Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

C-Åpen

2 420 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend HauklandKristiansand OK36:1614:59
2Peter PrydzNeverfjord IL38:57+2:4116:05
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi48:09+11:5319:53
4Ester MoosbergerOLG Regio Olten52:28+16:1221:40
5Hans Gøran BjørkSandefjord OK54:35+18:1922:33
6Mari BremnesGanddal IL55:22+19:0622:52
7Sigurd WirstadIL Koll57:01+20:4523:33
8Astrid SandvikSveio OL - Orientering1:00:28+24:1224:59
9Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)1:00:40+24:2425:04
10Oskar HageliaVegårshei IL1:01:07+24:5125:15
11Katrine HalvorsenKristiansand OK1:01:29+25:1325:24
12Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM1:03:35+27:1926:16
13Maruska BradacovaLoko Liberec1:05:16+29:0026:58
14Inger Anne VedåIL Express1:05:27+29:1127:02
15Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:12:05+35:4929:47
16Bente VasshaugKonnerud IL1:12:17+36:0129:52
17Truls RagvinskaretVaregg Fleridrett1:13:04+36:4830:11
18Peter SvenningNOTEAM1:33:28+57:1238:37
19Mette Javenes FlaaBirkenes IL1:59:06+1:22:5049:12
Hilde Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Siri CowardOK Sørdiskvalifisert
Mariann BjørkliØyestad IF alliansediskvalifisert

B-Åpen

3 000 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn30:4010:13
2Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn32:15+1:3510:45
3Kurt KleppaÅlgård Orientering35:16+4:3611:45
4Frode AamodtFet OL36:08+5:2812:02
5Ingrid TrøanHadeland OL37:27+6:4712:29
6Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa37:35+6:5512:31
7Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering38:02+7:2212:40
8Hanne FredheimLillomarka OL39:09+8:2913:03
9Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)39:44+9:0413:14
10Monica TrøanNittedal OL40:47+10:0713:35
11Rolf BergNydalens SK43:30+12:5014:30
11Elisabeth Bratland SolbergBø OL43:30+12:5014:30
13Alexander RødstenHeming Orientering43:37+12:5714:32
14Jon Lars HovdejordNotodden OL46:06+15:2615:22
15Sverre SandernesØstmarka OK46:11+15:3115:23
16Thomas FørdeSveio OL - Orientering47:18+16:3815:46
17Monica HorpestadEgersund OK48:02+17:2216:00
18Brede Ekeberg FliidSkien OK48:41+18:0116:13
19Steinar HorpestadEgersund OK48:50+18:1016:16
20Astrid Christina EspedalNydalens SK49:02+18:2216:20
21Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)49:37+18:5716:32
22Stine HeggedalFet OL50:20+19:4016:46
23Line BjørnåsKonnerud IL50:50+20:1016:56
24Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)51:30+20:5017:10
25Anfinn PaulsenTorvastad IL51:50+21:1017:16
26Mari CowardOK Sør52:15+21:3517:25
27Tore RøddeGanddal IL52:23+21:4317:27
28Tove Vinje PaulsenTorvastad IL52:48+22:0817:36
29Åse Karin AakvikBirkenes IL53:19+22:3917:46
30Karin EriksenOL Tønsberg og omegn54:05+23:2518:01
31Maria Nilsson RøddeGanddal IL55:39+24:5918:33
32Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)55:43+25:0318:34
33Hanne BrendeFossum IF56:01+25:2118:40
34Fredrik WulfbergIL Koll56:05+25:2518:41
35Morten Herman VogtKonnerud IL1:01:37+30:5720:32
36Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1:01:57+31:1720:39
37Janne Karine HelmersenFet OL1:08:22+37:4222:47
38Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:15:18+44:3825:06
39Åsmund  Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:22:07+51:2727:22
40Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1:27:00+56:2029:00
Kristin VatlandFossum IFdiskvalifisert

A-Åpen

2 690 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans TrøanNittedal OL19:587:25
2Joar GjerdålKonnerud IL21:19+1:217:55
3Sten Åge NygårdseterVegårshei IL22:10+2:128:14
4Jørgen WulfsbergNydalens SK23:05+3:078:34
5Jorunn HadlandEgersund OK23:33+3:358:45
6Thomas HadlandEgersund OK23:46+3:488:50
7Brynjar FredheimLillomarka OL24:16+4:189:01
8Andreas SævigNOTEAM24:24+4:269:04
9Snorre VegganOppsal Orientering24:44+4:469:11
10Torgeir AletiNOTEAM24:52+4:549:14
11Asbjørn BygglandHøydalsmo IL25:35+5:379:30
12Trond EvensenOL Tønsberg og omegn26:28+6:309:50
13Frank SandbergFly 5 Kamp27:30+7:3210:13
14Julie BøbelNOTEAM27:52+7:5410:21
15Mariann Øren ArvesenSandefjord OK28:50+8:5210:43
16Eskil StenFly 5 Kamp29:36+9:3811:00
17Anna-Thekla TonjerElverum OK30:37+10:3911:22
18Harald EikKristiansand OK30:53+10:5511:28
19Hanne NøvikNydalens SK31:48+11:5011:49
20Trygve WatneNOTEAM32:12+12:1411:58
21Morten CowardOK Sør32:21+12:2312:01
22Audun FingarsenElverum OK32:30+12:3212:04
23Turid Zagar NesLarvik OK32:51+12:5312:12
24Fredrik JomaasNOTEAM32:55+12:5712:14
25Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)34:02+14:0412:39
26Sindre Skeie PettersonEgersund OK34:34+14:3612:51
27Ingvild MyklandOddersjaa SSK34:53+14:5512:58
28Marit NerstenNTNUI34:57+14:5912:59
29Trine MelheimSturla, IF35:08+15:1013:03
30Heidi BjordalOppsal Orientering35:55+15:5713:21
31Maik KurrSV IHW Alex Berlin36:33+16:3513:35
32Camilla AasrumKristiansand OK36:41+16:4313:38
33Synne FossøyNTNUI36:44+16:4613:39
34Torunn OmdalstølenIL Vindbjart36:56+16:5813:43
35Øyvind HelmersenFet OL36:57+16:5913:44
36Stein CowardOK Sør38:15+18:1714:13
37Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL39:02+19:0414:30
38Geir JacobsenLardal OL39:59+20:0114:51
39Erik VieHaugesund IL Orientering40:02+20:0414:52
40Dag Olav RønningNydalens SK41:23+21:2515:23
41Gun Irene MonsenEgersund OK43:08+23:1016:02
42Bendik FalchFly 5 Kamp45:28+25:3016:54
43Wenche RydningHarstad OL47:51+27:5317:47
44Kamilla LomeHamar OK49:35+29:3718:25
45Idunn AssevFly 5 Kamp51:07+31:0919:00
46Stine Marie GabrielsenFly 5 Kamp51:26+31:2819:07
47Jan BartnikAmager Orienteringsklub1:00:12+40:1422:22
48Miriam DenstadliFly 5 Kamp1:02:22+42:2423:11
49Marianne BjørkenesHisøy OK1:20:27+1:00:2929:54
50Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:30:06+1:10:0833:29
Styrk KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

N-åpen

1 380 m, 83 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Sanna Aasrum NilsenKristiansand OKfullført
Eline BerganVegårshei ILfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Ask BjorvannOddersjaa SSKfullført
Josephine Lin BjørkSandefjord OKfullført
Agnes BjørkenesHisøy OKfullført
Jenny BjørkenesHisøy OKfullført
Tuva Dahl BorkamoNotodden OLfullført
Jone BreilandÅlgård Orienteringfullført
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orienteringfullført
Erlend Bråten BergeIL Kollfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Torben EikedalenPorsgrunn OLfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Johan Francis EskiltHisøy OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbfullført
Filip HalvorsenNydalens SKfullført
Hermine Sol Heggedal AamodtFet OLfullført
Ruben M. HellandEgersund OKfullført
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie Økern HågårdKonnerud ILfullført
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaafullført
Eirik KihleKonnerud ILfullført
Rikke KihleKonnerud ILfullført
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Karen KlavenesSandefjord OKfullført
Oskar KleppaÅlgård Orienteringfullført
Stine KleppaÅlgård Orienteringfullført
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKfullført
Brage LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Markus M. M. HellandEgersund OKfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Kristian MorkNotodden OLfullført
Ingrid MyklandOddersjaa SSKfullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Maren PettersonEgersund OKfullført
Vilde PuntervoldEgersund OKfullført
Herman RagvinskaretVaregg Fleridrettfullført
Mikkel RagvinskaretVaregg Fleridrettfullført
Ella Nesset RavndalÅlgård Orienteringfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringfullført
Linnea RustadMåren OKfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Gaute Holck SandbergWing OKfullført
Maja Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Synne Martby SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Tirill Martby SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbfullført
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbfullført
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)fullført
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OKfullført
Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OKfullført
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie  Trøan HvamstadHadeland OLfullført
Marie Trøan HvamstadHadeland OLfullført
Ole Jakob TrøanNittedal OLfullført
Tobias TøråKristiansand OKfullført
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Julie WoldSturla, IFfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført

D -10

1 440 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:317:59
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)18:3512:54
Dea EikedalenPorsgrunn OL18:0612:34
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL18:1312:39
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)22:0615:20
Frida HauklandKristiansand OK1:34:051:05:20
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK10:447:27
Eline KravdalGjø-Vard OL20:3514:17
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering13:029:03
Maren OftedalÅlgård Orientering15:2810:44
Astrid ReuschHeming Orientering10:327:18
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)18:3512:54
Ingvild RingheimLarvik OK12:388:46
Helene ScheeleNydalens SK8:075:38
Silje Andresen SkotteFossum IF15:4210:54
Ella Steinberg-HalvorsenNydalens SK11:358:02

D 11-12

1 880 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK16:038:32
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn16:33+0:308:48
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:41+1:389:24
4Astrid YtterbøAsker Skiklubb17:56+1:539:32
5Vilde Aakre LeistadSkien OK18:15+2:129:42
6Iselin HøivoldKongsberg OL18:39+2:369:55
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)19:59+3:5610:37
8Maren Sofie FremstadLarvik OK20:00+3:5710:38
9Hanna SpangbergKonnerud IL20:46+4:4311:02
10Tonje RykkjeVaregg Fleridrett20:55+4:5211:07
11Julie M HellandEgersund OK21:46+5:4311:34
12Una NastadAsker Skiklubb22:09+6:0611:46
13Thelma BrathagenLarvik OK22:47+6:4412:07
14Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering23:53+7:5012:42
15Kristina KleppaÅlgård Orientering23:56+7:5312:43
16Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK24:24+8:2112:58
17Selma WhiteSøgne og Songdalen OK24:59+8:5613:17
18Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL26:00+9:5713:49
19Synne Skeie PettersonEgersund OK26:48+10:4514:15
20Marie Bjordal VegganOppsal Orientering28:27+12:2415:07
21Daniella GjoneSandefjord OK28:31+12:2815:10
22Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa28:38+12:3515:13
23Mari RichterSandnes IL (Rogaland)30:08+14:0516:01
24Ragne KlavenesSandefjord OK30:30+14:2716:13
25Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb30:33+14:3016:15
26Johanne StorhaugKonnerud IL31:32+15:2916:46
27Ingrid LestebergKongsberg OL32:10+16:0717:06
28Silja BerstadHeming Orientering34:53+18:5018:33
29Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)34:58+18:5518:35
30Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering35:41+19:3818:58
31Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)37:55+21:5220:10
32Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb39:14+23:1120:52
33Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL40:21+24:1821:27
34Ingeborg ÅneslandBirkenes IL52:19+36:1627:49

D 11-12N

1 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena HalvorsenNydalens SK10:587:56
2Ida VatlandFossum IF13:25+2:279:43
3Hermine GrønnebergHedrum OL13:56+2:5810:05
4Linnea VerslandBirkenes IL16:22+5:2411:51

D 13-14

2 240 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18:358:17
2Synne SandvenNotodden OL19:31+0:568:42
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK20:12+1:379:01
4Marie KravdalGjø-Vard OL20:30+1:559:09
5Ingvild GustafssonKongsberg OL20:31+1:569:09
6Anna TaksdalGanddal IL20:33+1:589:10
7Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)20:35+2:009:11
8Maja Mo HjelsethNydalens SK21:27+2:529:34
9Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering22:20+3:459:58
10Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK22:24+3:499:59
11Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering22:48+4:1310:10
12Alida OftedalÅlgård Orientering23:24+4:4910:26
13Kathinka Zahl HagenFossum IF23:50+5:1510:38
14Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering23:53+5:1810:39
15Agathe BrathagenLarvik OK24:12+5:3710:48
16Gunde TumelionisFossum IF26:25+7:5011:47
17Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL26:30+7:5511:49
18Hannah Syrdal ØenHeming Orientering26:42+8:0711:55
19Helene Margarethe KristensenHeming Orientering27:18+8:4312:11
20Mari AarsethNydalens SK27:31+8:5612:17
21Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi27:45+9:1012:23
22Ingeborg HovdefjordNotodden OL28:22+9:4712:39
23Marie ScheeleNydalens SK29:10+10:3513:01
24Karine Aarstad TorgersenEgersund OK29:27+10:5213:08
25Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL29:43+11:0813:15
26Maria GrovanOL Tønsberg og omegn30:03+11:2813:24
27Iril RingheimLarvik OK32:02+13:2714:18
28Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL33:25+14:5014:55
29Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb34:06+15:3115:13
30Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb34:08+15:3315:14
31Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering34:32+15:5715:25
32Thea Beate PuntervoldEgersund OK36:52+18:1716:27
33Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)40:44+22:0918:11
34Tiril Ebon EspedalNydalens SK41:45+23:1018:38
35Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)42:59+24:2419:11
36Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)43:07+24:3219:14
37Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL44:24+25:4919:49
38Ingeborg EikåsSandefjord OK1:17:22+58:4734:32

D 13-16C

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marielle MichelsenFossum IF22:3612:01
2Linn StrømSandefjord OK25:24+2:4813:30
3Tonje JohnsenØyestad IF allianse26:10+3:3413:55
4Helene Hoel JomaasFossum IF28:31+5:5515:10
5Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)28:34+5:5815:11
6Lise StrømSandefjord OK28:52+6:1615:21

D 13-16N

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL17:2110:46

D 15-16

3 060 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maya Jones ArnesenHeming Orientering28:459:23
2Åsne HaavengenKongsberg OL29:09+0:249:31
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL29:17+0:329:34
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb30:19+1:349:54
5Oda ScheeleNydalens SK30:41+1:5610:01
6Kristin Melby JacobsenLardal OL30:45+2:0010:02
7Kristine KravdalGjø-Vard OL31:12+2:2710:11
8Mari EidsmoFreidig32:42+3:5710:41
9Hedda SpangbergKonnerud IL34:42+5:5711:20
10Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular35:20+6:3511:32
11Tina KallesonOppsal Orientering35:56+7:1111:44
12Yngvild Langedal BreivikNydalens SK37:59+9:1412:24
13Malene JebsenHeming Orientering38:46+10:0112:40
14Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38:51+10:0612:41
15Marte Madslien BakkenNydalens SK38:54+10:0912:42
16Emma EngehultNotodden OL39:12+10:2712:48
17Ragnhild Mathea HelmersenFet OL39:22+10:3712:51
18Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK40:49+12:0413:20
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK40:53+12:0813:21
20Alexandra LinløkkenØstmarka OK41:21+12:3613:30
21Ingrid LamarkGanddal IL41:23+12:3813:31
22Helene Bjørkvold JendalFossum IF42:01+13:1613:43
23Selma HøivoldKongsberg OL42:04+13:1913:44
24Nora Småge HilsenKonnerud IL42:28+13:4313:52
25Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering42:44+13:5913:57
26Elise Wærp HaugeNydalens SK43:38+14:5314:15
27Emma Bangstad BergersenHamar OK44:08+15:2314:25
28Trude MarkhusVerdal OK44:29+15:4414:32
29Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44:51+16:0614:39
30Eline SchervenLardal OL44:52+16:0714:39
31Marie Roll-TørnqvistFana IL45:58+17:1315:01
32Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn47:12+18:2715:25
33Amélie AamodtOppsal Orientering47:42+18:5715:35
34Oda Isnes TyseEiker OL47:52+19:0715:38
35Frida SolsrudNydalens SK49:24+20:3916:08
36Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK50:43+21:5816:34
37Martine SkjelsvikLillehammer OK51:47+23:0216:55
38Ella BerstadHeming Orientering1:06:31+37:4621:44
39Noor Dirro-HeluMåren OK1:11:55+43:1023:30
40Luciana Maria SvadsMåren OK1:14:56+46:1124:29
41Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1:15:15+46:3024:35
42Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:15:32+46:4724:41
Mari BrendeFossum IFbrutt

D 15-16B

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL36:1912:06
2Kristine NygårdBirkenes IL39:34+3:1513:11
3Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb45:15+8:5615:05
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK48:11+11:5216:03
5Tiril KihleKonnerud IL1:04:37+28:1821:32

D 17-A kort

2 430 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK21:438:56
2Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa25:28+3:4510:28
3Solveig SletnerRøyken OL28:30+6:4711:43
4Otilie OftedalÅlgård Orientering29:54+8:1112:18
5Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK32:03+10:2013:11
6Anette Fidje BerganVegårshei IL32:48+11:0513:29
7Silje BøenKristiansand OK34:04+12:2114:01
8Vilde Brabrand UrfjellIL Imås34:21+12:3814:08
9Linn Carina DalandKristiansand OK35:06+13:2314:26
10Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK36:25+14:4214:59
11Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)36:30+14:4715:01
12Susan BøbelIL Imås41:15+19:3216:58
13Marit IsachsenAsker Skiklubb41:59+20:1617:16
14Elise GisholtFossum IF42:43+21:0017:34
15Julie PuntervoldEgersund OK44:02+22:1918:07
16Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL44:30+22:4718:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Heidi MartbyÅlgård Orientering49:44+28:0120:27
18Carmen DirroMåren OK50:36+28:5320:49
19Kirsten AaslundMåren OK56:16+34:3323:09
20Janne Fossum MalmringFreidig57:43+36:0023:45
Randi MorkNotodden OLdiskvalifisert

D 17-B

3 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi HerumOK Skeidi35:4611:55
2Gry AakreSkien OK36:33+0:4712:11
3Hege Rønning JohansenMåren OK38:37+2:5112:52
4Ingunn S. ØsthagenByåsen IL39:50+4:0413:16
5Celine Vik OlsenLarvik OK39:51+4:0513:17
6Mette WathneSandnes IL (Rogaland)40:08+4:2213:22
7Linda BrathagenLarvik OK40:21+4:3513:27
8Ann-Karin LestebergKongsberg OL41:22+5:3613:47
8Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL41:22+5:3613:47
10Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering43:48+8:0214:36
11Inger SvalandOL Vallset/Stange43:56+8:1014:38
12Helga M. BackerAsker Skiklubb45:52+10:0615:17
13Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL46:38+10:5215:32
14Inger Anette Vik OlsenLarvik OK46:51+11:0515:37
15Solveig SchouOK Sør54:06+18:2018:02
16Anne Marie EkelandOddersjaa SSK54:30+18:4418:10
17Anne Kari BirkelandBirkenes IL55:49+20:0318:36
18Mia EngehultNotodden OL56:56+21:1018:58
18Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa56:56+21:1018:58
20Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse57:13+21:2719:04
21Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1:04:19+28:3321:26
22Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1:11:57+36:1123:59
23Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1:12:17+36:3124:05
24Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1:17:03+41:1725:41
25Anna Henriette StraumeDrangedal OL1:43:50+1:08:0434:36
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert

D 17-C

2 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn LaugalandÅlgård Orientering36:4215:09
2Anne-Marie BrekkeOK Skeidi40:16+3:3416:38
3Martine JægtvikKonnerud IL41:07+4:2516:59
4Sigrun GjoneSandefjord OK47:49+11:0719:45
5Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)51:24+14:4221:14
6Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL51:54+15:1221:26
7Berit BrandsbergEgersund OK52:18+15:3621:36
8Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)55:03+18:2122:44
9Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)57:41+20:5923:50
10Hilde SkrettingÅlgård Orientering1:02:07+25:2525:40
11Therese BotnenNesbyen IL1:05:59+29:1727:15
12Halfrid WaageSkien OK1:10:44+34:0229:13
13Guro MaudalÅlgård Orientering1:14:33+37:5130:48
14Hege AndersenIL Koll1:17:13+40:3131:54
Henriette NessetÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Merethe PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

D 17-N

1 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari BjaadalOK Skeidi16:5810:32
2Line Kaupang LyeLarvik OK19:15+2:1711:57

D 17-20

3 490 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL32:119:13
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL35:13+3:0210:05
3Jenny BaklidKonnerud IL36:26+4:1510:26
4Tale StrandKongsberg OL36:54+4:4310:34
5Helene EgerKongsberg OL37:02+4:5110:36
6Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK37:22+5:1110:42
7Anne Willkommen EikenNTNUI37:24+5:1310:42
8Pernille Jebens KatlaFossum IF37:46+5:3510:49
9Malin HaugeHisøy OK37:58+5:4710:52
10Karen Hoel JomaasFossum IF38:16+6:0510:57
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering38:35+6:2411:03
12Thea DyrkornEiker OL39:05+6:5411:11
13Julie NærestadVegårshei IL39:12+7:0111:13
14Karine VestølVegårshei IL39:42+7:3111:22
15Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett40:12+8:0111:31
16Mari Landro SvingheimKonnerud IL40:16+8:0511:32
17Maiken Økern HågårdKonnerud IL41:37+9:2611:55
18Mari Strømme LidVaregg Fleridrett42:02+9:5112:02
19Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular42:22+10:1112:08
20Ada WulfsbergNydalens SK43:16+11:0512:23
21Anniken RanvikKonnerud IL43:40+11:2912:30
22Thea Sildnes BaklidKonnerud IL45:56+13:4513:09
23Linn Mei WaalerMåren OK46:48+14:3713:24
24Andrea VaneboKongsberg OL47:48+15:3713:41
25Christine HoenEiker OL47:50+15:3913:42
26Solveig LetmolieEiker OL48:40+16:2913:56
27Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL48:43+16:3213:57
28Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL51:48+19:3714:50
29Thea LandKonnerud IL52:30+20:1915:02
30Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular55:39+23:2815:56
31Nora SvendsenGanddal IL55:40+23:2915:57
32Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:04:33+32:2218:29
33Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:12:03+39:5220:38
Invild LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert

D 21-

3 890 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone WigemyrOddersjaa SSK36:599:30
2Synnøve BråtenVegårshei IL39:54+2:5510:15
3Bodil HelgerudHalden SK39:56+2:5710:15
4Anne M Hausken NordbergNydalens SK41:24+4:2510:38
5Anette JuveliKonnerud IL42:37+5:3810:57
6Kristine FjeldboIL Tyrving43:31+6:3211:11
7Nicole RagvinNydalens SK44:14+7:1511:22
8Aurora FossøyNTNUI44:36+7:3711:27
9Kine DirroMåren OK46:51+9:5212:02
10Michela GuizzardiCUS Bologna47:04+10:0512:05
11Hege Holth RekaaRøyken OL50:36+13:3713:00
12Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett52:28+15:2913:29
13Line Drange RuudRøyken OL54:18+17:1913:57
14Marit ValaOppsal Orientering55:34+18:3514:17
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D 35-

3 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL43:1613:46
2Jane M HellandEgersund OK1:08:06+24:5021:41
3Beth Paludan CarlsenFreidig1:11:01+27:4522:37

D 40-

2 750 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK31:4211:31
2Mone NastadNotodden OL34:36+2:5412:34
3Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)36:23+4:4113:13
4Monica BerglundRingerike OL42:51+11:0915:34
5Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)46:19+14:3716:50
6Ellen GustafssonKongsberg OL48:24+16:4217:36
7Berit HerstadBækkelagets SK55:37+23:5520:13
8Trude HansenBerger og Svelvik OL56:22+24:4020:29
9Mona HoltePorsgrunn OL1:07:35+35:5324:34

D 45-

2 750 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27:4710:06
2Mariann ScheiTIF Viking29:33+1:4610:44
3Ingrid UndstadLarvik OK30:19+2:3211:01
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb33:46+5:5912:16
5Arnhild KroghOppsal Orientering34:58+7:1112:42
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:07+7:2012:46
7Ingjerd SommerstadKongsberg OL35:58+8:1113:04
8Kristin SandvenNotodden OL36:00+8:1313:05
9Linda RykkjeVaregg Fleridrett36:12+8:2513:09
10Christina WhiteSøgne og Songdalen OK36:28+8:4113:15
11Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK37:00+9:1313:27
12Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK38:53+11:0614:08
13Elin KallesonOppsal Orientering41:35+13:4815:07
14Kirsti LysakerFana IL42:13+14:2615:21
15Elise HafskjoldNydalens SK42:44+14:5715:32
16Mette SpangbergKonnerud IL48:32+20:4517:38
17Marit InngjerdingenHeming Orientering48:41+20:5417:42
18Anne NilsenÅs-NMBU Orientering49:50+22:0318:07
19Paula BerstadHeming Orientering53:28+25:4119:26
20Vibeke LamarkGanddal IL54:08+26:2119:41
21Marit EgnerAsker Skiklubb56:12+28:2520:26
22Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb59:25+31:3821:36
23Stine ArntzenSandefjord OK1:01:56+34:0922:31
24Marianne ReuschHeming Orientering1:02:16+34:2922:38
25Mai Britt BjørkSandefjord OK1:03:19+35:3223:01
26Hilde HetlandEgersund OK1:04:20+36:3323:23
27Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1:06:04+38:1724:01
28Kristin Stubban HygenØstmarka OK1:15:03+47:1627:17

D 50-

2 620 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK32:3812:27
2Isa HeggedalKonnerud IL32:55+0:1712:33
3Marianne NjåsteinIL Tyrving33:08+0:3012:38
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK34:30+1:5213:10
5Tove HeimdalKonnerud IL34:37+1:5913:12
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL36:15+3:3713:50
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb36:52+4:1414:04
8Arnhild U. BråtenVegårshei IL38:55+6:1714:51
9Else GrandalIL Tyrving39:15+6:3714:58
10Ingrid RavnanOL Toten-Troll39:38+7:0015:07
11Elisabeth HetlevikKongsberg OL40:23+7:4515:24
12Kari MadslienNydalens SK42:04+9:2616:03
13Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering43:39+11:0116:39
14Marianne OmdalKongsberg OL45:29+12:5117:21
15Annette LeonhardtSV IHW Alex Berlin45:58+13:2017:32
16Ann Sissel VehusVerdal OK47:11+14:3318:00
17Helle HundseidIL Tyrving50:06+17:2819:07
18Hilde KløvstadSandefjord OK53:00+20:2220:13
19Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)53:19+20:4120:20
20Anne DahlNydalens SK55:50+23:1221:18

D 55-

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK28:5711:13
2Ragnhild HaldKristiansand OK30:46+1:4911:55
3Heidi SchatvetNotodden OL31:38+2:4112:15
4Eli Marie WiigPorsgrunn OL31:48+2:5112:19
5Hege FjellbirkelandIL Gular36:18+7:2114:04
6Berit BergeIL Tyrving37:01+8:0414:20
7Kirsti Grundnes BergIL Tyrving45:34+16:3717:39
8Gro Hege LudvigsenMåren OK45:37+16:4017:40

D 60-

2 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF32:3212:36
2Hanne HerumOK Skeidi33:41+1:0913:03
3May MelingStavanger Orienteringsklubb41:51+9:1916:13
4Eli FrafjordGanddal IL43:13+10:4116:45
5Gunn BotnenBø OL49:39+17:0719:14
Tonny LindquistOK Skeididiskvalifisert

D 65-

1 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering30:0215:58
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL33:07+3:0517:36
3Astrid OrmbergFana IL43:30+13:2823:08
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

1 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås23:2312:26
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb29:21+5:5815:36
3Ingeborg BøbelIL Imås30:10+6:4716:02
4Anne Karin StigemoIL Imås34:02+10:3918:06
5Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb34:10+10:4718:10
6Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb35:26+12:0318:50
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL39:57+16:3421:15
8Elsa-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK42:05+18:4222:23
9Margareta BrynhildsenStokke IL42:21+18:5822:31
10Gerd LangsethLarvik OK47:58+24:3525:30
11Astrid GjelstadSandefjord OK50:51+27:2827:02
12Hjørdis ØvreåsBotne SK1:02:40+39:1733:20
13Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:03:08+39:4533:34

D 75-

1 880 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF38:3720:32
2Synnøve DalvaBø OL42:10+3:3322:25
3Inger Lise SolbergBø OL49:20+10:4326:14
4Aase Tove GoldenMåren OK1:10:16+31:3937:22
5Lise LevyLarvik OK1:15:45+37:0840:17

D 80-

1 880 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK32:0317:02
2Gudveig JørundlandOK Sør33:15+1:1217:41
3Unni Dirro BøhlerengenMåren OK41:54+9:5122:17
4Tirill Liby SeipOK Skeidi42:03+10:0022:22
5Ellen MathisenPorsgrunn OL1:05:12+33:0934:40

H -10

1 440 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Endre Aakre LeistadSkien OK11:227:53
Brage BjorvandOddersjaa SSK12:348:43
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL17:0811:53
Gaute Bratland SolbergBø OL13:539:38
Solan EikedalenPorsgrunn OL15:2610:43
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK10:147:06
Sindre FurlandSandefjord OK11:247:55
Sondre HafskjoldNydalens SK10:267:14
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11:097:44
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering20:1714:05
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL20:5114:28
Mikkel MichelsenFossum IF10:367:21
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)10:457:27
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL19:4513:42
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL13:119:09
Sondre SkrettingÅlgård Orientering12:548:57
Jon StrandKongsberg OL13:279:20
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:3812:14
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)58:5840:56

H 11-12

1 880 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14:557:56
2Lukas Jones ArnesenHeming Orientering14:59+0:047:58
3Ask Felland SætnanFossum IF15:33+0:388:16
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15:46+0:518:23
5Mathias LinløkkenØstmarka OK16:09+1:148:35
6Emil Tonjer FingarsenElverum OK17:27+2:329:16
7Gaute NysæterSkien OK17:52+2:579:30
8Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)17:58+3:039:33
9Blu William OplandOK Skeidi18:18+3:239:44
10Rasmus EngehultNotodden OL18:58+4:0310:05
11Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19:02+4:0710:07
12Jens WoldSturla, IF19:42+4:4710:28
13Jan Olav BerganKongsberg OL20:11+5:1610:44
14Eskil HafskjoldNydalens SK20:29+5:3410:53
15Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa21:48+6:5311:35
16Kristian Kaupang LyeLarvik OK22:01+7:0611:42
17Jarand GustafssonKongsberg OL22:04+7:0911:44
18Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi22:41+7:4612:03
19Olav BerganVegårshei IL22:56+8:0112:11
20Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23:56+9:0112:43
21Emil NygårdBirkenes IL24:26+9:3112:59
22Marius RøddeGanddal IL25:17+10:2213:26
23Kristian Ekeberg FliidSkien OK25:36+10:4113:37
24Niclas GunnerødStokke IL25:40+10:4513:39
25Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)26:18+11:2313:59
26Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL26:32+11:3714:06
27Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)27:42+12:4714:44
28Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange28:07+13:1214:57
29Jonas Skajå OlimstadFroland29:25+14:3015:38
30Jørgen FlatenVegårshei IL31:16+16:2116:37
31Lars BirkenesBirkenes IL31:18+16:2316:38
32Odin HorpestadEgersund OK31:20+16:2516:40
33Livar OftedalÅlgård Orientering34:22+19:2718:16
34Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)35:27+20:3218:51
35Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL38:30+23:3520:28
36Ole Magnus StoremyrIL Hauken49:41+34:4626:25
37Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)56:26+41:3130:01

H 11-12N

1 380 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL15:1010:59
2Andreas MelheimSturla, IF22:54+7:4416:35
3Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF23:41+8:3117:09

H 13-14

2 240 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll16:587:34
2Eirik FrostAlta OL17:37+0:397:51
3Philip Lehmann RomørenFossum IF18:04+1:068:03
4Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18:39+1:418:19
5Martin Christoffer BorgIL Koll19:15+2:178:35
6Jakub PeterkaLoko Liberec19:45+2:478:49
7Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)19:50+2:528:51
8Brage Bell LysakerFana IL20:29+3:319:08
9Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20:40+3:429:13
10Theodor BjørkSandefjord OK21:11+4:139:27
11Halvor LøkenKongsberg OL21:29+4:319:35
12Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)21:31+4:339:36
13Axel AaldeNydalens SK21:32+4:349:36
14Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK22:04+5:069:51
15Anders KlavenesSandefjord OK22:17+5:199:56
16Gabriel GjoneSandefjord OK22:44+5:4610:08
17Arne BerganKongsberg OL22:52+5:5410:12
18Henrik Kaupang LyeLarvik OK23:01+6:0310:16
18Fridtjof ReuschHeming Orientering23:01+6:0310:16
20Rasmus BerglundRingerike OL23:28+6:3010:28
21Sindre Vie StrislandFossum IF23:36+6:3810:32
22Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)24:05+7:0710:45
23Johannes Salvesen-LundeIL Koll24:09+7:1110:46
24Edvin AakreEgersund OK24:10+7:1210:47
25Kristoffer LerliMelhus IL24:19+7:2110:51
26Markus RichterSandnes IL (Rogaland)24:28+7:3010:55
27Benjamin GjoneSandefjord OK25:13+8:1511:15
28Håvard EikRaumar Orientering25:23+8:2511:19
29Eirik Vie StrislandFossum IF26:07+9:0911:39
30Anders Næss-UlsethHeming Orientering26:22+9:2411:46
31Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27:02+10:0412:04
32Øyvind LamarkGanddal IL28:03+11:0512:31
33Simen Rønning JohansenMåren OK28:43+11:4512:49
34Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)29:29+12:3113:09
35Reno PapeKonnerud IL31:00+14:0213:50
36Brage EikåsSandefjord OK31:03+14:0513:51
37Henrik Repstad StoremyrIL Hauken31:18+14:2013:58
38Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)32:36+15:3814:33
39Jakob A. GjedeboOppsal Orientering34:13+17:1515:16
40Andreas SandernesØstmarka OK35:04+18:0615:39
41Erlend BremnesGanddal IL36:34+19:3616:19
42Jonas HickenIL Koll38:51+21:5317:20
43Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK41:33+24:3518:32
44Ole Andre BrandsbergEgersund OK42:25+25:2718:56
45Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb45:15+28:1720:12
46Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb48:58+32:0021:51
47Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1:03:18+46:2028:15
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16C

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL17:249:15
2Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering19:27+2:0310:20
3Olav Bratland SolbergBø OL22:30+5:0611:58

H 15-16

3 150 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø24:267:45
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK25:41+1:158:09
3Tobias EspedalNydalens SK26:24+1:588:22
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK26:43+2:178:28
5Vetle DrageKongsberg OL27:11+2:458:37
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK27:16+2:508:39
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering27:49+3:238:49
8Brage TakleKristiansand OK27:57+3:318:52
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb28:02+3:368:53
10Cornelius BjørkSandefjord OK28:07+3:418:55
11Mikkel KatlaFossum IF28:39+4:139:05
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK28:46+4:209:07
13Iver RingheimLarvik OK29:00+4:349:12
14Sondre Zahl HagenFossum IF29:04+4:389:13
15Gaute BerganNydalens SK29:11+4:459:15
16Kristian ØstermannHeming Orientering29:43+5:179:26
17Vebjørn Blom-HagenFossum IF30:48+6:229:46
18Tobias RøddeGanddal IL31:32+7:0610:00
19Sander Tonjer FingarsenElverum OK31:45+7:1910:04
20Olav Kristian LundKongsberg OL32:05+7:3910:11
21Ferdinand FremmingHeming Orientering32:30+8:0410:19
22Jonas EikåsSandefjord OK32:34+8:0810:20
23August Syrdal ØenHeming Orientering33:13+8:4710:32
24Marius BakkeFossum IF33:35+9:0910:39
25Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering34:55+10:2911:05
26Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering34:58+10:3211:06
27Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering35:41+11:1511:19
28Gard FrostAlta OL35:46+11:2011:21
29Ole Kristian TaksdalGanddal IL36:16+11:5011:30
30Samuel KleppaÅlgård Orientering36:22+11:5611:32
31Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn36:28+12:0211:34
32Eilev KvaaleAsker Skiklubb36:46+12:2011:40
33Mikkel BerglundRingerike OL38:09+13:4312:06
34Mats LindaasElverum OK38:21+13:5512:10
35Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb40:13+15:4712:46
36Jonas AarsethNydalens SK40:30+16:0412:51
37Rolf Andreas BergNydalens SK40:33+16:0712:52
38Henrik ReuschHeming Orientering40:52+16:2612:58
39Elias StubberudNydalens SK47:24+22:5815:02
40Birk Felland SætnanFossum IF47:51+23:2515:11
41Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb49:00+24:3415:33
42Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)51:52+27:2616:27
43Gaute LindaasElverum OK58:57+34:3118:42
44Gustav Andresen SkotteFossum IF1:04:42+40:1620:32
45Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL1:15:57+51:3124:06

H 15-16B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering42:3814:12
2Sven StielstraSauda Orienteringsklubb45:58+3:2015:19

H 17-A kort

2 690 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK21:478:05
2Jon SolbergBø OL22:05+0:188:12
3Per WiréhnAsker Skiklubb23:36+1:498:46
4Lars HalvorsenNydalens SK24:07+2:208:57
5Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa25:30+3:439:28
6Andreas SommerfeltVegårshei IL28:46+6:5910:41
7Rune Kristian MorkNotodden OL29:24+7:3710:55
8Gunnar PettersonEgersund OK29:48+8:0111:04
9Ole Grini JohansenNatthauken IL30:21+8:3411:16
10Arild FlatenVegårshei IL30:26+8:3911:18
11Jørn BerganVegårshei IL30:29+8:4211:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Andreas BreilandÅlgård Orientering30:40+8:5311:24
13Lars Rønning JohansenMåren OK31:16+9:2911:37
14Jakob HageliaVegårshei IL35:22+13:3513:08
15Alexander HorpestadEgersund OK39:21+17:3414:37
16Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering41:27+19:4015:24
17Erling Dahl BorkamoNotodden OL42:46+20:5915:53
18Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn43:46+21:5916:16

H 17-B

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)32:4610:55
2Øystein Rønning StrandNydalens SK34:24+1:3811:28
3TorSverre E. SkåraEgersund OK34:49+2:0311:36 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse36:06+3:2012:02
5Per Anders YtterbøAsker Skiklubb37:29+4:4312:29
6Ove KjetsåOtra IL38:33+5:4712:51
7Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse39:46+7:0013:15
8Olav HellandEgersund OK40:27+7:4113:29
9Asbjørn BrathagenLarvik OK41:59+9:1313:59
10Knut GjoneSandefjord OK42:04+9:1814:01
11Torstein LyeLarvik OK42:08+9:2214:02
12Oskar StraumeDrangedal OL43:20+10:3414:26
13Eiliv Bjarne LønningenOtra IL46:21+13:3515:27
14Tony HalsallOtra IL50:13+17:2716:44
15Harald LestebergKongsberg OL55:23+22:3718:27
16Leif Håkon LeistadSkien OK58:42+25:5619:34

H 17-C

2 420 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild BjørkenesMarnardal IL31:2913:00
2Kjetil GlimsdalIL Imås32:11+0:4213:17
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn32:56+1:2713:36
4Børre GrovanOL Tønsberg og omegn34:13+2:4414:08
5Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering40:21+8:5216:40
6Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn46:31+15:0219:13
7Per Johan FlaaBirkenes IL49:15+17:4620:21
8Øivind PedersenOK Skeidi50:28+18:5920:51
9Morten RogdebergEgersund OK53:36+22:0722:08
10Edward SævlandÅlgård Orientering1:13:30+42:0130:22
11Ketil OplandOK Skeidi1:36:28+1:04:5939:51

H 17-N

1 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL20:2212:39
2Frank SolåsSøgne og Songdalen OK22:08+1:4613:44

H 17-20

3 890 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK29:287:34
2Jørgen BaklidKonnerud IL31:31+2:038:06
3Anders VestølVegårshei IL31:39+2:118:08
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL34:01+4:338:44
5Peter GisholtFossum IF34:06+4:388:45
6Stian RykkjeVaregg Fleridrett34:20+4:528:49
7Aslak HeimdalKonnerud IL34:49+5:218:57
8Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK35:31+6:039:07
9Tord StrandKongsberg OL35:51+6:239:12
10Even LindaasVang OL35:53+6:259:13
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering36:04+6:369:16
12Tobias KristensenNTNUI36:06+6:389:16
13Skjalg NysæterSkien OK36:47+7:199:27
14Jostein Svaland DaleVang OL38:05+8:379:47
15Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL38:56+9:2810:00
16Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK39:01+9:3310:01
17John Kristian UndelandSturla, IF39:52+10:2410:14
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41:15+11:4710:36
19Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular41:19+11:5110:37
20Mathias HermstadFreidig41:37+12:0910:41
21Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn44:50+15:2211:31
22Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK47:41+18:1312:15
23Even FossumIK Grane Arendal Orientering52:15+22:4713:25
24Petr MelicharLoko Liberec1:02:08+32:4015:58
25Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:02:15+32:4716:00
26Magnus MosfjellBirkenes IL1:03:20+33:5216:16

H 21-

4 240 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK30:477:15
2Håvard HagaNydalens SK31:01+0:147:18
3Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart32:03+1:167:33
4Bjørn EkebergIL Tyrving32:30+1:437:39
5Anders TiltnesIL Tyrving33:36+2:497:55
6Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering34:35+3:488:09
7Bojan BlumensteinNydalens SK34:40+3:538:10
8Øyvind HelgerudHalden SK35:14+4:278:18
9Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK35:16+4:298:19
10Anders Felde OlaussenNTNUI35:57+5:108:28
11Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK36:45+5:588:40
12Harri LuchsingerFreidig37:05+6:188:44
13Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL37:12+6:258:46
14Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK37:18+6:318:47
15Petter Marki ErichsenKristiansand OK37:36+6:498:52
16Marius BjuganHalden SK38:00+7:138:57
16Morten JørgensenKristiansand OK38:00+7:138:57
18Dag Steinar RagvinBø OL38:31+7:449:05
19Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering38:42+7:559:07
20Olav VestølVegårshei IL38:50+8:039:09
21Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)39:18+8:319:16
22Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK39:24+8:379:17
23Halvor SaunesNydalens SK39:30+8:439:18
24Håvard Krey HansenOK Silsand39:55+9:089:24
25Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL40:03+9:169:26
26Christian BøenKristiansand OK40:10+9:239:28
27Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett40:43+9:569:36
28Mathias BjuganWing OK40:52+10:059:38
29Marco SeppiCUS Bologna41:51+11:049:52
30Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering42:00+11:139:54
31Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL42:11+11:249:56
32Erik LimaGanddal IL43:33+12:4610:16 Last ned GPS-spor i gpx-format
33Matias Hodne HanischKristiansand OK43:34+12:4710:16
34Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK44:15+13:2810:26
35Lars Steinar HefreBø OL45:37+14:5010:45
36Jostein KvaklandVaregg Fleridrett47:26+16:3911:11
37Henrik Drange RuudRøyken OL48:11+17:2411:21
38Vojtech MelicharLoko Liberec48:48+18:0111:30
39Kenneth MydlandEgersund OK50:24+19:3711:53
40Ørjan Svaland AasKristiansand OK50:49+20:0211:59
41Eivind Romberg KvaaleBø OL52:38+21:5112:24
42Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL52:50+22:0312:27
43Sondre KvisliNotodden OL53:10+22:2312:32
44Ottar WiklundNydalens SK53:52+23:0512:42
45Vojtech PeterkaLoko Liberec54:40+23:5312:53
46Vebjørn KvisliNotodden OL56:09+25:2213:14
47Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb59:45+28:5814:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
48Mads FornesNTNUI1:09:58+39:1116:30
49Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:18:36+47:4918:32
50Pål SkogedalAsker Skiklubb1:27:49+57:0220:42
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Andreas StenerudOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 35-

3 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK49:1912:40
2Henrik WennerstrandPorsgrunn OL49:50+0:3112:48

H 40-

3 890 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø31:007:58
2Jostein MoeTorridal IL31:52+0:528:11
3Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL32:58+1:588:28
4Johan MichelsenFossum IF34:05+3:058:45
5Rune RystadNydalens SK35:52+4:529:13
6Jørn SundbyLarvik OK36:00+5:009:15
7Jostein F. TellnesAsker Skiklubb36:41+5:419:25
8Gard LindsethNydalens SK37:40+6:409:40
9Torbjørn KravdalGjø-Vard OL38:32+7:329:54
10Ola LestebergKongsberg OL41:56+10:5610:46
11Arild AndresenFossum IF43:13+12:1311:06
12Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb46:01+15:0111:49
13Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb47:27+16:2712:11
14Tallak LangmyrGanddal IL48:40+17:4012:30
15Bård SkogsholmÅlgård Orientering48:55+17:5512:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Kim RichterSandnes IL (Rogaland)50:39+19:3913:01
17Asle ÅsmulBirkenes IL55:30+24:3014:16
18Olle MalmringFreidig1:05:08+34:0816:44
19Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1:08:21+37:2117:34

H 45-

3 490 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering27:307:52
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)29:39+2:098:29
3Esten KorenNydalens SK30:03+2:338:36
4Gisle NysæterSkien OK30:09+2:398:38
5Ørjan RavndalÅlgård Orientering30:38+3:088:46
6Håvard HågårdKonnerud IL31:05+3:358:54
7Odd StrandKongsberg OL31:15+3:458:57
8Johs HjelmstadBækkelagets SK33:37+6:079:37
9Oddvar TaksdalGanddal IL34:42+7:129:56
10Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)35:01+7:3110:02
11Espen RøsteKongsberg OL35:02+7:3210:02
12Runar HafskjoldNydalens SK35:41+8:1110:13
13Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)36:58+9:2810:35
14Knut Jostein SætnanFossum IF37:14+9:4410:40
15Asgeir FremstadLarvik OK37:32+10:0210:45
16Eilert AamodtOppsal Orientering38:18+10:4810:58
17Espen BirkenesBirkenes IL38:59+11:2911:10
18Stanislav BradacLoko Liberec39:05+11:3511:11
19Nils Tore PuntervoldEgersund OK39:18+11:4811:15
20Nikolay SytovMosmeridian39:29+11:5911:18
21Eskil ÅsmulOL Trollelg39:31+12:0111:19
22Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett41:29+13:5911:53
23Pål WinbergOK Skeidi41:50+14:2011:59
24Tom KristensenLarvik OK41:51+14:2111:59
25Christian ReuschHeming Orientering42:12+14:4212:05
26Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb44:58+17:2812:53
27Jo Børre EikåsSandefjord OK45:45+18:1513:06
28Lars BerglundRingerike OL46:19+18:4913:16
29Hans Olav HygenØstmarka OK48:22+20:5213:51
30Kjell Petter SmågeKonnerud IL55:54+28:2416:01
31Ernst PyttenKristiansand OK59:30+32:0017:02
32Truls FjeldstadPorsgrunn OL1:01:11+33:4117:31
33Håkon WoldSturla, IF1:15:30+48:0021:37
Thomas FrostAlta OLdiskvalifisert

H 50-

3 140 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK29:509:30
2Syver LøkenKongsberg OL31:02+1:129:52
3Trond GjelstadSandefjord OK31:14+1:249:56
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb31:49+1:5910:07
5Helge GisholtOK Skeidi32:52+3:0210:28
6Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb33:07+3:1710:32
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK35:54+6:0411:25
8Einar GisholtFossum IF36:06+6:1611:29
9Per Ola UlsethNydalens SK36:09+6:1911:30
10Ola TellesbøHadeland OL36:11+6:2111:31
11Knut Erling ØenHeming Orientering36:27+6:3711:36
12Rune EngehultNotodden OL36:34+6:4411:38
13Christian JomaasFossum IF37:13+7:2311:51
14Svein GranerudAsker Skiklubb37:17+7:2711:52
15Stein H. HagenFossum IF37:18+7:2811:52
16Jan GatevoldPorsgrunn OL38:06+8:1612:08
17Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)38:45+8:5512:20
18Guttorm L EggeOslostudentenes IK39:15+9:2512:30
19Fred-Arne SivertsenKristiansand OK39:20+9:3012:31
20Ole TørnqvistFana IL40:06+10:1612:46
21Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering40:11+10:2112:47
22Trond BrevikFossum IF41:33+11:4313:13
23Per GustafssonKongsberg OL42:39+12:4913:34
24Stein MarkhusVerdal OK43:08+13:1813:44
25Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering43:32+13:4213:51
26Ole Edvard HjortlandLarvik OK43:50+14:0013:57
27Kjetil EspedalNydalens SK44:38+14:4814:12
28Jon Terje EkelandOddersjaa SSK47:02+17:1214:58
29Torstein KvaaleAsker Skiklubb48:04+18:1415:18
30Vegard HaldenNydalens SK48:46+18:5615:31
31Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50:06+20:1615:57
32Kimme ArnesenHeming Orientering51:26+21:3616:22
33Dag Magne VedåIL Express51:56+22:0616:32
34Guttorm NyhusBirkenes IL56:45+26:5518:04
35Terje Ulla EikenKongsberg OL57:01+27:1118:09
36Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb57:44+27:5418:23
37Roger Andre VaneboKongsberg OL59:02+29:1218:48
38Trond FossSandefjord OK1:00:20+30:3019:12
39Inge RingheimLarvik OK1:05:35+35:4520:53
40Erik BorgIL Koll1:12:05+42:1522:57
41Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1:14:15+44:2523:38
42Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1:17:20+47:3024:37
Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 55-

2 750 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering27:269:58
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb27:55+0:2910:09
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering28:49+1:2310:28
4Arne JohannesenIL Gular29:01+1:3510:33
5Bjørn Henning GrandalIL Tyrving29:13+1:4710:37
6Vidar Georg YdseOK Sør29:19+1:5310:39
6Harald KvisliNotodden OL29:19+1:5310:39
8Sverre OttesenVaregg Fleridrett29:56+2:3010:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)30:09+2:4310:57
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL31:52+4:2611:35
11Geir FrøytlogEgersund OK33:54+6:2812:19
12Jon BjørgumKristiansand OK33:57+6:3112:20
13Stein-Erik ScheieOK Sør34:06+6:4012:24
14Inge GlittumOK Skeidi34:16+6:5012:27
15Lars Peder VaajeMarnardal IL34:19+6:5312:28
16Hallvard BergIL Tyrving35:05+7:3912:45
17Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK35:30+8:0412:54
18Onno VerberneOL Toten-Troll35:34+8:0812:56
19Tormod StrandMåren OK36:36+9:1013:18
20Axel Juell TheisenMellembygd OL36:45+9:1913:21
21Vidar SkjerveVerdal OK37:35+10:0913:40
22Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)37:41+10:1513:42
23Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl39:00+11:3414:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Roar PedersenOppsal Orientering41:36+14:1015:07
25Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club43:46+16:2015:54
26Jon KvisliBø OL45:18+17:5216:28
27Frode KamsvågIL Tyrving45:30+18:0416:32
28Morten AndresenOK Skeidi47:02+19:3617:06
29John LerliMelhus IL47:37+20:1117:18
30Are NjåsteinIL Tyrving49:04+21:3817:50
31Kjetil KløvstadSandefjord OK52:02+24:3618:55
32Arild RørholtOK Skeidi54:34+27:0819:50
33Erik HøivoldKongsberg OL54:50+27:2419:56
Geir O. RønningNydalens SKdiskvalifisert
Vidar BotnenNesbyen ILdiskvalifisert

H 60-

2 620 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi25:369:46
2Eirik Næss-UlsethHeming Orientering25:40+0:049:47
3Arvid MydlandEgersund OK29:42+4:0611:20
4Glenn Ager-WickKristiansand OK30:50+5:1411:46
5Geir Holm GundersenSturla, IF32:26+6:5012:22
6Frode BergersenHamar OK32:32+6:5612:25
7Svein Harald HansenOK Silsand32:56+7:2012:34
8Hannu ArkiTurun Metsänkävijät33:34+7:5812:48
9Ørjan Eirik ValestrandFana IL34:18+8:4213:05
10Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL34:20+8:4413:06
11Jan SteinegerGneist, IL34:43+9:0713:15
12Jostein AlvestadWing OK35:29+9:5313:32
13Bjørn StormoenBirkenes IL36:08+10:3213:47
14Per Hermann KrøgerNydalens SK42:19+16:4316:09
15Jarle BotnenBø OL45:55+20:1917:31
16Tron SolbergOK Skeidi47:07+21:3117:59
17Roy GjerdingOK Moss48:49+23:1318:37
18Bjarne GimreGanddal IL51:17+25:4119:34
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 65-

2 580 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung RekaaNotodden OL27:4410:44
2Atle RemmePorsgrunn OL29:05+1:2111:16
3Ole JohanssonPorsgrunn OL30:04+2:2011:39
4Dag MoeKristiansand OK31:20+3:3612:08
5Frank Glad BalchenOddersjaa SSK31:33+3:4912:13
6Tore FidjeGjerstad IL31:49+4:0512:19
7Stein TurtumøygardMåren OK32:00+4:1612:24
8Per Chr. HagenBø OL35:07+7:2313:36
9Finn PettersenGjerstad IL35:10+7:2613:37
10Erling StrandBergens TF36:39+8:5514:12
11Hugo ChristensenNotodden OL37:04+9:2014:22
12Kjell SandåkerIL Imås37:34+9:5014:33
13Øystein HalvorsenKristiansand OK38:52+11:0815:03
14Peter Preben PrebensenSkien OK39:27+11:4315:17
15Øyvin SimonsenIL Imås40:35+12:5115:43
16Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering41:56+14:1216:15
17Jan Olav OrmbergFana IL1:23:56+56:1232:31

H 70-

2 580 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL28:3611:05
2Helge RevhaugRingerike OL29:07+0:3111:17
3Runar KittilsenStokke IL29:12+0:3611:19
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb31:42+3:0612:17
5Max MoosbergerOLG Regio Olten32:42+4:0612:40
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving33:17+4:4112:54
7Geir TrøanKolbotn og Skimt OL33:50+5:1413:06
8Kay JørgensenPorsgrunn OL35:21+6:4513:42
9Nils Egil JohannessenIL Høvdingen35:24+6:4813:43
10Lars Martin GjeinStokke IL37:48+9:1214:39
11Kåre ThorbjørnsenLarvik OK38:40+10:0414:59
12Øistein ÅsmulOL Trollelg39:53+11:1715:27
13Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK39:55+11:1915:28
14Josef PeterkaLoko Liberec40:23+11:4715:39
15Anders WaageFreidig40:32+11:5615:42
16Erling LauvrakIL Imås41:04+12:2815:55
17Kjell DolvaSkien OK44:09+15:3317:06
18Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering44:46+16:1017:21
19Arne Kristian SkiftenesIL Imås44:48+16:1217:21
20Bjørn A. SchouOK Sør48:58+20:2218:58
21Øystein Bedford PedersenIL Express56:00+27:2421:42
22Tor Svein LangåsOddersjaa SSK1:03:37+35:0124:39
23Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:18:45+50:0930:31
Magne MoyOK Sørdiskvalifisert

H 75-

1 880 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd AureDrangedal OL23:1312:20
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF24:21+1:0812:57
3Jan VærpSøgne og Songdalen OK24:53+1:4013:14
4Magnar ØvreåsBotne SK26:55+3:4214:19
5Sigvald RobberstadStord Orientering29:47+6:3415:50
6Stig Arild HaugskottOL Trollelg36:39+13:2619:29
7Magne KlovningPorsgrunn OL37:34+14:2119:58
8Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK38:32+15:1920:29
9Ronald BjervaDrangedal OL40:09+16:5621:21
10Olav SolbergBø OL40:10+16:5721:21
11Tor Eivind EdvardsenLarvik OK40:22+17:0921:28
12Rolf MikkelsenIL Imås43:02+19:4922:53
13Arne BrandsbergEgersund OK43:57+20:4423:22
14Egil RonæssPorsgrunn OL54:08+30:5528:47

H 80-

1 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering26:4014:11
2Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL28:06+1:2614:56
3Oddvar GjelstadSandefjord OK28:41+2:0115:15
4Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb34:10+7:3018:10
5Einar JørundlandOK Sør36:25+9:4519:22
Johan TheisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Tor DrageHaugerud IFdiskvalifisert
Finn Åge ØsternKongsberg OLdiskvalifisert

H 45AK

2 430 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)21:148:44
2Morten MoslandOppsal Orientering22:24+1:109:13
3Espen JohnsenHedrum OL27:17+6:0311:13
4Thorbjørn VærpKristiansand OK29:27+8:1312:07
5Arild AndersenOppsal Orientering29:39+8:2512:12
6Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse30:28+9:1412:32
7Arnstein DaleOL Vallset/Stange32:01+10:4713:10
8Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)32:54+11:4013:32
9Jan Ivar GundersenHedrum OL34:01+12:4713:59
10Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering42:18+21:0417:24
11Kent Morgan StoremyrIL Hauken53:18+32:0421:56
12Sten Øivind BjerkeHedrum OL53:55+32:4122:11

D 45AK

2 430 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marian KjellevoldIL Gular37:3415:27
2Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)38:30+0:5615:50
3Anita SælvikHaugesund IL Orientering39:37+2:0316:18
4Ingrid Lundin BerganKongsberg OL42:31+4:5717:29
5Kristin HjortlandLarvik OK45:31+7:5718:43
6Trude NysæterSkien OK49:31+11:5720:22
7Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering50:01+12:2720:34
8June HerredsvelaØstmarka OK52:22+14:4821:33
9Elin BordøyHedrum OL54:28+16:5422:24
10Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:06:30+28:5627:21
11Randi RothSandnes IL (Rogaland)1:09:04+31:3028:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor