2:06:46+1:06:5214:30
28Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb2:16:03+1:16:0915:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Pål SkogedalAsker Skiklubb2:25:09+1:25:1516:36
30Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2:29:01+1:29:0717:02
Mads FornesNTNUIdiskvalifisert
Erik LimaGanddal ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Olav Johannes DeelstraOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert
Harri LuchsingerFreidigdiskvalifisert

H 35-

6 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Svein SundeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 40-

6 980 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein MoeTorridal IL57:268:13
2Johan MichelsenFossum IF1:00:59+3:338:44
3Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1:01:51+4:258:51
4Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1:03:19+5:539:04
5Jørn SundbyLarvik OK1:10:17+12:5110:04
6Arild AndresenFossum IF1:12:59+15:3310:27
7Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1:25:46+28:2012:17
8Bård SkogsholmÅlgård Orientering1:31:38+34:1213:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Asle ÅsmulBirkenes IL1:39:33+42:0714:15
10Olle MalmringFreidig1:43:32+46:0614:49
11Eivind Sjøgren OlsenFreidig1:45:10+47:4415:04
Ola LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

H 45-

5 710 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering45:407:59
2Thomas FrostAlta OL48:02+2:228:24
3Esten KorenNydalens SK53:26+7:469:21
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)54:15+8:359:30
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)57:49+12:0910:07
6Håvard HågårdKonnerud IL1:00:51+15:1110:39
7Oddvar TaksdalGanddal IL1:03:59+18:1911:12
8Knut Jostein SætnanFossum IF1:04:31+18:5111:17
9Espen RøsteKongsberg OL1:05:08+19:2811:24
10Lars BerglundRingerike OL1:08:08+22:2811:55
11Nikolay SytovMosmeridian1:08:34+22:5412:00
12Johs HjelmstadBækkelagets SK1:08:41+23:0112:01
13Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:10:23+24:4312:19
14Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1:13:33+27:5312:52
15Per Kristian TømtIL Imås1:15:08+29:2813:09
16Ernst PyttenKristiansand OK1:15:20+29:4013:11
17Runar HafskjoldNydalens SK1:15:43+30:0313:15
17Eskil ÅsmulOL Trollelg1:15:43+30:0313:15
19Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:17:43+32:0313:36
20Stanislav BradacLoko Liberec1:19:14+33:3413:52
21Hans Olav HygenØstmarka OK1:30:16+44:3615:48
22Truls FjeldstadPorsgrunn OL1:34:15+48:3516:30
23Tom KristensenLarvik OK1:36:18+50:3816:51
24Pål WinbergOK Skeidi1:39:45+54:0517:28
25Einar KlavenesSandefjord OK1:40:21+54:4117:34
26Christian ReuschHeming Orientering1:41:56+56:1617:51
27Jo Børre EikåsSandefjord OK2:03:43+1:18:0321:40
28Kjell Petter SmågeKonnerud IL2:04:59+1:19:1921:53
Frode StrislandFossum IFdiskvalifisert
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 50-

4 970 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK42:308:33
2Trond GjelstadSandefjord OK42:47+0:178:36
3Helge GisholtOK Skeidi43:33+1:038:45
4Syver LøkenKongsberg OL45:09+2:399:05
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb45:36+3:069:10
6Øyvind FlaattenOK Skeidi48:35+6:059:46
7Knut Erling ØenHeming Orientering49:48+7:1810:01
8Ola TellesbøHadeland OL50:45+8:1510:12
9Ole TørnqvistFana IL51:29+8:5910:21
10Trond BrevikFossum IF52:03+9:3310:28
11Terje UrfjellIL Imås52:44+10:1410:36
12Jan GatevoldPorsgrunn OL53:50+11:2010:49
13Rune EngehultNotodden OL54:34+12:0410:58
14Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb55:23+12:5311:08
15Guttorm L EggeOslostudentenes IK56:43+14:1311:24
16Per Olav GulbrandsenLarvik OK57:35+15:0511:35
17Svein GranerudAsker Skiklubb57:42+15:1211:36
18Øystein RappRaumar Orientering58:01+15:3111:40
19Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering58:28+15:5811:45
20Einar GisholtFossum IF59:27+16:5711:57
21Per GustafssonKongsberg OL59:32+17:0211:58
22Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1:00:23+17:5312:08
23Kimme ArnesenHeming Orientering1:03:48+21:1812:50
24Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1:03:59+21:2912:52
25Kjetil EspedalNydalens SK1:04:51+22:2113:02
26Stein H. HagenFossum IF1:05:10+22:4013:06
27Per Ola UlsethNydalens SK1:06:32+24:0213:23
28Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:07:58+25:2813:40
29Stein MarkhusVerdal OK1:09:02+26:3213:53
30Ole Edvard HjortlandLarvik OK1:09:08+26:3813:54
31Torstein KvaaleAsker Skiklubb1:10:26+27:5614:10
32Vegard HaldenNydalens SK1:12:41+30:1114:37
33Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1:17:42+35:1215:38
34Inge RingheimLarvik OK1:18:16+35:4615:44
35Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1:18:19+35:4915:45
36Roger Andre VaneboKongsberg OL1:19:36+37:0616:00
37Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:21:32+39:0216:24
38Terje Ulla EikenKongsberg OL1:23:21+40:5116:46
39Guttorm NyhusBirkenes IL1:27:10+44:4017:32
40Trond FossSandefjord OK1:27:32+45:0217:36
41Erik BorgIL Koll1:30:37+48:0718:13
42Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1:33:04+50:3418:43
43Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1:35:15+52:4519:09

H 55-

4 960 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering45:449:13
2Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL49:38+3:5410:00
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb51:29+5:4510:22
4Tormod StrandMåren OK52:42+6:5810:37
5Arne JohannesenIL Gular54:21+8:3710:57
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering55:15+9:3111:08
7Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)55:57+10:1311:16
8Onno VerberneOL Toten-Troll56:10+10:2611:19
9Vidar SkjerveVerdal OK56:13+10:2911:20
10Hallvard BergIL Tyrving56:51+11:0711:27
11Sverre OttesenVaregg Fleridrett57:20+11:3611:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Vidar Georg YdseOK Sør58:21+12:3711:45
13Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK59:21+13:3711:57
14Stein-Erik ScheieOK Sør1:00:08+14:2412:07
15Geir FrøytlogEgersund OK1:00:53+15:0912:16 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl1:01:30+15:4612:23
17Lars Peder VaajeMarnardal IL1:02:27+16:4312:35
18Johan LundeIL Koll1:02:30+16:4612:36
19Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1:03:16+17:3212:45
20Inge GlittumOK Skeidi1:11:07+25:2314:20
21Axel Juell TheisenMellembygd OL1:12:53+27:0914:41
22Are NjåsteinIL Tyrving1:22:38+36:5416:39
23Roar TønnessenKongsberg OL1:22:43+36:5916:40
24Morten AndresenOK Skeidi1:24:19+38:3516:59
25John LerliMelhus IL1:25:27+39:4317:13
26Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club1:27:26+41:4217:37
27Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:29:50+44:0618:06
28Arild RørholtOK Skeidi1:39:24+53:4020:02
29Erik HøivoldKongsberg OL2:02:35+1:16:5124:42
30Vidar BotnenNesbyen IL2:44:42+1:58:5833:12
Roar PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 60-

4 180 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethHeming Orientering39:029:20
2Arve GlittumOK Skeidi40:03+1:019:34
3John HansenKristiansand OK41:23+2:219:54
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK46:23+7:2111:05
5Glenn Ager-WickKristiansand OK47:27+8:2511:21
6Jan SteinegerGneist, IL47:42+8:4011:24
7Jostein AlvestadWing OK49:52+10:5011:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Arvid MydlandEgersund OK52:04+13:0212:27
9Hannu ArkiTurun Metsänkävijät56:02+17:0013:24
10Jarle BotnenBø OL58:34+19:3214:00
11Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL59:43+20:4114:17
12Bjørn StormoenBirkenes IL1:01:58+22:5614:49
13Roy GjerdingOK Moss1:09:15+30:1316:34
14Per Hermann KrøgerNydalens SK1:11:05+32:0317:00
15Frode BergersenHamar OK1:17:03+38:0118:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Tron SolbergOK Skeidi1:19:56+40:5419:07
17Geir Holm GundersenSturla, IF1:27:54+48:5221:01
Svein Harald HansenOK Silsanddiskvalifisert
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 65-

3 350 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SandåkerIL Imås38:0811:22
2Dag MoeKristiansand OK39:49+1:4111:53
3Ole JohanssonPorsgrunn OL43:24+5:1612:57
4Per Chr. HagenBø OL44:24+6:1613:15
5Øyvin SimonsenIL Imås45:27+7:1913:34
6Øystein HalvorsenKristiansand OK46:45+8:3713:57
7Stein TurtumøygardMåren OK49:43+11:3514:50
8Tore FidjeGjerstad IL50:07+11:5914:57
9Hugo ChristensenNotodden OL50:27+12:1915:03
10Sveinung RekaaNotodden OL51:30+13:2215:22
11Erling StrandBergens TF1:06:22+28:1419:48
12Jan Olav OrmbergFana IL1:06:44+28:3619:55
13Peter Preben PrebensenSkien OK1:21:53+43:4524:26
14Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering1:24:02+45:5425:05
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 70-

3 350 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL41:2812:22
2Trygve LølandBirkenes IL42:37+1:0912:43
3Kay JørgensenPorsgrunn OL46:10+4:4213:46
4Ragnar HillestadLardal OL51:15+9:4715:17
5Øistein ÅsmulOL Trollelg51:23+9:5515:20
6Geir TrøanKolbotn og Skimt OL52:00+10:3215:31
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb52:33+11:0515:41
8Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK54:22+12:5416:13
9Arne Kristian SkiftenesIL Imås56:22+14:5416:49
10Nils Egil JohannessenIL Høvdingen57:36+16:0817:11
11Max MoosbergerOLG Regio Olten58:56+17:2817:35
12Lars Martin GjeinStokke IL58:58+17:3017:36
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK59:29+18:0117:45
14Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering59:53+18:2517:52
15Erling LauvrakIL Imås1:05:20+23:5219:30
16Bjørn A. SchouOK Sør1:05:22+23:5419:30
17Tor Svein LangåsOddersjaa SSK1:07:28+26:0020:08
18Dag Olav PettersenIL Express1:07:33+26:0520:09
19Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:10:18+28:5020:59
Josef PeterkaLoko Liberecdiskvalifisert
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 75-

3 180 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan VærpSøgne og Songdalen OK42:5713:30
2Sigvald RobberstadStord Orientering49:37+6:4015:36
3Eivind HagenHadeland OL51:48+8:5116:17
4Tor Eivind EdvardsenLarvik OK55:45+12:4817:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg56:50+13:5317:52
6Olav SolbergBø OL1:06:12+23:1520:49
7Odd AureDrangedal OL1:10:46+27:4922:15
8Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1:12:03+29:0622:39
9Magnar ØvreåsBotne SK1:22:00+39:0325:47
10Egil RonæssPorsgrunn OL1:22:59+40:0226:05
11Arne BrandsbergEgersund OK1:27:13+44:1627:25
12Magne KlovningPorsgrunn OL1:43:56+1:00:5932:41

H 80-

3 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK53:0416:41
2Bjørn EgnerHeming Orientering56:14+3:1017:41
3Finn Åge ØsternKongsberg OL56:19+3:1517:42
4Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL1:00:46+7:4219:06
5Tor DrageHaugerud IF1:04:23+11:1920:14
6Einar JørundlandOK Sør1:34:06+41:0229:35
7Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb1:47:29+54:2533:47

H 45AK

3 980 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)37:099:20
2Morten MoslandOppsal Orientering38:37+1:289:42
3Thorbjørn VærpKristiansand OK46:48+9:3911:45
4Espen JohnsenHedrum OL51:51+14:4213:01
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange53:37+16:2813:28
6Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse54:17+17:0813:38
7Jan Ivar GundersenHedrum OL1:01:21+24:1215:24
8Arild AndersenOppsal Orientering1:11:03+33:5417:51
9Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:37:03+59:5424:23
10Sten Øivind BjerkeHedrum OL1:48:33+1:11:2427:16

D 45AK

3 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marian KjellevoldIL Gular59:5715:03
2Anita SælvikHaugesund IL Orientering1:06:24+6:2716:41
3Kristin HjortlandLarvik OK1:06:28+6:3116:42
4Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)1:14:18+14:2118:40
5Elin BordøyHedrum OL1:23:34+23:3720:59
6June HerredsvelaØstmarka OK2:06:53+1:06:5631:52
7Randi RothSandnes IL (Rogaland)2:08:29+1:08:3232:16
Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor