Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

H 21-

8 740 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart59:546:51
2Håvard HagaNydalens SK1:01:49+1:557:04
3Anders NordbergNydalens SK1:02:01+2:077:05
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:06:46+6:527:38
5Bjørn EkebergIL Tyrving1:08:20+8:267:49
6Bojan BlumensteinNydalens SK1:09:15+9:217:55
7Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1:11:54+12:008:13
8Øyvind HelgerudHalden SK1:13:53+13:598:27
9Anders TiltnesIL Tyrving1:14:04+14:108:28
10Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:15:06+15:128:35
11Sebastian DalandKristiansand OK1:15:17+15:238:36
12Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:16:02+16:088:41
13Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:16:37+16:438:45
14Anders Felde OlaussenNTNUI1:18:47+18:539:00
15Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1:19:07+19:139:03
16Dag Steinar RagvinBø OL1:21:19+21:259:18
17Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1:21:38+21:449:20
18Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1:23:47+23:539:35
19Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:26:44+26:509:55
20Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1:29:10+29:1610:12
21Olav VestølVegårshei IL1:30:45+30:5110:22
22Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:31:46+31:5210:29
23Eivind Romberg KvaaleBø OL1:38:23+38:2911:15
24Vojtech MelicharLoko Liberec1:45:28+45:3412:04
25Ottar WiklundNydalens SK1:47:01+47:0712:14
26Vojtech PeterkaLoko Liberec1:47:13+47:1912:16
27Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2:06:46+1:06:5214:30
28Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb2:16:03+1:16:0915:33Last ned GPS-spor i gpx-format
29Pål SkogedalAsker Skiklubb2:25:09+1:25:1516:36
30Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2:29:01+1:29:0717:02
Mads FornesNTNUIdiskvalifisert
Erik LimaGanddal ILdiskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Olav Johannes DeelstraOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert
Harri LuchsingerFreidigdiskvalifisert
Morten JørgensenKristiansand OKinaktiv
Andreas StenerudOL Tønsberg og omegninaktiv
Gaute FriestadKristiansand OKinaktiv
Marco SeppiCUS Bolognainaktiv
Halvor SaunesNydalens SKinaktiv
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILinaktiv
Matias Hodne HanischKristiansand OKinaktiv
Damien RenardKongsberg OLinaktiv
Marius BjuganHalden SKinaktiv
Håvard Krey HansenOK Silsandinaktiv
Mathias BjuganWing OKinaktiv
Jostein KvaklandVaregg Fleridrettinaktiv
Arne Johannes LøkkenNTNUIinaktiv
Christian BøenKristiansand OKinaktiv
Stig DalsørenKristiansand OKinaktiv
Henrik Svaland AasKristiansand OKinaktiv
Petter ReinemoKongsberg OLinaktiv
Sondre KvisliNotodden OLinaktiv
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILinaktiv
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Ørjan Svaland AasKristiansand OKinaktiv
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringinaktiv
Henrik Drange RuudRøyken OLinaktiv
Lars Steinar HefreBø OLinaktiv
Vebjørn KvisliNotodden OLinaktiv
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imåsinaktiv
Audun HeimdalNTNUIinaktiv
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor