Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

H 21-

4 240 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Anders NordbergNydalens SK30:477:15
2Håvard HagaNydalens SK31:01+0:147:18
3Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart32:03+1:167:33
4Bjørn EkebergIL Tyrving32:30+1:437:39
5Anders TiltnesIL Tyrving33:36+2:497:55
6Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering34:35+3:488:09
7Bojan BlumensteinNydalens SK34:40+3:538:10
8Øyvind HelgerudHalden SK35:14+4:278:18
9Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK35:16+4:298:19
10Anders Felde OlaussenNTNUI35:57+5:108:28
11Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK36:45+5:588:40
12Harri LuchsingerFreidig37:05+6:188:44
13Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL37:12+6:258:46
14Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK37:18+6:318:47
15Petter Marki ErichsenKristiansand OK37:36+6:498:52
16Marius BjuganHalden SK38:00+7:138:57
16Morten JørgensenKristiansand OK38:00+7:138:57
18Dag Steinar RagvinBø OL38:31+7:449:05
19Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering38:42+7:559:07
20Olav VestølVegårshei IL38:50+8:039:09
21Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)39:18+8:319:16
22Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK39:24+8:379:17
23Halvor SaunesNydalens SK39:30+8:439:18
24Håvard Krey HansenOK Silsand39:55+9:089:24
25Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL40:03+9:169:26
26Christian BøenKristiansand OK40:10+9:239:28
27Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett40:43+9:569:36
28Mathias BjuganWing OK40:52+10:059:38
29Marco SeppiCUS Bologna41:51+11:049:52
30Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering42:00+11:139:54
31Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL42:11+11:249:56
32Erik LimaGanddal IL43:33+12:4610:16Last ned GPS-spor i gpx-format
33Matias Hodne HanischKristiansand OK43:34+12:4710:16
34Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK44:15+13:2810:26
35Lars Steinar HefreBø OL45:37+14:5010:45
36Jostein KvaklandVaregg Fleridrett47:26+16:3911:11
37Henrik Drange RuudRøyken OL48:11+17:2411:21
38Vojtech MelicharLoko Liberec48:48+18:0111:30
39Kenneth MydlandEgersund OK50:24+19:3711:53
40Ørjan Svaland AasKristiansand OK50:49+20:0211:59
41Eivind Romberg KvaaleBø OL52:38+21:5112:24
42Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL52:50+22:0312:27
43Sondre KvisliNotodden OL53:10+22:2312:32
44Ottar WiklundNydalens SK53:52+23:0512:42
45Vojtech PeterkaLoko Liberec54:40+23:5312:53
46Vebjørn KvisliNotodden OL56:09+25:2213:14
47Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb59:45+28:5814:05Last ned GPS-spor i gpx-format
48Mads FornesNTNUI1:09:58+39:1116:30
49Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:18:36+47:4918:32
50Pål SkogedalAsker Skiklubb1:27:49+57:0220:42
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Andreas StenerudOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imåsinaktiv
Arne Johannes LøkkenNTNUIinaktiv
Henrik Svaland AasKristiansand OKinaktiv
Sebastian DalandKristiansand OKinaktiv
Petter ReinemoKongsberg OLinaktiv
Audun HeimdalNTNUIinaktiv
Eirik Langedal BreivikNydalens SKinaktiv
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringinaktiv
Damien RenardKongsberg OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor