Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

H 11-12

2 780 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering22:268:04Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)23:05+0:398:18
3Jarand GustafssonKongsberg OL24:19+1:538:44
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24:30+2:048:48
5Mathias LinløkkenØstmarka OK24:40+2:148:52
6Gaute NysæterSkien OK26:49+4:239:38
7Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)27:20+4:549:49
8Jan Olav BerganKongsberg OL28:37+6:1110:17
9Ask Felland SætnanFossum IF29:45+7:1910:42
10Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31:59+9:3311:30
11Rasmus EngehultNotodden OL33:53+11:2712:11
12Emil NygårdBirkenes IL34:13+11:4712:18
13Kristian Kaupang LyeLarvik OK34:37+12:1112:27
14Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:33+13:0712:47
15Emil Tonjer FingarsenElverum OK36:26+14:0013:06
16Eskil HafskjoldNydalens SK36:58+14:3213:17
17Marius RøddeGanddal IL37:43+15:1713:34
18Jørgen FlatenVegårshei IL40:24+17:5814:31
19Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange41:10+18:4414:48
20Jens WoldSturla, IF41:27+19:0114:54
21Livar OftedalÅlgård Orientering42:12+19:4615:10
22Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi43:10+20:4415:31
23Olav BerganVegårshei IL44:18+21:5215:56
24Niclas GunnerødStokke IL44:37+22:1116:02
25Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL49:19+26:5317:44
26Blu William OplandOK Skeidi49:20+26:5417:44
27Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)49:28+27:0217:47
28Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)51:57+29:3118:41
29Lars BirkenesBirkenes IL52:22+29:5618:50
30Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)53:57+31:3119:24
31Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL1:07:18+44:5224:12
32Odin HorpestadEgersund OK1:12:35+50:0926:06
33Ole Magnus StoremyrIL Hauken1:16:21+53:5527:27
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Lars KostølKristiansand OKinaktiv
Jonas Skajå OlimstadFrolandinaktiv
Kristian Ekeberg FliidSkien OKinaktiv
Henrik JonesIK Grane Arendal Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor