Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

A-Åpen

5 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans TrøanNittedal OL39:317:54
2Styrk KamsvågIL Tyrving41:17+1:468:15
3Per Clemmet WisløfAsker Skiklubb41:40+2:098:20
4Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering43:55+4:248:47
5Thomas HadlandEgersund OK45:55+6:249:11
6Jørgen WulfsbergNydalens SK50:21+10:5010:04
7Brynjar FredheimLillomarka OL51:15+11:4410:15
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn51:20+11:4910:16
9Andreas SævigNOTEAM54:02+14:3110:48
10Margrethe WisløfAsker Skiklubb54:58+15:2710:59
11Mariann Øren ArvesenSandefjord OK56:41+17:1011:20
12Tore KjølsethNydalens SK58:41+19:1011:44
13Mads Henrik SandnesHope IL59:07+19:3611:49
14Anna-Thekla TonjerElverum OK59:16+19:4511:51
15Asgeir EdvardsenGøteborg majorna OK1:00:38+21:0712:07
16Audun FingarsenElverum OK1:02:33+23:0212:30
17Julie BøbelNOTEAM1:03:13+23:4212:38
18Joar GjerdålKonnerud IL1:06:22+26:5113:16
19Jorunn HadlandEgersund OK1:06:51+27:2013:22
20Marit ValaOppsal Orientering1:07:32+28:0113:30
21Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)1:09:00+29:2913:48
22Turid Zagar NesLarvik OK1:11:39+32:0814:19
23Øyvind HelmersenFet OL1:12:08+32:3714:25
24Torunn OmdalstølenIL Vindbjart1:12:41+33:1014:32
25Torill Fougner WisløfAsker Skiklubb1:12:49+33:1814:33
26Marit NerstenNTNUI1:13:20+33:4914:40
27Camilla AasrumKristiansand OK1:13:24+33:5314:40
28Peer StiansenNydalens SK1:15:02+35:3115:00
29Kamilla LomeHamar OK1:24:10+44:3916:50
30Fredrik JomaasNOTEAM1:24:12+44:4116:50
31Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1:26:16+46:4517:15
32Idunn AssevFly 5 Kamp1:30:10+50:3918:02
33Harald OmlandSkien OK1:34:18+54:4718:51
34Sindre Skeie PettersonEgersund OK1:43:19+1:03:4820:39
35Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)2:02:01+1:22:3024:24
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Asgeir FremstadLarvik OKbrutt
Ledig StartnrNOTEAMinaktiv
Torgeir AletiNOTEAMinaktiv
Gunn Mariken BjervaNamsos OLinaktiv
Heidi BjordalOppsal Orienteringinaktiv
Janne BjorvandOddersjaa SSKinaktiv
Harald EikKristiansand OKinaktiv
Synne FossøyNTNUIinaktiv
Maren Mohagen HansenFreidiginaktiv
Karianne HaugeHalden SKinaktiv
Geir JacobsenLardal OLinaktiv
Håkon JendalFossum IFinaktiv
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbinaktiv
Maik KurrSV IHW Alex Berlininaktiv
Eilef LandsverkSkien OKinaktiv
Gun Irene MonsenEgersund OKinaktiv
Ingvild MyklandOddersjaa SSKinaktiv
Emma Smeland NygårdseterVegårshei ILinaktiv
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILinaktiv
Dag Olav RønningNydalens SKinaktiv
Snorre VegganOppsal Orienteringinaktiv
Erik VieHaugesund IL Orienteringinaktiv
Trygve WatneNOTEAMinaktiv
Jan BartnikAmager Orienteringsklubinaktiv
Stein CowardOK Sørinaktiv
Hanne NøvikNydalens SKinaktiv
Morten CowardOK Sørinaktiv
Trine MelheimSturla, IFinaktiv
Turid VongraveSkien OKinaktiv
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor